Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Djuree


Djuree
félisten

multiban itt is vannak ilyen soul szintek, hogy nem rakhat össze csak meghatározott szintű játékossal?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1552) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Úgy tűnik befejezem a DS3-as pályafutásom. Nameless kinggel nem bírok. Ott a másik boss (prince testvérek) azt lehet lenyomnám, de az volt a tervem, hogy először a kinget nyomom le. Tegnap már csak negyed élete maradt, úgyhogy azért a héten még megpróbálom 3-4 alkalommal, de ha nem megy akkor ennyi.
Segítséggel nem ölöm le, mert nem az volt a célom.

Egyébként eddig 32 órám van a játékban.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1553) Döglött Róka válasza Heisenberg69 (#1552) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Opcionális boss, mellesleg a játék legnehezebbje, raersz később is leverni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1554) Djuree válasza Heisenberg69 (#1552) üzenetére


Djuree
félisten

"Segítséggel nem ölöm le, mert nem az volt a célom."
inkább abbahagynád a játékot minthogy segítséget hívj? hát gratulálok!
itt nem szégyen segítséget kérni ezt már ezerszer leírtuk, nem véletlen raktak bele npc segítőket is. :U
max majd levered egyedül ng+ -ban ha annyira akarod, de legalább végigjátszottad. mindenképp érdemes végigtolni legalább egyszer. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1555) BOBAKILL válasza Djuree (#1554) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A nameless kinget hagyd a csudába, nyomd le a tesókat, utána tudod folyatni. Ha már eddig eljutottál akkor ne add fel! Ha meg segítség kell az nem szégyen, ahogy Djuree is írta. Sztem mindenki kért már segítséget egyszer valamelyik souls játékban. (lehet tévedek és van olyan elvetemült aki sosem kért. :DDD )
Nincs sok hátra már a végéig, csináld meg így vagy úgy. Hajrá!

(#1556) Djuree


Djuree
félisten

ez a hollow skill ez mi? mert nekem 0. mi ad erre pontot? és ha magasabb akkor mi van?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1557) BOBAKILL válasza Djuree (#1556) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Van pár fegyver, ami hollowra skálázódva sebződik asszem és Luck is kell hozzá. De lehet is ilyen fegyvert csinálni. Hollow ugye akkor leszel ha meghalsz, amit tudsz gyógyítani. De ha nem gyógyítasz akkor maradsz hollow és ahányszor meghalsz nőni fog a száma. Ennyit tudok erről, de majd a profik megmondják. :)

[ Szerkesztve ]

(#1558) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1552) üzenetére


Šolaire
veterán

Játék része az egymás segítése,szerintem nincs attól hangulatosabb dolog amikor ketten legyűrtök egy kőkemény bosst a végén pedig meghajoltok egymás előtt. Persze mindegyik leverhető egyedül is volt olyan boss ami csak úgy ment mert amikor bementünk ketten,hárman olyan tápos lett hogy levert minket. Namelesst hagyd a végére leghangulatosabb és legnehezebb bossharc. Mivel kihagyható nem értem miért akarod félbe hagyni. A legvége se piskóta szerintem de majd a többiek megerősítenek.Cinder boss is kemény szerintem folyton váltogatta a stílusát hol úgy támadott mint Gwynn utána váltott és tiszta ivory king boss volt😃

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1559) BOBAKILL válasza Šolaire (#1558) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hát a soul of cinder bácsi sem piskóta.. Nem akartam riogatni még azzal is a kollégát. :DDD
Sztem is köcsög egy boss, varázsol meg nindzsa is meg pyromanta is meg minden más. :DDD
Egyedül őt sem győztem eddig le, Yuria segített eddig mindig, rendes csaj. :)

(#1560) Rony949 válasza BOBAKILL (#1555) üzenetére


Rony949
őstag

Én az egész Souls-szériát kijátszottam egyedül (összes boss), mert én egy kurva jó, MLG, Pro League játékos vagyok, ja és szerény. Ennek sajnos meg volt az ára, a sok rage miatt elpusztult pár agysejt.

