Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Yodamest válasza Šolaire (#2499) üzenetére


Yodamest
addikt

Fú azt a hentesbaltát én felhúztam a végigjátszás során, de nem volt a legjobb. A moveset sem túl jó, a sebzés nagyon alacsony, ezért van S sklálázása, de még így is több sebzésed lesz egy heavy A-s Claymore-al. Az életerő visszatöltés meg egy nagy kamu, semmit nem lehet észrevenni belőle, egyedül akkor jó ha használod a különleges skilljét, de az meg korlátozott időben is és használatok számában is. Én sajna nem tudom ajánlani.
Heavy claymore, zweihander, akár egy heavy dark sword vagy longsword, soluls játékokban mindig ezek az alap, játék legelején megszerezhető fegyverek voltak a legerősebbek.

(#2502) szarvasbogár válasza Yodamest (#2501) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Másodlagos gyors fegyvernek nem rossz pl egy ultra kard vagy greataxe mellé full str karinak.

[ Szerkesztve ]

(#2503) Djuree válasza Yodamest (#2501) üzenetére


Djuree
félisten

claymore meg longsword sztem egyik se nagy cucc, átlagosak. sokkal jobb fegyók vannak később. zweihander meg dark sword az jó de az meg nem a játék elején van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2504) onkelz


onkelz
aktív tag

Csak én vagyok belebuzulva az Astora Straightbe?

(#2505) Yodamest válasza Djuree (#2503) üzenetére


Yodamest
addikt

szarvasbogár másodlagoshoz meg sztem nagy a súlya, 7 nehéz a cucc... pl. a zweihander 10 nehéz, nem sokkal több és jóval nagyobb dmg és stagger potenciál.

Djuree Hát most mi a jó fegyó? Én a jó alatt a jó movesetet és a súlyához, sebességéhez képest jó sebzést értem. A claymore-nál és a longswordnél mindkét feltétel teljesül. Mi jobb ezeknél? A dark sword meg amúgy mióta vissza nerfelték gyakorlatilag ugyan az mint a longsword csak az R2-je más, ami még rosszabb is mert ilyen felütés féle, aminél a szúrás százszor hasznosabb. Lehet menni batár nagy fegyverekkel is, de bizonyos szakaszokon meg bosszoknál azokkal csak a szívás lesz, én sebességben a greatswordoknél alább nem adnám ennél a résznél.

(#2506) szarvasbogár válasza Yodamest (#2505) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

És jóval könnyebb kidodzsolni:D bucser súlyához képest egész gyors. Dragonslayer axel megyek most a legjobb Low level pvp fegyver level 45 +3 gyűrűk, hornet ring perri, perri és mégtöbb perri:DD az első a legfontosabb mert annak lélektani súlya van onnantól érzem rajtuk néha, hogy szinte rettegnek és fejvesztve szaladnak vissza a bonfiréhez, aztán ha ügyi vagyok RIP háromfős csapat, imádom:DDD:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2507) szarvasbogár válasza Yodamest (#2505) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Alapjátékhoz is simán ajánlom azt a fejszét naturálisan tartalmazza a villámot plusz még buffolható is, nagyon gonosz kis cucc az :)

(#2508) BOBAKILL válasza szarvasbogár (#2507) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én is csak ajánlani tudom, én azzal vittem végig elsőre a játékot. Most már mással nyomom de nagy kedvenc a dragonslayer axe. Csak tudja megszerezni az ember. :)))

(#2509) Šolaire válasza onkelz (#2504) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó kard én szerettem és viszonylag hamar elérhető.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2510) mad1


mad1
veterán

Probaltatok mar a Yorms Great machetet +5 on?Igaz kell neki kis str meg jol megneheziti a sullyotok,de amit raver az ellensegre,mindenert karpotol.Buff nelkul +5 on el lehet erni az 5000 es kritikalt.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2511) Šolaire válasza mad1 (#2510) üzenetére


Šolaire
veterán

Az brutál :) nem lassú?

“Praise The Sun” \[T]/

(#2512) mad1


mad1
veterán

Mar eleg jol ismertek,nekem ez sosem volt akadaly. ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2513) weres78


weres78
senior tag

Elkezdtem húzni (farmolni) az egyik eredetileg sem kicsi karaktert. A következő szint majd' 210000 soul... :D
Egy idő után nem kicsit unalmas... Bár azokon a mobokon fejlődöm amiktől tartottam.

