Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23901) skater86 válasza S e t h (#23897) üzenetére


skater86
tag

Városban megkeresed -> Hire és kész. MInden alkalommal elveszi, amikor partyban játszol mással.

Látom már válaszoltak :)

[ Szerkesztve ]

(#23902) JSaN válasza -conrad- (#23896) üzenetére


JSaN
addikt

Ja hogy ti voltatok a csendes paros? :))
Nem baj, legalabb edzettem magam a haromszoros eletereju szornyek ellen. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#23903) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most megy a login? nem tudom megnézni mert melózom....de kéne a főnökkel beszélni h kellene egy diablo kliens gép , megyek felterjesztem neki :D

[ Szerkesztve ]

(#23904) Alg válasza WhiteWalker (#23903) üzenetére


Alg
veterán

Reggel 7:40 körül kapcsolták vissza, akkor ment

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#23905) JSaN válasza WhiteWalker (#23903) üzenetére


JSaN
addikt

A launcher letoltott most nekem valami 4mb-t, utana siman beleptem. Most jok a szerverek, breaking sincs a login menuben.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#23906) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ipon most hívott, hogy nincs készleten!! :W

de könyörgöm, akkor tegnap este 18h és 22h körül miért volt kosárba berakható, megrendelhető, és leigazolt??!!!! :W :W :W :W :W ********!!!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23907) emmm válasza Alg (#23904) üzenetére


emmm
senior tag

na én meg pont akkor indultam dolgozóba...

(#23908) lakisoft válasza WhiteWalker (#23903) üzenetére


lakisoft
veterán

Helyes. :R

(#23909) L4mie válasza Mr.Csizmás (#23906) üzenetére


L4mie
veterán

KÖKI Tesco-ban láttam -_-'
gyanús volt mert nagyon gyorsan eltűnt, legalább kértél valami kompenzálást? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23910) Mr.Csizmás válasza L4mie (#23909) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mit kérhetnék? ott fizettem volna helyben. csak egy rendelési számom volt, meg mail.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23911) -conrad-


-conrad-
addikt

Tegnap sikerült az 54-es DH-mnak 28k dps-t csinálnom, így némileg egyszerűbb hellen az élet. Akinek ezen a szinten dps gondja lenne annak egy kis trükk, nem mindenki figyeli.
Van olyan stat, "reduced level needed" vagy valami ilyesmi. Szóval a lvl60as fegyverek között van már ezzel a stattal 6-os is, tehát fel lehet venni 54 körül (van olyan 1000+dps-es fegyer is AH-ban ami 48tól hordható, persze 6milla... :U
Én 40-50k-ért vettem egy jó íjat neki.

(#23912) Pekkk válasza JSaN (#23905) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Majd délután, mikor meló után megint elkezdenek belépni az emberek, akkor megint lesznek gondok. Tegnap és tegnap előtt is így volt. Délelőtt simán be lehetett lépni.

(#23913) LÁZ válasza Pekkk (#23912) üzenetére


LÁZ
addikt

azért nálam az autentikációnál még mindig összef@ssa magát, és csak a feladatkezelő segit, köszönöm, hogy fizethettem érte :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23914) Bird


Bird
addikt

Leáldozóban a Blizz csillaga.... Ez nem teljes játék, még mindig csak beta. :U Ekkora árbevételnél ez több, mint pofátlanság. :W
Nem voltak felkészülve ekkora rohamra... Kiváncsi leszek a hétvégére.... ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23915) maross válasza -conrad- (#23911) üzenetére


maross
veterán

Es ha van reduced level 6 statja, es lvl 58 required-ot ir ra, akkor az 58-tol vagy 52-tol hordhato? Tehat erted, magasabb szintu fegyverre kell rakeresnem + reduced levelre, es akkor is jo vagyok?

bird: at kell terni ejszakai uzemmodra :). De amugy tenyleg szanalmas, en ugy gondoltam par nap alatt lerendezik ezeket a gondokat, ennyi ev wow tapasztalat utan.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#23916) Cadal válasza -conrad- (#23911) üzenetére


Cadal
őstag

Nem is rossz ötlet amit mondasz. Épp most húzok egy DH.-t, ha délután hazaértem, ránézek erre a dologra. Amúgy mi a meglátásod, két hand xbow, vagy egy kétkezes íj egy jó tegezzel?
Indulhatna már a Diablo Armory, ott legalább meg tudnám nézni a karaktereden az íjat. :K

