Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24251) Soni84


Soni84
tag

Error 1.
3 napja ez megy, ezért fizettem.
A jó büdös kurva anyjukat! :(((

(#24252) rt06 válasza thesound (#24245) üzenetére


rt06
veterán

es szerinted nem tudnak rola, hogy szar kerult a palacsintaba?
ertem en, hogy ez a hibajelentes folyamata, de azzal, hogy egy ismert hiba jelentesere biztatsz mindenkit, senkinek nem hasznalsz, rosszabb esetben hatraltatod is a megoldast

aki elegedetlen a jatekkal es/vagy a szolgaltatassal, az vigye vissza a boltba, kovetelje az arat, mondvan hasznalhatatlan, annyival is kevesebb erhelest kap a szerver

de leginkabb ne irja ide le a velemenyet, mert 99.5% esely van ra, hogy nem kepes megfogalmazni azt ertelmesen, es 99.99% arra, hogy elotte mar legalabb 20-an leirtak ugyanazt (igaz mas jelzokkel, lehet "mocskos" helyett "szarhazit" irtak)

tiszta vicc, hogy amint leall a szerver, szazasaval kell atlapozni az ertelmetlen hozzaszolasokat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24253) gabranek


gabranek
aktív tag

Nekem az tetszik, hogy mikor pár hónapja kijött a star warsos mmo és ugye kezdetben ott is sokat bénáztak a beloginolással, a wow/blizz közeli blogokon ment a flame-elés ezerrel, hogy a "mocskos zsidó-cigány-néger-náci EA nem képes egy nyavajás programot jól megírni, meg mérnem vesznek nagyobb szerverparkot, stb"..na ezek a blogok most meglehetősen kussban vannak :DDD

amúgy sz@rjon sünt a blizzard, mert most már én is kezdem unni.

田中れいな

(#24254) mephi666 válasza temes69 (#24248) üzenetére


mephi666
nagyúr

tessék, kapsz nightmare-t ;]

én amúgy nem vagyok ideges :) szerintem 8körül jó lesz már a szerver (talán) ilyenkor ki kellene találni valami játékot, hogy mindenki tippeljen 1 időpontot a server restartra és a legközelebb tippelő kapna az összes többitől mondjuk 1000-1000g-t :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24255) Huma válasza WayneGace (#24238) üzenetére


Huma
addikt

A collector's edition-hoz járó spec festékek és az angyalszárny. Szerintem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24256) maross válasza gabranek (#24253) üzenetére


maross
veterán

azenem, mert draga :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24257) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Szerintem a hivatalos oldalra kirakhatnának egy "Refund Now!" gombot.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24258) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Azért van ennyi szerver leállás, hogy vedd meg a Diablo 3-as könyveket és állj fel a gép mellől. :C

⭐ Stella

(#24259) abéla válasza WayneGace (#24249) üzenetére


abéla
senior tag

befestheted a cuccod fehérre/szürkére, meg nőhet szárnyad is :D

hootka!

(#24260) RI/OS válasza Pekkk (#24257) üzenetére


RI/OS
őstag

Kóreában hamarosan lesz, az biztos. Mert ott úgy megbasszák a szájukat, hogy öröm lesz nézni. Aztán kitörölhetik az eulával a seggüket.

[ Szerkesztve ]

(#24261) thesound


thesound
őstag

(#24252) rt06

Szólásszabadság van a fórumszabályzat keretein belül.
Leülhetsz, egyes. ;)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24262) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

már látom is az újságcikkeket, hogy koreában valaki 18 órán keresztül próbált loginelni diablóba, és szomjanhalt :D

(#24263) Huma


Huma
addikt

Szerintem mindenki folyamatosan ctrl+v-vel illessze a jelszót és nyomja az entert. Hátha hirtelen mindenkit egyszerre beenged. A szöget is addig kell ütni amíg be nem megy. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24264) rt06 válasza thesound (#24261) üzenetére


rt06
veterán

nincs szolasszabadsag, remelhetoleg hamarosan ra is vilagit a moderacio erre
de meg ha lenne is, ugyanugy kerhetnem, hogy tobb eszed legyen, mint egy halott mojlepkenek, nem?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24265) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ezt linkelem mégegyszer, mert szerkesztésben nyomtam be, de nagyon nagy! :D
[link]

(#24266) temes69 válasza mephi666 (#24254) üzenetére


temes69
aktív tag

hehe :) ez jó szám, tetszik :) megelégszem a normalal is, de akkor indítok egy wizardot.