(#2514) Šolaire válasza mad1 (#2512) üzenetére


Šolaire
veterán

Fogpiszkáló újragondolva ;]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2515) Zolabol


Zolabol
tag

Helló!

Játszogatok a DS3-al, napokban sikerült végigvinni, és elkezdtem a 2. végigjátszást. Ezt hívják new game plus-nak?

Másik kérdésem, hogy szeretném megszerezni a Thorn szettet, de nem akar beinvadelni Kirk.
Elviekben minden teljesül, él a katedrális boss, és ember formában vagyok...
Úgy rémlik, hogy az első végigjátszásban beinvadelt, de tuti legyakott. Viszont most egyáltalán nem jelent meg.
Egész játékban 1x jelenik meg? Vagy kell még valaminek teljesülnie? Shortcutokat megnyitottam, Giantokat kinyírtam, Siegward qet is megcsináltam itt...

+1 kérdés. Nézegettem ezeket a stat skálázódásokat fegyvereknél, és különböző betűket ír, pl dark sword-nél
str: C , dex: D, ezek mit jelentenek?

(rossz topicba írtam tegnap, így onnan átmásoltam ide)

köszi
Z

[ Szerkesztve ]

(#2516) Šolaire


Šolaire
veterán

Jó mozizást így estére :)
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2517) Šolaire válasza Zolabol (#2515) üzenetére


Šolaire
veterán

Nemrég volt hasonló probléma az egyik fórumtársnak. Nem invadelt be egy gépi ellen akinek a wiki szerint be kellett volna. Talán Profaned Capital előtt nem emlékszem pontosan. Nem jöttünk rá mi lehet az oka betudtuk bugnak.
Wikit nézd meg hátha ír valami okosat.[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2520) Snike


Snike
aktív tag

PS4-re megszereztem a 2dlc-s GOTY verziót.

Kérdéseim:
Jelenleg nincs netem, így az ehhez kötött lehetőségek jelenleg kilőve.
Mennyire gáz hogy az undead settlement-ben nem tudtam megölni az npc invadert?

PS5, mert az jó! :)

(#2521) Šolaire válasza Snike (#2520) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem gáz. Csak ember alakban idéződik be. Szivatós regenerálja magát de ölhető. Nekem kellett pár kör hogy kitapasztaljam.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2522) onkelz


onkelz
aktív tag

Sírok, oceiros +9es pyro flame, chaos bed vestiges, és nem bírok vele :D

(#2523) Snike válasza Šolaire (#2521) üzenetére


Snike
aktív tag

Dob valami jóságot?

Mert akkor visszamegyek a skalpjáért! :)

PS5, mert az jó! :)

(#2524) Šolaire válasza Snike (#2523) üzenetére


Šolaire
veterán

Pontosan nem emlékszem ezt nézd már meg légyszives.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2525) BOBAKILL válasza onkelz (#2522) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Lightningot nagyon nem szereti Oceiros.

Más: Ötödjére sikerült a Demon Princet legyőzni. Először egy jó pajzzsal és a dragonslayer axe-el akartam kicsinálni. Ment is volna de elfogyott az estus pedig 2mm élete volt hátra...keveseket sebeztem. Aztán okosodtam kicsit és felhúztam a black knight sword-öt. Brutálisakat sebzett a démonokon, nem beszélve a critical sebzésekről. :D Így már kevés estussal meglett a tag, bár nem volt könnyű.
Nem kíméletes ez a DLC sem. A Süsüt nem igazán várom. :N
Brutálisan jól néz ki a bevezető jelenet a Ringed citybe. :K

Állítólag van egy jó Milwood axe. Azt farmolni kell a havasokban a toronynál lévő milwoodoktól? Vagy merre lehet fellelni? Újabban bejönnek a kisebb fejszék.

#Solaire: marha jó ez a film. :)

[ Szerkesztve ]

(#2526) Šolaire válasza BOBAKILL (#2525) üzenetére


Šolaire
veterán

Most találtam :) Ma este megnézem én is.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2527) onkelz válasza BOBAKILL (#2525) üzenetére


onkelz
aktív tag

Közben meglett lightningos astora-cbv comboval, köszi :)

Ancient Wyvern félelmetesnek tünt, de egyàltalàn nem az.Pipa.:)

(#2528) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok!

