Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36551) HaZse válasza laslie92 (#36549) üzenetére


HaZse
őstag

Sajnos nem lesz jó bele. Csak és kizárólag a linken megadott tipuskba jó. (Szerintem). Sőt olyat is olvastam, hogy csak olyanban, amiben eleve világítós az eredeti bill.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36552) somasz válasza f.szabo (#36550) üzenetére


somasz
Topikgazda

Szerintem brutál drága.
Az az nvidia kártya meg nem sok vizet zavar.
E6530 fullhd panellal és valami böszme i7-tel, 256-os ssd-vel is bőven kijönne belőle, quadróval.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#36553) HaZse válasza somasz (#36552) üzenetére


HaZse
őstag

Gondolom, hogy újat szeretne venni. Akkor inkább a br. 331 ezres E6430-ast ajánlanám. Az 5xxx-es és a 6xxx-es között van minőségbeli künönbség. (Tudom, mert én E5430-ról váltottam E6320-ra)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36554) premete válasza HaZse (#36553) üzenetére


premete
veterán

Van ott még jobb is az oldalon, most akciós áron, az E7440-es.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#36555) f.szabo válasza HaZse (#36553) üzenetére


f.szabo
tag

Igen, újjat szeretnék venni és ha lehet minőségit, de ha lehet 300 alatt maradnék, op. rendszerrel és jó teljesítmény+ kijelző, ettől jobbat nem találtam, a E6430 biztos jobb, de már ezt is sokallom, nem akarok még feljebb menni. megnézem a másikat is amit ajánlottatok E7440-est. köszönöm :R

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#36556) HaZse válasza premete (#36554) üzenetére


HaZse
őstag

Na pont a 7-es szériát nem ismerem. Ha az annyival jobb, mint az 5-ös a 6-ostól akkor azt érdemes megvenni.

A dedikált VGA-van meg csak a nyűgje lesz. (Konkrétan alvó módból felébresztve fekete képet ad, lásd feljebb).

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36557) premete válasza f.szabo (#36555) üzenetére


premete
veterán

Azért az sem olcsóbb a 8 ezer forint engedménnyel sem.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#36558) f.szabo válasza HaZse (#36556) üzenetére


f.szabo
tag

Nem mondom, hogy a 7 széria rossz, de épp itt a fórumon ajánlották, hogy latitude a strapabíró gép:
igazából a 5530-at, ajánlották.

Consumer kategóriában jó anyaghasználattal rendelkező gyártók:
- Dell Inspiron 5 / 7, Lenovo IdeaPad G (kivéve a lakkos verziók) B / Z / Y / U, Fujitsu Lifebook A / AH / LH, Sony Vaio, Toshiba Satellite P / U, Samsung Series 5 / 7, Asus N

Consumer kategóriában kiváló anyaghasználattal rendelkező gyártók:
- Dell XPS / Alienware, Sony Vaio Z, Toshiba Qosmio, Samsung Series 9, HP Spectre, Apple MacBook Air / Pro

Business kategóriában jó anyaghasználattal rendelkező gyártók:
- Lenovo ThinkPad L / Edge, Toshiba Portege / Tecra, Dell Latitude 5, Dell Vostro (kivéve 2-es széria), Fujitsu LifeBook U / UH, HP ProBook 4 / 6, Samsung B

Business kategóriában kiváló anyaghasználattal rendelkező gyártók:
- Dell Latitude 6, Dell Precision, HP EliteBook, Fujistsu LifeBook S, Lenovo ThinkPad Helix / X / W / T

http://techkalauz.hu/laptop/cikkek/milyen-notebookot-laptopot-vegyek-tippek-es-tanacsok-vasarlas-elott-136

[ Szerkesztve ]

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#36559) premete válasza f.szabo (#36558) üzenetére


premete
veterán

A Dell Latitude 7-es sorozatot azért nem ajánlották valószínűleg, mert még nem is láttak olyant sokan. :)
Nekem van/volt Latitude E7240-es és Latitude E7440-es, ezek az e6230, illetve az e 6430/s/u követői, Haswell cpukkal, 21 mm vastagságban.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#36560) f.szabo válasza premete (#36559) üzenetére


f.szabo
tag

Akkor kérlek mondj véleményt a tiédről, anyaghasználatról is, köszi :K

[ Szerkesztve ]

