Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42101) rayoliviero válasza mackosajt (#42100) üzenetére


rayoliviero
veterán

+1

(#42102) Zola007


Zola007
veterán

apropó 2db teleragasztott Tescos GRUNDIG füzet elvihető ingyér', ha valakinek jól jönne
néztem a gépeket, egész korrekt cumók annyiért

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#42103) Thermaltake válasza mackosajt (#42100) üzenetére


Thermaltake
tag

Tessék? Na nehogy már...Én kínálom a legolcsóbban. Azok közül akik nyertünk tavasszal, szinte mindenki eladásra kínálta..a saját nyereményét ...a 30.000-est adták volna 20-ért ,(de láttam olyan töketlent aki 50-ért adta volna el az 50K-t.)nekik sem ment el, így azokat mostanában 10-ért láttam hirdetve. Én az 50-est adnám 20-ért. Ez miért rossz ajánlat?
Más utalványok, pl, Sodexo, Media Markt, ruházati utalványok, könyv utalványok stb.. értéktől függetlenül alig 2-3-4-5 ezerrel olcsóbbak, mint amennyit érnek.
Én 30.000- Forint tiszta nyereséggel adnám el....
Mennyit érne meg nektek? 5000-et? Ugyan már...akkor inkább hagyom lejárni... ;]
(Nem gondoltam tavasszal, hogy ilyen nehéz lesz ettől meg"szabadulni". Mivel nekem van keróm és nincs másikra szükségem.)
Veszek egy lottó szelvényt, amivel nyerek ~30 milliót, eladhatnám-e vajon a nyertes szelvényt 100.000-ért, mondván nekem úgyis csak 250 Ft-ba került a szelvény feladása. :W

(#42104) mackosajt válasza Thermaltake (#42103) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát, ha jól látom, "Érvényes 2013 december 31-ig" felirat van rajta.

Vagyis napról napra közeleg az, hogy 0-t fog érni.
Ráadásul túl sok munkanap sincs már hátra, amikor mondjuk nyitva legyen az üzlet.
De te tudod.
Ha nyerted, akkor a 10e is pénz, meg a 2e is.
A 0 meg 0. Te tudod.
Már bocs, de szerintem ez lassan 0-t fog érni. Nem kell ezen felháborodni.
A példának hozott utalványok piaca azért valljuk be, sokkal nagyobb, hisz nem csak 1 adott boltban váltható be 1 adott márkára. Ráadásul amit azokkal lehet venni, nem csak az utalvány értékének többszöröséért vannak kirakva megvételre. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#42105) Zola007 válasza Thermaltake (#42103) üzenetére


Zola007
veterán

az elveid fognak a sírba vinni
minden hátsó szándék nélkül: jól tudta a bolt, hogy mennyire túlárazottak a Cube bringák, mikor kibocsátotta ezeket az utalványokat.
nem tisztem megítélni mennyi a reálértéke, de most szezonon kívül - egy eleve is drága boltban, akik még a webshopos adatlapokat sem bírják kitölteni - nagyon kevesen fognak Cube bringát venni

add 20-ért, de akkor rakj a hirdetésbe pár linket 120 körüli női bicókról, pl Ltd Cls, hogy pl. ez meg ez lenne így 120 helyett 90ezer, 5év vázgarival, stb,stb
hátha valamelyik férj kedvet kap, hogy meglepje az asszonyt karácsonyra.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#42106) Chesterfield válasza Thermaltake (#42103) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Mert kb annyira forgalomképes, mintha ferrarikuponod lenne :DDD

Gyorsan levinném 10-re vagy méginkább 5-re az árat.

[ Szerkesztve ]

(#42107) csapee


csapee
senior tag

Jah tesó is nyert a régi Fm95-n egy 50e-es utalványt egy autós iskolába, csak azt felejtették el mondani, hogy annyi kedvezményt alapból adnak. :Y De volt nyeremény Suzukija is amit 0Km-es állapotában is csak jó 500eFt-al olcsóbban vittek el (a kupecek még ennél is többet alkudtak volna). Ha a termék nem kelendő nulla az értéke ez van.