Nem játszottam még a sorozat egyetlen darabjával sem, újoncként kezdtem egy sorci-t. (a knight túl mainstreamnek tűnt, és egyelőre a pve érdekel)

Tudtok esetleg egy megbízhatóbb PvE guide-ot hozzá?
Guglin már túl vagyok, teljesen ellentmondó dolgokat írnak általánosságban és a sorciról is. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2529) Zolabol válasza Šolaire (#2517) üzenetére


Zolabol
tag

Köszi, nézem a wikit.

Másik kérdés, ez az equip load... van e különbség 30/65 és 60/65 között?
Mert eddig arra törekedtem hogy ne lépjem át a 65ös határt mert ugye akkor lebénul a karakter...
így mindig 65 alatt voltam picit.

De itt a fórumon írt valaki, hogy neki 30/56 és jobb lenne 30 alatt lenne a load...

(#2530) FehérHolló válasza Zolabol (#2529) üzenetére


FehérHolló
veterán

Válasz itt: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#2531) Zolabol válasza FehérHolló (#2530) üzenetére


Zolabol
tag

Az derék...akkor lehet azért szivattyúztam pár bosson , mert folyamatosan ~90%+on voltam :Y :C
Egyszerűen lassúnak találtam magam, youtubos videókhoz képest...gondoltam velem van a baj, de hazamegyek armort cserélek.

köszi :B

(#2532) mad1 válasza FehérHolló (#2528) üzenetére


mad1
veterán

Azert van jo dexes vagy str es nehezpancelos is ami nagyon jo tud lenni,probald majd ki.
Mit vesztesz vele...par orat max. :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#2533) FehérHolló válasza mad1 (#2532) üzenetére


FehérHolló
veterán

igazából rohadtul nehéz hozzászokni a gamepadhez, szóval sokkal több lenne az pár óránál. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#2534) Djuree válasza FehérHolló (#2533) üzenetére


Djuree
félisten

kb. 1 óra hozzászokni. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2535) Yodamest válasza Djuree (#2534) üzenetére


Yodamest
addikt

+1
Viszont ismerek olyat én is, aki életében nem használt semmihez gamepadot és pl. a fifát is billentyűzettel, egérrel játssza.... ráadásul van xbox kontrollere, de nem tudja megszokni :) Szóval számomra is hihetetlen, de vannak ilyen emberek. Csak arra tudok gondolni, hogy nem elég kitartóak és nem szánják rá teljes lelkükkel azt az 1-2 órát, mert más oka nem lehet. Szinte minden játékban sokkal jobban kézre áll egy kontroller, mint a bill felett gubbasztani, ahol azt sem látod/érzed melyik billentyűt nyomod a harc hevében. (legalábbis biztos nem úgy mint egy erre kitalált kontrolleren)

(#2536) mad1 válasza Yodamest (#2535) üzenetére


mad1
veterán

+1 :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#2537) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Valaki nagyvonalakban el tudja mondani ezt az élőhalott/ember dolgot a coop-hoz kapcsolva? Egy haverommal szeretnénk elkezdeni a játékot coopban.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2538) Šolaire válasza LordAxwell (#2537) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia ha ember alakban vagy akkor látod más játékosok jeleit és be is hívhatod őket segítségnek. Viszont ember alakban betámadhatnak gépi ellenfelek és más játékosok is. Ha élőhalott vagy akkor is tudsz jelet lerakni viszont te nem látod a többiek által lerajott jelet. Ha behívtak téged segíteni és kinyírtátok a pálya végi bosst akkor emberré válsz és visszatérsz a saját világodba. Továbbá ha nincs kedved bemenni segíteni akkor egy ember nevű tárgy segítségével is visszanyerheted at emberséged. Röviden ennyi. Ha nem él a boss akkor azon a részen a nagy summon jeleket már nem látod. Te is betudsztörni más játékosokhoz red eye orb segítségével,van belőle egyszer használatos is cracked red eye orb ha jól emlékszem a betöréshez is kell az ember alak de majd a többiek megmondják ha nem így van.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2539) LordAxwell válasza Šolaire (#2538) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Húha ez így még mindig kicsit zavaros, na de majd ma belépek a játékba és elkezdem az elejét egyedül.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2540) Zolabol


Zolabol
tag

Helló!

