Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24601) Gorneck válasza Neró (#24597) üzenetére


Gorneck
titán

Várjuk... :)

Gorneck#1239

(#24602) killerjohn


killerjohn
addikt

én úgy vagyok vele, hogy nagy sebzésű, bazi lassú kétkezes fegyó, plusz itemekben ias. így picit nerfelem a hydrámat, és nem használok act1-ben signature spellt, hanem a left mb az orb, a right mb peddig blizzard. mindkettő 20AP rúnával. minden orb 50K körül sebez, és regennel együtt olyan 8-9-et tudok kilőni folyamatosan, igaz hogy rohadt lassan. viszont odab@asz, kevés monsta éli túl az elsőt... blizzard meg kell "oh shit" menekülni...

act3/4 farm terv pedig az hogy a left mb az orb helyett a seeker missile lesz, és run-seeker-blizzard-run-seeker-hyra szekvenciában menekülök körbe körbe :) igaz addigra valszeg nem lesz elég az 1K fegyver alapsebzés, hanem be kell szerezni egy 1.2K-sat, és még gyúrnom kellene crit és critdmg témakörben is. terveim szerint simán összejöhet a 80K alapsebzés orbbal (és 130K crittel). wizzel semmi értelme dps-t nézni max ha crit-proc&ias&signature a cél (mint D1rectnek)

aztán ha ez sem elég inferno act4-re, akkor uninstall :) :) :)

(#24603) KonzolKartel válasza killerjohn (#24602) üzenetére

mekkora a dmg-ed?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#24604) CactuS válasza Kashim (#24574) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem azzal van a bajom, hogy "ugrál" a monk - FoT - Thinderclap - + a képernyő shaking egyszerűen halálra idegesít. Sehol nem találtam megoldást, így már készül a barbárom is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#24605) tatabánya


tatabánya
senior tag

magához rántós, pajzsos kék pöcsedlik már a sírás kerülgetett. még pedig csak hell act 2, lehet co opban kellene folytatnom

(#24606) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó lesz :)
[link]
és milyen régi, másfél éves, nem tudom miért nem került bele még...

[ Szerkesztve ]

(#24607) Tomics válasza whitezo88 (#24606) üzenetére


Tomics
addikt

LOL
ezt hogy meg mikor ki?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#24608) killerjohn válasza KonzolKartel (#24603) üzenetére


killerjohn
addikt

a dps 41K force weaponnal

Tomics: ez része lesz a játéknak, csak még fejlesztik

[ Szerkesztve ]

(#24609) F-ECT$


F-ECT$
titán

Uccsó próba: valakinek nincs véletlenül elfekvőben egy guest pass, amit elküldene nekem privátban?

Dive ever, work never.

(#24610) persil válasza CactuS (#24604) üzenetére


persil
nagyúr

Fists of thunder és thunderclap a legnagyobb királyság, szerintem messze ez a legerősebb primary attack, nekem annyira bejött a teleportálás, hogy akárhányszor váltottam át az új primary skillekre/rúnákra, hogy kipróbáljam, egyszerűen nem tudtam elviselni, hogy oda kell menjek az ellenhez :D

A way of the hundred fist utolsó rúnája sem rossz mondjuk, de egyrészt sokkal kisebb távról tud ütni, másrészt csak előre fele hat a harmadik ütés sebzése és, ami a leginkább zavar benne az az, hogy egyszerűen hülyén néz ki a skill. A száz ököl útja, ehhez képest a 3 ütésből kettő döglassú :(

Inferfno: nem tudtam mire számítsak, mert a videókban lehetett látni szanaszétgyalázott karaktereket és alig pár másodperc alatt bevert bossokat is. Most így félúton leoric felé azt tudom mondani, hogy alapjáraton nagyon jó, kellemesen nehéz, viszont 1-2 spec képessége a szörnyeknek egyszerűen szánalmasan sokat sebez, néhány elit pakk szó szerint megölhetetlen.
31k hp-m és 4.2k armorom és 50% all resist-em van, de ehhez képest a legelső fejezetben például a fire chain-es ellenfelek 2, max 3 másodperc alatt le tudják szedni az egész életem, ha rossz helyre lépek. A molten szintén 1-2 mp alatt leszedi, ha ráállok. Ha valami szemét képességet kapnak ezek mellé(shielding, waller, jailer, arcane stb... ) akkor egyszerűen képtelenség őket megölni, bármit csinálok, ráadásul, csak úgy van értelme, ha halálonként legalább egyet sikerül leszednem, mert különben felgyógyulnak. Ha nem nerfelik ezeket a skilleket, akkor inkább kezdek én is új karaktert, mert így túl brutális. De ezt leszámítva kellemesen nehéz, van benne kihívás.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24611) KonzolKartel válasza killerjohn (#24608) üzenetére

Nekem is wizardom van, és én szívok vele rendesen.
33k hp
reseket most nem tudom, de ilyen 160 körül
31k dps

Bal klikk piercing orb
jobb blozzard
diamond skin
hydra
energy armor
mirror skin

passív rúnáid mik?

