Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77151) PindurAnna válasza devil-k (#77140) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Szerinted?

Gyere el esténként a Csapó utcára a páros oldalban nézd meg mi van a beugrókban.. Kilépsz a lépcsőházból és nézd meg mi vár...meg fenn a liftházban. Szerencsére a mi oldalunkban szinte minden lépcsőházajtó zárva van, és nincs beugró sem. Már nem elég hogy a Sámsoni úton lévő üzletekbe "uralkodnak" hanem itt a belvárosban is. Pl mivel nem euróban adtak vissza a boltba itt, kicibálták a pultból az főnököt. Csak sok mindenről nem tudnak az emberek, mert a főnök nem szeretne negatív reklámot, hogy féljenek a magyarok bemenni az üzletében. Inkább tűr.. Vagy a fagyasztott disznóhúst kiszedik a fagyóból a földre és megtapossák, mert mi milyen emberek vagyunk, hogy az ő vallásukkal szembeszállva vétkezünk.. Ez normális?

Én ha menekült lennék először is vinném a családom, és nem tönkretenném azokat a dolgokat ami más államban természetes, hanem meghúznám magam és örülnék, hogy valaki befogad, segít, szállást-tartós élelmet-pénzt ad!!!! És hálát adnék az adott vallásom istenének, hogy ez az ország nem azt csinálja, mint a másik..tör, zúz, rombol...öl... :O

(#77144) copass Én nem sajnálom az olyat aki lop, csal, hazudik..csak had rázza meg a kerítéses áram!!! Dolgozzon meg ő is azért és ne az öregembertől lopjon!

(#77145) daa-raa Az Aranykéz utcán is más nemzedék "gyermeke" robbantott..hátha megijedünk a NATO csatlakozástól...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#77152) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Lehet ma valahol görögdinnyét kapni?

(#77153) devil-k válasza PindurAnna (#77151) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igazad van, abszolút osztom ezt az álláspontodat. :R

- mozi bolondéria -

(#77154) mghltm válasza PindurAnna (#77151) üzenetére


mghltm
addikt

"Vagy a fagyasztott disznóhúst kiszedik a fagyóból a földre és megtapossák, mert mi milyen emberek vagyunk, hogy az ő vallásukkal szembeszállva vétkezünk.. Ez normális?"

ha nem tudnak mast enni ( ehezes vagy mas ok miatt ), akkor ehetnek disznot is

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#77155) fenergie84 válasza mghltm (#77154) üzenetére


fenergie84
addikt

Ezek szerintem nem éheznek, ha a kapott konzerveken túladnak, és tegnapelőtt jártam a sámsonin, jóllakott ovodás fejük volt...:K

(#77156) Zsoleszhun válasza SOAD19 (#77108) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szerintem hallgass az ismerőseidre, ez lehet megváltoztatja a véleményedet.

¯\_(ツ)_/¯

(#77157) Fricu


Fricu
tag

Ha már menekült-kérdés:
A háborús menekültek jó része olyan országból érkezik, amelyet mi (Nato, USA) bombázunk szarrá.
Afganisztán, Szíria, Szomália, Líbia, stb.
Lehetetlenné tesszük az ottani normális életet (és az ottani normális a közelében sincs az itteni szegénységnek).
Polgárháborúba taszítottuk őket, most meg amerikai segélyszervezetek finanszírozzák a népvándorlást (okostelefonok, tabletek, márkás cuccok, fiatal életerős férfiak).

Pont mint anno a délszláv háborúban.
A menekültek meg itt kötnek ki, nem Amerikában.
Ügyes

Még aláírjuk velük a szabadkereskedelmi szerződést és magunk végezzük ki Európát, nem kell háború, terrorista.
Egyetlen egyszer tette fel egy politikus a kérdést a tévében: Ki a felelős a népvándorlás megindulásáért?
Azóta sem láttam...

Fricu

(#77158) copass válasza Zsoleszhun (#77156) üzenetére


copass
veterán

az impresszum az qvanagy...mondjuk luczabélára én nem hivatkoznék sehol. szóval ennyit a hitelességről.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#77159) #33253120 válasza copass (#77158) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én semmilyen olyan hírportálnak nem hiszek amelyik annyira nyal a látogatóinak, hogy nem tiszteli meg a politikai ellenfeleit egy normális megszólítással. Jellemzően összetartás erősítő szándékos hangulatkeltés.