Valaki tudna segíteni, mit takar a skálázódásnál a betű? pl: A, B, C (ne wikit linkeljetek, valaki magyarázza el :) )
És hogy mi az a quality build? Itt a fórumon olvastam, hogy a Dark sword egy quality fegyó, én azzal nyomtam + pajzy, talán refined gem-el. Elég jól működött.

Másik kérdés, életképes ez a fegyó nagyobb NG-ben is?
Knight-ot indítottam.

(#2541) Šolaire válasza LordAxwell (#2539) üzenetére


Šolaire
veterán

Bossok előtt tudsz lerakni jelet a white sign soapstone segítségével. Beidéznek legyőzitek a bosst emberré válsz. Visszatérsz a világodba mint ember most már te is látod a boss előtt más játékosok jeleit mert ember vagy hívsz be segítséget legyőzitek a bosst. Lényeg mások jeleit csak ember alakban látod viszont te tudol lerakni jelet élőholtként is. Így lesz kerek a multi. Ember alakban sérülékenyebb a világod mert akkor betörhetnek mások is hozzád élőholtként ennek kisebb az esélye viszont így nem tudsz segítséget behívni stb ki van ez találva rendesen. Kezdj el játszani akkor hamarabb megérted.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2542) Šolaire válasza Zolabol (#2540) üzenetére


Šolaire
veterán

Pedig a wiki világosan leírja.[link]
Az a kard ha kevés lesz azt úgyis észreveszed.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2543) LordAxwell válasza Šolaire (#2541) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Tegnap elkezdtem, sikerült 3 órán keresztül előtte ülnöm egyhuzamban... :D
Amikor a játékot elkezdem akkor még nem vagyok ember igaz? Ha egy boss-t egyedül ölök meg akkor is emberré tudok válni? Egy kezdőnek aki még sosem játszott dark souls-al annak melyik kaszt lehet a legkönnyebb? Pyromancer-t kezdtem el amúgy.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2544) Šolaire válasza LordAxwell (#2543) üzenetére


Šolaire
veterán

Elején nem tudsz segítséget behívni. Ha megölöd a bosst emberré válsz,pyromancer a többiek szerint könnyebbé teszi a játékot. Neked dexes katanás karit nem ajánlom az elején. Esetleg egy strenght-es lovag ami jó kezdésnek.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2545) LordAxwell válasza Šolaire (#2544) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Eddig csak az elsőt, gundyr-t öltem meg aztán most a falon mászkálok. Akkor egyelőre marad a pyromancer.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2546) weres78 válasza LordAxwell (#2545) üzenetére


weres78
senior tag

Szerintem jól választottál kasztot. Életerő, mana, intelligence és faith ami a karakterednek kell, erre érdemes rakni a pontokat...

(#2547) ron8 válasza Yodamest (#2535) üzenetére


ron8
senior tag

Én pont az ellenkezőjét gondolom. Gamepaddal csak az assassins játékokat szeretem játszani minden mást bill+egér komboval még a dark soulst is. Amikor elkezdtem, rohadt sokadt kínálódtam gamepaddal gundyrral már az elején aztán kipróbáltam bill+egérrel és meg is lett hamar. Szóval ez szerintem ízlés és kényelem kérdése :) (fps-ekről nem is beszélve)

[ Szerkesztve ]

(#2548) mad1 válasza ron8 (#2547) üzenetére


mad1
veterán

Assassinnel fontos a rafordulashoz az eger maszasnal hogy gyorsan iranyt tudj vltoztatni...DSben meg a lockolas miatt nem kell az eger.Nem ertek egyet sry
Fps hez kell az eger azt alairom.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2549) ron8 válasza mad1 (#2548) üzenetére


ron8
senior tag

Ds-ben sokszor volt olyan, hogy nem lockoltam be a főellent és úgy futottam távolabb egér utat nyerve. Ilyen esetben nagyon jól jön az egérrel gyorsan mozgatható kamera...

(#2550) ThySoul


ThySoul
senior tag

Ps-en akcios a DS2. Megéri megvenni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.