Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24701) LÁZ válasza <cafat> (#24697) üzenetére


LÁZ
addikt

a single-hez is kell net, ergo only online, a dobozban csak a köritést kapod, meg a cd-key-t, eldöntheted, hogy leszeded a klienst, és arról telepited, vagy a dvd-ről, amit kapsz.

Azért van net-hez kötve, hogy nehezebb legyen törni, ergo esélytelen, mert ha eljut vki a szerver generáláshoz, akkor is csak a pálya lesz meg, a loot, a gaz ellen, még nem, legalábbis én igy gondolom.

szerk. minden a szerveren tárolódik, loot, mobok,pályagenerálás, coop-ban tudod többiekkel tolni, akiket felveszel, ha nem veszel fel senkit, darálhatsz egyedül ;) , viszont az aukciós házban az összes cumót látod, ami akárkinek esett, és felesleges neki.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24702) Alg


Alg
veterán

Hell Azmodan kivégezve, meglepően könnyen ment... NM-en nehezebb volt.

Szinte brute force-ból lecsaptam, egyszer kellett menekülni a fekete korongokból mikor olyan 25%on járt, kicsit futkároztam míg ihattam egy potit aztán visszamentem agyonb@szarintani.

Pont a lejárat előtti utolsó kill-el lett meg a lvl60

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24703) lakisoft válasza <cafat> (#24700) üzenetére


lakisoft
veterán

A játék használatához való jogos veszed meg. Az hogy telepítőlemez is kapsz mellé vagy csak egy termékkulcsot vagy csak kapod (WoW Annual pass pl.) a battle.net accountodhoz mellékes dolog.

(#24704) <cafat> válasza LÁZ (#24701) üzenetére


<cafat>
senior tag

oh értem köszi

kicsit csalódás... akkor gyakorlatilag mmo-t csináltak az egészből :/

(#24705) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Néztem egy kis dmg testet :) soul harvest 5 + vodo

El. Psy. Congroo.

(#24706) sith7 válasza Alg (#24702) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

adamkaa777
:Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#24707) lakisoft válasza <cafat> (#24704) üzenetére


lakisoft
veterán

hááát igen. :K

(#24708) LÁZ válasza <cafat> (#24704) üzenetére


LÁZ
addikt

inkább csak coop, mert nem találkozol ezer emberrel, csak azzal a 3 kollegával, vagy mennyivel, akikkel együtt tolod.

Kell a net, kb törhetetlen, viszont fos a szerver háttér, engem többször dobott ki, mint amit eddig játszottam, kicsit morci is vagyok, mert ergo a blizz dönti el, mikor jáccá, de egy 10est még megért nekem...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24709) thesound


thesound
őstag

Monk
Evvel a skill összeállítással most haladok (hell act2-ben rendesen megakadtam, de most már act3 vége felé aprítok :) )

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24710) X Factor válasza radi8tor (#24633) üzenetére


X Factor
addikt

Persze, mert nem normálon fog hullani száz ezrével, elöbb nyomtuk int act 1, chapter 6-7 butcherig, 240k gold. kb másfél óra volt.

Ettől független az egyetlen Demon Hunteremnek amiben 50 óra van, hullot kb 1.5 milla, ennek is nagy része az utóbbi időben.

Make things work

(#24711) Ilsyde válasza Sonja (#24695) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az a legrohadtabb boss az egész játékban. Elég sok resist kell hozzá (vagy szerencse) ha egyedul akarod leutni barbárral.

(#24712) Alg válasza Sonja (#24695) üzenetére


Alg
veterán

Holnap (szerk:azaz ma) tudok esetleg segíteni ha nem megy.

Alakul ez, kiáltással már 13K damage felett járok, resistek 300 felett, life 30K... rengeteget számít a nephalem valor pénzgyűjtésnél...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24713) Lézerparaszt válasza adamkaa777 (#24705) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A statjaidról tudnál küldeni egy képet pls ? Azt mondják hogy attack speed kell, de 1.20-as fegyó után az 1.50-es nem hozott dps növekedést.

A játék az nem játék!

(#24714) CooLM@$TeR válasza Lézerparaszt (#24713) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Mert a weapon attack speedje bele van kalkulálva a dpsébe. Minden más cuccnál érdemes IAS-ra menni, mert az viszont tényleg durván megdobja a dpst.

(#24715) RockHaRD


RockHaRD
addikt

infernora valaki mutatna egy f.sza wizard buildet? Konkrétan a Buthcerhez nem jutok le, mert nem tudok elmenni sem az elite packok mellett... ez a csalás, amit a gép csinál, ez meg kiakaszt... madafakinbadass health potiont használ, és ha meghalsz, a 3 sec-es respawn alatt feltöltenek fejenként 1 milla életet is.. nem számít, hogy kb 2% volt neki, és úgy ölt meg, visszatölti azonnal...

