Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Djuree válasza lbandi777 (#1750) üzenetére


Djuree
félisten

igen most olvasom ez a chaos bad vestiges, elvileg kicsit nagyobbat sebez, de a range kevesebb és nem tesz lávatócsát, meg több manába is kerül, szóval nálam marad az orb. :K de majd kipróbálom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1752) ThySoul válasza ThySoul (#1748) üzenetére


ThySoul
senior tag

Luck kène a chaos blade-hez?

(#1753) BOBAKILL válasza ThySoul (#1752) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A luckot felejtsd el, a chaoshoz sok dex kell, de str-re is skálázódik. Nekem ez volt: dex:50+dexterity gyűrűvel 55, str: 25. És így sebeztem kb 440-et, plussz ugye jó kis vérzést is okoz. :) 50nél tovább ne húzd egyik statot sem, (kivéve ha nehéz páncélokat akarsz viselni akkor a vitality mehet 99ig is akár) menj rá a faithre és használj védelmi varázslatokat. Pl: deep protection jól jöhet.

(#1754) lbandi777 válasza ThySoul (#1752) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ha a luck-ra teszel a chaos blade csak a vérzés tulajdonságát tudod növelni.
De mivel az a kard nem buffolható így kevésbé érvényesül.Én imádom a chaos bladet de ebben a játékban el kell ismerni hogy vannak sokkal jobb fegyverek.

(#1755) lbandi777 válasza Djuree (#1751) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Na azt a chaos bad vestigest megfelelő statokkal meg gyűrűkkel akkorát sebez hogy a favor ringnél a 2 krokodil ha egyszerre jön kb.20 másodpercet élnek.

(#1756) ThySoul


ThySoul
senior tag

És ha a Nameless king fegyverét( a dárdát, meg az NG+ban szerzek még valami spellz is tőle) használnám arra milyen build kéne?

(#1757) lbandi777 válasza ThySoul (#1756) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Strenght,dex.,faith.

(#1758) Djuree


Djuree
félisten

hát ez a pvp nem olyan eccerű így pyro-val, általában elgurul a spellek elől az ellenfél. muszáj kardozni is mellé.
érdekes h anor londoba mindig tele van akihez invadelek, tegnap volt mikor 6-an voltak, azt hittem cask 4 a max. :Y azt se tudom ki kivel van, mindenki más színű, nagy káosz az egész, sokszor úgy ölnek meg azt se látom ki volt. :W tegnap vagy 15-öt nyomtam, de csak 4 mound makers cuccát sikerült összeszedni. mindegy lassan de biztosan halad. meg majd tanulok idővel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1759) lbandi777 válasza Djuree (#1758) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ott anor londoba direkt az invadereket várják ,eléggé profik és összedolgoznak.Én úgy szoktam ott pvp hogy megvárom amíg jön még invader és eggyütt megyünk úgy jobbak az esélyek, egyedül pár másodperc alatt bedarálnak.

(#1760) Djuree válasza lbandi777 (#1759) üzenetére


Djuree
félisten

vettem észre, farron keepbe jobb volt ott csak egyedül volt akihez mentem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1761) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap meglett a névtelen király elsőre, bár hívtam segítséget. :B ahogy láttam ez a boss is csak melee karival kihívás. annyit sétálgat hogy simán tudtam tűzgolyóval hajigálni. ha elég az estus nem gond lenyomni. melee karival más tészta.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1762) BOBAKILL válasza Djuree (#1761) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Úgy "könnyű". ;]

(#1763) Djuree válasza BOBAKILL (#1762) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, tudom. :B
ng+ -ban megpróbálom egyedül az összes bosst...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1764) BOBAKILL válasza Djuree (#1763) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hajrá, sztem rutinosabb leszel már ng+on, menni fog. ;)

(#1765) ThySoul


ThySoul
senior tag

Srácok, a NG+ban mi a nehezìtés? Többet sebeznek, addig oké, de a konkrétan eddig mészároltam szinte mindent, boss még meg sem ölt.

(#1766) lbandi777 válasza ThySoul (#1765) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Most az elején még sokkal könnyebb mert tápos fegyverekkel haladsz a vége felé lesz majd nehezebb, de az igazi balansz majd kb ng+3- nál érződik újra.

(#1767) Djuree


Djuree
félisten

vki tud most jönni ng+ ban vagyok deacons of the deep bossnál? pyromancerként nem akar menni. harcosként könnyű volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1768) lbandi777 válasza Djuree (#1767) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Van az a kékes koponya dobáld össze- vissza azok a barmok arra mennek te meg ütheted a főfaszit.

