Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23051) emre33 válasza szőröscica (#23045) üzenetére


emre33
addikt

De én béta tesztelő voltam, CE verzióm van, akkor kit enged be, ha engem nem?

Guest pass emberkéket kellene azonnal letiltani!!!

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#23052) MrCsiT válasza rt06 (#23048) üzenetére


MrCsiT
addikt

Arról se off-ban, se on-ban , se semmiféle EULA idézettel nem fogsz tudni meggyőzni, hogy én valójában egy "semmit" akartam venni. :DDD

..és szerintem, a többi csalódott felhasználó szintén nem azt gondolja, hogy a Blizz. 2 szép szeméért, ellenszolgáltatást nem várva, fizették meg a 13-60k -t.. :(((

"az meg, hogy nem vagy kepes/hajlando elolvasni az eula-t, s ugy nyilatkozol rola, kulon pontot er" - amíg nem az van benne, hogy inkasszózhatnak / perelhetnek rólam, addig valóban nem olvasom el, és kb. 90% szintén nem fogja.. ( a "képes" -en jót nevettem : kb. "nem tudsz olvasni" -ra fordítottam, és ez vicces volt :) )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#23053) persil válasza Gyuri27 (#23019) üzenetére


persil
nagyúr

"Meg azokat akik belépnek és elmennek, főzni, mosni, észt osztani."

Főzni, mosni nem tudsz, mert kb 10 perc semmittevés után kidob minden esetben.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23054) whitezo88


whitezo88
nagyúr

(#23055) persil válasza Lengyi (#23022) üzenetére


persil
nagyúr

Kétkezes fegyverek semmit nem érnek az egész játékban jelenleg. Szinte mindig találni olyan egykezest, ami legalább annyit sebez és hatszor gyorsabb.(közelharcosokról van szó)

Én két fist-et javaslok borzasztóan lehet vele darálni, de inferno-ra többen is azt mondták, hogy kell a pajzs.(én még nem tartok ott)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23056) rt06 válasza MrCsiT (#23052) üzenetére


rt06
veterán

teljesen lenyegtelen, hogy mit akartal venni
mas kerdes, hogy mit vettel, milyen szerzodest fogadtal el, es ezek utan mennyi alapod van reklamalni
mint tobbszor leirtam, dolgoznak a hibakon, nem az alfeluket vakarasszak, es egeszen biztos vagyok benne, hogy a kezdeti idok elteltevel helyrerazodik a szolgaltatas, de - mint szinten tobbszor leirtam - nem szamitottak ekkora rohamra

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23057) szallasi007


szallasi007
őstag

Szerintem mr. Blizz csak úgy tud kárpótolni ha még idén karácsonykor megjelenik az első kieg és 2 helyett 3at adnak ki :D :D :D

(#23058) emmm válasza V.Stryker (#23032) üzenetére


emmm
senior tag

"WE WANT OUR MONEY BACK!!" :DDD

(#23059) KaiotEch válasza rt06 (#23056) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát persze... de mikor is jelent meg? Fél hónapja... azalatt be lehet szerezni +10-20 servert...

(#23060) Lézerparaszt válasza persil (#23053) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem olyan biztos az, én pl mentem boltba meg mindenhova, és 2 óra múlva mikor hazaértem, ugyanott álltam. Mellesleg az miért baj, ha valaki belép és ott azt csinál amit akar, főleg hogy nem a játék szerverrel van a baj, hanem a login szerverrel ?

A játék az nem játék!

(#23061) mody123


mody123
tag

Nincs senkinek sem egy fölös guest pass? (bocsi hogy sokszor írom le)

(#23062) persil válasza Lézerparaszt (#23060) üzenetére


persil
nagyúr

Az érdekes, elvileg pár perc(nem néztem meg soha) után mindenképp kitesz, pont azért, hogy ha nem játszol, hanem mondjuk boltba mégy, akkor ne fogd a helyet azok elől, akik játszani szeretnének.

Engem mindig ki is rakott, ha "hosszabb" ideig nem játszottam. Épp ezért csak checkpoint-oknál engedem meg magamnak az afk-t és akkor nincs baj =)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23063) MrCsiT válasza rt06 (#23056) üzenetére


MrCsiT
addikt

"nem szamitottak ekkora rohamra" - értem, de 2 hét milyen javításra nem lehetett elég, szerinted ? OK, 15-16-n rájöttek, hogy alultervezték, befuccsolt az auth. rész, mert sok volt a user.
Szerinted , 2 hét alatt mi az, amit képtelenek voltak megoldani - és arról ne beszéljünk, hogy a cucc nálam pl. még reggel is ment, tehát szvsz nem a 16-i "sok lúd"-hiba áll fenn, hanem valami nagyobb sz*r, főleg, hogy itt PH-n is sokan egész napos error 37-ről írogatnak.. :U

Nem mondom, hogy nem értesz nálam jobban hozzá (főleg a jogi részhez :DDD ) , de mint felhasználó, én működő terméket vártam/várok a pénzemért, a többi az nekem rizsa...