(#77160) dewil666


dewil666
őstag

Egy szónak is száz a vége!! Miért nem mennek az Oroszokhoz?? Vagy Kínába?? Ott lehetne vergődni és Putyin kivégeztetné mindet. Az a bizonyos zabszem nem igen férne be.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#77161) mezis válasza Borosz (#77146) üzenetére


mezis
nagyúr

Évekkel ezelőtt láttam ilyet boltban, Zsibin. Néhány mm átmérőjű, huzalszerű valami volt rücskös felülettel. (Éles keményfém darabkákkal ?)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#77162) hcs57 válasza #65675776 (#77132) üzenetére


hcs57
őstag

Ezeket olvasva két dolog jutott eszembe:
40 évvel ezelőtt egy előadó azt mondta, az áram nem a vezetőben folyik, hanem a körülötte létrejött elektromos erőtérben..
Ha a víz szigetelő, akkor a fürdőkádba is beleeshet a bekapcsolt hajszáritó, nem ráz meg az áram..

Az első esetben elgondolkoztam, a második esetet csak nem próbálnám ki.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#77163) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Ellopták a bevándorlók az őket lelkesen gyógyító orvosnő pénztárcáját - de nem baj, "oda ment a pénz, ahová szántuk"

Mintegy ezer fős, zömében férfiakból álló migránscsoport rohamozta meg a szerb-magyar határt Horgosnál. A feldühödött tömeg botokkal és kapákkal felfegyverkezve és Allah akbar felkiáltással tört rá a hatósági szervekre - írja a belgrádi Alo című lap online kiadásának információira hivatkozva a Délhír portál

Bombaként robbant a hír egy osztrák folyóirat hasábjain, ahol megírták, hogy a kihallgatott bevándorlók nagy része azt állítja, amerikai szervezeteken keresztül jutottak hozzá ahhoz a pénzhez, amiből az európai kontinensig eljutottak.

Akkor mi elől is " menekülnek " ??????????

[ Szerkesztve ]

(#77164) kat10


kat10
tag

Üdv!
Tud valaki valami jó dvd író programot ami nem nero és kompatibilis win 8.1-el?

Go Pats

(#77165) xigris válasza kat10 (#77164) üzenetére


xigris
őstag

Szia! [link] én ezt használom windows 8.1

(#77166) tahepa


tahepa
senior tag

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/kamu-hogy-ezer-migrans-rohamozta-meg-a-hatart/

Ellopták a bevándorlók az őket lelkesen gyógyító orvosnő pénztárcáját---irták a kurucinfón....stb...

[ Szerkesztve ]

(#77167) Atomantiii válasza kat10 (#77164) üzenetére


Atomantiii
őstag

http://www.imgburn.com/

Tud magyarul is, ha letöltöd a magyar nyelvi fájlt hozzá és bemásolod a language mappába.

(#77168) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Nemzeti ünnepünk alkalmából fogadjátok szeretettel ezt a rövid kis videót.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#77169) Thermaltake


Thermaltake
tag

Érdekel valakit egy falra akasztható fém díszes puska tartó?
Valamint igazi kovácsoltvas díszített akasztó párban?

/érdeklődni privátban tessék/

(#77170) copass válasza kat10 (#77164) üzenetére


copass
veterán

cdburnerxp, ne tévesszen meg az xp, megy minden winen!:D évek óta használom.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#77171) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

A Piac utcai Nokia üzletben járt mostanában valaki garanciális ügyintézés céljából? 3 hetet üdült náluk a telefonom, amit úgy kaptam vissza, hogy semmi papírt nem adtak, ami igazolná, hogy amíg ott volt egyáltalán csináltak vele bármit is. Azzal adtam le, hogy gyenge az akksi gyorsan merül, lefagy, újraindul a telefon, elvileg szoftvert frissítettek rajta, és azt mondta a srác, hogy ilyen esetben nem szoktak semmi papírt adni, mert nem cseréltek benne semmit. Más telefonjaim esetén (htc, samsung) mindig kaptam részletes jegyzőkönyvet a szerviztől, hogy mit javítottak, ill nem javítottak a készüléken, szerintetek rendben van ez így?

[ Szerkesztve ]

(#77172) Zsoleszhun válasza kat10 (#77164) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

cdburnerxp kicsi, tud magyarul, ingyenes.

ui: Látom már megelőztek.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#77173) PofaJenö válasza Real Ghoost (#77171) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
Nekem ott volt leadva kijelző csere miatt és mikrofon problémám volt de én vittem a garis papírt és kaptam vissza javításról ,.de sajna az elő lapi kamera tiszta poros nem takarították ki :(((

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#77175) pocokmaster


pocokmaster
csendes tag

Nekem mikor a Lumia 520-at csinálták ami több mint egy hétig náluk volt. Nem adtak addig cserekészüléket pedig direkt rákérdeztem...

