Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23851) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem úgy volt éjjel 3kor lesz csak szerver restart?

Rankerz: engem is kivágott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23852) Myth válasza whitezo88 (#23849) üzenetére


Myth
aktív tag

Szintén.... :(

Battletag: Myth#1775

(#23853) mikromanus válasza Cingáriusz (#23847) üzenetére


mikromanus
veterán

No. Most valami gallyra ment épp az előbb. Nézem, hogy jön a kis patch és nerfelik Nigel Cutthroat-ot. Gondoltam lezúzom előtrte párszor ha érdemes nerfelni a dropját. Erre 2 elitpakk irtás után odafele menet azt írja gond van a saját partymmal és kivágott. Azóta standard 37-es ügynök dolgozik... :O

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23854) Cyberbeni válasza headhunter86 (#23845) üzenetére


Cyberbeni
addikt

teljesen felesleges a vitality-t a sebzés rovására növelni dh-nál.
normalon meg nightmaren inkább add el a cuccokat, ne bontsd szét kováccsal, de még hellen is inkább add el őket
azért halsz elég gyorsan, mert nincs smoke screened meg preparationöd. ez a kettő alap dolog dh-nál, a vault kb csak act 2 főboss ellen jó, esetleg calltropsot használhatsz helyette.

(#23855) killerjohn válasza Rankerz (#23850) üzenetére


killerjohn
addikt

Nekem is ebben a percben. 5 valor ugrott. D@g@ljenek meg. Ez olyan mintha egy striptízbárban tökönrúgnának lapdance közben, miután előre fizettél...

(#23856) JSaN


JSaN
addikt

Na most egy uj error-t ismertem meg, error 1. :D
coopban nyomtuk sittes79 kolegaval hellen es erre kivag error 1 el, utana meg error 37 nem enged be. pff, na megyek is aludni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#23857) Rankerz válasza killerjohn (#23855) üzenetére


Rankerz
senior tag

Szintén 5x szorzóval Butcher előtte 5 perccel vágott le :O

(#23858) McNamara válasza JSaN (#23856) üzenetére


McNamara
Ármester

Mis is itt szívunk....Pont most mentünk volna Hell titkos pályára... :W

(#23859) Myth


Myth
aktív tag

Vicc, hogy délután 5 óta 1 órát tudtam játszani.... :(((

Battletag: Myth#1775

(#23860) Mr. Teddy válasza Myth (#23859) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

A Blizzard ezzel segít, hogy az emberek szociális életét az intenzív játék ne vegye el :D

(#23861) sittes79 válasza JSaN (#23856) üzenetére


sittes79
addikt

Pont akartam írni, hogy csak nekem ?! De nem!

"THERE WAS AN ERROR CREATING YOUR OWN PARTY (ERROR 1)"

(#23862) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#23863) Myth válasza Mr. Teddy (#23860) üzenetére


Myth
aktív tag

;]

Battletag: Myth#1775

(#23864) whitezo88


whitezo88
nagyúr

milyen izgalmak! most az Error1-et tolja a pofámba!

(#23865) buherka


buherka
addikt

Skacok...én tegnap kezdtem a játékot és láttam, meg tapasztaltam is hogy az EU-s szeró egy kalap fos. Így elkezdtem a játékot US szerón. Simán ment...azonnal beengedett, mindig.
Most ez mennyire gáz?
Nem vagyok egy nagy gémer, tehát csak úgy singliben nyomom.
Azt tudom hogy karaktert nem lehet átvinni más szeróra.

Nem picsogni jövök ide...félre ne értsetek. :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#23866) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#23867) LÁZ válasza buherka (#23865) üzenetére


LÁZ
addikt

lehet nekem is át kéne nyargalni egy US szeróra..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23868) Mr. Teddy válasza Rankerz (#23866) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mit írnak az áfsz-ben, mennyi szerverkiesés számít hibás teljesítésnek, mikor lehet visszakövetelni a játék árát...

(#23869) Wolverine válasza Rankerz (#23839) üzenetére


Wolverine
félisten

Az EU-s CM-ek rendszerint kevésbé aktívak. Olvass egy D3-as bluetrackert; az amerikai CM-ek jellemzően közlékenyebbek.

#23868: szerintem nincs ilyen kitétel.

#23870: a support 7/24-ben dolgozik.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23870) buherka válasza Rankerz (#23866) üzenetére


buherka
addikt

Az szép... :o
Na pont erre utaltam.
Biztos sokat nézték a TV macit...aztán arra gondoltak, hogy ilyenkor irány az ágyikó.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#23871) Teszla_


Teszla_
senior tag

Hazaérek fél 1-kor, na mondom még tolok egy kicsit, erre nálam is error 1. Komolyan, ez már nevetséges, amit művelnek :(((

(#23872) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#23873) Mr.Csizmás válasza Rankerz (#23872) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :W pihent

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23874) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

visszaengedett, hős lvl0nak látszik.

ehh.

