Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41501) izomhod


izomhod
senior tag

15-16 colos thinkpad táska 1500 ft

nokia gps modul autós töltővel 4000 ft

vodás Sony Ericcson X8 eladó

tokban tartott, karcmentes, minden tartozékával
10900 ft

(#41502) gps76 válasza ati012 (#41500) üzenetére


gps76
őstag

Az,hogy nem csak ph!-zol...Van ott más is nyitva. :D

Tudtok tanácsot adni milyen vezeték nélküli sztereó fejhallgatót érdemes venni bluetooth-os kivitelben,amiben van mikrofon is,és számítógéppel működik rendesen? Milyen usb adapter kell,ami jó ilyen célra?

Eladó:
- Huawei Y200,kártyafüggetlen,androidos telefon. - 15 k
- Sony Xperia Mini Pro(1 GHz,HD kamera),esztétikai hibával. - 15 k
- SEH Intercon PS03a printer szerver, hálózati megosztó. - 3 k
- ASUS RT-N12E 300 Mbps két antennás router újonnan. - 4900
- Lenovo T60 14"-os notebook(Core2Duo T2500,1.5 GB RAM,Panasonic hibátlan akku). - 31 k
- HP PSC1110 multifunkciós nyomtató,másoló(csak patron kell bele).- 1.5 k
- LG 51 cm-es tv távirányítóval. - 3 k
- Samsung CK5062,51 cm-es tv távirányítóval. - 3 k
- JVC UX-1 micro hifi,hangfallal. - 3 k
- Fujitsu hangszórós 17" LCD monitor(4:3),csak egy 19 voltos táp kell hozzá. - 5 k

A hardveraprón pár dolog képekkel fent van.

[ Szerkesztve ]

(#41503) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Lenovo T400 (szép/normál állapot, P8600, 4GB, 160GB 100/100, 14.1" 1440x900, HD4500, DVD-RW, 2 órás akku) = 57e Ft

Dell E5500 (kiváló állapot, P8600, 4GB, 160GB 100/100, 15.4", HD4500, DVD-RW, 2 órás akku) = 56e Ft

HP 2530P (picit kopottabb itt-ott, SL9400, 4GB, 120GB 100/100, 12.1", HD4500, DVD-RW, 2 órás akku) = 55e Ft

9 cellás, 4-6 órás akkuval +10e Ft

HP 6730B (majdnem kiváló állapot, P8400, 2GB, 120GB 100/100, 15.4", HD4500, DVD-RW, 2 órás akku) = 55e

Gari 1 hónap, mindegyikhez gyári töltő

[ Szerkesztve ]

(#41504) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
E-bay-Amazonról való rendelésben tudna nekem Valaki segíteni? Egy ilyen tokot szeretnék venni,de még soha nem rendeltem külföldről,Mo. pedig nem lehet kapni.

(#41505) Papaj x


Papaj x
tag

Eladó egy 2 magos Delphin asztali gép! CSAK 3 NAPIG EZEN AZ ÁRON!!

Rövid információ:

-Intel® Core™2 Duo Processor E6320 (4M Cache, 1.86 GHz, 1066 MHz FSB) 2*1,86 GHz processor
-2*1GB GEIL memória
-250Gb sata merevlemez
-Nvidia GeForce GT240 1Gb-os kártya (Dedikált: 1024MB, plussz 767Mb megosztott memória, összesen: 1791Mb)
-dvd rom, ház, táp, stb..

A gép kifogástalanul üzemel!

CSAK MA: 33.000.- HUF

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#41506) mghltm válasza (Bundás) (#41503) üzenetére


mghltm
addikt

az e5500-on van nativ soros port? vagy esetleg valamelyik masik gepen?

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#41507) mghltm válasza GLOCK34 (#41504) üzenetére


mghltm
addikt

Segítek ebay-es vásárlásban!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#41508) kungzi válasza GLOCK34 (#41504) üzenetére


kungzi
veterán

nem nagy ördöngősség. Felmész ebay-re, bereglesz, kiválasztod a tárgyat, rámész a vételre, pay-pal-n keresztül kifizeted és kész. Várod a postát.