Amit ki ír damage-t, abba beleszámolja az AS-t, nem?
Direkt azért vettem egykezest, mert így van off handem, és jobbak az attack speedjeik.
Dagger 940dmg 1,70-es AS, off hand meg 34-230-ig sebez.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#24613) kexksz válasza #11653632 (#24612) üzenetére


kexksz
addikt

Maga amit csinálsz, tehát az account megosztás is illegális, reklámozni meg méginkább.

(#24614) Nordic válasza CactuS (#24604) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én pont most temettem el a barbárom...700 all resisttel ugyanúgy halok 2 ütésből Act2-ben, mindegy milyen boss jön szembe. Szimplán elegem lett. :(((

(#24615) F-ECT$ válasza Nordic (#24614) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi lesz helyette?

Dive ever, work never.

(#24616) Ren Hoek válasza kexksz (#24613) üzenetére


Ren Hoek
veterán

De miért lenne illegális? Nem egyszerre játszanak vele, hanem külön külön. Persze lehet benne van az eulában (Benne van egyáltalán, hogy tilos másnak odaülnie a gép elé, vagy más gépről belépni?) Nem látom be miért lenne törvénysértő. Bebizonyítani meg lehetetlen, mivel átmehettem a haverhoz és ott játszottunk vele. Vagy ketten már nem is ülhetünk a gép előtt, mert az illegális? Épp elég bünti, hogy be kell osztani a napokat :D

Blizz épp eleget kaszált vele, és megoldották a warez problémát is (egyelőre)...RMAH-n meg sokmilliós nyeresége lesz. Ezért kellett volna 20 millióra túlméretezni a szervereket...

[ Szerkesztve ]

(#24617) LÁZ válasza Nordic (#24614) üzenetére


LÁZ
addikt

az jó, mert engem azóta se enged be, asszem sose fogom végigtolni...

@F-ECT$: merry xmas

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24618) LordAxwell válasza Nordic (#24614) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ugyan így vagyok vele, már húzom is a DH-t.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#24619) kexksz válasza Ren Hoek (#24616) üzenetére


kexksz
addikt

Account megosztása minden játékban illegális, vicces lenne, ha pont itt nem lenne az. Az meg hogy hogy bizonyítják, teljesen mindegy (amúgy ha akarják megteszik, más kérdés, hogy nem foglalkoznak vele.)

(#24620) kovsol válasza Nordic (#24614) üzenetére


kovsol
titán

mert gondolom voltál olyan bolond, hogy végig solozva akarod tolni. Meg kell tanulni kitolni, ez a beállok középre és majd agyonverek mindent nem megy akkor már fel kell adni :F

May the Force be with you!

(#24621) Lares


Lares
csendes tag

Hello!

Akinek guest pass kellene, van nálam 2 db!

(első 2 pm viszi)

(#24622) Ren Hoek válasza kexksz (#24619) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ja értem. Csak én pl ezt kisebb "bűnnek" tartottam, mint eladni az accot, ami más illegális tevékenység jellegét is felveti, pl hogy visszalopom az accot, vagy a vásárlóét ellopják, és nem tudja visszaszerezni...Még arra leszek kíváncsi ezekkel a hivatalos gold seller és power leveling cégekkel mit fog kezdeni a blizz. Néztem az áraikat, 1-60-ig felhúzás az 38 ezer Ft, 1 M gold pedig 7000 Ft körül. Azért ebből meg is lehet gazdagodni. Ha 7 óra alatt megvan 1M arany, az már 1000 Ft/óra... ami nem kicsit jobb, mint 3 műszak Visteonban, nincs hétvége, havi 60K-ért.

(#24623) D1Rect válasza KonzolKartel (#24611) üzenetére


D1Rect
félisten

Vegyél AH-ban egy 1400+ DPS mault, aztán lesz nagy boldogság mert minden spelled brutálisat fog sebezni.
A castolás lassabb lesz arra készülj fel, persze ha coop-ban van valaki aki meg tudja fogni a mobokat kicsit, akkor remek. Vagy +AS tárgyak.

