Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37457) somasz válasza Tompie (#37455) üzenetére


somasz
Topikgazda

Biztosan nem kezeli a wwan slot helyén az msata ssd-t. Beépítőkerettel lesz a 2,5" helyén.

Más:

Előttem egy Dell Adamo 13, úgy kaptam meg a tulajától, hogy a win8 indulása után pár másodperccel kifagyott, egér nem mozgott, billentyűkre nem reagált, de a bill. világítása működött. Kikapcsgomb hosszan nyomására elaludt, utána nem volt hajlandó felkelni, sötét kép fogadott. Csak az akku ki-be segített (a művelet maga szopó volt) Ezután a win7 simán felment rá, nem volt semmi baja, ezért visszaadtam.
Miután a tulaj a Comodo Internet Security-t rárakta, megint ugyanúgy fagyott, mint korábban.
Azt a tippet kaptam ismerőstől, hogy valószínűleg a memóriának valami olyan részét címezi meg a Comodo, amit alapból a win nem, vagy csak ritkán.
A dell diagnosztika nem dobott ki semmi hibát, ezért futtattam MemTestet, single módban 1:59 után megállt a számláló, 2 pass után mintha lefagyott volna. Multi módban 2 másodperc után állt le a számláló.
A memtest a hibát nem Errorral jelzi általában? A számláló leállása is egyértelműen memóriahiba?

Kész szerencse, hogy integrált mind a 2gb ram... :U
További szerencse, hogy a gép eladója elérhetetlen, akitől vette az emberem a gépét pár napja apródról (vagy aprónetről)... :U

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.