Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) szarvasbogár válasza BOBAKILL (#1200) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Nekem egyszer sem dobtak nem is tudtam, hogy van náluk:D a kardot is nagyon sokára adták be.

[ Szerkesztve ]

(#1202) BOBAKILL válasza szarvasbogár (#1201) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hát igen, lehet több pontot kell rakni a luck-ra. :)

(#1203) szarvasbogár válasza BOBAKILL (#1202) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Erről a kifarmolásról a maradék 10 db vertebra jut eszembe:) gondoltam elég mára az invéderkedésből mi az a 10 kifarmolom pikk pakk..:)) aha gondoltam én... 350% discoverivel is több óra volt.

(#1204) Rony949


Rony949
őstag

Én mindig is szerettem a beteg humort. Ezen behaltam: [link] :C

(#1205) Djuree válasza szarvasbogár (#1203) üzenetére


Djuree
félisten

az semmi. én a 2-ben only single-ben szedtem ki a sunlight medalokat, na az sok idő volt. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1206) szarvasbogár válasza Djuree (#1205) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Emlékszem:) talán még én javasoltam miket vegyél magadra amik növeli az esélyt de még úgy is egy okádék hosszadalmas:DD

(#1207) Djuree válasza szarvasbogár (#1206) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, én is ugy emlékszem. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1208) cyberkind


cyberkind
félisten

Ebben a részben létezik olyan equip ami véd is de gyorsan tudok vetődni, valami olyasmire gondolok mint az 1-ben a pirosra, most a Nameless King szettben vagyok ha minden igaz de ezzel nem vagyok gyors, sőt, kb csak pucéran tudok elérni javulást, semmilyen más értelmes cuccal nem.

Paranormal Cocktivity

(#1209) Djuree válasza cyberkind (#1208) üzenetére


Djuree
félisten

sztem egyik részben se volt olyan cucc ami véd is vmit. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1210) Rony949 válasza cyberkind (#1208) üzenetére


Rony949
őstag

Viccelsz? Itt csak a Fashion számít, semmi más! :D

(#1211) szarvasbogár válasza cyberkind (#1208) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

30% alatt lényeges a javulás gyorsan és messzebbre vetődik. Több fajta gyűrű is javít az equip load -on de még közepes armorban sincs meg szerintem a 30%. Talán ha nagyon sok pontot raksz arra a statra plusz a havel ring+2, ring a favor+2. Illetve van még egy piros köves gyűrű (nem jut eszembe a neve) katakombákban található az is valami ilyesmit tunningol cserébe viszont nagyobbat sebződsz.

(#1212) BOBAKILL válasza cyberkind (#1208) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Master's set kell neked. A legjobb választás! ;)
;]
Itt csak a dodge véd meg és a pajzs, semmi más.

[ Szerkesztve ]

(#1213) cyberkind válasza szarvasbogár (#1211) üzenetére


cyberkind
félisten

Sehogy nincs meg a 30, kb úgy lenne meg ha 99-ig felhúznám az equip loadot, tehát akkor mindegy 30-tól, hogy 70-ig mennyi, ugyanolyan fos a 60+ mint az 50+?

Paranormal Cocktivity

(#1214) Rony949


Rony949
őstag

Nem tudom érdekel-e valakit, de írtam egy "kis" véleményt a Lords of the Fallen-ről. Annyit ide leírok hogy nem rossz, de SOKKAL lassabb játékmenete van mint a DS-nek. [link]

(#1215) cyberkind


cyberkind
félisten

Elárulja valaki, hogy mi értelme van a játékban a nehéz ruháknak ami 30% fölé viszi az equip load-ot? :W

Mindegy minden alapon, természetesen ruha nélkül, illetve annyi ruhával, hogy 30% alatt maradjon az equip load simán legyőztem az Abyss Watchers-t ahol előtte a Nameless King szettben (60% körüli load-dal) okleveles szopóálarc tesztelő (inkább szoptató mert a szopás kevés ahhoz amit művelt velem ez a boss) voltam. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1216) szarvasbogár válasza cyberkind (#1213) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

30-70 nincs eltérés:)

(#1217) #38167040 válasza Rony949 (#1214) üzenetére


#38167040
törölt tag

Köszi az írást! Látom, nem véltlenül volt ez ingyen a ps+ban.