Bobrooney: sejtettem, csak konstatáltam.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23875) Bobrooney válasza mobal (#23782) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ezt én értem, de akkor adtak am free 1 hónapot mindenkinek "nyugvás díjnak" nem? :DDD
Jah csak nagy nehezen bejutottam, boss előtt meg kidob :DD
A fr. szolgáltatót meg lennék szíves megfejelni a helyükben akkor.
De Jön az 1.02-es patch! :))

Rankerz: :DDD

proci985: Akkor most nem fogsz tudni játszani! Nekem is ez volt délelőtt :| :\

[ Szerkesztve ]

(#23876) Viktor77


Viktor77
titán

A "nagy" (szerintem beütéses) Athene, épp elbukta az accját. [link]

MOD: Viszont bolondnak van szerencséje.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23877) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Van esetleg valakinek egy felesleges Guest Pass-a? Kipróbálnám a játékot :R

(#23878) RockHaRD válasza ZozzHUN (#23877) üzenetére


RockHaRD
addikt

ha a teljes játékhoz kapnál serialt, akkor se tudnál játszani, mert folyton szar :(

(#23879) Theodolit válasza Mr. Teddy (#23868) üzenetére


Theodolit
tag

az a baj az összes ilyen pénz visszakövetelős meg majd a magyar fogyasztóvédelem megmutatja hsz-ekkel, hogy nem azért fizettél, hogy játszhass, hanem a programért, ergo ha rajta van a gépeden a 7,7 giga program akkor megkaptad amiért fizettél, azt, hogy a játékkal mikor játszhatsz azt meg az a Blizzarddal kötött eula szabályozza ami teljesen más tészta és amit amúgy szintén elfogadtál ...

[ Szerkesztve ]

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#23880) Gyuri27 válasza Theodolit (#23879) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vannak bajok.
Ha elmész a strandra. kifizeted a belépőt. Aztán egyik medencében sincs viz. Szerinted az teljesen korrekt. Hiszen bent vagy a strandon. :W
Maradjunk annyiban a koreai vh nem véletlenül vizsgálódik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#23881) Pekkk válasza Viktor77 (#23876) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Ez mekkora: [link] 36:40-től nézzétek. Nem spoilerezek. Mindenki eldöntheti, hogy vicces vaqy sem. Egyébként csak magát okolhatja!

Elvileg átverés az egész.

[ Szerkesztve ]

(#23882) killerjohn válasza Theodolit (#23879) üzenetére


killerjohn
addikt

Ez nem igaz! Ugyanis a program ingyen és bérmentve letölthető. Amiért fizettél, az egy - az accountodhoz kapcsolt licence - mely az online játék használatára jogosít fel. Amit te mondasz az azért komplett nonszensz, mert ennyi erővel a világon semmi sem lehetne garanciális, hiszen te "csak" egy TV-t (mosogatógépet, autót, telefont) vettél, ami egy eszköz, és az hogy nem működik már a te bajod :)

(#23883) -conrad- válasza Wolverine (#23834) üzenetére


-conrad-
addikt

Igazad van a wowwal kapcsolatban, de azért ez más helyzet. Itt már elfogadhatatlan, hogy több napig csak áll a game, mivel ott van több éves tapasztalat a hátuk mögött. A másik pedig, hogy nem a játékkal van gond, hogy kidob, meg instabil a szerver, hanem a login szerver nem engedi át az embereket. Úgy tűnik viszont, hogy nem akarnak rajta bővíteni mert az pénz, inkább elviselik, hogy minden restartkor/patchkor ez menjen (mert ha folyamatosan logolnak ki-be akkor nincs gond, de ha leáll akkor mindenki egyszerre akar visszalogolni és letérdel az egész).
Illetve a wow havidíjas, ott "kártalanítottak" mert ha nem ment 5 napig akkor kaptál 5 nap free time-ot, itt meg erre nincsen lehetőség.

(#23884) mpierre válasza Sonja (#23831) üzenetére


mpierre
veterán

Akkor lehet, hogy tegnap este a többiek azért nem látták miket írogatok a csetbe? Eddig nem is voltam belépve oda... Ezt mi a szent xarért csinálták? :W

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#23885) Gorneck válasza mpierre (#23884) üzenetére


Gorneck
titán

Valszeg...mert én se láttam tőled semmit...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#23886) Sonja válasza mpierre (#23884) üzenetére


Sonja
veterán

Jó kérdés. :U Semmi opció nincs ennek a kikapcsolására, így minden egyes login után mehetek a Leave Channel-re...