(#1769) Ronam


Ronam
addikt

(#1770) Djuree


Djuree
félisten

srácok kellene kis help.
az összes gyűrű trophy kéne. van vki aki át tudná adni az összes gyűrűt (alapok megvannak, +1 +2 +3 kéne) hogy megkapjam a trophyt, aztán vissza is adom?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1771) Šolaire válasza Ronam (#1769) üzenetére


Šolaire
veterán

Nagyon ütős de nem mertem végignézni spoiler miatt.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1772) Adam_Shepard válasza Šolaire (#1771) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ne is mert tele van szpojlerral.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1773) Djuree


Djuree
félisten

ezek a telibekúrt fromosok miért akarják hogy ennyit farmoljak a telibekúrt covenant itemek miatt??
proof of a concord. nyilván akármelyik covenantba vagyok a 2-ből, egyszer se hívódok be sok óra alatt sem, a silver knightok 1 db-ot se dobtak másfél óra alatt közel 400-as discoveryvel!
a ds2-ben is nagyon szar az egész pvp rendszer de itt még szarabb sajnos. másik covenant itemekre legalább behívódok néha, de az meg bugos, vagy megadja a killre vagy nem....mostanában inkább nem.
így nem lesz platina, ennyit nem ér.
és a hitbox ugyanolyan szar mint eleinte. teljesen lerontja az egész pvp-t, mégha nagynéha fair küzdelem alakulna is ki, nem 1v3...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1774) lbandi777 válasza Djuree (#1773) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Én a darkmoon blade- ben invadeltem ha nyertem szinte minden coveant itemet kaptam többször volt hogy 2- őt is.
Bár ez még az 1.09 patchnél volt, nem tudom most mi a helyzet.
Egyébként 125-ös szinten a darkmoon állandóan hívott.

(#1775) Djuree válasza lbandi777 (#1774) üzenetére


Djuree
félisten

én 155 vagyok de nem hívnak sose.
én meg hiába invadelek, csak akkor kapnék itemet ha véletlen way of blue-ba van akihez megyek de abba a covenantba meg szinte senki nincs, főleg ilyen magas szinten...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1776) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap ki pvpztem a 30 shacklest. aránylag hamar meglett, de a concord fülek nem tudom hogy lesznek meg, vhogy csak ki kell farmolnom, 22 kell még. :U

még mindig keresek vkit aki ps4-en van és a +2 gyűrűket át tudná dobni egy pillanatra amíg a trophyt meg nem adja...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1777) ThySoul


ThySoul
senior tag

Lassan a New Game+ végére érek, és eddig Pontiff és a Dancer kivételével(utóbbi másodjára) minden boss elsőre lett meg. (Még Champion is :"D ) Mostmár kiváncsi leszek a Nameless Kingre.

(#1778) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Én is elkezdtem a játékot,nemrég vásároltam meg.. :) Remélem megérte :)

PSN: joskovagyok199

(#1779) lbandi777 válasza Djuree (#1776) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nekem megvan az összes ha aktuális még akkor a hétvégén átadom.

(#1780) Djuree válasza lbandi777 (#1779) üzenetére


Djuree
félisten

azt megköszönném! :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1781) Deathjay^


Deathjay^
tag

Sziasztok.

Nekem is tudna valaki segíteni a gyűrűs achievementben xbox one-on?
Előre is köszönöm.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#1782) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha megveszem a Season Pass-t, akkor ha kitolom a DLC-ket, újralehet kezdeni a teljes játékot NG+-ban, vagy, hogy megy ez?

Paranormal Cocktivity

(#1783) Djuree válasza cyberkind (#1782) üzenetére


Djuree
félisten

persze, a dlc olyan mintha 1 új térkép lenne, minden úgyanúgy megy mintha nem lenne dlc-d.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1784) cyberkind válasza Djuree (#1783) üzenetére


cyberkind
félisten

És ha vége van a DLC-nek vissza kell mennem az alapjáték végére?

Paranormal Cocktivity

(#1785) Djuree válasza cyberkind (#1784) üzenetére


Djuree
félisten

igen, a dlc nem a játék vége után van illesztve, előrébb van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1786) cyberkind válasza Djuree (#1785) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszönöm! :R

Paranormal Cocktivity

(#1787) batai15


batai15
félisten

sziasztok! hamarosan ps4-en fogom csapatni a ds-t , nincs valami oldal ahol elég sok infó ami hasznos lehet össze van gyűjtve? köszi!

(#1788) Ronam válasza batai15 (#1787) üzenetére


Ronam
addikt

Itt elég sok minden le van írva.

(#1789) ThySoul


ThySoul
senior tag

Huuuu.
Megvan egyedül a Nameless.....na azta. Nehéz volt, de mostmár elégedett vagyok a játékkal.