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#36561) premete válasza f.szabo (#36560) üzenetére


premete
veterán

Az elődhöz, az e6xxx-ekhez képest alumínium a fedél, nem fekete, és jóval vékonyabb. Ugyanúgy 6-7 órát bír akkuval, csak az akku is egyharmaddal kisebb, nem lóg ki hátul, még halkabb, a ventillátor még ritkábban kapcsol be.általános használatnál. Ujjlenyomat-olvasó, háttérvilágításos billentyűzet ugyanúgy van, dokkolható is, hdmi és mini displayport van benne. Amiben nagy még a plusz, a cpu/vga-n kívűl, az a választható 42 Mbps-es wwan és a 1920x1080-as IPS-kijelző.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#36562) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Sziasztok

Dell 3537-hez való mikrofonos fülest keresek,az olvastam hogy a Apple féle jó hozzá,de nem tudom az melyik fajta csatlakozó.
Esetleg egy linket tudtok adni hogy melyek között lehet válogatni?

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#36563) szabonagyur válasza paulkaresz (#36562) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Olyat keress aminél bele van írva, hogy Apple kompatibilis. Tehát direkt Apple cuccokhoz való.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#36564) f.szabo válasza premete (#36561) üzenetére


f.szabo
tag

köszi az infókat, az IPS kijelző és a wlan sebesség valóban nyomós érv, a vastagság sem elhanyagolható, és az alu a műanyag helyett. kérdés, hogy halottam már, hogy kiírják az IPS kijelzőt némely típusoknál és nem az van benne.

[ Szerkesztve ]

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#36565) Krystal_s válasza HaZse (#36556) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia és erre nincs semmi megoldás? Kimondottan csakis az itteni hozzászólások miatt vetettem apuval Latitude-ot, mert hogy itt mindenki csak azzal hajlandó foglalkozni, mert az a csúcsszuper, aminél soha semmi driver gond se semmi hiba nem létezik stb. Most meg egyetlen egy kérdést feltettem és mindenki adja a hülyét ,hogy húúú na ilyen aztán nem létezik, soha senki nem találkozott ezzel, pedig állítólag évek óta foglalkoznak itt egyesek ezekkel a gépekkel. Csak egy k.rva tanácsot kértem, amire most nem lehet azt mondani, hogy Inspiron! Aki ezzel foglalkozik az nekem ne akarja megmagyarázni, hogy az egész ki*aszott földön pont a mi gépünknél létezik ez. Kipróbáltam 4 féle drivert...tele van a net ilyen írásokkal, de ott is csak a driver próbálgatásokat írták, volt akinek bejött volt, akinek meg nem. Egy tiszta rendszernél mi okozhat ilyet? Tiszta vicc már.
Ezt az írást nem teljesen neked szántam, csak most jött ki belőlem, mert elegem van sok emberből.

(#36566) premete válasza f.szabo (#36564) üzenetére


premete
veterán

Akit át tudnak qrni a kijelzővel, az meg is érdemli; halottaknak meg úgyis tök mind1. :)
Wlanról egy szót sem írtam, abban nem láttam különbséget.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#36567) SzaboZE válasza laslie92 (#36549) üzenetére


SzaboZE
addikt

Cikkszám alapján nem jó, gyanítom más miatt sem.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#36568) SzaboZE válasza Krystal_s (#36565) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nézd, szerintem nem mindenki rohangál E6510-zel a hóna alatt, az ő nagy részük inteles videokártyát használ, ha mégis nvidia kártyája van akkor nem használ suspend módot stb... Nekem M4500-am van, ami a E6510-es alapjain nyugszik, de soha nem volt ilyen gondom, se win7 se win8 alatt. Ha nincs szoftveres megoldás, akkor marad a hogyan kerüljük ki módszer. Hibernálás után is jelentkezik a hiba vagy csak suspendnél?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#36569) Krystal_s válasza SzaboZE (#36568) üzenetére


Krystal_s
addikt

Vettem észre, hogy sokan nem használnak altatást, akárkit kérdeztem. Számomra alap, olyan mintha egy mobiltelefont minden nap kikapcsolnék, amikor nem telefonálok. :) Hetekig nem szoktam gépet kikapcsolni, mert folyamatosan használom, amikor alszom, vagy megyek valahova, akkor pedig csak lehajtom aludni.
Apu néha majd kocsiban is akarja használni, oda sem árt.

Lényeg a lényeg, rájöttem ebben sem számíthattam senkire és bármennyire nem akartam foglalkozni a géppel, kénytelen voltam próbálgatni és régebbi Dell driverekkel most már normálisan működik. Az Nvidia, Ati és Intel mérnökei pedig elmehetnek a ..... napi szinten olvasom, hogy sok embernél mennyi gond van az új driverekkel.
Válaszod pedig köszönöm, te legalább próbáltál írni valamit.
Jó éjt.