Csapee

(#42108) Thermaltake


Thermaltake
tag

Igazatok is van, meg nem is.
Tény, hogy ez annak a személynek a legjobb lehetőség, aki épp Cube kerékpárt akar venni. És én azt az embert keresem leginkább.
:C
Nem kaptam fel a vizet, :N de már nekem is nyűg ez a &&@##@# utalvány. Több "nyűg" van ezzel, mint ...
Azt elfelejtettem leírni, hogy gyerek bicajra is beváltható, amik már ~50 körül is vannak. :K :DD

[ Szerkesztve ]

(#42109) Zola007 válasza csapee (#42107) üzenetére


Zola007
veterán

na meg mert az emberek sz.rrágóak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#42110) ati012


ati012
senior tag

Jövőhéttől eladó lehet 1 db nVidia GTX470 1.2Gb videókari, dobozával, mindenével.
Árajánlat jöhet privibe!

(#42111) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Eladó asztali gep notira valtas miatt:
Alaplap Gigabyte GA-MA78G-DS3H v1.0 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)
VGA: RADEON 3200 DXVA tamogatassal!
CPU típusa DualCore AMD Athlon 4850e, 2500 MHz (12.5 x 200) Super Silent Fan
RAM 4 giga ddr2 800mhz
2 DVD drive
Fekete haz letisztult konnyu szerelni. Super ninja tap! 20db hang...nagyon csendes.
Genuis billentyuzet+ genius eger+ genius hangfalpar!
Erdeklodni pm-ben. Egyben ellado csak! Ar 40e.

Ehhez a konfighoz meg jon egy 1 teras 100/100as kondicio seagate winyo eredeti win7 64bites home premium installalt operacios rendszerrel.
Tehat akciosan egy komplett szuperhalk netezos letolto konfigod lehet ami multimediara es otthoni munkara is tokeletes(nincs zavaro ventilatorzugas es alacsony az egesz konfig fogyasztasa) kapni potom penzert a heten 40e-ert. Keresre hazhozszallitas sem akadaly!

Na most legy resen es vedd meg! UP!

[ Szerkesztve ]

(#42112) #33253120


#33253120
törölt tag

Hali. Valamikor Pestről Debrecenbe kellene lehozni egy Dell Optiplexet. Ki, mikor tudna ebben segíteni? Jótékonysági történet, kései karácsonyi/újévi ajándék lesz belőle különböző rászorulók gépeibe, ezért ha lehet valami jóárasított/ingyen megoldás érdekelne.

(#42113) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó:
- 120l-es villanybojler(garanciális)
- cserép,
- tégla
hardverelemek eladósoron:
- 1db PCI-os USB kari - 1200Ft
- 3db tv-out kábel - 500Ft/db
- 1db tv-out to s-video átalakító - 300Ft
- 3db 9,2cm-es pwm-es veni ráccsal(HP házból) - 800Ft/db
van pár laptop billentyűzetem eladósorban:
- Fujitsu-siemens billentyűzet, komplett, hibás, pár gomb nem működik, valszeg billentyűfólia hibája van, magyar kiosztású, Pa2510-es lapiban volt(Pi1536-osé is dettó ez), gombonként, vagy egészben is eladó!(Chikony a gyártója)
- Fujitsu-siemens billentyűzet, pár gombja már hiányzik, magyar kiosztású, nem agyon használt, de fullhalott állapotú, gombonként vagy egyben eladó!
a bontásra várók ára megegyezés szerint alakul!
Optikák:
- DVD olvasók, ATA csatlakozásúak, 2db LG(1 fekete, 1 fehér), 1 Antec fehér színű, 3 nap gar. 1k/db

Asztali FM2-es konfigom eladó:
Asus F2A85-M LE+A8-5600k APU+AC Freezer 64 pro trió eladó!
Corsair XMS3 DDR3 2x4Gb 1600as CL9 kit eladó!
Chieftec GPS-550AB A, 550W-os tápegység eladó!
ASUS VW192s monitor eladó!

van hozzá mATX-es házam is, akit érdekel, árban egyeztetünk! ;)

zsír kis gép, papíros gari van az alaplapra+procira(még 2 év)és a memória kitre (még 2,5év) számlás , garleveles!

