Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24851) Lézerparaszt válasza Horbal (#24850) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Te is csinálhatod azt amit KingKongor, és mehetsz 70-140k dps-el és 3-4 ütésből ölheted az eliteket infernón :) De ahhoz is kell goldot farmolni.

A játék az nem játék!

(#24852) persil


persil
nagyúr

Na kíváncsi vagyok később mi lesz :D

Igazából a molten/fire chain-es elitek erősebbek voltak eddig lényegesen. Bár most sikerült megölnöm egy moltenes, shieldinges csapatot halál nélkül, szóval remény van :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24853) LucifeI2 válasza RI/OS (#24844) üzenetére


LucifeI2
őstag

#22254

Néztem azóta még Act4-et, igazából nem sok különbség van Act3 és 4 között. Az elite csoportok szerintem ugyan olyanok mint Act3-ban.

[ Szerkesztve ]

(#24854) Wolverine válasza Tomics (#24824) üzenetére


Wolverine
félisten

A válasz: Authenticator. Ha van okostelefonod - iOS, Android, Windows Phone 7 -, akkor a megfelelő alkalmazásboltból letöltöd ingyen. Elmented a restore-kódot és a serialját, és utána használod minden belépéskor. Ha nincs ilyen telefonod, akkor vegyél egy kütyüt, ez ma már a legtöbb szoftverboltban kapható.

#24826: eddig minden egyes esetben user error történt, a Blizzard elleni betörési kísérletek egyike sem volt sikeres. Próbálkoztak vele, amikor anno a Sonyt feltörték, de lepattantak a Blizzről.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24855) bpx válasza McKnight (#24840) üzenetére


bpx
őstag

infernon simán
ha napi 3-szor végigmegy csak act 1-en, csak 3-4 nap kell akkor is, ha az égvilágon semmi AH-ban eladható nem esett

(#24856) Gyuri27 válasza Wolverine (#24854) üzenetére


Gyuri27
félisten

Végülis mindegy.
A lényeg az, hogy régóta játszom online játékokkal. Nem mászkálok fel sehova.
Nem is történt semmi.
Állitsák vissza az acc-t oszt csók.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24857) Jazz válasza Horbal (#24850) üzenetére


Jazz
veterán

Act2 sem lehetetlen, főleg nem egy barbival.
És 100 millió sem kell. Néhány-100k-s cuccok elegek.
Egy jó pajzs meg kötelező oda.
Minden cuccod 150+str 100+vita 50+all res, és ahol lehet, ott van leach life viszonylag magas szinten? A fegyód dagger 20%+ attack spead-el? Ha nem, akkor ne csodálkozz.:)

free your mind

(#24858) Jazz válasza persil (#24852) üzenetére


Jazz
veterán

Act 1 az easy.:) Miután sikerült Belial-t kivégezni (még a patch előtt az eredeti nehézségen, úgy ezredjére), most Act 3-on megy a szenvedés. Visszasírjuk még az Act 2-őt.:)
800-as resistel szaladgálok, 6k armorral, 30k hp-val (wizzard), és eszement dmg-eket kapunk be így is.
Nagyon gyakori a fast elit, ami elől nincs menekvés, mert utólérnek a minionjai akármit csinálsz, 1 hit, meg 1 molten, és fekszik a barbár is.

De az tény hogy hatalmas szakadék tátong Act 1 és Act 2-3 között. Act1-en jóformán végig rohansz mintha nightmare lenne, még az eliteken is.

free your mind

(#24859) RI/OS


RI/OS
őstag

akinek kell bármilyen gem, amethystért cserébe az írjon rám a játékban.
(flawless square)

(#24860) LucifeI2 válasza Jazz (#24857) üzenetére


LucifeI2
őstag

Minden cuccod 150+str 100+vita 50+all res

Ez azért igen erős túlzás, ha minden slotba ilyen gear van, az már bőven elég Act4-re is. Azt megnézem mikor veszel 50 all res 150str meg 100vit geart pár 100k-ért, nekem sincs sok ilyen itemem, pedig én már Act4-et is végig vittem.