(#36570) HaZse válasza premete (#36561) üzenetére


HaZse
őstag

Az Exxx-es szériának is fém a fedele. Az Exxx-esnek is, csak ott az alja pl. műanyag, míg az E6xxx-esnél fém. Amúgy az xx40-es végű Dell Latitude-k mind haswell CPU-val szereltek. Az EXX30-as Ivy, az Exx20-as Sandy-vel szereltek. Mondjuk engem nem zavar, hogy kicsit kilóg a végéből, de cserébe 6 órát elmegy a gép. :D Az IPS panel valóban jó dolog, de szerintem az E6xxx-esbe is bele lehet szerelni IPS (RGP) panelt. A 42 megabites net is jó dolog, bár a saját DW5540-es WWAN-al tökéletesen elvagyok.

Krystal_s Amik nekem voltak notk NVS-el azoknál ilyen nem fordult elő, no meg Vostro 3350. 3450-esnél sem, pedig ott ATI VGA volt párosítva az intel HD mellé.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36571) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Sajnos továbbra is kínlódok a gépemmel,nem igazán sikerült tartósan elhárítani a hibát,még mindig borzalmasan lassú,internetnél nem igazán sikerül mindent betöltenie,ezért arra jutottam,hogy újratelepítem az egészet! Kaptam hozzá Win 8 lemezt a gép pedig ez Dell 7720 i7-3630QM
A Bios neve A16
Na az a problémám,hogy hiába állítom át a Biosban,hogy a lemezről kezde el a telepítést,nem igazán akarja,ő inkább betölti a Win 8 - at ami rajta van! Vagy lehet,hogy amit adtak hozzá win 8 lemezt az nem boot lemez lenne! Akkor,hogy tudom formázni a vinyóját?Le akarom takarítani az egészet!
Hát már nem az első gép amit telepítek,de ez rendesen szivat!
segítsetek!!!

Bendegúz

(#36572) premete válasza HaZse (#36570) üzenetére


premete
veterán

1, Egyik sem fém
2, Ki mondta, hogy nem hasswell cpu-sok a 40 végűek?
3, Ugyanannyit, ha nem többet elmennek a Haswell-esek a nem kilógó, 4 cellással, mint az előzőek a kilógó, 6 cellással.
4, Mindenbe, mindent bele lehet gányolni, reszelgetéssel, stb, de gyárilag nincs ips a 6xxx szériában, nem is rendelhető hozzá.
5, Az, hogy neked mindegy, hogy 21, vagy 42, még semmit sem von le abból a tényből, hogy a dupla sebesség reális igény.
Az egész valami önigazolásnak tűnik, hogy a kétéves laptop is használható; ez nem kérdés, a 30 éves zsiguli is elgurul, és annak is vannak előnyei egy Audi Q7-hez képest, például olcsóbb. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#36573) somasz válasza atka76 (#36571) üzenetére


somasz
Topikgazda

Milyen hibát? Most írtál először ide.
Ha beállítottad a dvd-ről bootolást, akkor lehet, hogy csak driver lemezt kaptál (rá is van írva...).

Ha lassú a géped, lehet, hogy meghalt a vinyód, vagy lehet, hogy túlmelegszik. Ugyanezt nézd meg.

Vagy lehet, hogy vírusos, kémprogramos, ezért egy avast+mbam részletes keresés és utána egy ccleaneres rendrakás is segíthet.

Nem feltétlen kell egyből újratelepíteni :U

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#36574) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!

Az elkövetkezendő hetekben/hónapokban szeretnék vásárolni laptopot és a Dell érdekelne a leginkább.
A paraméterek a következők lennének:
Maximális keret: 140-150 000 Ft
Kijelző: 15,4 HD, matt
Processzor: i3 vagy i5 (jól tudom, hogy az i3-as processzoroktól kezdve támogatják a WIDI-t a WIFI-s képernyőtükrözést)
Ram: 4 GB
Felépítés:Magyar billentyűzet, esetleg numerikus is jó lenne
Amiket kinéztem:
Dell Inspiron 3527
Dell Vostro 2521

A HDD cseréje megoldható lenne egy 128 GB-os SSD-re. 128-as elég lenne, mert a dolgaim egy 2 terás külső merevlemezen van tárolva.
Felhasználás:Böngészés, letöltés, minimális Office, irodai munka tevékenységre lenne használva.