18,5k dps, 35k helath, 300 körüli resistek (tudom, h gagyi, de azért egy butchert még meg kéne öklözni vele)

(#24716) daneel92


daneel92
tag

most nézem athene livestreamet. miért adományoznak neki? miért jó az adományozóknak? kapnak cserébe vmit, vagy csak úgy, hogy játszhasson?

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#24717) Bobrooney válasza Sonja (#24695) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nekem Barbárral 2 handed-el lement Songoku módban :DDD

daneel92:Ehh ez azért már elég undorító! Ha annyira adományozni akarok, akkor adok valami csövinek kaját vagy ilyesmi. Meg nem is értem mit nézegessem steambe, felmegyek és játszok inkább.

[ Szerkesztve ]

(#24718) D1Rect válasza Soni84 (#24670) üzenetére


D1Rect
félisten

A játék igaziból infernon kezdődik.
Én wizarddal pl. semennyit nem kiteolok act1-ben.
Act2-ben elit packoknál kell helyezkedni.

(#24719) Mr.Csizmás válasza daneel92 (#24716) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az a save childrenes alapítvány, nem?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24720) Ren Hoek válasza daneel92 (#24716) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem amúgy sem szimpatikus az a gyerek. Nem tudom mit esznek rajta. A Kungen jobb arc, meg ő tényleg magának gründöli a cuccokat.

(#24719) Mr.Csizmás: Most ránéztem, és tényleg az, opsharecraft.com.
De hogy erre egy mondatban nem utalnak az oldalán sehol...Így már logikus, én sem értettem miért donálnak neki goldot vagy $-t pl.

[ Szerkesztve ]

(#24721) Bobrooney válasza Ren Hoek (#24720) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Hát igen! Így tényleg más a leányzó fekvése!

(#24722) Huma válasza D1Rect (#24718) üzenetére


Huma
addikt

Én most Act 2 3Q-nél tartok. Elég nyögvenyelősen megy. Eliteket szinte lehetetlen legyőznöm. Kettőt ütnek rám és halott vagyok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24723) emmm


emmm
senior tag

Basszus, az AH-ban már a sárga jobb cuccokat sem tudom eladni 2-5 k-ért...a hét elején meg 25 k-ért is eladtam tárgyakat... :(

(#24724) CactuS válasza adamkaa777 (#24705) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Full statot tudnál esetleg dobni? (Illetve, ha nem nagy pofátlanság, akkor a barbár barátod is? :B)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#24725) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, kifektettem Diablot Nightmare-en egyedül. Kíváncsi vagyok, meddig jutok el Hell-ben. Most így néz ki a karakterem:

Tudom, nem nagy szám, de még nem vettem semmit AH-ból, magamnak pakolom és szedem össze a cuccokat. Én így szeretem, kicsit szívás, de valahogy majd megoldom. :DDD

Mindenesetre ha valaki fent van, amikor én is, whisper-t küldjön és megmondom, hogy van-e kedvem multizni. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24726) RI/OS


RI/OS
őstag

Egy kis infernó horror 4 részben (csak 30secet tud a fraps egyszerre)

[link]
[link]
[link]
[link]

Ilyenkor gondolkodom el rajta, hogy lehet smite-al kéne használni a frenzyt jól rámhúzták a fél pályát.

(Azért jól szétvágtam mindenkit :D)

(#24727) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Szevasztok!

Valaki nem segítene kinyírni Rakanoth-ot Nighmare-en?:) Az a fasz teljesen kiszámíthatatlanul tű pontosan csap le és lecsapja mind a 12k HPmet. Vagy 15ször már megprobálkoztam vele. Nem sok életereje van de halálosak a csapásai. DHval vagyok amúgy.

Szóval van kedve valakinek most Rakanothot ölni esetleg?:P MaC#2406

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#24728) sith7 válasza RI/OS (#24726) üzenetére


sith7
nagyúr

Durva ! :Y

(#24729) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom ezzel kapcsolatban hova lehetne írni ha nem gond itt kérdezem meg.

Szóval, volt szerencsém kipróbálni a játékot Guest Passal, megtetszett, szeretném folytatni. Csak hogy nem igazán találok sehol D3 példányt...esetleg valaki tudna mondani egy oldalt/helyet ahol kapható?

Előre is köszönöm. :R

(#24730) Lézerparaszt válasza medvezsolt (#24727) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én ráérek, segíthetek, csak vegyél fel ismerősnek.

A játék az nem játék!

(#24731) emmm


emmm
senior tag

Én is épp most végeztem Diablo-val NM-en, de valamiért nem engedi feltölteni a képet a mágusomról..."a kapcsolat alaphelyzetbe állt" szöveggel eldobja, pedig kisebb, mint 1 MB...

Mindegy, ~17k HP, 3k dps-sel egész könnyen feküdt a főszörny. :)

#24727) medvezsolt

Én is tudok segíteni, ha kell! Mondj egy nevet, amin fel tudlak venni.

