Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76452) Bjørgersson válasza Zola007 (#76450) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 2-es villamos fordulójánál valahol?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#76453) Mika1227 válasza Bjørgersson (#76452) üzenetére


Mika1227
őstag

Ott igen a Doberdón.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#76454) Bjørgersson válasza Mika1227 (#76453) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Oks, köszi mindenkinek!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#76455) Irmscher 353 válasza Bjørgersson (#76448) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

szenet kapsz a Palmyraában is, de dohányt már csak nemzeti dohányboltban lehet venni hivatalosan

mezis: igen különféle ízesítésűek/aromájúak a vízipipa dohányok link

(#76456) Bjørgersson válasza Irmscher 353 (#76455) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de ha már úgyis kimegyünk a Doberdóra dohányért, akkor csak megvesszük ott a szenet is. :) Legalább a fürdőtől sincs olyan messze.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#76457) Mika1227 válasza Bjørgersson (#76456) üzenetére


Mika1227
őstag

Jó kis bolt, többször vásároltam már ott! Vagy még a Plaza melletti dohányboltot ajánlom!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#76458) gps76 válasza sirály69 (#76434) üzenetére


gps76
őstag

Kollégáimnak már jópárnak megjött a múlt héten,szégyen amit a telenyomor csinál. Ahhoz képest hogy decemberben járt le a 2 év,hamar megkapjuk. Nektek a 4G hálózat nem gyenge kicsit sok helyen,a telón éppencsak 1 csíkot mutat?

(#76459) albert8 válasza Bjørgersson (#76456) üzenetére


albert8
addikt

A csapón lévő dohányboltban szokott lenni több fajta, ahogy régebben körülnéztem. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#76460) sirály69 válasza gps76 (#76458) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem nincs 4G.... :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#76461) gps76 válasza sirály69 (#76460) üzenetére


gps76
őstag

A Lenovo-n nincs 4G,én a hálózatra gondoltam más telefonban.

(#76462) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Ajánlom magam, újabb, frissebb tartalommal.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#76463) ati012


ati012
senior tag

Opel Omega B -hez néhány alkatrészem eladó lesz.

Vagy az egész autó ERŐSEN hiányos állapotban 20.000 Ft-ért vihető.

A kép illusztráció.

[ Szerkesztve ]

(#76464) sirály69 válasza gps76 (#76461) üzenetére


sirály69
őstag

Én is így gondoltam.
4G-t T-nél használom és elég vegyes tapasztalatom van.
Van olyan, hogy full térerő és alig van sebesség és van olyan is, hogy csak 1 csík és hasít...

Szerver Hosting Debrecenben

(#76465) Borosz


Borosz
senior tag

Pesten a Kerepesi úton nem jár valaki mostanság?
[lSzerszámokL]

(#76466) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Kb mennyibe kerül egy olcsóbb kompresszor + festékpisztoly hozzá? Nem nagy felületre lenne használva, pár m2-re kellene alumínium felületre viszonylag sűrű akrilfestéket felvinni. Persze van hozzá való hígító, nem tudom ezt mennyire kell figyelembe venni. Tudna valaki segíteni ez ügyben, hogy milyet érdemes keresni, esetleg hol.

Hengerelés nem nagyon jöhet szóba, mert nem sima a felület, hanem domború az egész.

[ Szerkesztve ]

(#76468) gps76 válasza sirály69 (#76464) üzenetére


gps76
őstag

Nálam is ez a tapasztalat.

(#76469) fenergie84


fenergie84
addikt

Valaki políroztatta már az autóját? Esetleg fényszórót? Kihez ajánlott vinni az autó?

(#76470) HANDO88


HANDO88
senior tag

Gigabyte Aurora házikó 5000-ért?

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#76471) csapee válasza Atomantiii (#76466) üzenetére


csapee
senior tag

Miért nem bérelsz egy napra vmilyen normálisat a Spirálból? :U

Csapee

(#76472) Zola007


Zola007
veterán

Újabb kedvenc jófosásos aranyköpés:
Személyes átvétellel mennyi lenne a vége?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76473) ServerWorks


ServerWorks
tag

1GB DDR2 1066MHz Kingmax asztali memória modul és két darab...