Szívesen fogadok további Dell javaslatokat. Előre is köszönöm.
Üdv: Balázs

(#36575) g0dl


g0dl
addikt

Egy Vostro 3560-as notebook kapcsán kérnék segítséget. Ez eredetileg ubuntu-s példány volt, amire külön kellett W7-et venni. A hiányérzetem az, hogy az ujjlenyomat olvasóhoz nem érhető el alkalmazás, kizárólag a driver. Így természetesen használhatatlan. A bejelentkezéshez kéne.
Ha jól sejtem alap esetben a dell a digitalprsona nevű alkalmazást adja.
Elérhető ez, vagy törődjek bele.

(#36576) HaZse válasza premete (#36572) üzenetére


HaZse
őstag

Hadd válaszoljak én is:

1. Lehet, de én fémnek érzem és szerintem az az E6xxx-es szériának.
2. Senki sem mondta, de az én olvasatomban ez jött le. (Amiben nagy még a plusz, a cpu/vga-n kívűl
3. Ezt nem tudom, hiszek neked.
4. Ez igaz, de szerintem az E6xxx-es szlriában is van olyan, amit IPS-el szereltek.
5. Nekem mindegy, mert sajnos itthon elég kevés helyen tudod kihasználni a 42megabitet. Papíron jól néz ki, de például Szegeden a Voda nem ad ekkora sebességet.

Lehet, hogy annak tűnik, mert a 7xxx-es széria nagyon, de nagyon új.Kevés vele a tapasztalat. Ugyebár 1 veréb nem csinál nyarat. :D

Ui.:Semmi személyeskedés nincs benne. Én csak megpróbálom megérteni, hogy miért olyan jó az E7xxx-es széria. :R

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36577) vwpolopg válasza premete (#36572) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ezt az egyik sem fém állításod mire írtad/értetted? Kifejtenéd kérlek?

[ Szerkesztve ]

(#36578) f.szabo válasza premete (#36572) üzenetére


f.szabo
tag

Üdv, erről mi a véleményed, úgy néz ki mégis ennél maradok, ha csak le nem beszéltek róla: DELL Inspiron 7537 Core i5 notebook + Windows 8 (157788) 235000ft. köszi :R

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#36579) premete válasza f.szabo (#36578) üzenetére


premete
veterán

Ilyent még nem szedtem szét, de külsőre ez néz ki legjobban a 3 új Inspiron közül.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#36580) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!
Vettem ma egy Vostro 5470-es gépet, sikeresen fel is telepítettem a Windows és a hálózati drivereket, de az internet nagyon-nagyon lassú... Mi lehet szerintetek a probléma?
Előre is köszönöm!

(#36581) HaZse válasza se4ever2 (#36580) üzenetére


HaZse
őstag

És mivel va összekötve: Wifi vagy LAN? Speedtest?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36582) se4ever2 válasza HaZse (#36581) üzenetére


se4ever2
aktív tag

WiFi. Van egy asztali számítógépem, az LAN-on csatlakozik a routerhez( ASUS RT-N12E). Teljesen rendben van rajta a sebesség (15 Mbps). A telefonom szintén WiFi-hez csatlakozik, a sebesség ott is 15 Mbps. Akkor notebookon mi a fenéért csak 3-4 Mbps? :(( Nem tudok rájönni, már mindent drivert feltettem...

(#36583) SzaboZE válasza se4ever2 (#36582) üzenetére


SzaboZE
addikt

Hát ez kb 100 féle dologtól függ, első körben milyen kártya van a notiban?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#36584) se4ever2 válasza SzaboZE (#36583) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Intel N-7260

(#36585) ImI87


ImI87
őstag

Sziasztok!

Lenne egy problémám 5737 gép + hdd caddy kombóval.
Én is követem a divatot, és kicseréltem a gép gyári HDD-jét egy SSD-re.
Majd rendeltem egy hdd caddy-t, pontosan ezt: [link]
Beleraktam a gyári vinyót, beszereltem rendesen, de a bios sem ismeri fel, lemezkezelőben sem látszik.
Hallani, hogy a vinyó felpörög, de semmi egyéb :(

A vinyó jó, kipróbáltam, a caddy-t nem tudom, vadi új....
Visszaolvastam, láttam, hogy többeknek volt ezzel gondja.
Lett azóta megoldás, vagy van v.mi ajánlott és bevált caddy, ami megy rendesen ezekben az új szériás gépekben?