(#23917) medvezsolt válasza Cyberbeni (#23854) üzenetére


medvezsolt
senior tag

smoke screen és a prep az alap DHnál? Én se nagyon használom mert tök feleslegesnek látom őket. Mármint az, hogy smokkal egy időre eltűnök, az majdnem egyenértékű avval ha ki vaultolok közülük, nem? A másik meg a dispcipines maxra rakása? Én többet használom a hatredet.. mi értelme ennek akkor?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#23918) medvezsolt válasza headhunter86 (#23845) üzenetére


medvezsolt
senior tag

jó kevés a potionod:). Amúgy én nekem is ennyi a DPSem (1200 körüli) és olyan 7-8k élet. A többi tulajdonságot nem tudom fejből. Én Rapid Fire-t használom mindig, vaultot és calltropsot meg a multishot, chakramot.

Miket ajánlotok egy 42-44es DHnak?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#23919) emmm


emmm
senior tag

Srácok, tudtok valami jó helyet night-on, ahol jól lehet wizarddal farmolni? Jelenleg act II-ben vagyok, este öltem meg a mágus boss-t. A karakterrel viszonylag jól haladok, 1,4 k dps meg ~6 k life 42-es szinten.

(#23920) Neptunfű válasza Cadal (#23916) üzenetére


Neptunfű
tag

Csak friends listben levok nezhetik meg egymas targyait, vagy teljesen publikus lesz?

as long as you don't choose everything remains possible

(#23921) Bini válasza Mr.Csizmás (#23906) üzenetére


Bini
tag

Ugyan így jártam én is , most beszéltem a sráccal, és közölte hogy nagyon sajnálja de nincs, nem tudják teljesíteni csak valamikor 2-3hét múlva úgyhogy automatikusan törlődik a rendelésem. ( Én hajnali fél egy körül rendeltem akkor linkelte valaki h még van ip0nban )

Battletag: Bincsi#2140

(#23922) Cadal válasza Neptunfű (#23920) üzenetére


Cadal
őstag

Szerintem BattleTag alapján bárki megnézhető lesz. El lehet majd lesni egy két ötletet, skillt, hogy ki mit használ... :K

(#23923) omikron23


omikron23
senior tag

Tegnap sikerült kb. fél órát játszani... most épp Hell szinten Act II elején járok, és az tűnt fel, hogy a patch telepítése után mintha könnyebbek lennének az ellenfelek. :U

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#23924) Bobrooney válasza Bird (#23914) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Végülis ezért kellett előrendelni.... Tudták mennyi dobozt meg key-t adnak ki... Szerintem ebbe van valami direkt dolog is...

(#23925) Neptunfű válasza Cadal (#23922) üzenetére


Neptunfű
tag

Igen ebbol a szempontbol OK, a hackerek meg mazsolazhatnak :)
BTW tenyleg lehetne csinalni egy adok veszek D3-as forumot :K

as long as you don't choose everything remains possible

(#23926) Bird válasza Bobrooney (#23924) üzenetére


Bird
addikt

Nem hinném, hogy direkt dolog lenne... Lejáratják magukat, racionálisan belegondolva ez nem lehet a Blizz célja. Szerintem alulméretezték a rendszerüket, csak azt nem értem, hogy a publikus betánál ez miért nem derült ki? :F
Jó lenne VÉGRE egy hivatalos nem magyarázkodós álláspont.... Ha csendbe maradnak a lehető legrosszabb rájuk nézve. :(((

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23927) tatabánya


tatabánya
senior tag

bevásárolva jól érzem magam hell Act II -ben. már nem murdálok annyit..

[link]

(#23928) dilipok válasza Bird (#23926) üzenetére


dilipok
veterán

ha meg elmondanak, hogy alulmereteztek a dolgot, akkor meg azon lennenek felhaborodva az emberek. Elegge patthelyzet... Annyit tehetnek, hogy megoldjak a problemat asap :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23929) Gyeptegla válasza Mr.Csizmás (#23906) üzenetére


Gyeptegla
tag

Ennyit az i-ponról, engem is beszivattak.

Lehet hogy nem véletlen, hogy még semmit nem vásároltam tőlük?