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#23064) szallasi007 válasza Lézerparaszt (#23060) üzenetére


szallasi007
őstag

Hopp és beengedett !!! ms85 :)))

(#23065) D1Rect válasza KaiotEch (#23059) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez azért nem így megy, hogy "error 37-et dob srácok, vegyünk még 10 szerót". :U

(#23066) pigatt válasza mody123 (#23061) üzenetére


pigatt
őstag

Ment priviben

i9 / 4080 / 32"

(#23067) emmm


emmm
senior tag

Error 37 - common
Error 73 - magic
Error 3005 - rare
Error 3007 - legendry
Internal error 700* - legendary (part of a set)

:DD

(#23063) MrCsiT

Mint multinál dolgozó BI és adatbázisos, simán el tudom képzelni, hogy a sokféle rendszer, sokféle kiépítés miatt nem lehet csak úgy beütemezni egy szerver full installt+adatáttöltést, miközben mennie kell 0-24-ben a rendszernek...

[ Szerkesztve ]

(#23068) Ilsyde válasza MrCsiT (#23052) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az az EULA semmit nem ér Európában mert itt az Uniós torvények élnek.

Amúgy meg Blizzard are now under investigation by the Korean Fair Trade Commission :DDD

Egyébként kérhetsz refundot és kapsz is, de nagyon kevesen élnek ezzel.

(#23069) Madn!ght válasza D1Rect (#23065) üzenetére


Madn!ght
addikt

Detto. :( Most tettem fel a játékot, mert van egy szabad estém, erre tessék... Ha nem error 37 akkor error 73 :(((

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23070) rt06 válasza KaiotEch (#23059) üzenetére


rt06
veterán

mint mar ezt is leirtam, legtobb esetben nem elegendo par plusz szervert venni
sot, lehet elegendo a skalazhatosagon javitani, eroforrast atcsoportositani
a szervervasarlas sokkal inkabb tunetkezeles, mint valos megoldas

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23071) Lézerparaszt válasza szallasi007 (#23064) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Lehet azért, mert én meg most léptem ki? Szívesen! :D
Amúgy figyeltétek már?
Indításnál az jön be, hogy "launching Blizzard launcher".
A honlapon meg az van hogy "patch 1.02 is live".

A játék az nem játék!

(#23072) szallasi007


szallasi007
őstag

találtam egy újítást!

chat - generalra most akaratom nélkül "rádzsoinolt", ott is osztják ám őket :D:D:D

ja igen ez volt az :R

[ Szerkesztve ]

(#23073) Neró


Neró
őstag

Error 37 - common
Error 73 - magic
Error 3005 - rare
Error 3007 - legendry
Internal error 700* - legendary (part of a set)

... egyik kedvenc a hivatalos fórumról .:D

| www.diablohungary.hu

(#23074) szőröscica válasza rt06 (#23070) üzenetére


szőröscica
addikt

Engem nem érdekel, hülyére keresik magukat a játékaikon, oldják meg. Ha tüneti kezeléssel, akkor úgy. Nem halnának bele, ha kéne venni pár (akár száz) szervert.

(#23075) rt06 válasza MrCsiT (#23063) üzenetére


rt06
veterán

megkerdezhetem, mivel foglalkozol?
mert ha ismeros terulet, szivesen mondok neked olyan, trivialisnak tuno feladatot (bar az itt fellepo problemak megcsak nem is tunnek trivialisnak), amit nem tudsz ket het alatt megoldani?

"...de mint felhasználó, én működő terméket vártam/várok a pénzemért, a többi az nekem rizsa..."
a gond nem is ezzel van, hanem azzal, amilyen hatterinformacioval (az eula tobbszori emlitese utan sem voltal kepes/hajlando elolvasni azt) es amilyen modon (amugy is leszarod mi ir), es amilyen kozonsegnek (itt megoldas nem fog szuletni, maximum mellledallnak paran meg kopkodni) fogalmazod ezt meg

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23076) rt06 válasza szőröscica (#23074) üzenetére


rt06
veterán

oket meg valoszinuleg ugyanennyire nem erdekli, hogy egy kicsi orszag kicsi foruman, valaki - aki gyanithatolag hozza sem tud szagolni a rendszerukhoz - mit akar

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23077) whitezo88


whitezo88
nagyúr

fél nappal a hibák után most frissítették a főoldalt h teljes gőzzel dolgoznak a hibán, sőt, az egész BNETet lelövik (any games)

(#23078) TiMoN


TiMoN
senior tag

Error 37 nekem is.
Néha beenged akkor a barát listám üres 0 player online.
Warcraftba látják, hogy diablozok, de én senkit.