(#41509) wwhy válasza GLOCK34 (#41504) üzenetére


wwhy
veterán

Ebayről tudok segíteni.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#41510) (Bundás) válasza mghltm (#41506) üzenetére


(Bundás)
addikt

E5500-on, 6730B-n van

(#41511) GLOCK34 válasza mghltm (#41507) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Köszönöm! :R

kungzi: Ezért az egy motyóért nem szeretnék beletanulni. Mást pedig nem tervezek külföldről rendelni,ez is csak kényszer,mert sehol nincs.

(#41512) mezis válasza GLOCK34 (#41491) üzenetére


mezis
nagyúr

(I)"Mi alapból még a 600 radikat is keresztbe kötjük."(/I)

Én el tudom képzelni, hogy még a mai szerelési anyagok mellett is van olyan eset, amikor kézenfekvőbb az "egyenes" kötés. Ilyenkor természetesen nagyobb hőleadású radiátort kell betenni.
Amit még nem tudtam kitalálni, az az, hogy mi indokolhatja a "felső elosztást" vagyis a meleg víz természetes gravitációs áramlása ellenében járatni a keringető szivattyút. :F
Ennek még további hátránya az eltömődésre való erősebb hajlam.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#41513) rayoliviero válasza GLOCK34 (#41491) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most sajnos 70-en sem akar futeni a nagy radiator. Itt valami tomodes lehet, holnap jona gazszerelo, kivancsi leszek megoldodik-e.

[ Szerkesztve ]

(#41514) Per Me


Per Me
tag

Sziasztok!

Pár eladó dolgom:
Olympus E500 DSLR fényképezőgép váltás miatt.
MSI U135 netbook kihasználatlanság miatt.
Blaupunkt CAR300 autórádió mert másik van már az autóban.

(#41515) GLOCK34 válasza rayoliviero (#41513) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Még az is lehet,hogy magában a vezetékben van légzsák,amit a radiátoron a helyi légtelenítéssel nem tudtál kipecázni,de igen,sanszosabb,hogy dugulás van a szelepnél vagy a torlónál.

mezis: Ezeknél a rendszereknél már nem szempont a a gravitációs áramlás. Gondolj csak a beépített szeleptesttel készített hőleadókra,ott is gyárilag felküldik az előremenőt. A kazánokban is a szivattyú a visszatérő ágon van,alul kiveszi a "lehűlt" vizet felül pedig betolja a forrót. Ha pl. alulra kerülne a termosztátfej nem igazán lehetne normálisan szabályozható a hőmérséklet. Erre élő példa az alsó elosztással szerelt panellakások,akár egy akár kétcsöves rendszert nézve.
Az általad említett kötést hűtésnél szoktuk alkalmazni. Ott a hőcserélő felső csonkja a visszatérő rendszerint.

[ Szerkesztve ]

(#41516) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

tárgytalan..

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#41517) ati012 válasza PindurAnna (#41516) üzenetére


ati012
senior tag

(#41518) atike


atike
nagyúr

Eladó egy Panasonic NV-GS17-es miniDV-s kamera. Mindene megvan, rendben működik (nem igazán volt használva, kb 2 éve le van rakva). Adok hozzá egy táskát (Hama Spirit), amibe mindene belefér és 2 db 90 perces Panasonic miniDV kazettát is (bontatlanok).

A DV csatlakozó szerintem hibás (olyan, mintha a "közepe" be lenne csúszva... :U De mivel kipróbálni nem tudom (nincs hozzá semmilyen eszközöm) így biztos azért nem vagyok benne... Az USB csatlakozó mindenesetre jó. Az ár tehát ezért annyi amennyi.

Ára: 10 000 Ft
Apród link

AMD Athlon 64 processzor (ADA3000DAA4BP) 3000+ 2 000 Ft
Intel Celeron 2,4 Ghz 500 Ft
Vodafone 355 (doboz, papírja, töltő, fejhallgató, adatkábel), karcmentes 3 000 Ft

(#41519) PindurAnna válasza ati012 (#41517) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Köszi, de az enyém már az újabb..de már találtam ezt-azt.. :K

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#41520) werszomjas


werszomjas
őstag

December 15. vasárnap: Budapest - Debrecen - Budapest.

Fuvart vállalok, személy (2 hely) és csomag is jöhet-mehet.