(#24267) RI/OS


RI/OS
őstag

nah, kulle lefeküdt infernon

(#24268) thesound válasza rt06 (#24264) üzenetére


thesound
őstag

LOL :C

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24269) temes69 válasza radi8tor (#24258) üzenetére


temes69
aktív tag

vannak dio3-as könyvek? az első 3at olvastam.

(#24270) Bird


Bird
addikt

Yeah Error 37 :) Thx Blizz, you are so kind ;]

Kicsit félrenyúltunk ezzel a D3-al..... :W

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#24271) persil válasza Pekkk (#24265) üzenetére


persil
nagyúr

kámpjútör

Sírtam ezen is :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24272) rt06 válasza persil (#24250) üzenetére


rt06
veterán

akar jol is elsulhet a dolog, ugyanis nem az asztalt csapkodva kovetelik vissza a penzuket, hanem annyit kernek csupan, hogy az illetekes szervezet vizsgalja ki a dolgot

ha nem normalizalodik 1-2 heten belul a szerverallapot (annyit meg siman hajlando vagyok elnezni), lehet en is alairom

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24273) mikromanus


mikromanus
veterán

Ma indítottam egy gond van a partival üzenettel (AH-ban persze), folytattam egy error 1-gyel, jött néhány error 37, majd egy eddig sose látott számozatlan hibaüzenet (valami olyasmi, hogy a bejelentkezés időtúllépés miatt nem sikerült, röviden bekaphatom).Később jó lett és már error 1-ek jöttek. Most épp error 3006-nál tartok. Egy szavam se lehet. elég változatos és minden napra jut egy újabb hibaüzenet :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24274) killerjohn válasza akela91 (#24231) üzenetére


killerjohn
addikt

Imádom az ilyen munkanélküli/egyetemista életbölcsességeket arról hogy ki mit csináljon. Értsd meg, hogy nem csak te létezel a világon... Én egész héten arra vártam, hogy ma este asszony bulizik, én vigyázok a két gyerekre, 9-től alszanak és utána játék. Nem, nem mindenki akkor ül le játszani amikor akar... Majd ha neked lesz napi 30 perc szabadidőd magadra, akkor gondold újra ezt a magasröptű, jól átgondolt hozzászólásodat :(((

(#24275) persil válasza rt06 (#24272) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem 1-2 hét múlva megszűnnek az ennyire banális hibák.

Reméljük.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24276) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

De jó ez az error 37 így minden nap rendszeresen estefelé. Szerintem ez már direkt trollkodás. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24277) abéla válasza rt06 (#24264) üzenetére


abéla
senior tag

értem én, hogy feszült mindenki, de azért egymás torkának nem kell nekiugrani. Aztán majd ha jön a pvp, jól összefognak ellened a molylepkék :D

hootka!

(#24278) persil válasza killerjohn (#24274) üzenetére


persil
nagyúr

+1

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24279) andris811


andris811
tag

Amúgy valakinek feltűnt már a The First Sign intro-ban a következő mondat: "And at the end of days, the first sign shall appear in the heavens: Justice shall fall upon the world of men"
Nagyon durva :)

(#24280) radi8tor válasza temes69 (#24269) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vannak bizony. :K
"Book of Cain" és a "The Order"

Valamint leírás(ok): Signature series guide és Limited edition guide.

És a Collector's Edition játékhoz is adnak egyet: "The art of Diablo 3"

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24281) Pekkk válasza Cyberpunk (#24276) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Nehogy arra menjen ki a játék, hogy költséget akarnak csökkenteni üzemeltetés szinten és mindenki "takarodjon" át US szerverre....