(#1561) BOBAKILL válasza Rony949 (#1560) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A demon souls is megvolt? :D
Nekem a bloodborneban edződik az idegrendszerem. Viszont arra büszke vagyok hogy amygdala meglett a fél hp- s chaliceben.
Amúgy irigyellek hogy végignyomtad egyedül a szériát, nekem a ds2 dlcje betett rendesen. Ezek a dlc-k...ds3 dlc még hátravan. Friede...fasza lesz. :D

(#1562) Ronam


Ronam
addikt

Yhormot most próbáltam meg leölni, de alig sebződik. Van nála valami taktika? Vagy fél órán keresztül kell ütlegelni a rohadékot? :)

[ Szerkesztve ]

(#1563) v450 válasza Ronam (#1562) üzenetére


v450
tag

Trón mellet van óriásölő kard. :)

(#1564) Ronam válasza v450 (#1563) üzenetére


Ronam
addikt

Szuper, köszi! Holnap akkor megpróbálom újra, gondolom így egyszerűbb lesz ;).

(#1565) BOBAKILL válasza Ronam (#1564) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Fel kell töltődnie a fegyvernek, úgy tudod majd sebezni. ;)

(#1566) Djuree


Djuree
félisten

elgondolkoztam rajta vajon miért nem voltak képesek, pl. ha fire követ rakok a fegyverbe hogy úgy is nézzen ki a kard hogy tüzes (kis ikont képesek voltak a kard mellé csinálni, innen már semmibe nem került volna egy alap tüzes skint ráhúzni), mert pl. az irithyll kard fasza jeges, meg van tüzes kard ami alapból tüzes és az meg is látszik rajta. sokat dobott volna a kinézeten. a mérgezős zöld, a dark vmi lilás lehetett volna...nem értem ezt miért hagyták ki.
a páncélt amúgy nem lehet fejleszteni mint a 2-ben? tegnap jutott pont eszembe h itt az sincs a kovácsnál. vagy később lessz? nem hiányzik annyira de az is plusz opció lenne ami mindig jól jön.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1567) Ronam válasza BOBAKILL (#1565) üzenetére


Ronam
addikt

Ok, neztem most egy videot rola, es durvan masfel perc alatt lecsapja a srac a bosst ezzel a modszerrel, ugyhogy nem hinnem hogy problemas lesz.

(#1568) BOBAKILL válasza Djuree (#1566) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tudtommal nem lehet fejleszteni a páncélokat. Viszont amit a páncélra költenél alapanyag az megmarad a fegyverednek. Mondjuk szerintem ezt azzal kompenzálták hogy a legtöbb boss settjét meg lehet venni. :)
szerk.:
#Ronam: nem nehéz harc, elgurulsz a csapásától majd töltöd a fegyót és lecsapsz. Ezt eljátszod párszor. Meg lehet halni persze, ha nem tudsz kitérni a csapása elől, de alapvetően nem gyors boss.

[ Szerkesztve ]

(#1569) Djuree válasza Ronam (#1567) üzenetére


Djuree
félisten

hát videót felesleges nézni, mert azokat nem olyan halandók csinálják mint én vagy te, hanem állatok, azok minden bosst lecsapnak 1 perc alatt, sokszor sebződés nélkül, van hogy puszta kézzel. :Y
inkább wikin érdemes elolvasni a bosst, ott leírják a taktikákat, meg a támadásait is kivesézik, mit hogy kell elkerülni. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1570) Ronam válasza Djuree (#1569) üzenetére


Ronam
addikt

Az kemény :D. Szerencsére a 3-ban nem igazán volt problémám a bossokkal, a Curse Rotted Greatwood és a Pontiff volt akit csak másodjára sikerült lecsapni, a többivel nem volt gáz, na meg most a Yhorm, de most hogy tudom mi a lényeg, remélhetőleg ez is menni fog. A Scholar of the First Sin-t pár hete vettem meg PS4-re akcióban, ott azért az elején elég sokat szenvedtem, főleg a második bossal, kb huszadjára sikerült :D, de aztán ráéreztem a játékra, és ment mint a karikacsapás.