üdv

(#41521) PLaci58 válasza mezis (#41512) üzenetére


PLaci58
őstag

"Amit még nem tudtam kitalálni, az az, hogy mi indokolhatja a "felső elosztást" vagyis a meleg víz természetes gravitációs áramlása ellenében járatni a keringető szivattyút. :F"

Ha megtanulod a fizikát, akkor majd rájössz.
A víz már tudja :DDD

Gazsi00!
Ez a kazán is automatikus légtelenítéssel van ellátva! Felesleges légtelenítgetni. Kidolgozza magából.
Nyisd ki az összes szelepet és szabályozót a radiátorokon. Az alsókat amúgy is felesleges babrálni, azok csak azért vannak, hogy a radiátor leszedhető legyen a rendszer leengedése nélkül.
A radiátor hőmérsékletét a felső szeleppel szokás állítani.
Nézd meg, hogy a kazánból kijövő cső mennyire meleg és a radiátorok felső csöveit is.
Ha a kazánnál forró (60 fokot már nem fogdosol sokáig :D ) és a rendszer többi részén jóval hidegebb, akkor keringetési gond van, ha a kazánnál is csak langyos, akkor le van véve a kazán teljesítménye.
A radiátorok alját meg hiába tapizod, egy jó radiátor teteje meleg, az alja hideg, ez jelzi, hogy leadja a meleget.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#41522) mezis válasza PLaci58 (#41521) üzenetére


mezis
nagyúr

"Ha megtanulod a fizikát, akkor majd rájössz.
A víz már tudja :DDD"

Megtanultam. A meleg víz felfelé áramlik. Régen vastag vas csövekkel (5/4",.., 2") keringető szivattyú nélkül is készítettek központi fűtést. Persze nem gázégőhöz, hanem hagyományos fűtésű kazánokhoz. Lassan felmelegedő víz a fizika törvényének engedelmeskedve szépen áramlott körbe - körbe. Dugulás nélkül, évtizedekig. Egyedül a régi számítógépek léghűtésénél volt értelme a meleg levegőt felülről lefelé fújni: így sokkal kevesebb por került a számítógépbe. Ritkábban kellett takarítani. De aki így szerelte a ventilátorokat, az még tudta, hogy nagyobb lesz az energia fogyasztás. Vagyis csak nagyon indokolt esetben.

mezis

(#41523) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Nem tudja valaki, hol lehetne mikulás/rénszarvas mintás wcpapírt szerezni? :DDD

(#41524) rayoliviero válasza GLOCK34 (#41515) üzenetére


rayoliviero
veterán

És a vezetékből a légzsákot, hogy szokták "eltüntetni"?

PLaci58: Hát a kazánból kijövő rézcső meleg, de nem forró, simán rajta tartom a kezem. A radiátorba bemenő cső pedig csak langyos (mondjuk ez műanyag szigetelésű, nem tudom azon mennyire érezném a meleget).

[ Szerkesztve ]

(#41525) rayoliviero válasza rayoliviero (#41524) üzenetére


rayoliviero
veterán

Helyesbítek, már meleg a kazánból kijövő rézcső (kezem nem tudom rajta tartani). A radiátorba bemenő műanyag szigetelésű cső csak langyos továbbra is.

(#41526) GLOCK34 válasza rayoliviero (#41524) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Lekötik a radiátort a szelepről és a torlóról,aztán folyamatos utántöltés mellett külön-külön ki kell nyitni és folyatni a löttyöt. Észre lehet venni,ha levegő volt benne,mert akkor jellegzetes sercegő hangot ad. Egyúttal ki is van tisztítva a rendszer ezen szakasza.
A radiátor feltöltést pedig úgy kell csinálni,hogy előremenő zárva legyen és a visszatérő ágról lassan töltöd,közben a légtelenítő legyen nyitva. Ha folyamatosan víz jön akkor légtelenítő elzár,előremenő szelep nyit és indul a fűtés.
Fontos,hogy akár feltöltésnél akár mosatásnál ki kell kapcsolni a kazánt és meg kell várni amíg visszahűl teljesen,mert hideg vizet tilos beengedni a forró kazántestbe!
Légtelenítéskor is ajánlott kikapcsolni,hogy a szivattyú ne dolgozzon addig.