Köszi :R

(#36586) SzaboZE válasza se4ever2 (#36584) üzenetére


SzaboZE
addikt

Akkor meg kellene nézni, nincs-e áthallás szomszédos wifi hálózatokkal. Pl ezzel: InSSIDer

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#36587) mghltm


mghltm
addikt

Review Dell Precision M3800 Workstation

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#36588) SzaboZE válasza mghltm (#36587) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ez ilyen xps 15z kinézet lett.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#36589) se4ever2 válasza SzaboZE (#36586) üzenetére


se4ever2
aktív tag

És a programon belül mit kellene néznem?

(#36590) szabonagyur válasza se4ever2 (#36589) üzenetére


szabonagyur
félisten

Megnézed, hogy a te Wifi routered milyen csatornán megy és a környéken lévők milyenen mennek, és ha ütközik valamelyikkel átállítod.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#36591) VGYke válasza VGYke (#35026) üzenetére


VGYke
addikt

Sziasztok! Mindenkinek köszönök minden válaszát! Döntöttem, útban van a Dell Inspiron 7537.
Addig tököltem, még tegnapról (tegnapelőttről?) mára 250-ről 265-re felment az ára! :O :O
(Mivel barátom a beszerzési hely tulajdonosa, 15 éve csak tőlük vásárolok, mert megbízhatóak, régi cég sok alkalmazottal, tehát nem virtuális, stb., tehát nem számít hogy máshol akár beszerezhető olcsóbban...)

Úgy hogy még meg sem kaptam a laptopot, lenne 1-2 kérdésem.

1.) Hogyan néz ki egy előtelepített Win8? Van a HDD-n egy rejtett partíció, ahová fel vannak pakolva az előtelepített programok? Helyezzetek már egy kicsit képbe, mert ilyen előtelepített cuccal még nem volt dolgom.

2.) Van a BIOS-ban AHCI választási lehetőség? Ha van, első bekapcsoláskor fix HDD esetén átállíthatom AHCI-re, majd utána jönne a Win8 telepítés (amit 1. szerint még nem tudom mit jelent...)
AHCI beállításnak azért lenne jelentősége, mert a későbbiekben szeretném a HDD-t SSD-re cserélni úgy, hogy "klónozom" a HDD tartalmát (esetleges rejtett particióit is) az SSD-re, tehát cserénél ne kelljen sokat "sz*r*kodni az újratelepítéssel, meg az előtelepítés elvesztésével - amiről tényleg nem tudom mit jelent, hogyan néz ki, stb.)
Az AHCI meg azért érdekes, mert ugyan nem értek a win8-hoz, de Vistáig kényes volt az op. rendszer erre, telepítés után nem lehetett akár hogy állítgatni... Most az asztali gépemen Win7+SSD van, de ugye itt sem volt ez kérdés...

Tudtok tanácsokat adni?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36592) se4ever2 válasza szabonagyur (#36590) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Nem láttam ütközést, de azért a biztonság kedvéért átállítgattam a frekvenciákat, de így sem lett jobb. :(
Egyébként észrevettem, hogy a böngésző meg nagyon lassú, de például a Torrent maximális sebességgel hasít! Ez hogy lehet?

(#36593) szabonagyur válasza se4ever2 (#36592) üzenetére


szabonagyur
félisten

Más böngésző? Vírusvédelem milyen?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#36594) se4ever2 válasza szabonagyur (#36593) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Más böngészővel sem jobb. Avastot használok.

(#36595) szabonagyur válasza se4ever2 (#36594) üzenetére


szabonagyur
félisten

Esetleg ha azt letörlöd? Lehet összeakadt valamivel, vagy esetleg annak nincs saját tűzfala?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#36596) se4ever2 válasza szabonagyur (#36595) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Pont 10 perce telepítettem. :DDD Szerintem egy reinstall lesz a vége, vagy lehet megnézem W8-al jobb-e...

(#36597) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Sziasztok.Van egy vadonatúj dell 3537-esem és azt szeretném megkérdezni hogy normális az hogy a bal alsó sarka a kijelzőnek enyhén vibrál ha mozog a lapos? Pl ha erősen koppintok a touchpad-re akkor a windows ikon bevibrál,mintha elkezdeném az ujjammal nyomogatni a kijelzőt. :F Nem zavaró igazából csak na.. Lehet az inspiron olcsó kivitelezésének köszönhető :DDD

(#36598) szabonagyur válasza ruzsabazsa (#36597) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Nem normális egyáltalán, olcsó Dell széria de azért nem ennyire. Vidd vissza cseréljék ki.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#36599) se4ever2 válasza szabonagyur (#36595) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Megoldódott, Win8-al már tökéletes! Köszönöm segítőkészségeteket! :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.