Leach life amúgy nem valami jó, life on hit sokkal jobb.

(#24861) Vistaboy válasza Cybertrone (#24733) üzenetére


Vistaboy
veterán

Most nyírtam ki a Skeleton Kinget, elsőre sikerült, nem volt idáig nagyon nehéz, persze nem iszok előre a medve bőrére. :N Bár a DMG-t közben sikerült felnyomni 2K környékéről 3K-ig, minimális HP-veszteség árán, figyelve hogy resistance is maradjon.

Viszont néha kihagyok egy-két champion csapatot, amelyek megszívatnak, például egy waller-teleporter-vortex összeállítású banda megizzasztott rendesen. :) Általában 10 halálig tűrök, utána inkább kilépek és újra be, hátha kevésbé durva ellenfelet ad a játék. Eddig még bevált a taktika. :DDD

Lassan elérem az 52. órát, és egyáltalán nem unalmas a játék - feltéve ha mennek a szerverek. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24862) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

hy!

Mi tudja növelni azt a tényezőt, hogy a Vitality növekedése mennyivel növelje az életerőt? Nekem most vitalitinként 26 életet ad, eddig azt hittem hogy az 10et ad:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#24863) Mr.Csizmás válasza medvezsolt (#24862) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ Vitality %-os cucc, nem?

sz.:

nekem a starterben is esett +% vitalitys asszem :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24864) medvezsolt válasza Mr.Csizmás (#24863) üzenetére


medvezsolt
senior tag

van olyan cucc ami ezt növeli? vagy mi?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#24865) TiMoN válasza Jazz (#24858) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nem volt még a patch-ben nerf. Inferno nerfelése később esedékes (talán)

-TiMoN-

(#24866) gabitoo88


gabitoo88
tag

Sziasztok!

Már sok helyen kerestem de gondoltam itt is megpróbálnám.Szeretném kipróbálni a Diablo III-at mielőtt megvenném és ezért keresnék valakit aki tudna adni egy guest passt.Akinek van felesleges és odaadná azt megköszönném. :) :R
üdv

Tel.: 3630három343638

(#24867) Jazz válasza LucifeI2 (#24860) üzenetére


Jazz
veterán

Leach life alatt a life on hit-et értettem én is (D2 berögzülés).

"ha minden slotba ilyen gear van, az már bőven elég Act4-re is."
Te Hell-ről beszélsz? Mert mi inferno-ról. :U

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#24868) RI/OS


RI/OS
őstag

keep depths-ben van egy olyan champion pack, hogy 5 másodpercnél tovább nem tudok életben maradni.

Az jó?

Asszem újrageneráltatom a mapot

[ Szerkesztve ]

(#24869) Jazz válasza medvezsolt (#24862) üzenetére


Jazz
veterán

Nincs ilyen tényező (konkrétan). De vannak olyan prefixxek amit már előttem írtak, hogy pl. +6% life. De egy ilyen prefix 40-50 vitának felel meg, szóval nem túl sok.

free your mind

(#24870) Jazz válasza TiMoN (#24865) üzenetére


Jazz
veterán

Valami volt mert Act2 end quest-nél a kígyók sokkal erősebbek voltak, és a hp-juk is magasabb volt.

free your mind

(#24871) TiMoN


TiMoN
senior tag

Érdeklődnék.
Barbárom ilyen statokkal rendelkezik, de act2-be kb összecsuknak :)
Buffed (war cry) resistes runaval

Mennyi resi kell act2re? 1000+? HP armort növeljek még?

Tippek ötletek jöhetnek!

-TiMoN-

(#24872) persil válasza Jazz (#24869) üzenetére


persil
nagyúr

A %-os hp nem növeli azt, hogy vitality-nként mennyit hp-t kapsz, most néztem meg.