[ Szerkesztve ]

(#41527) mezis válasza GLOCK34 (#41515) üzenetére


mezis
nagyúr

"Erre élő példa az alsó elosztással szerelt panellakások,akár egy akár kétcsöves rendszert nézve."

Ezek a rendszerek más okból nem váltak be. Egyik ilyen ok, hogy lakásonként nem volt lehetőség szabályozásra. Van akinek a 21 C-Fok is sok és van akinek a 26 C-Fok is kevés. Ki gondolta volna ? De akkor a politika nem tűrte csak az egyenlősdit. A másik ok a kivitelezői színvonal. Egy ilyen alsó elosztású, egycsöves fűtési rendszer méretező programjának "Fortranosításánál" találkoztam az "Ekvitag" jelzővel. Kérdeztem a tervező mérnököt, hogy ez mit jelent. Azt mondta, hogy inkább úgy méretezi a fűtési rendszerét, hogy az első és a legfelső szint kivételével valamennyi szintre azonos tagszámú radiátor kerüljön. Mert ennyi még megkövetelhető a kivitelezőtől, de az már nem, hogy majd szintenként, lakásonként nézze a dokumentációt, hová milyet kell szerelnie.
Aztán ha nagy nehezen beszabályoztak egy ilyen nagy rendszert, úgyis akadt olyan személy, akit nem lehetett nem beengedni az alagsori elosztó rendszerhez, aztán ő állított magának a rendszeren...

mezis

(#41528) mezis válasza GLOCK34 (#41515) üzenetére


mezis
nagyúr

Bocsánat ! Most hogy beindult a kazánom, megnéztem és az összes radiátoromba felülről érkezik a forró, alól meg jön vissza a langyos. De miért jobb ez így ? A levegő melegítése miatt előnyös ha felülről meleg a radiátor ?
Gazsi00: az új, bizonyára még jól működő kazánom digitális kijelzője 60 C-Fok-ot mutat és csak rövid ideig tudom a fém részeken tartani a kezem.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#41529) GLOCK34 válasza mezis (#41527) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Leginkább arra gondoltam,hogy a termosztátfej nem mér pontosan,ha lent van. Egyébként igaz,nem valami jó rendszerek.
"Mert ennyi még megkövetelhető a kivitelezőtől, de az már nem, hogy majd szintenként, lakásonként nézze a dokumentációt, hová milyet kell szerelnie."
Több száz radiátort cseréltünk már panelprogram keretén belül,de kivétel nélkül minden tömbnél max 2-3 szintenként méretváltás volt,ráadásul figyelembe vették a lakások tájolását is.
Nekünk a strang szabályozókat is több esetben plombázni kellett,ha már megvoltak a végleges beállítási értékek. (Erről is kaptunk leírást,tervet.) Az már másik téma,hogy mi beállítottuk pl.65 fokos vízhőmérséklethez,következő évben pedig lecsökkentették jó pár fokkal,így borult a bili.

(#41530) werszomjas


werszomjas
őstag

Mivé lett Debrecen, ezekkel a menekültekkel egyre több a gond :U

üdv

(#41531) fenergie84 válasza Chesterfield (#41523) üzenetére


fenergie84
addikt

:DDD milyen igényeid vannak hallod ;]

(#41532) giigz válasza werszomjas (#41530) üzenetére


giigz
veterán

Ez még semmi, ahhoz képest ami itt lesz nemsoká...

(#41533) pockhome válasza giigz (#41532) üzenetére


pockhome
senior tag

ez elég szánalmas...
mert mi lesz? :F

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#41534) giigz válasza pockhome (#41533) üzenetére


giigz
veterán

Baj, nem kicsi!

(#41535) ngabor2 válasza mezis (#41528) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez is egyszerű fizika. a radiátor feladata, hogy amíg benne tartózkodik a víz, addig az hűljön, a környezete meg melegedjen. a meleg víz sűrűsége kisebb, az felül van. ahogy hűl, szép lassan lesüllyed, ezzel segítve az áramlást, ráadásul mindig csak a hidegebb víz száll le, így a melegebb ott marad.

(#41536) pohár válasza werszomjas (#41530) üzenetére


pohár
félisten

én a boltban lerendeztem őket mindig, ha hangoskodtak, vagy bármi volt, azután mind úgy hívott, hogy big boss :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41537) dewil666


dewil666
őstag

Van pár pc-s magazin eladó.
Akit érdekel írjon privátot.
Eladó szép állapotban levő pc-s magazinok.