...Elpida gyártmányú RAMBUS memória. HP matricás, PC800-45 ECC modul, 2x 512MB azaz 1GB összesen 1GB keresi új gazdáit! [link]

Érdeklődni privát üzenetben! Eladó, cserélhető! :R

[ Szerkesztve ]

(#76474) kungzi


kungzi
veterán

Vennék Debrecenben usb-s DVB-C tunert notebookhoz. Digi kébelTV vételhez kellene. Várom az ajánlatokat privátban. Sajnos nincs lehetőségem ebay-ről rendelni, viszont itthon irreálisan drágán adják ezeket.

Köszönöm

(#76475) mghltm válasza fenergie84 (#76469) üzenetére


mghltm
addikt

muanyag buras fenyszorot erdemes, ha nagyon le van mattulva. a legtobb karosszerias megcsinalja.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#76476) fenergie84 válasza mghltm (#76475) üzenetére


fenergie84
addikt

Azt tudom, de olyanhoz vinném, aki le is lakkozza, h ne mattúljon vissza. :R

(#76477) nagyfejü válasza fenergie84 (#76476) üzenetére


nagyfejü
őstag

Az a lakkréteg is lekopik kb 'év alatt , és utána kuka a lámpa.

(#76478) tahepa válasza Zola007 (#76472) üzenetére


tahepa
senior tag

...és ezzel mi is a probléma ?

(#76479) fenergie84 válasza nagyfejü (#76477) üzenetére


fenergie84
addikt

Értem, akkor mi a megoldás?

(#76480) Zola007 válasza tahepa (#76478) üzenetére


Zola007
veterán

Az áron miért befolyásolna az átvétel módja?
Ha alkudni akar, mondja meg nyugodtan. Nem szégyen az, max nemet mondok rá.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76481) tahepa válasza Zola007 (#76480) üzenetére


tahepa
senior tag

Ha nem érted...nem én fogom elmagyarázni neked.

(#76482) SOAD19 válasza Zola007 (#76480) üzenetére


SOAD19
addikt

Lehet, arra gondolt, hogy felszámolsz egy kis díjat a kiszállásért. :D

[ Szerkesztve ]

(#76483) rob72


rob72
tag

Sziasztok :R

Egy személy autón kellene kerékösszetartást beállítani, tudnátok ajánlani nekem autószerelőt , vagy futómű beállító műhelyt ,céget , ?
vagy van- e köztetek olyan aki megoldaná ezt a problémát? esetleg autószerelő?

[ Szerkesztve ]

(#76484) Atomantiii válasza csapee (#76471) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi utánanézek :)

(#76485) nagyfejü válasza fenergie84 (#76479) üzenetére


nagyfejü
őstag

Nem tudom , csak szóltam!

Valaki tudja hogy mit kell vinni a kormányablakhoz ha lejár a személyi??

üdv

[ Szerkesztve ]

(#76486) #33253120 válasza Zola007 (#76472) üzenetére


#33253120
törölt tag

Plusz öccáz a buszjegyre? :)

(#76487) Zola007 válasza tahepa (#76481) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor valaki megtehetné, mert nem értem annak ellenére, hogy adtam már el pár 1-2 dolgot

SOAD19: nem szállok én ki sehova, csak fórumtársnak viszek cuccot máshová, idegennek nem, csak ha nagyobb értékről van szó és nem bízom másra.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76488) lamiki válasza Borosz (#76465) üzenetére


lamiki
senior tag

Ha csak Extolos kéziszerszámok, szerszámgépek kellenek azt szerintem Debrecenben is tudsz venni, vagy akár nálam is, igaz ez Hajdúböszörményben van, a Szerszámvilágos árnál olcsóbban, max. ha nincs készleten pár napot várni kell rá.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#76489) tahepa válasza nagyfejü (#76485) üzenetére


tahepa
senior tag

(#76490) nagyfejü válasza tahepa (#76489) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm!!!!!!!!!

(#76491) SOAD19 válasza Zola007 (#76487) üzenetére


SOAD19
addikt

Ja, igen. Régebben írtad, hogy volt pár rossz tapasztalatod, ezzel kapcsolatban. Mármint, hogy nem mentek el a megbeszélt találkára.