(#24282) Cyberpunk válasza Pekkk (#24281) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez az Acti bármi megeshet. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24283) P00By


P00By
nagyúr

Kungen belaggolt és meghalt! :R :D

MOD: Én úgy láttam megakadt, de most mintha csak annyi lett volna hogy másra figyelt. Már megint... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24284) RI/OS


RI/OS
őstag

Kungen meghalt!!! :D

(#24285) Theodolit


Theodolit
tag

kungen meghalt wtf

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#24286) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na engem beengedett szerencsére.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24287) Sonja válasza Cyberpunk (#24286) üzenetére


Sonja
veterán

Szintén! :K Most már remélem jó is marad. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24288) Huma válasza RI/OS (#24284) üzenetére


Huma
addikt

HC karival? Hol lehet megnézni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24289) radi8tor válasza Huma (#24288) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

http://hu.twitch.tv/kungentv

Azt mondja, hogy Alt + Tab miatt halt meg. :Y

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24290) RI/OS


RI/OS
őstag

de mondjuk ilyenkor a blizznek illene visszaállítani a karit. Streamben lehetett látni, hogy szerver lag volt.

Így hogy csináljon az ember hc karit? de most komolyan.

(#24291) rt06 válasza abéla (#24277) üzenetére


rt06
veterán

majd csinalok egy ww barbart legycsapoval ^^

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24292) andris811 válasza radi8tor (#24289) üzenetére


andris811
tag

(#24293) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

szegény kungen :)
visszaállítani biztos nemfogják

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#24294) rt06 válasza RI/OS (#24290) üzenetére


rt06
veterán

hc kari keszitesenel kiirja, hogy semmilyen oknal fogva nem allitanak vissza halott karaktert

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24295) RI/OS


RI/OS
őstag

megállt neki a game, azt hitte kidobta, és kitabolt. következő kép, hogy dead.
ha nem tabol ki, is meghalt volna.
ismét nagy taps blizzard.

[ Szerkesztve ]

(#24296) Sonja


Sonja
veterán

Hmm... Még most is találkozok új eventtel! :C Nagyon jók ezek az eventek, kifejezetten tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24297) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Amúgy ilyenkor miért nem lehet azt csinálni, hogy azt x kilobyte-os karaktert átvihetővé teszik mondjuk US, vagy Asian szerverekre? Egyrészt az időeltolódás miatt is lehetne ezzel valahogy gazdálkodni... Aztán ha rendben lesznek a dolgok, akkor már nincs átjárás...

(#24298) radi8tor válasza adamkaa777 (#24293) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Was messing with his sound for the stream and wasn't paying attention, and just like that he was dead.....

Lol, he alt-tabbed and died in the fire :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24299) killerjohn válasza rt06 (#24294) üzenetére


killerjohn
addikt

most komolyan, neked blizzard részvényed van? te hogy éreznéd magad hogy az ottani állatok annyira gerinctelenek, hogy a fél világ nem tud játszani mert a szervereik épp összeomlóban vannak, és ennek ellenére nem állítják le a hc játékokat, aztán szépen meghalsz? öcsémnek még én szóltam 6-kor telefonon, hogy láttam hogy online, és nagyon figyeljen rá hogy megint gebasz van... amit a blizzard csinál az
1) technikai töketlenség. még a fővárosi informatikai ügyosztályon is tudnak új szerveeket beállítani ha kell, pedig ott kb annyira értenek hozzá mint a 3 éves fiam
2) PR töketlenség. ekkora arcvesztés a Sony balhé óta szvsz nem volt (előtte se nagyon)
3) gerinchiány. Csernobilkor jobb volt a tájékoztatás mint most. sunnyognak aztán csá. "maintenance". anyjuk a maintenance, ez nem karbantartás hanem "az általuk elkövetett gigászi hibák javítása"

(#24300) Wolverine válasza thesound (#24223) üzenetére


Wolverine
félisten

A ticketekkel csak meggátolnád a support működését - például az ellopott accountok visszaadását és a lenyúlt cuccok helyreállítását...
A petíciókat meg eleve nem figyeli a Blizzard és minden petíciótopicot törölnek, tartalmától függetlenül.

Az, hogy a háttérben dolgoznak és ennek látszólag nincs jele, a bevett gyakorlat náluk. Az is, hogy az európai kékek kevésbé aktívak, mint az amerikaiak - de ha egy bluetrackerben nézed, amit írnak a D3 fórumokra, akkor láthatod, hogy igencsak sokat írnak Bashiokék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.