(#1218) Djuree válasza #38167040 (#1217) üzenetére


Djuree
félisten

az eddigi legjobb ps+ játék sztem, majdnem ki is platináztam. aki szereti a dark soulst ezt is fogja, vannak hibái de alapvetően jó játék, én jól elvoltam vele. 10/8 nálam...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1219) #90933760 válasza cyberkind (#1215) üzenetére


#90933760
törölt tag

Valakinek a baszógép hegyomlás karakterek jönnek be, de alapvetően a játék sokkal gördülékenyebb az elugribugri felállással. Mert ugye a be nem vitt ütés az ami nem sebez rajtad.

(#1220) cyberkind válasza #90933760 (#1219) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom ezek az emberek, sok-sok xp farmolás nélkül, hogy tudnak legyőzni egy Abyss Watchers-t, még az első körben nincs is baj.

Paranormal Cocktivity

(#1221) Rony949


Rony949
őstag

Praise the Sun gyerekek!!!

(#1222) cyberkind


cyberkind
félisten

Az életerőnél is van valamilyen határ mint a stamina-nál, vagy ez mehet a végtelenségig, illetve mennyi az ajánlott, én most 30-nál tartok.

Paranormal Cocktivity

(#1223) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki esetleg járt úgy, hogy megölte a bosst de meghalt viszont beadta az öregasszonyhoz való teleportálást? Én igen, és nem tudom hol van az Aldrich-ért járt soul-om. :U

Paranormal Cocktivity

(#1224) vorosmarti válasza cyberkind (#1223) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ott kell legyen Aldrich termében. Mindig elteleportál a játék, egyébként, ha megölted. :)

(#1225) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! Először is boldog karácsonyt mindenkinek! Egy hete tettem szert én is a játékra, azóta csak ezzel tolom. 60-as szinten vagyok, most gyűrtem le Pontiff Sulyvahn-t. Kemény út vezetett idáig sok sok elhalálozással. Egy biztos, nagyon megérte. ;)

(#1226) cyberkind válasza vorosmarti (#1224) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta meglett és ott volt ahogy írtad, csak kicsit hülyén jött ez ki, hogy legyőztem a boss-t, majd elkezdtem meghalni de bejött a teleportálós intro és a öregasszonynál haltam meg. :DDD

Időközben meglett a Chaos Blade is, hát... tényleg durva cucc, és még nincs is felhúzva fullra.

Paranormal Cocktivity

(#1227) BOBAKILL válasza cyberkind (#1226) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Legjobb dexes fegyó a chaos blade. Szeretni fogod. +10re felhúzva szépet sebez és strenghtre is skálázódik.

(#1228) lbandi777 válasza BOBAKILL (#1227) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Az szerintem másik kard lesz,chaos blade max.5- ös lehet.

(#1229) cyberkind válasza BOBAKILL (#1227) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem csak 5-re engedi húzni és nem is tehetek rá semmit, így most már csak a dex húzása marad amivel tudom növelni a sebzést.

Paranormal Cocktivity

(#1230) lbandi777 válasza cyberkind (#1229) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Én is szeretem a chaos bladet de nagyon sok staminát fogyaszt, szerintem a legjobb dex .egyver a sharp Carthus Curved Sword vérzést segítő cuccal bekenve igazi op.fegyver pve. és pvp is,de ha dex mellett van str. is akkor refined irányba kell fejleszteni.

(#1231) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha az összes Umbral Ash-t összeszedem kell valaminek történnie? :D

(#1230) lbandi777
NG+-ban majd megnézem vagy akkor ha meguntam a Chaost. :)

Paranormal Cocktivity

(#1232) BOBAKILL válasza lbandi777 (#1228) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ja igen,tényleg csak 5re lehet húzni a chaost. Bocsi a téves infót. Nekem 55 a dex, és hordom a dexes gyűrűt is.
#Ibandi777: azt a fegyot még sose húztam fel maxra, de lehet megnézem. Bár a chaos hoszabb sztem, az is sokat számít néha.

[ Szerkesztve ]

(#1233) szarvasbogár válasza lbandi777 (#1230) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Biztos, hogy be lehet kenni azzal a löttyel? Tűz, villám, stb buffolni nem lehet.

Szerk.: sorry elnéztem azt hittem a chaos-ra írtad:)

[ Szerkesztve ]

(#1234) lbandi777 válasza szarvasbogár (#1233) üzenetére


lbandi777
aktív tag

A chaos bladet nem lehet, azért is írtam a másik fegyvert azt lehet,nagyon gyors nagyot sebez és kevesebb staminát fogyaszt mint a katanák.