(#1790) Rony949 válasza ThySoul (#1789) üzenetére


Rony949
őstag

Mikor több órás szenvedés után sikerül egy boss...annál jobb érzés nincs is. :D

(#1791) Redcaster válasza ThySoul (#1789) üzenetére


Redcaster
őstag

Grat :)

Én ma Champion Gundyr-t nyomtam le 5. próbálkozásra... 1. tryra is majdnem meglett, 2 ütés kellett volna bele, de elsiettem a dolgot :DDD
Néztem a TheVR végigjátszását, és hát eléggé be voltam csokizva tőle, de meglepően egyszerű fight volt nekem :K
Már csak Nameless-től félek kicsit, no meg Friede-től :DDD

(#1792) ThySoul válasza Rony949 (#1790) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ma lett meg a Soul of Cinder is. Ez a kettő boss nem volt meg egyedül eddig, most megvan mindkettő. Végére a Nameless majdnem best bossfight lett, de aztán mégsem tudta leszorítani a trónról az elsőt. (Ds3-ban ez Lothric, amúgy meg Gehrman a BB-ből)
A final boss viszont....megőszült pár hajszálam mire meglett. Próbáltam pajzsot, egyszer majdnem megöltem csak kukrival, végül úgy lett meg, hogy sok estusom maradt a második fázisra és yolo-ba bementem, szinte alig dodge-oltam, de hát meghalt :"D
#1791: Champion parryzve elég egyszerű lenne, de Dexes karival(nekem is az van) egy rémálom.....hát nekem volt vagy 15 try, NG+-ban persze meglett elsőre.

(#1793) Djuree válasza Redcaster (#1791) üzenetére


Djuree
félisten

Az nekem is tök egyszerű volt. komolyan a sima gundyr nehezebb volt az elején. nekem is elsőre is majdnem meglett csak elsiettem...pedig mindenhol azt írják mennyire nehéz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1794) Redcaster válasza Djuree (#1793) üzenetére


Redcaster
őstag

Én is meglepődtem rajta :K
Most viszont Nameless King-nél tartok, egyelőre a phase 1-et kéne max 1 estushasználattal túlélni, ami egyelőre nem sikerül, sokszor kikerül a boss a képernyőről, így elég nehéz dodgolni a támadásait :DDD
Aztán mikor meghal a sárkány, na ott aztán elszabadul a pokol :Y

[ Szerkesztve ]

(#1795) ThySoul válasza Redcaster (#1794) üzenetére


ThySoul
senior tag

Az első fázis is rohadt nehéz szerintem a rohadt kameranézetek miatt...a második meg a nonstop dodge-ról szól, néha belevágsz aztán kész. Ha a hp-ja fele elment utána szerintem könnyebb.

(#1796) Djuree válasza Redcaster (#1794) üzenetére


Djuree
félisten

az tényleg húzós boss, nekem egyedül még az első fázishoz se volt türelmem.
a második fázisban meg tök lassan sétál mintha egy nyugger lenne, aztán meg úgy meglódul mintha megfiatalodott vna vagy 40 évet. durva csávó, olyan kifinomultak a mozdulatai is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1797) batai15


batai15
félisten

sziasztok! előre láthatólag gs +parry buildel szeretnék menni a játékban, mooight gs v farron gs-el ,ezekhez milyen build érdemes ? ill lehet majd újra osztani a pontokat amíg ezek a cuccok nem lesznek meg? eddig mindig pajzs és kard komboval mentem,de most gsel akarom csapatni és dodgeal vedekezni , többet fogok halni ez nem vitás at elején,de mindig ilyen karival akartam menni.

(#1798) Redcaster


Redcaster
őstag

Nos, ma 17:33-kor hivatalosan is "linkeltem a First Flame"-t, így nagyjából 32 óra alatt sikerült kijátszani a játékot full dex karakterrel :C :C :C All boss run volt egyébként, mindegyiket sikerült egyedül legyőzni :))
Most kezdem a DLC-t, hát Isten óvjon Friede-tól :DDD

(#1799) lbandi777 válasza Redcaster (#1798) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Hajrá

(#1800) degas2428


degas2428
tag

Sziasztok!

Megvettem Steamen a Dark Souls 3-at, de amikor ki szeretnék lépni a játékból lefagy a gép. Szürke képernyő és windows sem válaszol semilyen billentyűzet kombinációra, csak a reset segít. A gépem: i7 6700k, gainward gtx1070 gs, 16 gb ddr4 hyperx savage 2400mhz, windows 10 pro. Valakinek ötlet miért csinálja?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.