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23887) mpierre válasza Gorneck (#23885) üzenetére


mpierre
veterán

Bocs. :B A fene gondolta. Megszokásból vezetek.

Komolyan nem értem minek kell valamit átállítani, ha eddig jó volt... :W Sebaj, majd este átállítom, most, hogy már tudom.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#23888) radi8tor válasza Viktor77 (#23876) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL :W

⭐ Stella

(#23889) Gorneck válasza mpierre (#23887) üzenetére


Gorneck
titán

Semmi gond, sejtettem, hogy ez van... :)

Gorneck#1239

(#23890) -conrad- válasza mpierre (#23884) üzenetére


-conrad-
addikt

Gondolom kevesen tudták, hogy van ilyen channel, aztán így auto beléptetnek mindenkit akinek meg nem kell, az lépjen ki.
Mondjuk most egyrészt csak trollkodnak rajta (ami rossz) másrészt meg trade channelként funkcionál (ami nem rossz, lehet jó cuccokat kifogni).

(#23891) Ptech válasza Viktor77 (#23876) üzenetére


Ptech
őstag

Valszeg ez is csak egy kamu pr fogás, mint ahogy az egész gyerek az.

(#23892) Rison77


Rison77
senior tag

Ahogy olvasom sokat nem hagyok ki... màsfél hete vettem a jàtékot blizzard store-ba. 4 nap utàn "purchased failed" email ,account suspended... még aznap ùjra kifizettem a jàtékot, azòta repaid stàtuszban van a vàsárlàs order complete emaillel, accounttal semmi vàltozás. Másnap visszajött az előző összege. 1 hét alatt annyi tàjékoztatàst kaptam a supporttól , hogy az újraaktivàláshoz új cd-key-re van szükségem(orly?). Azòta semmi.. ùjra nemtudom megvenni a limit miatt, az előzőnél legalàbb elutasítás volt a vàsárlásnál tudtam repay-elni, de erről hogy repaid még csak tájékoztatás sincs mit csinál ez a stàtusz pontosan.

(#23894) LÁZ válasza Rison77 (#23892) üzenetére


LÁZ
addikt

szép halál :U

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23895) sith7 válasza Alg (#23848) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó üzlet ! :K

(#23896) -conrad- válasza Ptech (#23891) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát elvileg kamu, mert az eredeti cuccai már megvannak, azt olvastam, hogy az acc be lett fagyasztva mikor sokan ezerféle IP-ről akartak belépni.
A cuccai egy másik karakternél voltak neki a videó idejére.

Mondjuk a videót elnézve arra gondoltam, hogy utólag kapta vissza a GM-ek segítségével, vagy ha tényleg át lett rakva másik karakterre a cucca akkor azt a csaja intézte (aki a videón is szerepel) mert eléggé pwned feje van. :)

JSaN:
Bocsi a tegnapiért, csak végre beengedett minket a feleségemmel, így partyban maradtunk és kiafkoltunk a falu közepén, utólag láttam a combatlogban, hogy volt pár "esemény" :))

(#23897)
Ha partyban vagy eltűnik, amúgy pedig a faluban vannak, beszélni kell vele majd "hire"-t választani.

[ Szerkesztve ]

(#23897) S e t h


S e t h
nagyúr

Tegnap haverrel kicsináltuk Diablót, azóta nem látom a followeremet.Elkezdtem, a következő nehézségi fokozatot, de semmi, sőt, most találtam meg a templart a katedrálisban, de itt sem csatlakozott hozzám, pedig wizardként adott némi segítséget, amikor feltartotta az ellent.
Mit kellene csinálni ,hogy újra followerem lehessen?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23898) DjDanee87 válasza S e t h (#23897) üzenetére


DjDanee87
addikt

Városban kell beszélni vele: Hire. Elvileg ott lesz mind a három

(#23899) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a camera shaking-et ki lehet valahogy kapcsolni?
Lassan abbahagyom a monkomat, mert annyira idegesítő az állandó remegés - illetve fáj a szemem is tőle -.

Eddig még elviselhető volt, de mióta 2+ az attack speedje a karakternek - ~2.78 most - azóta már szinte nevetséges, hogy nem élesen látod a képet, hanem folyamatosan remeg. Ha nem lehet, akkor inkább gearelem tovább a WDmet, vagy a készülő barbáromat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23900) S e t h válasza DjDanee87 (#23898) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fuck.
Valóban.
Elmentem a Skeleton Kinging hellen mire megvilágosodtam.
Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.