A sisakomban van egyedül olyan gem, ami 12%-ot ad, más cuccomon nincs ilyesmi és ha fent van, ha nincs, akkor is 35 hp/vit jelenleg nálam.
Ez inkább csak szinttől függ, nem? Az elején nekem is 10 volt.

Az meg, hogy a %-os life mennyinek is felel meg pontosan az az alap hp-tól függ.
Nekem a 12% például kicsivel több, mint 6000 hp-t jelent. A nélkül 27k az életem. Ennek 12%-a kb 6ezer.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24873) Cyberbeni válasza TiMoN (#24871) üzenetére


Cyberbeni
addikt

block chance, block amount meg life on hit eléggé gyengus
meg életre is mehetne még

(#24874) RI/OS válasza TiMoN (#24871) üzenetére


RI/OS
őstag

[link]

Kb. ez

(#24875) TiMoN


TiMoN
senior tag

Köszönöm, akkor még egy buta kérdés.
Úgy tudom, hogy a dexterity adja a dodge-ot.
A blockot miből kapom? :)

-TiMoN-

(#24876) Jazz válasza TiMoN (#24871) üzenetére


Jazz
veterán

A Barbinak armor kell főleg. Resist jó. Armor lehetne sokkal nagyobb is. (armor = dmg reduce).
Használj 20-as chance to block pajzsot, meg nem áratna néhány olyan cucc is ami ad pár százat a dex-re, hogy legalább a 20-as dodging break meglegyen, az könynen elérhető, és sok kicsi sokra megy.

Life / hit-ed Nulla? :Y Minimum egy 1000+érték kell (fegyókból, itemekből szedd össze), és neked is dagger 20%+ attack speed-es fegyó kell.

"A blockot miből kapom?" - Pajzsból.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#24877) Jazz válasza persil (#24872) üzenetére


Jazz
veterán

Igen, nem növeli, ezzek kezdtem a hsz-em: "Nincs ilyen tényező". :)

Szintfüggő, igen.

free your mind

(#24878) TiMoN válasza Jazz (#24876) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszönöm a tanácsokat. Diablo 2be sose volt barbárom, itt ezt kezdtem teljesen még nem tiszta minden kérdés, de legalább most is tanultam valami újat!

-TiMoN-

(#24879) radi8tor válasza RI/OS (#24874) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Érdekes, hogy neked mindenben ametiszt van, nem rubin. :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24880) RI/OS válasza radi8tor (#24879) üzenetére


RI/OS
őstag

ofc

+vit, % hp, life on hit

str annyira nem kell

[ Szerkesztve ]

(#24881) Jazz válasza TiMoN (#24878) üzenetére


Jazz
veterán

Még annyi hogy amellett hogy a cuccaid sok Str sok Vita sok All res és sok hit/life-osak lesznek, legyenek 57-60 szintűek magas defensive értékkel, és az sem árt ha egy-két itemed ad def (armor) bónuszt. Főleg a chest, mivel az adja a legtöbbet.
Ha nagyon magas az armor értéked a fentiekkel egyetemben, akkor egy gyors fegyóval és sok life/hit-el végig tudod szólozni infernot barbival.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#24882) Mr.Csizmás válasza radi8tor (#24879) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sok-sok plusz hp és vita :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24883) persil válasza Jazz (#24877) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából nem neked akartam választ nyomni, hanem annak, aki az eredeti kérdést feltette:D

De végül is mindegy:)

A szintfüggőségben nem voltam biztos, részemről csak tapasztalat, de jó, hogy megerősítetted.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24884) TiMoN válasza Jazz (#24881) üzenetére


TiMoN
senior tag

Borzasztó sok gold kell ahogy nézem árak ah-ban eléggé el vannak még mindig szállva. :Y

-TiMoN-

(#24885) radi8tor válasza RI/OS (#24880) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fura, mert Barbároknál csak rubinokat láttam eddig.