(#42115) sirály69 válasza Mikulásbá (#42114) üzenetére


sirály69
őstag

200e lenne már vinném is..., így csak álom marad! :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#42116) Mikulásbá válasza sirály69 (#42115) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ennyiért tényleg álom marad. :U

(#42117) Tubi2


Tubi2
senior tag

Könyvespolc valakinek? Szegény lekerült közben a pincébe, ott várja az új gazdáját, tényleg semmi baja.

70*185*30 mm(szé, ma, mé), cseresznye szín, bútorlap. Három polc kivehető.

Kép kivett polcokkal

ár: 5k

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#42118) ati012


ati012
senior tag

Ma hogy vannak nyitva a bankok?

Valamint felhívnám mindenkinek a szíves figyelmét, hogy ellenőrízzétek a gyógyszerkészleteiteket.
Nem jön jól az Ünnepek alatt egy has-mars vagy egy fogfájás! :)

[ Szerkesztve ]

(#42119) Zola007 válasza ati012 (#42118) üzenetére


Zola007
veterán

össze-vissza van mindenki! :W
és csodálkoznak ha az embernek a t.ke tele van a pótmunkanapokkal

most hívtam sorba a cégeket ahova mennem kell, az utolsó kivételével mindegyik
HBZ, Kujbusvill, MM Tower, Galamb utcai posta

szombati mostani
12:00....... 12:00
12:00....... 13:00
13:00 .......17:00
------- ........15:00

na ezen igazodjon ki valaki. :W :W :Y
Nagyon rendet kellene már vágni ebben a rohadt országban, hogy ne legyen ilyen összevisszaság.

A DKV menetrenddel is ugyanez a helyzet, sose tudom hogy most akkor mi szerint járnak....
Miért nem lehet úgy mint Németországban: minden nap egyforma a menetrend és kész

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#42120) rabtibus


rabtibus
tag

a nem állami cégek maguk döntik el meddig tartanak nyitva ...
ennyi döntési joguk lehet, ha már nem az állam finanszírozza őket ...

[ Szerkesztve ]

(#42121) Zola007 válasza rabtibus (#42120) üzenetére


Zola007
veterán

akkor legyen annyi döntési joga is, hogy 2013-ban feltünteti a honlapján
HBZ megtette. MM Tower is, csak mégse addig vannak
Magyar Posta méretű cégtől is elvárnám, hogy kiírják valahova

egyik sem ma kezdte, hallottam a hangjukon hogy nem én vagyok ma az első telefonáló emiatt és már elegük van belőle.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#42122) rabtibus válasza Zola007 (#42121) üzenetére


rabtibus
tag

Ebben van igazság, ez teljesen jogos :)
A mi cégünk kiírta :)

(#42123) Zola007 válasza rabtibus (#42122) üzenetére


Zola007
veterán

hát igen, a cégajtóra kiírt verziót tartom a leggázabbnak.
Nem is igazán szeretek olyan céggel foglalkozni aki nem ad arra, hogy 2013-ban legyen weblapja.

Sosem értettem, hogy miért nem lehet egy alap weblapot összedobni legalább ilyen jellegű tájékoztatásra, illetve térkép, akciók, profil, stb. 20 perc és még ingyenes tárhely is akad gugli 1. találatban.

Egyébként az előzőhöz még annyit, hogy ha cégem lenne, akkor munkanap pótlás esetén addig lennék amit pótolunk.
Ha mégsem, akkor pedig szombati szerint. de ilyen köztes időpontoknak semmi értelmét nem látom.
A szombati nyitvatartás pedig az én értelmezésemben évek óta 13:00, ha nem hipermarket vagy plaza boltról van szó.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#42124) rabtibus válasza Zola007 (#42123) üzenetére


rabtibus
tag

Nekünk mind a kétféleképpen (honlapon és ajtón is) ki van írva, a szombat 13.00 szerintem már nem sok helyen játszik - de ez az én meglátásom - mi is 17.00ig vagyunk nyitva.

(#42125) sirály69


sirály69
őstag

Basszus! Nagyon elegem van, hogy hivatalosan munkanap van és akkor mindenki maga dönti el, hogy meddig van nyitva. A háziorvos ma nem rendel(munkanapon :(( )
A boltok fele délig, másik fele egész nap nyitva.
Követhetetlen!!!!
Ha hivatalosan munkanap van akkor legyen minden úgy nyitva mint ahogy munka nap lenne. Nem?

