Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) LordAxwell válasza Šolaire (#2650) üzenetére


LordAxwell
senior tag

De a beállítások ugyan azok voltak mint amikor egy teljesen random embert hívtam be akinek láttam a soap kövét. Nem lehet hogy a szint miatt nem látom?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2652) Šolaire válasza LordAxwell (#2651) üzenetére


Šolaire
veterán

Lehet hogy a szintkülönbség az ok.Azért kell közös kódot beállítani ha együtt akartok játszani. Elvileg akkor látnotok kell egymást.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2653) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Meghalt High Lord Wolnir, tökre örülök neki. :D teljesen átvariáltam a pontkiosztást még a katedrálisban és most a Carthus Curved Sword-t használom two hand módban, egyelőre nagyon bejön.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2654) melega


melega
őstag

Valaki tudna segíteni a DArk Souls 3-ban az Abyss Watcherst kéne leölni ps4-en, ha valakinek jó adja meg a psn azonosítóját hogy be tudjam invadolni privatba meg megbeszéljük. fontos mathcmakingnél ugyanazt a kódot használjuk.

A Farron Keepernél kéne nekem with sign soapstone jelet lerakni. Hogy behívjam az illetőt segíteni.

(#2655) Djuree válasza melega (#2654) üzenetére


Djuree
félisten

hívj be vkit random, ott sokan szoktak szaladgálni. nem kell várnod innen vkire...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2656) melega válasza Djuree (#2655) üzenetére


melega
őstag

OK, amúgy van 2 emberem már aki segíteni fog.

(#2657) weres78 válasza LordAxwell (#2653) üzenetére


weres78
senior tag

Akkor Dexes karaktert csináltál? Én azzal vittem végig először! A legnehezebb, de a legnagyobb játékélményt adta számomra. Csak Dexre, staminára és életerőre raktam, illetve pár pontot Str-re (valamelyik fegyver miatt, már nem emlékszem pontosan). Staminát érdemes feltolni, hogy legalább öt ütést be tudj vinni egymás után, és még maradjon egy pici hogy el tudj ugrani... Legalábbis nekem ez bevált. Ja, és érdemes felhúzni egy íjat! Sok helyen rengeteget segít. Van pár boss, amit meg lehet vele ölni egyszerűen...

[ Szerkesztve ]

(#2658) LordAxwell válasza weres78 (#2657) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Igen olyasmi, de egyelőre az str-en több pont van mint dexen, az str pontrakás nem ad a sebzésbe? Vigor ,endurance(stamina) és a strenght-en van most 20+ pont, a dex 19 és rajtam van a gyűrű ami dob rá plusz 3 pontot és miközben ugrom a karakter alig látszik.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2659) weres78 válasza LordAxwell (#2658) üzenetére


weres78
senior tag

Természetesen a Str pontrakás is ad a sebzésre, hogyne. Azonban vannak Dexesebb és Stresebb fegyverek, illetve vannak amik teljesen ilyenek vagy olyanok. Ezt az dönti el, hogy egy-egy pontot adogatva mennyivel változik az adott fegyver sebzése. Van, ahol például egy pont a Stren ad +1-2 sebzést, Dexre téve pedig ad 3-4 plusz sebzést.
Ezen kívül a Str fegyverek erős karaktereknek kellenek, általában a nagyobb, durva sebzésű, lassabb dorongokhoz, pallosokhoz, stb. Itt sokszor használnak pajzsot (jó nagyot), stb. Elletve itt pakolnak a vitalitásra, hogy mozgni is lehessen a nagy fegyverekkel.
A Dex vonal inkább a fürge, elugrálós, páncél nélküli vagy kevés páncéllal játszó emberkéknek előnyösebb. Itt van elég nagy sebzésed, de menekülni kell minden ütés elől, mert erősen sebződsz. Viszont jó eséllyel el tudod kerülni a bekapott sebzést, de rá kell érezni.