[ Szerkesztve ]

(#1571) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Van valami kezdő guide? Teljesen full kezdő lennék a ds-ben, csak annyiszor mondta már munkatársam, hogy mennyire jó, hogy ki akarom próbálni. Viszont mondta, hogy lehet rage-elni vele, ha nem jól "csinálom".
Ötlet, tipp? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1572) cyberkind válasza Speeedfire (#1571) üzenetére


cyberkind
félisten

Készülj fel a legrosszabbra és legnagyobb szoptatásra, és akkor nem érhet nagy meglepetés mert a játék qrvára unfair és rohadék, észre fogod venni amikor über módba kapcsol a játék és orrba-szájba mint egy gangbang-ben szopat, inkább szoptat, ez a helyes szó ide.

Ez csak a hardveres része a dolgoknak, a karakternél nem tudom te mit szeretsz de ha knight a pajzzsal elvileg a legjobb mindenkinek, én nem használok pajzsot soha, csak időben vetődök, qrva nehéz is a játék.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1573) Speeedfire válasza cyberkind (#1572) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Általában mind a két kézben fegyvert szoktam használni rpg-kben, viszont úgy tudom, hogy ebben nem lehet és nem is ajánlott. :B

Karakteren belül mikre érdemes tolni, milyen szetteket és hol érdemes farmolni?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1574) cyberkind válasza Speeedfire (#1573) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet csak ugyebár fegyverfüggő, ha a mercenary-vel indítasz annak két kardja van és lehet használni egyet vagy kettőt, ki, hogy szereti, én a stamina-ra toltam az elején, utána pedig az életre, illetve ha dex-es karit csinálsz amihez jó az uchigatana amit már a játék elején megszerezhetsz akkor még a dex, vagy ami tetszik, a farmolásokat nem tudom, illetve én csak titaniteokat farmoltam a kardfejlesztéshez, minden mást vettem vagy találtam.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1575) Djuree válasza Speeedfire (#1573) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell guide csak játssz, tapasztalj, halj meg. 10x-100x-1000x. majd belejössz és akkor majd guide-olhatsz is. :K én is így kezdtem a ds2-vel anno.
lehet két kézben fegyvert és ajánlott ha azt szereted, itt mindenre van lehetőség és mindennel végig lehet tolni.
mindenre érdemes tolni de a karakterlap mutatja mi fog változni ha pontot adsz vmire. harcosnak értelemszerűen hp, stamina, meg attól fűggően milyen fegyvert használsz str, dex stb., de ha játszottál már rpg-vel nagyjából tudni fogod.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1576) Djuree


Djuree
félisten

tegnap elkezdtem kifarmolni a lothric szettet, mindenből lett 1 óra alatt pár darab, csak gatya nem esett egy sem. :W egész lothric kiállítást nyithattam volna annyi cucc esett, semmi esést javító cuccom nincs pedig. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1577) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

cyberkind & Djuree: Köszi mind a kettőtöknek. Azért 1000x nem akarok meghalni, mert akkor tuti, hogy nem játszok vele többet, az eléggé el tudja venni a kedvem. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1578) Djuree válasza Speeedfire (#1577) üzenetére


