Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77751) vgavga


vgavga
tag

laptophoz, acer asp 3000hez keresek bekapcsoló gomb panelt, azt az L-alakút!

(#77752) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Ajánlom magam, újabb, frissebb tartalommal.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#77754) Shokkolo válasza ati012 (#77749) üzenetére


Shokkolo
addikt

egyáltalán nem olyan vészes a common rail...
van a családban HDI, az konkrétan az :)

illetve nekem egy pdtdi -m van, az se egy nagy veszély...
a legnagyobb sz*pás a vezérlés csere :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#77756) mghltm válasza ati012 (#77749) üzenetére


mghltm
addikt

a modern benzines sem olcsobb: kis kobcentisek sokszor 3 hengerrel + turbo + egr + kettostomegu raadasul kozvetlen befecskendezesesek

hibridek dragak, tisztan elektromosak meg dragabbak

ha valaki dizelt akar, akkor a klasszik 1.9 tdi ( perverzebbjenek sdi )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#77757) Shokkolo válasza #05304832 (#77755) üzenetére


Shokkolo
addikt

én az enyémről (árulom) megmondom az őszintét...
ráadásul ha ne adj Isten valaki viszi, tőle háztól viheti.

Ergó ha hazudnék és kiderülne megtalál :)

Kintről hoztam be magamnak...
sokat segít ha nem kereskedőtől vesz az ember :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#77758) sto1911 válasza Shokkolo (#77757) üzenetére


sto1911
veterán

Milyet arulsz?

(#77759) Shokkolo válasza sto1911 (#77758) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ez picit "bonyolult" :DDD
Faterom C5 HDI -je is eladó, a passatom is, illetve van egy H Astra Coupe is :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#77760) Zola007 válasza Shokkolo (#77748) üzenetére


Zola007
veterán

több ismerősöm is van, aki rendszeresen megtolja 170-180-ig (azt hogy a jogsit féltik-e, jó kérdés)
szépen néz ki az autójuk belülről, de mégsem venném meg tőlük

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77763) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

KERESEK:
Winchestert, kevesett futott SATA-s vinyót, minimum 320GB-osat, csak 100/100-as érdekel! Gari előny, de nem feltétel, asztali gépbe lesz, szóval jöhet 3,5"-os, és 2,5"-os is! - Lehetőleg olcsón!
Privátban várom az ajánlatokat!

ELADÓ:
- fehér Sony Xperia Tipo st21i - T-Mobil függő -8e
- Láthatatlan kerítés háziállatoknak (kutya-macska) -17e
- hibás Epson Stylus DX4050 multifunkciós készülék, akit érdekel egy értelmes ajánlatért viheti.
- Huawei 736 (Vodafone) kompletten dobozában - 4e
- mikro headset - 10e
- 4x100-ról 5x112-ra átalakító nyomtávgyűrű (egy pár!) - 8e
- VW Golf III használt első lökhárító (CL), új fényezhető hátsó lökhárító -14e

(#77764) csapee


csapee
senior tag

Addig él csak jól a nepper is mig a hahun is csak 150e-ig keresnek a mazsolak. ;] Keressetek bele 300e km fole, mintha nem is kozlekednenek az emberek. Pedig egy jol futo ceges auto nem is megy 70e km alatt.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#77765) Shokkolo válasza csapee (#77764) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nekem ~236.500 van a passatba... tökéletes.
Minek titkoljam? Jobb nem lesz tőle se a kocsi, se a lelkivilágom :W

A magyar emberrel az a baj, (mint ahogy a TC is megírta) vágyik az átverésre.
Tudja, hogy ha 1 auto 1,5-1,8 millió körül mozog, és talál egyet ~1 ért, akkor ott valami nem stimmel,
és tuti rákölti a külömbözet majd dupláját, de NEM baj.
Azt veszi meg... ilyen a magyar :(

A másik kedvencem, a full hitelre szalon FAPADOS suzuki (tekerős ablak, rádio nélkül, stb.).
Félreértés ne essék van a családban teljesen jók, de adnak érte a végén 4-5 milliót egy fapadosért, de szalon új, lehet mutogatni...
... ahelyett h. megvenne 1-1,5 között egy felszereltebb középkategóriás autót :U