(#23930) Mr.Csizmás válasza Gyeptegla (#23929) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eddig minden okés volt 5 év alatt, mióta náluk vásárlok, igaz eddig csak hardvert vettem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23931) Bird válasza dilipok (#23928) üzenetére


Bird
addikt

Ebben igazad van, tényleg nem lennék a helyükben. Vagyis ekkora árbevételnél dehogyis nem! ;] Először is vennék egy Lamborgini DIABLO-t! :P

UPDATE: A TESCO-ban még lehet kapni a gémet. Pécsett pl. még volt két darab tegnap késő este....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23932) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Manóból:

(#23933) Tatyla válasza Cadal (#23916) üzenetére


Tatyla
őstag

csakis 2h bow/xbow +quvier igy mar 60-on infernon.
medvezsolt :
smoke screen azert kell mert ha szorul a hurok idot nyersz meg tolti a hatredet meg a disciplent is,prepa meg kell ha a poti cd-n van

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#23934) RI/OS válasza Nordic (#23932) üzenetére


RI/OS
őstag

beszarok mik esnek nektek...

Nekem meg act2 infernóban ilyen level 3-as 2-őt sebző fehér kardok esnek

(#23935) Neptunfű válasza Nordic (#23932) üzenetére


Neptunfű
tag

Gratula!
Menny MF-ed volt?

as long as you don't choose everything remains possible

(#23936) sittes79 válasza Nordic (#23932) üzenetére


sittes79
addikt

Mester neked mennyi a magic find, mert azt kell gondoljam, hogy 200% annyi cuccot dob neked :F

Megelőztek a kérdeéssel... :)

[ Szerkesztve ]

(#23937) Alg válasza sittes79 (#23936) üzenetére


Alg
veterán

Vagy csak kétszer annyit játszik ;]

Apropó, kis segítség kellene barbhoz: Jelenleg lvl52 Hell Act1 - milyen fury spender skillt ajánlotok? WW már hellen öngyilkosnak tűnik, most seismic slamet használok, ez még menekülésnél is jól jöhet (hátrafelé nyilazok :D )

Megnyertem egy faszás kardot az éjjeli leállás közben, 6300ért 220 DPS, +statok, life on hit... Leoricra WotB-vel már kerek 10K-t is criteltem

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#23938) ttt1


ttt1
őstag

Ez mennyire "elfogadható" ezen a szinten?

[ Szerkesztve ]

(#23939) -conrad- válasza Cadal (#23916) üzenetére


-conrad-
addikt

Hazamegyek és csinálok egy képet aztán felteszem ide majd. :)
Amúgy ahogy a kolléga előttem is írta, én a 2h bow-ra szavazok quiverrel a következők miatt:
+15% damage a passzív skil miatt
Azt vettem észre, hogy a barbárnál a 2h fegyverrel az extra ütések sokkal nagyobbak, mert wpn damage alapján számolja ki. Ugyanez van az íjjal is, nagyobbat sebez.

Kiraktam azt a passzív skillt, hogy amíg nem lősz critet addig stackelődik a crit, így 100%-ig felmászik. nekem jobbklikken a multishot van 20 hatredes rúnával így lehet spammelni, de az első lövés így "tuticritesítve" olyan 30-40k-kat sebez a tömegbe és ugye nem csak egy targetre. :) 8-9k-kat healelek ilyenkor egy lövéssel magamon.

(#23940) mar_tin válasza emmm (#23919) üzenetére


mar_tin
tag

Pont ott a mágus boss előtti három/négy dungeonban, de inkább fejezd be az act -ot, és told az act3 elejét az még jobb. Belial 3.5k DPS -el 15k HP -el 20-30 másodperc volt kb. :D Mondjuk én 46 -os szintem értem oda.

(#23941) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hell-en alapból megnő a sárga cuccok drop-ja, vagy csak csináltak vele valamit?
Mert mióta Hell-en vagyok feltűnően sok a rare cucc,és meglepetésre van köztük használható is :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23942) mephi666 válasza -conrad- (#23939) üzenetére


mephi666
nagyúr

én jobb szeretem mellé a crossbow-t (hellrack) :K a crit damage bónusz szerintem többet ér, mert az említett skillel csak úgy röpködnek a kritikusok és a stabil 15%-nál szerintem becsületesebben tarol a (random) +50%-al ...de ez csak az én véleményem: nekem bejön