(#76492) Zola007 válasza SOAD19 (#76491) üzenetére


Zola007
veterán

Igyekszem optimista lenni, de tény, hogy hozott már össze a sors pár furcsa emberrel.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76493) zolikaDB válasza fenergie84 (#76479) üzenetére


zolikaDB
veterán

Carpro autokozmetika, a srác itt is fent van a topikban :) Ő nem a "leszarom kasztnis", csak ezzel foglalkozik, gyonyoru munkaja van.

(#76494) fenergie84 válasza zolikaDB (#76493) üzenetére


fenergie84
addikt

Köszi! Ilyenre gondoltam én is :R

(#76495) Jumbo


Jumbo
tag

Sziasztok!

Eladó egy Quadro 2000 vga.

Garancia pár nap híján fél év egy fórumtárshoz.

Ár: 18e

Üdv!

Jumbo

(#76496) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Kicsit utánanéztem a festékpisztolyoknak és van olyan aminek a tartálya alul van és egy "szívószál" segítségével szívja fel a festéket, de amit festenék az lapjára vízszintesen van fektetve, felállítani meg nem igazán lehet és azon gondolkoztam, hogy ha már kevesebb festék van a tartályban akkor már csak a levegőt szívná és nem a festéket. Ezért lehet olyan festékpisztoly kellene aminek felülről van a tartálya, találtam is ilyet de annak meg a tetején van egy apró furat.

Most kérdés, hogy ott kompresszorral használva probléma lehet-e, hogy a lyukon levegőt tud beszívni és ezáltal gyengül a kompresszor hatása, vagy ez teljesen hülyeség és kell neki egy kis levegő a tartályon kívülről is? Vagy teljesen mindegy?

Mármint első esetben teljesen zárt a festékpisztoly tartálya, míg második esetben nem.

(#76497) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sűrgős!
Eladó holmik. Ha ma viszed Te mondasz árat!
Debrecenben 18.00 és 20.00 között.

JBL - Infinity mélyláda. 30cm-es mély. Nagyot üt!

Lighting audio kondenzátor, gyönyörű állapotban, tartókkal.

Jelszint átalakító bontatlan, új: fix 3500Ft

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#76498) vlevi válasza Atomantiii (#76496) üzenetére


vlevi
nagyúr

Milyen festékszóró pisztolyra gondolsz? Mármint mekkorára? Olyat, amitt grafikusok, makettezők használnak (ezek a kisebbfélék)?
A tartály tetjén kell, hogy lyuk legyen, mert anélkül a tartályból kifogyó festék miatt vákuum (pontosabban csak csökkent nyomás) alakulna ki, az meg nem jó. A levegőt nem onnan kapja egyik szórópisztoly sem, hanem alulról, a csövön keresztül.

(#76499) Atomantiii válasza vlevi (#76498) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi, a nagyobbikra gondoltam, vagy 7-8 dl férhet bele. Azt tudom, hogy alulról kapja a levegőt tömlőn keresztül, csak azt hittem annak zártnak kellene lennie, de akkor ezek szerint nem jól gondoltam.

Mármint azért gondoltam úgy, mert úgy emlékeztem amikor ismerős festett ilyen alsó tartályos verzióval, hogy az teljesen zárt volt de akkor lehet az is szívott valahol levegőt nem tudom pontosan.

Illetve az a kérdés még, hogy jó-e nekem az alsó tartályos verzió, ha nem teljesen függőleges helyzetbe lenne használva hanem félig meddig döntve függőleges helyzethez képest, lehet akkor jobb lenne ez esetben a felső tartályos verzió csak ott meg kicsit félek nehogy nagyon megdöntsem az egészet és mivel van rajta tető, de könnyen eltávolítható nehogy túlságosan megdőljön az egész és kiboruljon belőle a festék.

Vagy max nem öntöm fel festékkel csak félig kb akkor elvileg ilyen veszély sem fenyeget.

[ Szerkesztve ]

(#76500) csapee válasza Atomantiii (#76499) üzenetére


csapee
senior tag

Van egy Wagner 400 Se valahol, nézd meg hogy megfelel-e neked, mert ahhoz nem kell kompresszor. De nem irtad mivel festenél igy nem biztos hogy jo hozzá.

Csapee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.