Inkább hosszabb távon számít sokat, mire is teszed a pontokat. Ha elhatározod milyen karaktert szeretnél, akkor érdemes ennek megfelelően pakolgatni, mert magas szinten elég sokat számít hogy mekkora a sebzésed, illetve hogy tudsz-e rendesen használni egy-egy adott tárgyat (fegyver, pajzs).

(#2660) LordAxwell válasza weres78 (#2659) üzenetére


LordAxwell
senior tag

A fegyvernél a plusz statnál az E D C stb betűk mit jelentenek amúgy?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2661) weres78 válasza LordAxwell (#2660) üzenetére


weres78
senior tag

Pontosan azt, amiről feljebb írtam. Skálázódást, nevezzük így. S, A, B, C, D, E van, ebben a sorrendben. Mondjuk egy fegyver például B dexre, de D strre. Ez azt jelenti, hogy dexre pontot téve sokkal jobban nő a sebzése, mintha Stre tennél. Minél előrébb van az adott betű a fenti sorozatban, annál inkább ahhoz az adott tulajdonsághoz való.
Sok fegyver ráadásul bizonyos pontmennyiség után (20,40) az adott tulajdonságon kedvezőbb skálázódású is lesz!

(#2662) LordAxwell válasza weres78 (#2661) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ahh, minden világos!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2663) Snike


Snike
aktív tag

A varázslatok hatótávjait lehet valahogy módosítani?
PS4-en játszom, és a lock-olás közelről müködik csak! :/

PS5, mert az jó! :)

(#2664) weres78 válasza Snike (#2663) üzenetére


weres78
senior tag

Pc-n próbáltam, hogy dex vagy str, vagy bármi befolyásolja - e a pyromancer varázslatok elérhető távolságát, de nem.
Viszont úgy tapasztaltam, hogy a sok intel illetve faith, vagyis az erősebb varázslatok hatótávja nagyon. Érthetően, a tűzlabda nem repül messzebbre, de nagyobb területen sebez.

(#2665) Šolaire válasza Djuree (#2655) üzenetére


Šolaire
veterán

Ja rengetegen vannak fent nagy a forgalom még :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2666) Zolabol


Zolabol
tag

Helló!

Végigtoltam az alapjátékot, Ariandelt, Ringed city-ből még a sárkány boss van hátra csak.
Ha azt is megölöm, mikor érdemes átmenni journey 2-re?
Miket érdemes megcsinálni még előtte? Tárgyakat gyűjteni, tárgyakat megvenni stb....

Elviekben a questline-ok kész vannak.

Szintezni már nem akarok mert soul farmolás nélkül is már 137-es vagyok... apropó nem lesz ez a 137-es szint túl erős journey 2-re?

Ja majd lemaradt, találtam ilyen dragon torso stone meg head stone, ezek hogy működnek? 1x ellövöm és kereshetek másikat?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#2667) HULK25


HULK25
tag

Sziasztok, arra lenék kíváncsi, hogy pc-re a season pass, egész pontosan mit takar, mert csak anyit írnak mindenhol, hogy "új pályák és ellenfelek" köszi a válaszokat.

(#2668) BOBAKILL válasza HULK25 (#2667) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tartalmazza mindkét kiegészítőt.

(#2669) Šolaire válasza HULK25 (#2667) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha megveszed az alapjátékot és hozzá a season passt akkor deluxe editionnek látja a steam. Legteljesebb kiadás mely tartalmazza:alapjáték,ashes of ariadnel dlc, the ringed city dlc.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2670) HULK25


HULK25
tag

Köszönöm, tök jó, én azt hittem hogy az még a dlc-ken kívül extra tartalom, akkor nem kell külön megvennem a dlc-ket, köszönöm szépen. :C :C

(#2671) LordAxwell válasza HULK25 (#2670) üzenetére


LordAxwell
senior tag

De nem értem miért nem a fire fades editiont veszed ami alapból tartalmazza a két dlc-t? Én is azt vettem.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2672) HULK25 válasza LordAxwell (#2671) üzenetére