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#42126) patex1983 válasza sirály69 (#42125) üzenetére


patex1983
őstag

hát igen...ez lenne az ésszerű...

X

(#42127) rayoliviero válasza Thermaltake (#42108) üzenetére


rayoliviero
veterán

December 31-ig érvényes? Én a helyedben 10-ért adnám, pár nap múlva már 5-ért. Az is jobb, mint a semmi.
Media Markt utalványhoz pedig kár hasonlítani, hogy azt alig adják olcsóbban. Igen, mert az ér is valamit, azt el tudod költeni bármire a Media Marktban. Ezt pedig drága biciklire lehet, egy boltban, egy márkára érvényes, amit még meg kell pótolni kp-val és ráaadásul csak december 31-ig.

(#42128) _seth_ válasza rayoliviero (#42127) üzenetére


_seth_
veterán

+ A kerékpárvásárlás tavasszal van a csúcson, onnan csökken az érdeklődés, jelenleg december van ebből ki lehet találni hányan vesznek ilyenkor bringát. Karácsonyra is ma már a tablet, noti, okosteló a menő nem a bringa...
MM-ben ha más nem az ember ismerőse tuti vesz valamit, mosogatógéptől kezdve lapos tvig azért elég nagy a kínálat, de ha belegondolok idén 1 ismerősöm vett új bringát ő is londonban.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#42129) rayoliviero válasza _seth_ (#42128) üzenetére


rayoliviero
veterán

Erről van szó, én örülnék a helyében, ha 5-ért elmenne. De valószínű, hogy ezt már nem tudja eladni, mert nemsokára lejár.

(#42130) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Eladó/cserélhető processzorok:

Intel Pentium D 828 2.8GHz/2M/800 - 2k
Intel Celeron D 346 3.06GHz/256/533 -1k
Intel Celeron D 336 2.8GHz/256/533 - 1k
Intel Celeron D 2.8GHz/256/533 - tábla csoki/üveg sör/stb.

RAM :

2x256Mb Hynix DDR400 párban - 1,5k
2x256Mb PQI DDR400 párba - 1,5k

IDE-SATA átalakító - 2k

Ajánlatokat Pü-ben! :R
A cuccok Miskolcon vanna, de megoldható, hogy eljusson Debrecenbe, ha nem sürgős.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#42131) rabtibus


rabtibus
tag

sziasztok !

Eladó a linken látható BMW E46 Sedan-hoz való hátsó lökhárítóba való alsó műanyag betét.
A betét jó állapotú, egyik füle sincs letörve.
Ára 3e Ft.
http://www.bmwfanatics.hu/aprohirdetesek/sajat-hirdetesek.html

Eladó a linken található FIAT UNO MK2-be való kazettatartó(89.09-től gyártott autókban használható), amit a középkonzol alsó részébe kell betolni.
Ritka darab, tökéletes állapotban, minden fiók tökéletesen működik, foglaltságjelző is van rajta.
A kazettatartó az 8.képen látható szürke fejegység alá tolható be.
Jó állapotú, nem karcos, nincs letörve egyetlen darabja sem.
http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/utaster_csomagter/egyeb/fiat_uno_mk2_kazettatarto_kozepkonzol_also_reszebe_1836439913.html

Eladó a linken található Opel Corsa B-hez való kesztyűtartó, ez eredetileg ajtó néküli, NINCS letörve az ajtaja !!!
Jó állapotú, nem karcos, nincs letörve egyetlen darabja sem.
OPEL cikkszáma az ötödik képen látható.
http://auto-motor.vatera.hu/szemelygepkocsi_alkatresz_felszereles/utaster_csomagter/egyeb/opel_corsa_b_kesztyutarto_1836439973.html

[ Szerkesztve ]

(#42132) rob72


rob72
tag

Hali valaki nem tudja ez mi lehet? 25%cpu használat. minden indításkor ott van és nem tűnik el csak ha kikillelem. Próbáltam már kitörölni is de akkor is vissza jön újra indításkor. Vírusirtó nem jelez rá semmit.
Eddig nem volt ilyen sőt egy másik gépemen is most már van ilyen de hogy mitől nem tudom. Valaki esetleg?