Djuree
félisten

pedig megfogsz. :DDD
sztem ez az egyetlen játék amiben motivál a halál. érdekes de így van. majd idővel meglátod. vagy otthagyod. én is otthagytam háromszor is, egyszer a ds1-et 1 óra után abbahagytam pc-n (azóta várom ps4-re a remake-et), egyszer a ds2-őt is eladtam aztán visszavettem, egyszer meg a bb-t adtam el még a vásárlás napján. :DDD aztán visszavettem és azóta már platina az is. szval nehéz kezdet volt de megérte nem feladni. a legjobb 10 játékban benne vannak a from játékok nálam pedig már több mint 20 éve gémelek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1579) vorosmarti válasza Speeedfire (#1577) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Pontosan úgy van ahogy Djuree írja. Ez a játék más mint a többi, és másként motivál. Amikor (általában) sokadikra megvan egy boss, egész más élményt ad, mint egy átlagos játék. Ezt csak akkor érzed, ha kipróbálod vmelyik Souls-játékot.

(#1580) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Megálmodom még, ha jól tudom, akkor úgy is tavasszal jön az utolsó dlc. Addig elleszek a diablo3-al. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1581) Šolaire válasza Speeedfire (#1571) üzenetére


Šolaire
veterán

Kezd el és akkor tudunk segíteni. Mindenkinek más a stílusa. Egyébként a játék szabályai kiismerhetőek csak ugye mire oda eljut az ember rengetegszer meghal :) én félretettem a 3. Részt mert a fordító erre az évre igérte a magyarítást. Djuree:Ja és én is várok egy remaket az első részből :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1582) Speeedfire válasza Šolaire (#1581) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ha elkezdem, akkor mindenképp vissza fogok ide jönni és érdeklődök nálatok. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1583) Šolaire válasza Speeedfire (#1582) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha teheted kezd az első két részel azok is nagyon jók.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1584) cyberkind válasza Šolaire (#1583) üzenetére


cyberkind
félisten

És nem ennyire unfair, über játékok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1585) Šolaire válasza cyberkind (#1584) üzenetére


Šolaire
veterán

Most az első részt tolom. Érdekes nehéz meg sikerült jópárszor halnom most is de nem unfair mint mondjuk a 3. Rész.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1586) cyberkind válasza Šolaire (#1585) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, nekem ezt a legnehezebb "elfogadnom", mert ezzel már hétköznapi nyelven nem nehéz a játék hanem geci, ami meg nem áll jó a DS szériának.

Paranormal Cocktivity

(#1587) Šolaire válasza cyberkind (#1586) üzenetére


Šolaire
veterán

Az első rész szimán nyers :) anno offline toltam végig. A 3 rész nem biztos hogy menne bár ki tudja dlc-vel még nem toltam. Nekem a legidegesítőbb a 2. Rész dlc smelter démon. Odajutás olyan szopatós volt hogy hagytam a francba. Első rész remasterért ölni tudnék :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#1588) cyberkind válasza Šolaire (#1587) üzenetére


cyberkind
félisten

Én az egyet kitolom és utána már tényleg elkezdem a 2-t, aztán kiderül milyen irányba ment az el, a 3-at NG+-ban ha lesz hozzá magyar nyelv, a fordítónak pedig minden tiszteletem. :)

Paranormal Cocktivity

(#1589) Šolaire válasza cyberkind (#1588) üzenetére


Šolaire
veterán

A 2. Is szivatós. Ahoz is van magyarítás.
[link]
Totál más a hangulata mint a többi résznek de nagyon bejön. Ami a legidegesítőbb talán az ha megiszod az estust több időbe telik az animáció tehát lassabban iszik meg nem egyből tölti vissza a hp-t hanem lassan. Sokszor haltam miatta.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1590) lbandi777 válasza cyberkind (#1584) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Miért unfair?