(#1235) cyberkind


cyberkind
félisten

45-os életnél, 50-es dexnél ki mire adna még, vagy mire kezdjek el adni? Én szerintem most farmolok Lothric-ra. :D

Paranormal Cocktivity

(#1236) szarvasbogár válasza cyberkind (#1235) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Amire csak szeretnél:D elmenni kicsit varázs irányba vagy simán csak a mannát növelni fegyverspeckókhoz vagy esetleg a teherbírást jól felhúzni, hogy ne kerülj bajba a gurulással ha hirtelen lőni kell a great bow -val:))

(#1237) cyberkind válasza szarvasbogár (#1236) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, varázsolni nem fogok, azzal túl könnyű a játék, Chaos Blade-nél nem hiszem, hogy lehet kenni vagy ki tudja, illetve lövöldözni se szeretek csak kardozni, így vagy az élet vagy a dex megy feljebb. :D

Paranormal Cocktivity

(#1238) lbandi777 válasza cyberkind (#1237) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Dex.50 felett fölösleges, inkább str.stamina.élet.és ha hollow vagy esetleg akkor luck.

(#1239) cyberkind válasza lbandi777 (#1238) üzenetére


cyberkind
félisten

Márpedig dexre ugrott el 2 és vitte feljebb a sebzést, úgyhogy én az mondom, hogy megérte, stamina fullon van, a teherbírást meg majd később viszem feljebb, életre is már csak 9-esével megy, úgyhogy az is majd, a szerencse mit folyásol be ebben a szériában?

Paranormal Cocktivity

(#1240) vorosmarti válasza cyberkind (#1239) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A szerencse akkor kell, ha a 3. végigjátszás során már szeretnéd kimaxolni az achievement-eket. Van néhány dolog amit kell farmolni, és ahhoz jól jön ha minél nagyobb a szerencséd értéke. Mondjuk volt olyan build-em, aminek 99 volt, de sztem alig befolyásolt vmit. (Vertebra shackle farmolás alapján mondom.)

[ Szerkesztve ]

(#1241) lbandi777 válasza cyberkind (#1239) üzenetére


lbandi777
aktív tag

A luck az nem csak farmolásra jó,hanem ha 1 fegyvert hollow irányba fejlesztessz akkor a sebzésed növeli illetve növeli a fegyver egyéb tulajdonságait is.pl. a katana vérzést okoz ha 1 uchit hollow irányba fejlesztessz és raksz a luck- ra akkor láthatod hogy nő a fegyver vérzést erősítő stat- ja.
De van olyan fegyver ami csak luck- ra skálázódik pl.Anri's Straight Sword.

(#1242) vorosmarti válasza lbandi777 (#1241) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönet az infóért, ezzel a lehetőséggel nem éltem sose. Elég durva mélységei vannak a játéknak, 250+ óra után is van még meglepetés :D

(#1243) cyberkind


cyberkind
félisten

Strenght-re meddig érdemes adni, erre is max 50? Illetve NG+-ban nehezebbek lesznek a boss-ok, vagy változik valami?

(#1241) lbandi777
Köszi, akkor ezt majd beiktatom ha uncsi lesz a játék a sok NG+ után. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1244) Rony949 válasza cyberkind (#1243) üzenetére


Rony949
őstag

NG+-ban több életük lesz az ellenfeleknek és nagyobbat is ütnek, de te lehet nem nagyon fogod érzékelni, főleg a játék első felében inkább te lesz félisten, de aztán majd bedurvul a játék. NG+7-ben pedig igazi kihívás a bossok.

(#1245) cyberkind válasza Rony949 (#1244) üzenetére


cyberkind
félisten

Szóval akkor minden NG+-nál erősebbek lesznek az ellenek?

Paranormal Cocktivity

(#1246) lbandi777 válasza cyberkind (#1245) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ng +7- ig erősödik a játék utánna már nem.

(#1247) cyberkind válasza lbandi777 (#1246) üzenetére


cyberkind
félisten

Ohh, hol van még az, itt szopok Lothric-nál, de úgy, hogy abszolút nem erős vagy lehetetlen mint egy páran az első körben. :D

Paranormal Cocktivity

(#1248) lbandi777 válasza cyberkind (#1247) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Lothric az ki? Az nem a kastély?

(#1249) cyberkind válasza lbandi777 (#1248) üzenetére


cyberkind
félisten

A kastélyban van legfelül, aztán ha egyszer kinyírod feléleszti a tesója.

Paranormal Cocktivity

(#1250) lbandi777 válasza cyberkind (#1249) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ja hogy a tesók,ők nagyon szeretik ha van vér buff a fegyveren.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.