(#42133) diablo1984 válasza rob72 (#42132) üzenetére


diablo1984
veterán

szerintem az vagy valami naplózás, vagy profil lehet a nevéből kiindulva.... :U

(#42134) Blabcsi válasza rob72 (#42132) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Valami OS segéd progi.
Nézd át a szolgáltatásokat, ami nem kell tiltsd le.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#42135) mezis válasza rob72 (#42132) üzenetére


mezis
nagyúr

A Process Hacker2 -vel többet fogsz tudni róla.

mezis

(#42136) copass válasza rob72 (#42132) üzenetére


copass
veterán

onnan futtatja magát? a tempből, az már gyanús, system explorer

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#42137) rob72


rob72
tag

Ezt találta rá:

(#42138) sirály69 válasza rob72 (#42137) üzenetére


sirály69
őstag

Lőd ki...

Szerver Hosting Debrecenben

(#42139) rob72 válasza sirály69 (#42138) üzenetére


rob72
tag

Kilőttem újra indítottam a gépet is megint vígan ott van. Lehet a routerhez van köze?

(#42140) dbius válasza rob72 (#42137) üzenetére


dbius
veterán

Futtasd le az mbam-ot mielőbb. Ez 100%, hogy valami sz@rság, ami bemászott a gépedre.

Ha leszedted, utána érdemes megváltoztatnod a jelszavaidat mindenütt!! (de legjobb lenne egy biztosan tiszta gépen ezt megcsinálnod) Lehet más is lesz még rajta.

szerk: magát a winlogn.exe fájlt feltöltheted a virustotal-ra, az is megmutatja, hogy mi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#42141) Laza... válasza rob72 (#42137) üzenetére


Laza...
addikt

Hi,

Please update the system with latest antivirus definition and then.

To remove Trojan Winlogon.exe ,just download this small utility and run it..
http://liveupdate.symantec.com/upgrade/NPE/1033/NPE.exe

forrás

Never give up!

(#42142) rob72 válasza Laza... (#42141) üzenetére


rob72
tag

Hali ez nem Winlogon.exe hanem Winlogn.exe teljesen más.

dbius: megpróbálom azt is de nem hiszem hogy jó lenne. A virustotal 0/46 írt

(#42143) sirály69 válasza rob72 (#42142) üzenetére


sirály69
őstag

Amikor kilövöd ne indítsd újra a géped és nézd meg, hogy mi történik!

Szerver Hosting Debrecenben

(#42144) Laza... válasza rob72 (#42142) üzenetére


Laza...
addikt

Bocs, akkor benéztem :P

Ugyanakkor futtatás => msconfig, és nézd meg benne van-e az induló alkalmazásokban, ha igen, pipa ki, és regedittel is ki kell szedni ha a registryben is ott van

Never give up!

(#42145) diablo1984 válasza rob72 (#42142) üzenetére


diablo1984
veterán

pedig nem biztos, hogy nem ugyanarról van szó!

(#42146) Laraxior válasza diablo1984 (#42145) üzenetére


Laraxior
titán

Biztos, hogy nem. A winlogon-t a rendszer használja, ez meg az ő folyamatai között van, valamit beszopott a masina :K

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#42147) diablo1984 válasza Laraxior (#42146) üzenetére


diablo1984
veterán

a winlogon egy vírus is lehet a gugli szerint, ez meg nem ismert, de az is lehet szintén!

[ Szerkesztve ]

(#42148) rob72


rob72
tag

Felraktam az a Nortont vagy mit és megtalálta a vírust pedig semmi nem találta meg:

Most már jó nem kapcsol be többet az a progi köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#42149) dbius válasza rob72 (#42142) üzenetére


dbius
veterán

Érdekes a virustotal eredmény. Egy biztos, tmp könyvtárból nem futtat a rendszer minden indításkor jó szándékú cuccot és az nem hoz létre kapcsolatot a 8081-es porton keresztül.

CSökkentett módban is indíthatod a gépet és pucold ki a tmp könyvtárat, és futtasd le az mbam-ot, hogy az mit mutat.

Lefuttathatod a hitman pro-t is, ha úgy látod, hogy az mbam nem nagyon találna semmit.

(#42150) dbius válasza rob72 (#42148) üzenetére


dbius
veterán

Azért én a helyedben most még lefuttatnám az említett két programot! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.