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23943) maross válasza Alg (#23937) üzenetére


maross
veterán

WW-t egyszer hasznaltam, eleg volt, annal a cleave is hatekonyabb, abszolut szuicid skill. En a rendet szeretem, 9% lifesteal-el megturbozva. Egy stunnal odahuzok mindenkit 24yardrol, elkuldom a rend-et, kb 5-10000 sebzest lehuz mobonkent, kozben porog felfele a hp-m, suhintok egy-kettot meg stun alatt, utana mehet a revenge es mindenki fekszik (hell act2).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#23944) vhunor válasza Alg (#23937) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem egy fury spenderem van, a WotB. Bal klikk frenzy villámmal, jobbon furious charge gyógyító vagy cooldown csökkentő rúnával (mikor hogy), ezeken felül még revenge (provocation), ground stomp (összerántós), war cry (jelenleg invigorate, aztán majd a resistes).

Passzívból superstition, meg AC növelők.

52-es szinten hasonló 1h baltát használtam, csak asszem 230-240 dps körüli esett, igaz kék, de volt rajta minden ami kellett, mák volt.

maross: a rendet még ki se próbáltam, nem tűnt jónak, de este megnézem, meghoztad hozzá a kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#23945) Blizz


Blizz
őstag

Nekem,error van amikor meg akarnám nézni az achikat...nektek is?

No mistakes, just happy little accidents

(#23946) mar_tin válasza mcwolf79 (#23941) üzenetére


mar_tin
tag

Tegnap két óra alatt 6-7 esett, amiből egy használható is volt night Act2 végén, Act3 elején. Szerintem csak szerencse kérdése, mondjuk a sárgák mindig is jól estek nekem csak attól felfelé nem sűrűn. Bár szerintem a 3 legendary eddig elég jó eredmény. :)

(#23947) mikromanus válasza Alg (#23937) üzenetére


mikromanus
veterán

ÉN majd' végig a standard buildemmel mentem, csak néha módosítgattam helyzetfüggően. Act 2 infernon ez se segített a feltámasztott genyó célpont ellen eddig, de ezt letudom saját bénaságnak. Többet kellene taktikáznom meg kocognom. Csak nem volt türelmem :D

Hellen az alap buildem:
Frenzy stunt adó rúnával
Seismic slam (amint megvan a lehetőség rá a 15 fury/db rúnával)
Ground stomp extra hatótávval
revenge Provocation rúnával (30% bekapcs esély)
Valamelyik kiáltás ( többnyire warCry élet, armor, vagy all res rúnával)
A négyes volt változó. Többnyire ancik egy jó kis slam képességgel, de néha WotB ra váltottam.

Hellen kezdtem ellenállásra is gyúrni, mert minden kis szikrától padlót fogtam.

Alaptaktikám meg: frenzy. Ha bekapcsol a revenge akkor vagy használom azonnal, de jobb a stun és utána használat. A stun (GS) összébbhúzza az ellent és többet elér a bosszúm :D
HA veszélyes az ellen és nagy a tömeg, akkor meg spuri és seismic a közepére, majd ha gyengülnek (vagy a stun újra használható), akkor visszafordulok és harc a végsőkig (mármint az ő végükig). HA elite pack jön, akkor meg reflexből anci a talajra és uccuneki.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23948) Genji válasza ttt1 (#23938) üzenetére


Genji
őstag

bőven jó. :K

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#23949) emmm válasza mar_tin (#23940) üzenetére


emmm
senior tag

3,5 k DPS? Barbárral mész, vagy hogy van akkora sebzésed? Mert így nagyon gyengének tűnik a karakterem...

(#23950) maross válasza vhunor (#23944) üzenetére


maross
veterán

Osszerantos stunnal nagyon jo szerintem, amiota a frenzyt hasznalom es nem a cleave-et, kell valami tomegre, es ez popec. Igaz 6 sec alatt morzsolja le a hp-t, es ugy tunik mintha nem csinalna semmit, de ha csak forogsz egyet es allsz, latod hogy eg lefele a hpjuk. 4-5mobnal mar 20-30ezer sebzes, nem rossz. Es vissza is tolt 2-3ezer hp-t, az se utolso.

szerk: az is lehet hogy a 9% life stolen helyett van valami hatekonyabb is, reg neztem a runakat :). mindenesetre en szeretem, ha epp menekulo modban vagyok, azert meg porgok egyet, es csak utana futok, 25 k damage kozben tikkel rajtuk, en meg visszakapok egy kis hp-t, tiszta haszon :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.