Le lehet hurrogni érte, de szerintem az vegyen szalon autót aki megengedheti magának.
Racionalitás szempontjából jobbnak tartok egy sokkal felszereltebb fiatal használtat.
Nem csak a kényelmi extrák miatt, hanem azért kijönnek itt már a biztonságtechnikai extrák is elég szépen.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#77767) csapee válasza Shokkolo (#77765) üzenetére


csapee
senior tag

Annak is van realitasa, mert ha nem 5 evre veszi hanem 10-15 evre akkor nyugodtabban alszik. Penzugyileg tuti bukik rajta, de valakinek meg kell venni hogy hasznalt is legyen idovel. :U
Ui: Senkinek nem celoztam, es igen kinnt is tekerik az orat. Nem szivbajosak mar ott sem.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#77768) Zola007 válasza csapee (#77764) üzenetére


Zola007
veterán

és muszáj mindenkinek neppertől venni és ex-céges autót?
Mert azok az évi 70 ezret futott céges autók minden esetben ölbe vannak hordozva és otthon fűtött garázsban dédelgetik őket, kézzel mosva, waxolva, betakargatva. :U
Akit ismertem eddig céges autóval járni, szinte kivétel nélkül mind kinyomta a szemét is "úgy se az enyém ,ha beszarik majd a szerviz megcsinálja" alapon

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77769) atike válasza Zola007 (#77768) üzenetére


atike
nagyúr

Én sírni tudnék, hogy némelyik kollégám hogy bánik a céges autóval.... :/

Nem olyan rég az egyikkel el kellett szaladnom valamerre, beleülök (szemétdomb amúgy kb), olajlámpa kigyullad. Leállítom, nézek egy szintet, kb nem volt olaj benne. Kérdezem a srácot, hogy nem vette észre, hogy ég a visszajelző...? De, már egy hónapja úgy van. A bamba úgy ment vele, és nem is érdekelte. Mondom olajat nem kellene tölteni bele...? Ő nem foglalkozik vele, majd valaki megnézi.... De mondom, hogy ha nem szólsz...?

Szóval hagyjuk. Bár ez éppen eléggé negatívan kirívó példa...

(#77771) Zola007 válasza #05304832 (#77770) üzenetére


Zola007
veterán

Hát igen :)
Nem lengyel/török neppertől kell németben sem autót venni, ahogy mondod, a kulcsszó a leinformálhatóság
ugyanis nem csak tekerik kint is egyesek az órát, hanem szívbaj nélkül hamisítanak pecsétet is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77774) dew28


dew28
aktív tag

Asus k73sv elado

2x2GB ram 1333MHz
Intel I7 - 2630QM
Geforce GT-540M videókártya 1 GB
500 GB HDD
17.3" kijelző

2 es fel eves, akksi altalaban ki volt veve belole, es halozatrol ment, masfel orat bir kb.

ipad airt beszamitok.

nem irtam arat mert nemtudom mennyi, ajanlatok johetnek priviben :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#77775) atike válasza dew28 (#77774) üzenetére


atike
nagyúr

...eladó? ;] :P

Lefelejtetted... Az árát is... :U

(#77776) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Van nekem egy DDC1Tplusom, molex csatis, gyári tetővel, ára minimális régről maradt, ne habozzatok :R :R

(#77777) E1even


E1even
senior tag


Eladó lesz egy Lenovo P780 dual SIM-es akkubajnok mobiltelefon, dobozával és minden tartozékával együtt, 7 hónap garanciával, makulátlan állapotban.
Ajándék kijelzővédő fóliával és szilikon tokkal.
Jövő hét hétfői vagy keddi átvétellel.
Ára 34000 Ft.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#77778) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Szeretnék tv-t venni de nem tudom milyen márkát érdemes venni ami megbízható?!
Elvárások: 90-110cm képátló, FHD, szép képminőség, alacsony fogyasztás, usb, hdmi. A többi nem fomtos. Max.: 120e ft van rá.
Elöző Sharp volt nagyon jó volt. Esetleg Lg (jó monitorokat gyárt).
Várok tapasztalatokat, ötleteket, véleményeket!
Köszönöm!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#77780) zolikaDB válasza dewil666 (#77778) üzenetére


zolikaDB
veterán

+1 az LG-re, olyan van, bevált. (minden, ami LCD)

(#77781) yanna válasza dewil666 (#77778) üzenetére


yanna
őstag

Tavalyi futball VB-re kerestem TV-t, kb. 8-10 hónap keresgélés, olvasás, valamint személyes meggyőződés alapján a Sony lett a befutó a -szerintem legjobb- képminősége miatt.