[ Szerkesztve ]

(#24732) medvezsolt válasza medvezsolt (#24727) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Köszönöm a lelkel "kollégáknak":DD

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#24733) Cybertrone válasza Vistaboy (#24725) üzenetére


Cybertrone
veterán

Elitek finoma, konkretan 2 utes temetes... Am jo ez kenyerrel ah nelkul! A wizz tamogato kari, illetve addig el mig van arcane, aztan futas, bar a tapos elitek olimpikon szinten szaadnak esély ellenuk nincs!!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#24734) ProEvoFan válasza Soni84 (#24670) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor te nem is szereted a hack "n" slasht ha ez neked rövid...
A Diablo 2ben az első karakter után nem szólt másról a játék, csak a más illetve egy másik karaktered húzása/húzatása sorcival, és a halálosan unalmas only boss farmolások...és a Diablo 2 is nehéz volt a legmagasabb fokozaton!

(#24735) radi8tor válasza RI/OS (#24726) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pro. :C

⭐ Stella

(#24736) KaiotEch válasza ProEvoFan (#24734) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És mégsem untuk meg csak hónapok után :D Mostmeg 10 perc alatt ráunok a game-re. :(

(#24737) Lézerparaszt válasza KaiotEch (#24736) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mert lehet hogy a folytatás lényegében ugyanaz ? A tetris is régen mekkora sláger volt, éjjel nappal nyomtuk. Ha most kijönne csilli-villi köntösben, akkor azzal se játszanánk sokat, mert "ezt egyszer már eljátszottuk".

A játék az nem játék!

(#24738) D1Rect válasza KaiotEch (#24736) üzenetére


D1Rect
félisten

Megfekszel 2 ütésből Infernon mi? ;] :DDD

(#24740) mar_tin


mar_tin
tag

Arról lehet tudni valamit, hogy miért csökkentették az AH -ban az aukció idejét kettő napról másfélre?

(#24741) Nordic válasza RI/OS (#24726) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mért kell ilyeneket csinálni...így nem tudom abbahagyni a barb-al :W :U

Azért az meleg, hogy begyújtanak alád, a hp-d meg meg se mozdul. :Y

[ Szerkesztve ]

(#24742) akela91 válasza KaiotEch (#24736) üzenetére


akela91
addikt

Talán kinőttél a stílusból. Lehet D2-őt is unnád.
szerk : Guest passal megértem hogy unod...

[ Szerkesztve ]

(#24743) KaiotEch válasza D1Rect (#24738) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Guest Pass-om van szóval ezt kétlem :D

(#24742) akela91: Már kezdem azt hinni, hogy a játékokból nőttem ki :P

[ Szerkesztve ]

(#24744) Lézerparaszt válasza mar_tin (#24740) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mivel nem lehet akármikor kiszedni, ezért ha elárazok valamit, vagy elolcsósodik közben az AH, akkor ne kelljen 10/10 aukcióval várnom 2 napot. Lehetne akár fél nap is, ha annyi idő alatt nem veszik meg akkor annak kapufa.

A játék az nem játék!

(#24745) akela91 válasza Lézerparaszt (#24744) üzenetére


akela91
addikt

Én is nagyon örülnék FÉL napos Aukció időnek. Ez a másfél nap is vicc. Főleg lvl 60 előtt...

(#24746) CactuS válasza RI/OS (#24726) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Statokat dobnál majd a barbárról?

Act IIben Zoltánt lehet farmolni gear-ért? Az endboss az ritka buzi meleevel, azt én nem erőltetném, ha ne muszáj.

Ps: VirtuaDub összefűzi a fileokat és ingyenes is a program.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#24747) Alg válasza mar_tin (#24740) üzenetére


Alg
veterán

Gondolom így próbálták csökkenteni a terhelést (szvsz akár 1 nap is elég lenne, ami nem megy el 6-8 órán belül az valószínűleg már nem is fog...)

ps ezek az infernós zombik marhanagyot ütnek

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24748) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ezt a fegyót mennyiért lehetne elpasszolni AH-ban ?

A játék az nem játék!

(#24749) -conrad-


-conrad-
addikt

tegnap meglett a lvl60, gondoltam visszamegyek farmolni hellen a secret level összetevőit. Lemegyek 5 nephalem buffal egy barlangba, leölöm az elite-et, kiesik egy legendary bracer. Uh mondom durva! Közvetlen mögötte egy másik elite pack, kiesik egy spear. :D
Mákom volt nagyon, a bracer jó nekem, de a spear eladó lesz, ha nem viszik el AH-ban, reggel feltettem mert nem ment a fórum.
A két loot.

Ja, lvl60on a DH-val 56,5k dps, 2k armor zéró körüli resi illetve 22k hp. Most fejezzük majd be hell act4et, amikor átmentünk act3-ból akkor lett meg a 60.

[ Szerkesztve ]

(#24750) Asbee


Asbee
veterán

Na pár napig pihentetve volt a játék, ma meglesz lvl 60. Tudnátok ajánlani 1-2 jó helyet ahol jól lehet cuccoka farmolni? Akár láda vagy mobok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.