(#77176) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Eladnám az alábbi dolgaimat:
-5 db. router, switch eladó (az 5 db. együtt 2000 Ft) [link]
-THERMALTAKE CL-P0600 Contact 21 processzor hűtő 5500 Ft [link]
-500 GB Toshiba 2,5" HDD 8000 Ft
-25 db. számítógépes kábel eladó egyben (SATA,IDE,FDD) 3500 Ft [link]
-2 db. számítógépház [link]
-VGA hosszabbító kábelek [link] és [link]

Privátban keres, ha kérdésed lenne.

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#77177) PofaJenö válasza #05304832 (#77174) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Nem adtak nem is volt nekik. :( , de nekem full csere volt mindent kicseréltek rajta ,sőt a belső felírat made in finland :D ,csak azt a nyűves kamerát meg pucolták volna ,így hát a skype poros képű pfff..

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#77178) Real Ghoost válasza #05304832 (#77174) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nem adnak, ha szolgáltatós a teló akkor nekik kéne adniuk, de az enyém kártyafüggetlen így nem is számoltam vele hogy adnak.
Felküldik amúgy Bp-re, Debiben nem nyúlnak hozzá, azért tartanak eddig a "szervizelések"

(#77179) kat10 válasza Zsoleszhun (#77172) üzenetére


kat10
tag

Köszi neked is Atomantiii - nak és xigris-nek a válaszokat

[ Szerkesztve ]

Go Pats

(#77182) #33253120 válasza nagyfejü (#77163) üzenetére


#33253120
törölt tag

A különböző oldalon álló pártoknak van nemzetközi szövetsége. Ez gondolom nem új hír.
És bizony segítik egymást.
Azaz ha idehaza arra van szüksége a pártnak, vagy akár az ellenzéknek akkor kiszól külföldre, hogy kellene valami cikk, amit itthon lehet lobogtatni.
Nincs független újságírás. Mindent az aktuális politikai érdek mozgat.

Egy idevágó szösszenet:

Fazon sétál a Central Parkban, amikor is észreveszi, hogy egy pitbull rátámad egy kissrácra. Odarohan, megragadja a nyakörvet és addig szorítja, míg a kutya megfullad. Mindenki ünnepli a fazont,köré özönlenek az újságírók.
- Akkor holnap lehozzuk a hírt azzal a címmel, hogy "A Hõs New York-i megmentette egy kisfiú életét".
- Az igazat megvallva nem vagyok New York-i.
- Akkor "Amerikai hõs megmentette egy kisfiú életét kutyatámadásban".
- Nem is vagyok amerikai.
- Akkor hova valósi?
- Pakisztáni vagyok.
Másnap az újságok címlapján:
"Iszlám fundamentalisták szerencsétlen kutyákat kínoznak a Central Parkban. Az FBI keresi az Al-Kaida szálat."

(#77183) Real Ghoost válasza #05304832 (#77180) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Vmi ismerőstök / családból nem tudsz kukázni egyet? Én is egy tragacs androidos samsunggal hoztam le ezt a 3 hetet, nem volt túl nagy élmény, bár így, hogy gyakorlatilag semmit sem csináltak a Nokiámmal se nem tudom mire számíthatok...

(#77184) PofaJenö válasza #05304832 (#77180) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hát én vettem egy mikro sim-est Alcatelt 7000-ft.volt 2 hetet kibírtam vele .

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#77185) dbius


dbius
veterán

Van 2*4GB Samsung DD3L 1600mhz M391B5173QH0-YK0 unbuffered ECC ramom eladósorban.

Dell Poweredge T20-as szerverből lettek kiszedve, bővítés miatt.

Ha valakit érdekel, keressen privátban!

(#77186) mong08 válasza Zola007 (#77147) üzenetére


mong08
tag

Mámeg ki fog rohadni még a beton oszlop is. :D ( hacsak nem emelt korrózióállóságú)

Tudtad hogy a centi (c). SI prefixum? ;)

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#77187) #65675776 válasza mong08 (#77186) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak korlátozottan használható prefixum. Egyrészt mértékegységhez kötött a használata, másrészt csak a köznapi életben használható. Komoly helyeken ezért nem is használják. Vagy legalábbis illene nem használni.

hcs57: Érdekes megfogalmazás, ráadásul nem igaz. Az elektromos áram továbbra is szabad töltéshordozók egyirányú, rendezett elmozdulása. Ehhez viszont kell olyan közeg, ami ezt lehetővé teszi. Az elektromos tér nem közeg, ergo nem is folyhat benne áram csak úgy magától. Illetve az elektromos tér megléte alapból nem elegendő ahhoz, hogy áram folyjon. Jó példa erre a kondenzártor. A fegyverzetek között elektromos tér jön létre, azonban a köztük levő dielektrikum miatt nem folyik rajta keresztül áram. Az eletromos térben két pont potenciálkülönbségét nevezzük feszültségnek. Az meg nem folyik, csak van.