-TiMoN-

(#23079) DjDanee87 válasza whitezo88 (#23077) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért az az any games nem teljesen igaz. Ugyan ez volt a kiírás a korábbi vasárnap délutáni leállásnál is. Akkor is, és most is WoW megy simán. Starcraftos ismerősöm nincs, azt nem tudom megy-e :P

(#23080) daneel92


daneel92
tag

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WcYViP!acg!YYZbaZ

ilyen karival nyomulok hellen, lvl 53as vagyok, ez így jó beállítás, vagy létezik ennél ütőképesebb is?

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#23081) mar_tin válasza persil (#23062) üzenetére


mar_tin
tag

Ma délelőtt 10-14 -ig folyamatosan be voltam jelentkezve és nem dobott ki. Pedig csak az AH -t csekkoltam fél óránként nem is játszottam.

(#23082) szőröscica válasza rt06 (#23076) üzenetére


szőröscica
addikt

Tudod, ha lerobban az autóm zsinórban tízszer, akkor nem kell autószerelőnek lennem ahhoz, hogy rájöjjek, hogy ez egy kalap kaki.

(#23083) DjDanee87 válasza daneel92 (#23080) üzenetére


DjDanee87
addikt

Teljesen jó. Persze sok más ütöképes dolog is létezik, de a legtöbb inkább attól függ kinek mi tetszik. Ismerek olyat aki nem tud charge meg leap nélkül létezni, én egyiket sem tudom elviselni :P

Mellesleg, ha nem totál béna a geared, akkor hellnek elég könnyűnek kell lennie, kihívást majd inferno fog jelenteni igazán.

(#23084) rt06 válasza szőröscica (#23082) üzenetére


rt06
veterán

ha tizszer lerobban, az azert van, mert tuneti kezelest alkalmaztak, a hiba forrasat nem szuntettek meg
fentebb irtad ugyan, hogy te leszarod (mint mindenki mas minden mast, csak te kivetelesen finomabban fogalmaztal - ez most nagyon divatos, csak azt nem ertem, ha ennyier leszartok midnent, miert van tele a topic a sirasotokkal), de utobb megis ez alapjan vonsz le kovetkeztetest

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23085) Gyuri27 válasza Ilsyde (#23068) üzenetére


Gyuri27
félisten

Európában is ez lenne.
Elkaszálták itt már az ms-t is.
Magyarázhat bárki bármit. A nyilt hétvégén és az előrendelésekből látszott, hogy nagy lesz a tömeg.
Az, hogy spórolásból vagy egyéb okok miatt erre nem készültek fel. Nem a játékos hibája.
Így nem is tudom elfogadni, hogy dolgozunk kérem ezerrel. Mert azt gondolom az a legkevesebb, hogy dolgoznak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#23086) emmm


emmm
senior tag

Igazán kijöhetne a kiegészítőben az inferno után még egy nehézségi szint error 37 néven...

(#23087) vendingo


vendingo
veterán

Akinek problémája van azzal, hogy nem tud játszani a sok hibaüzenet miatt, az szépen vigye vissza a játékot oda ahol vette, ugyanis ha nem működik rendeltetésszerűen, akkor levásárolhatja, vagy visszakaphatja a pénzét, ugyanis ezt javítani nem tudják az üzletbe.

Engem is baromira idegesít a játék, meg a sok fórumon anyázó, de ettől nem lesz jobb.
Dolgoztam 12 órát, én is szívesen játszanék egy kicsit levezetésül de nem tudok, és mégse anyázok, meg dobálózok nagy szavakkal.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23088) MrCsiT válasza rt06 (#23075) üzenetére


MrCsiT
addikt

Áruld már el, kérlek, hogy azon, hogy ha valaki bemegy egy pl. autókereskedésbe, és a pénzéért semmit nem kap, szerintem BÁRKI fel lesz háborodva, mit kell ennyit ragozni ?

WoW szerókat már viszi a Blizz, én nem gondolom, hogy ott autisták ülnek, kell, hogy legyen tapasztalatuk magas rendelkezésre állás melletti hibaelhárításban is.

..és igen, mint usert, nem érdekel, hogy miért balfékek :

-volt tesztidőszak, akkor is belépett pár "pistike" ;
- nem hiszem, hogy a d3 project forráshiányos lenne ;
- fentebb írtam, hogy a szaktudás hiányát sem gondolnám róluk;

ezek után, minek nekem háttérinformáció ? Arra ott az "error 37" :DDD

A lényeget nem érted, még mindig : én most nem IT -s vagyok - aki azt mondja / írja ki a weboldalra / bejelentkezéshez : "dolgozunk a problémán, előreláthatólag még 17 óra " - ettől lesápad a user, de megérti, hogy egyszer vége lesz a javításnak. Mint IT -s , én azt nem értem meg, miért nem adnak infót a javítás időbeniségéről ?! - mint user, engem tényleg nem érdekel, miért nem megy, ha el "merték" adni, menjen.