(#1591) cyberkind válasza lbandi777 (#1590) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég ha csak az über módba való átállást említem ami akármikor lehet (és itt nem arra gondolok, hogy átalakul a boss ami oké), én nem 1x szoptam be azzal, hogy "kiismertem" az ellent és sikeresen levittem az életét minimumra amikor benyomta a turbót és olyan dolgok jöttek amiről még álmodni se tudnék, gyakorlatilag a börtönben ha lehajolsz a szappanért akkor se kapsz élményt mint itt, és ez a végefelé egyre jobban és többször jött ki, a Lothric Várba alig tudtam bejutni, még 2-en is szívás volt, a falon át való sebzést vagy éppen megölést nem is említem, meg a többi kis apróságot amikre most nem emlékszem de ha újrakezdem a játékot magyarul leírok mindent, nemhiába várok az utolsó boss-ra, ott az már szavakkal kifejezhetetlen szexuális élmény lenne valszeg. Úgy jöttem a 3-ba, hogy előtte toltam majdnem 100 óra egyet, és maradt vagy 2 boss, a leöltekkel semmi baj nem volt még az a tetű Chaos Bed is semmi a 3-ban lévő endbossokhoz képest, pedig az se piskóta.

(#1589) Solaire
Ennek örülök, de gondolom azért a 3-nál csak könnyebb, hogy nem csal a játék a bossoknál.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1592) Šolaire válasza cyberkind (#1591) üzenetére


Šolaire
veterán

A 2. Rész dlc bossok nagyon kemények de emlékezetesek is. Leginkább az első részre emlékeztetnek például a legelején a gaping dragon is nehéz de fair harc.Fume,alone,slumbering dragon. Nehéz de igazságos küzdelmek. A 3. Rész többfázisos szivatásra kihegyezett bossharcai kevésbé tetszettek.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1593) cyberkind válasza Šolaire (#1592) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem nem zavart a 2 fázis, de amikor betársul a 3., általam über módnak hívott rész és olyan szinten megrak, hogy mindent kidobnál na az már no comment, engem kb semmi se tud felidegesíteni, a játékok meg főleg nem de ennek a 3-nak rengetegszer sikerült akár olyan rövid idő alatt, hogy még egy kávét se tudnék meginni, szerintem a 3-al minden téren rossz irányba mentek el, de főleg az nem tetszik, hogy túl akciós, ezáltal gyors lett az egész játék, feleannyi idő se kellett, hogy a végére érjek mint az 1-nek.

Paranormal Cocktivity

(#1594) Šolaire


Šolaire
veterán

A 2. Rész dlc smelter démonnál is anyázni fogsz :D az eljutás szivatásra van kihegyezve. Több fázis engem se mindig zavar de többen írtátok hogy a 3. Rész dlc boss 3 fázisa már túlzás. Én ezért mondom azt hogy az 1 az etalon abból kéne remaster :R Áldassék a nap.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1595) cyberkind válasza Šolaire (#1594) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, én nem a DLC-t mondom 3. fokozatnak, hanem ami spontán előjöhet egy bossnál amikor azt hiszed, hogy kiismerted ami miatt levitted az életét de tol egy olyan mozdulatsort, hogy azt se érzed amikor behatol durván te pedig elporladtál, a DLC-nél nem tudom mi lesz, szerintem garantált a szívbaj nálam. :((( :D

Jó lesz a 2 mert azt nem ismerem és legalább totál új lesz mint az 1 amikor először kolbászoltam össze meg vissza, és azt se tudtam hova tévedek be csak jöttek a fura valamik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1596) Šolaire válasza cyberkind (#1595) üzenetére


Šolaire
veterán

Értem mikor bevadul a boss arra gondoltál :) kedvcsináló nektek a 2. Részhez :)
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1597) lbandi777 válasza cyberkind (#1591) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Én ezt nem igazán tapasztaltam, egyedül a falon átütögetést.Illetve ami már nekem is sok volt az sister friede,de ott is csak a kitanulási fázis volt hosszú,mostmár simán megölöm.

(#1598) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

(#1599) Šolaire válasza Adam_Shepard (#1598) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem rosz köszi.
Souls pótlék telefonra ha valakit érdekel.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1600) Djuree válasza Adam_Shepard (#1598) üzenetére


Djuree
félisten

ez beteg az hótziher. O_o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.