HULK25
tag

Az alapjáték már megvan egy ideje, és ezért. :DD

(#2673) LordAxwell válasza HULK25 (#2672) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ja bocsi, akkor félreértelmeztem. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2674) Šolaire válasza LordAxwell (#2671) üzenetére


Šolaire
veterán

Mondjuk furcsa minek is adták ki. Steamen nem látsz külön Fire Fades kiadást. Ismerősöm direkt megrendelte dobozosan ezt. Mikor beaktiválta a játékot Deluxe edition-nak mutatta neki a steam kliens. Nekem alapból deluxe már megjelenéskor :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2675) LordAxwell válasza Šolaire (#2674) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nem olcsóbb dobozosan a fire fades edition egyben, mint az alapjáték meg a season pass?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2676) Šolaire válasza LordAxwell (#2675) üzenetére


Šolaire
veterán

Olcsóbb ez igaz. Csak az a fura hogy ugyanannak látja a steam mint a Deluxe editiont.
Mikor megjelent kerestem steamen a fire fades kiadást :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2677) LordAxwell válasza Šolaire (#2676) üzenetére


LordAxwell
senior tag

nem akartak egy új terméket létrehozni steamen, meg így könnyebb összeszámolni mennyit adtak el, nem tudom.. :D Ma sikerült megölnöm az old demon king-et a 4. próbálkozásra, örültem neki... aztán a férget is kinyírtam hátulról :D Ez az alapjátéknak a fele kb? csak mert még van 4 lord akit nem öltem meg, vagy most már egymást követik majd?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2678) Šolaire válasza LordAxwell (#2677) üzenetére


Šolaire
veterán

Witcher 3 goty-ot például külön kilistázza a steam azért csodálkoztam hogy a fire fades editiont nem de mindegy is
Old demon king elején kicsit szivatós volt de hamar kiismerhető. Nagy férget hogy ölted le? Én trükkösen :D
Ugye smouldering lake-be vagy alaposan takarítsd ki ha mész kikapcsolni a nyílvetőt mert bone meg estus shard el van dugva. Innen visszamész a leszakadó függőhídhoz ott lesz még irithyll of the boreal valley. Utána még a dancer felé tudol menni ahol a nyanya ül egy teremben a játék elején meg a dlc-k. Van még mit csinálni.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2679) LordAxwell válasza Šolaire (#2678) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hát simán a hátuljában álltam, és amikor feljött odafutottam ütni, aztán mielőtt eltekergett volna(mert az sebez) elugurultam hátra, kb 3 perc volt :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2680) Šolaire válasza LordAxwell (#2679) üzenetére


Šolaire
veterán

Én bebújtam egy kiszögellés mögé. Elintézte a nyílvető gép :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2681) LordAxwell válasza Šolaire (#2680) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Jaaaaaaa.... :D Én azt előtte leállítottam, igaz hosszú volt oda az út.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2682) Šolaire válasza LordAxwell (#2681) üzenetére


Šolaire
veterán

Elég kemény út volt odáig de megérte :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2683) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Ezekre a knightokra mindíg azt hiszem, hogy olyan lehetetlenül nehezek, de aztán mindig kiderül hogy gyorsan a háta mögé kerülve meghal hamar. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2684) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

dark souls 3 deluxe edition aki még nem vette meg, de szeretné..... :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2685) Šolaire válasza LordAxwell (#2683) üzenetére


Šolaire
veterán

Backstab sokat könnyít a játékon :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2686) weres78 válasza LordAxwell (#2683) üzenetére


weres78
senior tag

Annál a tűznél gyakoroltam anno ellenük, ami a második bossnál van (jeges kutya). Ott van ugye négy, az egyik elég kemény (eleinte). Farmolni sem rossz, amíg nem elég erős a karakter komolyabb helyekhez.