..és mivel tőlem a kereskedő nem veszi vissza a játékot, külföldre meg küldözgesse aki akarja, így , nem marad más lehetőség, mint a játék magyar, és külföldi fórumain
- "dícsérni" a terméket, ha az egy ótvar, nem működő fos;
- dícsérni a terméket, ha az rendben van, és egy jó játék..

vendingo : alapból egyetértek veled, én is játszani szeretnék.
"akkor levásárolhatja" - ettől a sz*rtól hányok : ha vennék tévét, és elromlik, és már nincs , nem ám visszaadják a pénzem a kis drágák, hanem , (mert jó fejek :K ) vehetek rotációs kapát, mert az épp van. Fasza.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#23089) rt06 válasza Gyuri27 (#23085) üzenetére


rt06
veterán

"Magyarázhat bárki bármit."
itt egyedul te magyarazol
en hoztam (linkeltem, ideztem) konkretumokat, egyet sem voltal kepes es/vagy hajlando megcafolni, az allitasidat barminemu tennyel alatamasztani, kimondottan erre iranyulo keresre sem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#23090) persil válasza vendingo (#23087) üzenetére


persil
nagyúr

+1

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23091) Cyberpunk válasza emmm (#23086) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hehehe és az lenne a megtestesült pokol. A játékosoknak amúgyis az.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23092) KaiotEch válasza D1Rect (#23065) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ennyi pénzből? Szerintem simán... kb így kéne menjen! A blizznek kell nyalnia a vásárlók seggét és nem fordítva!

(#23093) daneel92 válasza DjDanee87 (#23083) üzenetére


daneel92
tag

24ezres hp-m van, resikre kéne raknom, csak már minden cuccomon rajta van a +strength meg vitality...

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#23094) MrCsiT válasza rt06 (#23089) üzenetére


MrCsiT
addikt

nem magyarázok.

Működö terméket várok.

Ha ezt nem érted, idézheted nekem Buddhát, Krisnát, Eulát, akármit..

részemről ezzel a hsz-el befejeztem, mert annak ellenére, hogy nem vagy egy buta arc, nem akarod megérteni, hogy én a "semmit adunk a pénzedért" dolgot kifogásolom..

Lézerparaszt : sajnos nem, mert rt06 Eula-t idézget, amivel szerinte az normális és megindokolt, hogy a pénzedért nem kapsz semmit : "benne van az Eulában, hogy nincs rendelkezésre állás" - na erre írtam neki, hogy ezen a ponton nem érdekel az Eula, ez nonszensz : és ebből lett a "vita"..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#23095) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

rt06-nak nem az a baja, hogy az autószervízben fizettem a semmiért, hanem hogy utána hazamegyek, és az asszonyt zaklatom vele egész nap, és vele veszekszek emiatt. Ugye érthető amit írtam ? Át vittem az értelmet.

A játék az nem játék!

(#23096) Steven


Steven
addikt

megvettem digitálisan a diablot és így nem kaptam hozzá guest keyt- tudtok nekem privibe dobni egyet mert haver addig nem hajlandó megvenni amíg nem próbálta ki...:(

Ha tudtok előre is kösziiiii!!!
:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23097) birno válasza Lézerparaszt (#23095) üzenetére


birno
addikt

Neki azzal is baja van, ha a szervizet zaklatjak, ugyhogy ez a kijelentes nem teljesen igaz.

(#23098) MrCsiT válasza birno (#23097) üzenetére


MrCsiT
addikt

:DDD :C

Steven : HA írsz Blizz. supportnak , nem küldenek ? Ahhoz a digit kiadáshoz biztosan nem jár ? :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#23099) emre33


emre33
addikt

Asszem srácok én elkezdtek játszani az USA szerveren!
Stabil és sokkal megbízhatóbb

Kb: 210-220 ping meg bőven megfelelő..

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#23100) DjDanee87


DjDanee87
addikt

FINALLY!

Engem beengedett. 19.00 körül léptem ki, visszalépni azóta nem sikerült. Most néztem, és bent vagyok a karakterlapon!

Eddig 37, 73 error volt felváltva, most pár 37es (túlterhelt login) után beengedett végre!

szerk: elkiabáltam. Ugyan login megvolt, karakter látszik, de resume gamere nyomva egy eddig nem látott Error 300008. Egyre jobb [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.