(#24614) Nordic: Majd amikor rájössz, hogy a távolsági karakterek ugyanezt előadják a fehér egyszerű moboktól is átgondolod a témát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24624) KonzolKartel válasza D1Rect (#24623) üzenetére

Te is wizarddal játszol, ha jól láttam.
Hogy megy az inferno?
nagy vonalakban leirnad a geared meg a builded?

Nem tudom mit kéne csiszolnom az enyémen.
Egyszerűen nem megy a2nél tovább infernon

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#24625) rznk1986


rznk1986
tag

Sziasztok,

Nincs vkinek Blizzard Authenticatora eladó??? MOST AZONNAL kéne, picit be vagyok fosva. BP-en elmegyek érte most rögtön.

(#24626) killerjohn válasza Nordic (#24614) üzenetére


killerjohn
addikt

ne temesd, várd meg az act2 nerfet!

juteszembe, este 11 körül lesz valaki online aki tud nekem inferno act4-es wp-ket adni?

[ Szerkesztve ]

(#24627) mpierre válasza rznk1986 (#24625) üzenetére


mpierre
veterán

Milyen telód van? Ha ios, android, akkor van megoldás.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#24628) radi8tor válasza Ren Hoek (#24622) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én eBayen vettem 2 milla goldot fele annyiért.
1-60 felhúzást is meg lehet úszni 5-6 EUR-ból. 48 órát írtak rá, annyi idő alatt megvannak vele.
Más kérdés, hogy én nem adnám ki nekik a karakteremet.

⭐ Stella

(#24629) Nordic válasza kovsol (#24620) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Tévedsz! Act 1 igencsak rászoktatott arra, hogy ne álljak be a tömeg közepére(csak az utóbbi időbe tojtam rá, mert oda már kicsit erős vagyok, egyedül az arcane mobok tudnak csak megszivatni). De az, hogy Act 2-be még csak azt se lehet megcsinálni, hogy odarohanok beleütök kettőt, majd elfutok a köv. stun-ig, az már sok. Ugyanis nyomok egy stun-t odarohanok, beleütök kettőt, de elrohanni már esélyem sincs alélkül, hogy visszaütéskor a 47k HP-m ne essen 5000 alá. A coop, meg olyan, hogy ha valaki becsatlakozik, akkor még eddig se jutok el, mert eleve erősebbek a mobok.

Igazából a legnagyobb bajom az, hogy mindegy mit csinálok, milyen cuccot veszek semmi se változik. Eddig azt hittem lényeges az all resist, de ettől sem életképesebb, mint amikor csak 300 volt. Ha meg user error, akkor meg így jártam. Ahogy figyeltem coop-ba a többi kasztot, nekik rohadt sok lehetőségük van változtatni(főleg ha a skilleket nézem), ez a barbárra már nem igaz...

F-ECT$: Fogalmam sincs, más kaszt igazán nem is tetszik, pont ez a bajom.

D1rect: Annyi előnyöm akkor is lesz, hogy nem kell az orruk elé állnom, ha ütni akarok(ha egyáltalán indítok másik karaktert). :P

killerjohn: Hát amíg az nem jön, én biztos hozzá nem fogok nyúlni...(délután annyira felhúzott, hogy szégyen nem szégyen, égő, nem égő szétvertem itthon egy rossz billentyűzetet, ami már semmire sem volt jó...)

[ Szerkesztve ]

(#24630) Mr.Csizmás válasza rznk1986 (#24625) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

media markt 2990

westend, tegnap láttam

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24631) rznk1986 válasza mpierre (#24627) üzenetére


rznk1986
tag

VOLT. fostos iPhone-om van és arra már megszűnt az authenticator, 2009ben volt asszem, csak androidra van... wááááá. haver kariját most fosztották le csontra. nem járt se public gamebe se sehova, csak velünk és a jelszava kitalálhatatlan volt szóval be vagyunk szarva mindannyian

(#24632) kexksz válasza radi8tor (#24628) üzenetére


kexksz
addikt

Tényleg nem tudom mi a helyzet ebben a játékban, de máshol (WoW, Cabal, SWTOR, GW, csak pár, amit játszottam.) a társadalom szégyenének számított az, aki pénzért vette a goldot, nem csak azért, mert illegális, de sok ember szerint teljesen erkölcstelen és unfair. Helyedben nem reklámoznám.

(#24633) radi8tor válasza kexksz (#24632) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor gondolom az RMAH-ról is ez lesz a véleményetek, mert az hét szentség, hogy Blizz erre építette fel a játékot.
Nonszensz, hogy Barbárral vagyok és Monk, DemonHunter, stb cuccok esnek 24 órában.

50 órányi játékkal kevesebb, mint 400k gold esett nekem. Mi ez, ha nem lenyúlás?