(#2687) LordAxwell válasza weres78 (#2686) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Most vagyok lvl63, és Irithyll of the Boreal Valley 3. bonfire helyénél vagyok a katedrális után balra.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2688) weres78 válasza LordAxwell (#2687) üzenetére


weres78
senior tag

Akkor már nem okoznak komoly kihívást gondolom.
Nekem eleinte igen nehezek voltak, mumusok ha úgy tetszik. Aztán farmoltam őket ott, ahol fentebb írtam, nagyon sokszor. Megérte, mert ugyanaz a taktika működik (ahogy írták is itt) mindenféle Knight ellen. Gyakorlatilag annyit csinálok, hogy elmozgok előlük amíg meg nem támadnak erős támadással. Ilyenkor egy rövid ideig mozdulatlanok maradnak, kényelmesen mögéjük lehet kerülni és elhelyezni az ánuszukban azt ami éppen nálam van...

(#2689) Šolaire


Šolaire
veterán

Most találtam,kicsit amatőr de hangulatos.
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2690) snake78


snake78
tag

Sziasztok!
A második
Boss után vagyok és találkoztam egy pvp alakkal az egyik tabortuznel ott ahol lövöldözi a nagydarab csóka a többieket a toronyból
Ez teljessen normális számíthatok ra bármikor innentől kezdve?
Kicsit váratlanul ért az volt a nagy szerencsém, higy meg tart a Boss utáni ember hatás 😂
Ha nem lett volna akkor kicsinal
A válaszokat előre is köszönöm

(#2691) snake78


snake78
tag

Illetve ha elmegy egy crystal lizard az meg visszajön vagy azt buktam?

(#2692) Djuree válasza snake78 (#2691) üzenetére


Djuree
félisten

nem bukod, visszajön ha újratöltöd a pályát.
az óriás aki dobálja a lándzsákat, ha arra gondolsz, akkor azt meg lehet szüntetni, majd rájössz hogyan, nem lövöm le a poént. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2693) weres78 válasza snake78 (#2690) üzenetére


weres78
senior tag

A pvp npc-k csak akkor támadnak, ha Ember alakban vagy. Bizonyos helyeken ilyenkor betámadnak, ugyanott számíthatsz rájuk újra amíg Ember alakban vagy,és meg nem ölöd...

(#2694) snake78 válasza weres78 (#2693) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm szépen a válaszokat
Most már értem és készülök a továbbiakban ra 😂
Én hogyan tudok máshogy bemenni pvpzni? Itt gondolom máshogy van mint bloodborneban

(#2695) Šolaire válasza snake78 (#2694) üzenetére


Šolaire
veterán

Raksz le jelet white sign soapstone segítségével a bossok előtt vagy a pálya elején. Másoknak tudsz segíteni. Ezt a firelinkben lévő nénitől tudod megvenni. Ha fight-ot akarsz akkor ha jól emlékszem rosariánál van red sign soapstone irithyl-nél például nagy forgalom van ott sokat tudsz másokkal harcolni. Cracked red eye orb ez egyszer használatos red eye orb az bármennyiszer ezt majd egy Darkwrait-tól tudod megszerezni ezzel meg betörhetel másokhoz.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2696) snake78 válasza Šolaire (#2695) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm a válaszodat 😂👍

(#2697) Šolaire válasza snake78 (#2696) üzenetére


Šolaire
veterán

Szivesen :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2698) onkelz


onkelz
aktív tag

Nameless tényleg ilyen szoppantyú vagy én vagyok ilyen kasu ? :D

(#2699) Šolaire válasza onkelz (#2698) üzenetére


Šolaire
veterán

Szivatós boss. Viszont jó harc nagyon.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2700) cyberkind válasza Šolaire (#2699) üzenetére


cyberkind
félisten

Amíg nem találkoztam a sárkánnyal addig azt hittem, hogy ez a nehéz, aztán rájöttem, hogy ez reggeli se. :D

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.