(#77782) Tubi2 válasza dewil666 (#77778) üzenetére


Tubi2
senior tag

Ha bevált a Sharp maradj annál. :) Olvastam, hogy a japán tévéket alig veszik.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#77783) Zola007 válasza #05304832 (#77779) üzenetére


Zola007
veterán

gyárilag elég f.sul vannak kalibrálva a Samuk.
nekem is -pontosabban most már tesóméknak - az van ue40d6500, de sokat kellett babrálnom, hogy naturális képet hozzak ki.
ajánlom a nagyfelbontású monitorkalibráló ábrákat, pl.: [link]
ha ezekkel sikerül egy természetes bőrszínt vagy a monitoréhoz hasonlót belőni, akkor sokkal élvezetesebb a kép.

a drága tévéknél hardveresen is érdemes, sokat dob nagyon

szerintem a Sony, Panasonic, LG triumvirátusból annyi nem lehet mellényúlni, ha nem a legalját veszi az ember.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77784) atike válasza dewil666 (#77778) üzenetére


atike
nagyúr

Én Panasonicot vettem, nagyon bevált. Van a családban LG, Samsung - simán lealázza őket... :) Logikus és érthető menü, sok extra, telepíthető programok, gigabites (valós) lan, fullos médialejátszó... És hozzá normális ár (160 volt - kamatmentes részletre :DDD ), 50 colos...2 év garancia... Szóval részemről ajánlott kategória. Természetesen kisebb méretben még normálisabb áron van... :)

(#77785) Zola007


Zola007
veterán

jelenlegi dual sim-es mobilokban ki van itt képben?
de nagyon :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77786) #65675776 válasza #05304832 (#77779) üzenetére


#65675776
törölt tag

A LED-es is LCD.

(#77787) atike válasza Zola007 (#77785) üzenetére


atike
nagyúr

Kérdezz... Az asszonynál kb. a 10 dual-simes teló maradt meg... :DDD Úgy képben vagyok mint a csuda... :DDD

(#77788) HUTCHDB válasza MY2K (#77724) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos messze van... Fel ora szunetuk van, ezalatt kell megoldania; Varga u.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#77789) Zola007 válasza atike (#77787) üzenetére


Zola007
veterán

ment privi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#77790) Borosz


Borosz
senior tag

Eladó egy vadi új 2200mAh utángyártott akku Samsung Galax S Advance mobilhoz. 2K

(#77791) GLOCK34 válasza dewil666 (#77778) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Szia!
Idén januárban kerestem ebben az árfekvésben és méretben tévét,mert kifeküdt a hálószobai.
Sony volt a fő csapásirány, /az előző is az volt/ de mint kiderült 100Hz tévét nem gyártott a Sony csak 50" és e fölötti méretben az aktuális nyolcas szériában. :Y Ez erősen meglátszott a képminőségen is.
Lg és Philips (6 széria) volt ami tudta a valós 100Hz 40" körüli méretben ebben az árkategóriában.

(#77792) Bloksma válasza atike (#77784) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Meg tudnád írni a pontos típusát?

[ Szerkesztve ]

(#77795) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Nokia DT-601 vezetéknélküli töltő érdekel valakit?
Telefon mellé kapott, bontatlan.

(#77796) kejfel


kejfel
tag

Üdv!

Van két terráriumom. Akit érdekel keressen privátban. Debrecen belvárosában megtekinthető.

Exo Terra Terrarium 45 x 45 x 45 cm

Álló terrárium kb. 200 Liter

(#77797) dewil666


dewil666
őstag

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását!
Elmegyek a MM-ba és megnézem milyenek vannak illetve utána olvasgatok a kiszemelt példányoknak.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#77798) E1even válasza E1even (#77777) üzenetére


E1even
senior tag


Eladó még egy hozzá (és számos más telefonhoz is) való
Bugatti álló bőrtok is 1,5 hónap garanciával.
Ára 2500 Ft.

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#77799) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ilyen drága lenne az ízlésficam? :F Lada 2107

(#77800) bobace


bobace
őstag

Eladó Samsung Galaxy Note 2 (N7100) titanium grey, gyári független, szép állapotban eladó 54k

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.