De igazából nem is értem a felvetést. Az áram definíciójában sehol sem szerepel elektromos tér. Csak töltésmennyiség és annak az átáramlási ideje. Az elektromos tér és vele a feszültség csak az Ohm-törvény kapcsán kerül képbe.

(#77188) hcs57 válasza #65675776 (#77187) üzenetére


hcs57
őstag

Azon gondolkoztam el annak idején, hogy a töltéshordozók hogyan tudnak olyan gyorsan áramolni a vezetőben? Ellenben az elektromos erőtérrel szemben nincs fizikai akadály, akár fénysebességgel is áramolhat... mondom elgondolkoztam, nem tudom, de mintha lenne benne valami.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#77189) hcs57 válasza #65675776 (#77187) üzenetére


hcs57
őstag

Itt az Eltolási áram kondenzátorban részt olvasd el..[link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#77190) PLaci58 válasza #65675776 (#77187) üzenetére


PLaci58
őstag

Kérdés, hogy milyen áramróll van szó. Egyen vagy váltó? Már 50 Hz-en is jelentkezik a skin hatás, ezért használnak többszálas sodrott vezetéket. Az árameloszlás a vezeték keresztmetszetében nem egyenletes. A vezető közepén nagyobb az ellenállás. Magasabb frekvenciákon pedig belép az elektromágneses hullám terjedése. Természetesen az elektronok nem a vezetön kívül szaladgálnak, hanem kerülik a középső részeket, ahol nagyobb a súrlódás.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#77191) nagyfejü válasza tahepa (#77166) üzenetére


nagyfejü
őstag

te olvasod a kurucot???????Akkor te rasszistanáci vagy! :)

(#77192) tahepa válasza nagyfejü (#77191) üzenetére


tahepa
senior tag

Az már régen volt...akkor még értelmes emberek értelmesen posztoltak....a mostani kuruc a habzó szájú egybitesek gyűjtőhelye...

(#77193) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

- AKCIÓ -

ELADÓ:
- fehér Sony Xperia Tipo st21i - T-Mobil függő
- Láthatatlan kerítés háziállatoknak (kutya-macska)
- hibás Epson Stylus DX4050 multifunkciós készülék, akit érdekel egy értelmes ajánlatért viheti.
- Huawei 736 (Vodafone) kompletten dobozában
- mikro headset
- 4x100-ról 5x112-ra átalakító nyomtávgyűrű
- VW Golf III használt első lökhárító (CL), új fényezhető hátsó lökhárító

Vegyétek, vigyétek, mert nem férünk otthon tőlük!

(#77194) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Ha valakinek van fölös autorádiója ( elég, ha a rádió működik ) és nincs rá szüksége szóljon bátran.
Sör / csoki árban.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#77195) adorjant


adorjant
senior tag

Van néhány Gameboy játékom,gyűjti őket valaki esetleg? :)

(#77196) #33253120 válasza Blabcsi (#77194) üzenetére


#33253120
törölt tag

Régen volt a Bethlenen lent a pincében egy bizományi. Ők árultak 2-3e Ft-ért új gyári brand autórádiókat. Garival, számlával.
Olyanokra gondolj például, hogy VW 4 memóhelyes Blaupunkt rádió... 2.5eFt.
Na nekik elvben még van üzletük a Józsa Parkban. Ott a fő profil már a pc, de hátha...

(#77197) diablo1984 válasza adorjant (#77195) üzenetére


diablo1984
veterán

sima alap monocróm gameboyhoz? milyenek?

(#77198) adorjant válasza diablo1984 (#77197) üzenetére


adorjant
senior tag

Donkey Kong,Wave Race,Choplifter III,Jurassic Park,F1 Race

(#77199) diablo1984 válasza adorjant (#77198) üzenetére


diablo1984
veterán

mibe fájna? elvileg anyáméknál még megvan valamerre a régi gameboy-om, lehet retróznék egy kicsit.....

(#77200) bob011


bob011
tag

Rossman Jégkorszakos pontok tábla milka csokiért vihetőek. Kb. 10-15 darab.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.