Btw, nem reklámoztam semmit. Csak tényeket közöltem.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24634) Neró


Neró
őstag

Újabb link, ez már jó. Élő közvetítés, WD Infernó. A közvetítés olyan amilyen, ezt nézzétek el, de a lényeg az látható. :)

| www.diablohungary.hu

(#24635) rznk1986 válasza Mr.Csizmás (#24630) üzenetére


rznk1986
tag

Köszi, holnap asszem reggel első utam oda vezet, addig meg ki nem logolok.... Ez nagyon gáz és kemény story. Ajánlom h mindenki szerezzen be egyet.

(#24636) Lézerparaszt válasza kexksz (#24632) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is azt vettem észre, hogy csúnyán félre lettünk vezetve, az all resist szerintem sem ér semmit. 600 all resisttel nem vettem észre semmit a 0-hoz képest. Szerintem ez epic fail.

A játék az nem játék!

(#24637) killerjohn válasza kexksz (#24632) üzenetére


killerjohn
addikt

páran nagyon el vagytok tévedve az "illegális" és a "nem illik", meg "a blizzard csúnyán néz rám ha..." fogalmak között. szerintem aki goldot vesz az szimplán hülye (magánvélemény), de az hogy erkölcstelen meg unfair. gyerekek, ez még csak nem is ladder. nincs egymás közt verseny. miért is fáj ha ő pénzért vett szeróban rohangál? mert nem kattintgatott érte hanem dolgozott (mármint a pénzért amiből a goldot vette). az is erkölcstelen akinek apu veszi a lakást, mert te saját magadnak vetted? maximum irigyelni lehet, meg savanyú a szőlőset játszani, nade hogy "erkölcstelen"?? képzeld el, sokak szerint az is annak számít, ha élvezetből dugsz...

és az RMAH? meg 10-ből 8 androidos játék ahol mikrotranzakciókkal veszed a coinokat.hogy felszereld magad?

[ Szerkesztve ]

(#24638) Tomics


Tomics
addikt

Milyen billentyűzetet használtok? Nekem egy öreg HP van jelenleg, ezzel nem olyan nagy élmény játszani.

PH! addikt since 2004

(#24639) KonzolKartel

ha az ember olcsón hozzájut akkor, miért ne? :F

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#24640) Mr.Csizmás válasza rznk1986 (#24635) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem kukarobi telón van, ingyé.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24641) persil válasza rznk1986 (#24631) üzenetére


persil
nagyúr

"fostos iPhone-om van és arra már megszűnt az authenticator"

Te miről beszélsz? Van iOS-re auth, elhiheted nekem. Vagy linkeljek egy screenshotot az itunes-omról?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24642) rznk1986 válasza persil (#24641) üzenetére


rznk1986
tag

Ha van haver, én leszek a legboldogabb!!!!! Megnézem itunes-on és ország világ előtt elnézést kérek tőled.

(#24643) Szancsó válasza rznk1986 (#24631) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Nincs almás telefonom, de az Account security oldalon van egy link App Store-ba: Battle.net Mobile Authenticator.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#24644) execute93


execute93
őstag

3k dps durván 7 k hp wizard lvl 46 nightmare act 3, türhető?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#24645) rznk1986 válasza execute93 (#24644) üzenetére


rznk1986
tag

ha tudod aprítani a mobokat anélkül h gyakran halnál akkor simán jó. mindig ehhez mérd. (ehhez is)

(#24646) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Colegák. Az hogy a pitlibe lehet, hogy néha(najó van, hogy sokszor) szaggat a game. Indítok új karit pl és ilyen apró lagok vagy szaggatások vannak. Profilomban a gépem, szerintem nem szaggathatna semennyire.

(#24647) Mr.Csizmás válasza rznk1986 (#24642) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van hát, simán "blizzard" keresőszóra dobja.

btw. nekem is van auti, pedig "nulla" értékű az accom, mivel csak D3 starter van, semmi más :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24648) Szerintem... válasza rznk1986 (#24631) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Mirol beszelsz? Most is hasznalom iPhone-on (i4) az authenticatort. Nemreg szedtem le appstore-bol. Nezz korul jobban :)

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#24649) persil válasza rznk1986 (#24642) üzenetére


persil
nagyúr

:)

Csak azért nem használom, mert barátnőm is játszok és, mikor nálam van a teló, akkor nem tudna belépni. Szóval majd rendes fizikális authentikátort akarok venni.

Egyébként még wp7-re is létezik az app.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24650) Tomics válasza Neró (#24634) üzenetére


Tomics
addikt

A csóka elég sokszor hal :D Vagy ez normális ilyen szinten?

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.