Pc-Guru 21db
2009.02-2009.07
2010.01-2010.04
2010.06
2010.09-2011.06

Chip magazin 2db
2010.03-2010.04

GameStar 1db
2005.08

Egyben is vihető 5000ft-ért.
Darabra is vihető 300ft.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#41538) Papaj x


Papaj x
tag

Vásárolnék 20cm-es 2*4ohm, 1*8ohm-os hangszórót!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#41539) izee válasza hcs57 (#41448) üzenetére


izee
senior tag

Hello, drága egy ilyen füles?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#41540) Zoty@


Zoty@
tag

hahó!

250gb Sata HDD-t keresek!!!

Texas HoldEm for ever!

(#41541) ati012 válasza Zoty@ (#41540) üzenetére


ati012
senior tag

Jövőhét elejére várható nálam.

(#41542) Bjørgersson válasza werszomjas (#41530) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kellettek nekünk, mint egy hátbarúgás.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41543) Peet210


Peet210
őstag

Eladó:
Acer n50 PDA

Gigabyte GA-945PL-S3P
Intel Core 2 Duo E6750+hűtő
2x2GB 667 Kingmax
Gigabyte Redon 2400XT
Egyben. 22k

Today's record, is tomorrow's motivation

(#41544) werszomjas


werszomjas
őstag

Azért a Magyar Posta sem semmi.

Jött nekem Debrecenbe 2db ajánlott levél, amit nem tudtam átvenni, felhívtam őket, hogy továbbítsák Pestre, gondolom cégen belül ez nem okoz nagy gondot nekik, ez meg is történt, darabját 515ft-ért, tehát 2db sima levelet, összesen 2db A4-es papírt 1030ft-ért küldtek el, úgy látszik ők nem a saját díjaik szerint postáznak, ennyiért egy 2kg-os csomagot feladok :(((

[ Szerkesztve ]

üdv

(#41545) Zola007 válasza werszomjas (#41544) üzenetére


Zola007
veterán

sajnos ennyi a kezelés díja, természetesen erre b.sznak felhívni a figyelmed

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#41546) Zola007


Zola007
veterán

keresnék eladó PUZZLE-t
jó állapotú, hiánytalan, nagy darabszámos (több mint 3000) érdekelne.

eladó bontatlan Sandisk UHS-1 microSD 32gb Class 10, adapterrel, (8k)

2db új, digitális mini mérleg eladó
100g méréshatár, 0,01 pontosság

Eladó használt, átlagos állapotban lévő Vodkafone függő Nokia 2600 Classic 4k
Dobozában, közepes akkuval, jár hozzá töltő, +1 narancs hátlap.
érdeklődni priviben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#41547) Zola007


Zola007
veterán

hát ezen berosáltok

2009-ben vettem ilyet ebayről, kemény 3,7 dodó volt, aranyos meg működik, de eladni vadi új magyar fejlesztésnek... na ahhoz kell arc rendesen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#41548) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Egyik ismerősöm kérdezteti, hogy milyen progival lehet pendrive-ot jelszóval levédeni?

Tehát: A gépen beállítja, hogy a penhez csak akkor férjen hozzá B, C, stb gépen, ha beírja a helyes jelszót.
Főként bizalmas és üzleti adatok szállítására használja a cuccot.
Az sem ártana, ha olyat tudna a szoftver, hogy pl.: 3 rossz jelszó után formázza a cuccot.

Ja és mind ezt magyarul és ingyé. :D
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#41549) mghltm válasza Blabcsi (#41548) üzenetére


mghltm
addikt

BitLocker To Go

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#41550) werszomjas válasza Zola007 (#41545) üzenetére


werszomjas
őstag

A legjobb, hogy az ügyintéző a telefonban azt mondta, (mert én direkt rákérdeztem) hogy ingyen továbbítani tudja.

Közben megnéztem, valóban benne van a díjszabásban hogy új címre küldés 510ft, de 2db A4-es lapnál 1030ft, ez mégis csak egy vicces ár.

Kis érdekesség:

Jómunkásemberek :DDD

[ Szerkesztve ]

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.