Fel túrbózva ilyen vagyok 10 mp-ig:

⭐ Stella

(#24886) akela91


akela91
addikt

lvl 60-on kb mennyibe kerül felhúzni maxra a kovácst, és van-e már értelme? Előtte tudom, hogy nincs, de amik AH-ban vannak azok craftoltak, vagy talált cuccok többnyire?

[ Szerkesztve ]

(#24887) D1Rect válasza TiMoN (#24884) üzenetére


D1Rect
félisten

Csekkolni kell gyakran, meg tudni, hogy mit keress.

(#24886) akela91: 500K, értelme nincs. Annyi, hogy a talált receptek nem a ládában állnak.

[ Szerkesztve ]

(#24888) persil válasza D1Rect (#24887) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem van értelme, ha például új karaktert kezdesz.

AH-ban nem igen lehet kapni kis szintű cuccokat, azt egyszerűbb a kováccsal összedobálni neki.

Persze később valóban nem sok, de erre azért jó.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24889) D1Rect válasza persil (#24888) üzenetére


D1Rect
félisten

A lvl57 monkomat felöltöztettem ~halhatatlanra 100K-ból...
A kovács rettentő szutyok dolgokat bír csinálni.
Van sokszáz alapanyagom, de inferno recepteken kívül sztem nincs értelme gyártani semmit.

[ Szerkesztve ]

(#24890) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

megéri 500k goldért megvenni a secret levelhez a staffot, ha most öltem meg hell diablot? (lvl60). Jó lenne pár cucc+gold, de ha nm act1-ben is esik ugyanannyi akkor nem veszem meg.
Olvastam olyat is, hogy megéri ott farmolni, mert jól adja. Ha ez így van akkor megveszem, mert visszajön hamar.

Köszi!

(#24891) userxy válasza -conrad- (#24890) üzenetére


userxy
őstag

Hell-es gearbe kb esélytelen kitakaritani. Gold jol jön de sokkal nehezebb mint act1.

[ Szerkesztve ]

(#24892) LucifeI2 válasza Jazz (#24867) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én is.

(#24893) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Hali van valakinek 50 fölötti hardcore karaktere ha igen írjon rám bizniszellni szeretnék vele :)

El. Psy. Congroo.

(#24894) WayneGace válasza D1Rect (#24889) üzenetére


WayneGace
őstag

És inferno receptekkel van? Mert gondolkozom, hogy fejlesszem a kovácsomat 7-ről 10-re, mert van 6-7 tervem. Eladni meg most nem lehet a tervet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24895) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hát jöhetne az az 1.03-as patch(főleg az action bar lock), mert most a nagy csata hevében nekem is sikerült az actionbarról kirántanom egy skillt. persze a valor bukott egyből:S.

-conrad-: Ha netán mész titkos pályára, ha megengeded csatlakoznék, kíváncsi vagyok milyen.

(#24896) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Ha esetleg használtan vennék diablo 3-at, mi a teendő hogy biztonságos legyen ? át tudom íratni a nevemre/mail-emre stb. ?

(#24897) TiMoN válasza phanzetomox (#24896) üzenetére


TiMoN
senior tag

Battle.net-en tudtommal nincs ilyen lehetőség, hogy a neved átírd.
Email címet át tudod. De ha kezében marad a cd kulcs akitől vetted, v tudja a titkos kérdésre a választ bármikor visszaveheti az accountot!

-TiMoN-

(#24898) phanzetomox válasza TiMoN (#24897) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát akkor így max ismerőstől érdemes venni :/

(#24899) persil válasza D1Rect (#24889) üzenetére


persil
nagyúr

Én arra gondoltam, hogy indítasz egy új karaktert, akivel elkezded az elejétől, nem húzod mással stb és akkor neki craftolgatni lvl 10-20 cuccokat:D

De amúgy persze, nem sok haszna van, igazából csak gold sink.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24900) Mr.Csizmás válasza WayneGace (#24894) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg AH-ba kiszórni eladásra, ha legyártatod?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.