Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) cyberkind válasza Djuree (#2000) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez remek mert így 5 szintet ott hagytam az első körben, ugyanis egy idő után meghal ez a valami ami adná.

Paranormal Cocktivity

(#2002) cyberkind


cyberkind
félisten

Az jó irány ha a vitality-met annyira fejlesztem fel, hogy ami rajtam van páncél azzal 30% equip load alatt maradjak? Ez konkrétan 53-as vitality, sajnos a dex-ből kellett sokat elvennem de így páncélban gyors vagyok, vagy ez totál hülyeség?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2003) lbandi777 válasza cyberkind (#2002) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ha megvan az új dlc.akkor semmiképpen, nagyon hamar belebotlassz a +3 stell protection gyűrűbe az annyit véd mint 1 közepes páncélszett önmagában, illetve itt van a +3 Havel gyűrű is ami nagyon kitolja az equip- load szintet,szóval ha megvan a dlc akkor inkább attack powerre gyúrj szerintem

(#2004) cyberkind válasza lbandi777 (#2003) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvan de csak 1 szabad gyűrűhelyem van mindig, a többi az kell fixen, szóval vagy stell protection és pucéran tolom vagy havel és páncélban, vagy marad az ahogy most van, a 3 gyűrű ez lenne: cloranthy, ring of favor és carthus milkring, ezek mellé befér még egy de akkor a dex gyűrűm ami kiderült, hogy mégis megvan megy a gyűjtőbe, így mit javasolsz?

Egyébként így, hogy 30 alatt vagyok sokkal jobban megy a játék is, pucéran túl könnyen és gyorsan megöltek hiába voltam gyors.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2005) lbandi777 válasza cyberkind (#2004) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Favort én nem használom csökkenti az attack powert colranthy jó.
Én a protectiont mindíg használom mondjuk könnyű szettben vagyok,
Lloyd sword ring mindíg rajtam van,és attól függően hogy ha használok buffot akkor lingering dragoncrest ring +2 ha nem akkor leo ring vagy ha paryzni van kedvem akkor hornet ring.
De ha leírod a statodat illetve a fegyvered akkor leírom mit használnék.

(#2006) cyberkind válasza lbandi777 (#2005) üzenetére


cyberkind
félisten

Alapvetően én dexes vagyok/lennék, pajzsot nem használok csak dodge-olok viszont páncélban ez kicsit nehézkes és szar volt ezért is toltam jó sokat a vitality-re. Visszaraktam a régi mentésemet amiben főként dex-re volt adva minden.

Chaos Blade-del tolom meg most épp a Firelink szettben, viszont ha 30 aláé akarok menni vagy tolok vitality-re vagy pucérozok, csak úgy túl könnyen megvagyok.

Ja és egy fontos kérdés, NG+-ban ugyanúgy megkapom a boss-ok ruháit meg fegyvereit ha megölöm őket (ez a gyűrűkre is igaz)? Azért kérdem mert hülye módon én eladtam ezeket.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2007) lbandi777 válasza cyberkind (#2006) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Mindent megkapsz ng+- ban sőt még 1-2 db +1-2 gyűrű is lesz.
Na szóval én a dexet max.70- ig vinném utánna nagyon keveset ad rá.
Inkább luck-ra tenném a maradékot hogy erősítsem a fegyver vérzést okozó tulajdonságát,bár az is igaz hogy mivel az a kard nem buffolható ezért kevésbé érvényesül.ide én a havel ,stamina,protection,sun princess gyűrűket raknám be.
De ha esetleg lecserélnéd a kardot washing pole- ra akkor sokkal jobb lenne a helyzet.És akkor persze mást ajánlanék.Nagyon jó kard az a chaos blade de mivel szívja az életet én már soha nem használom.

(#2008) cyberkind válasza lbandi777 (#2007) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem fogom lecserélni ezt a kardot, max a süsü lelkéből készültre de még az se biztos, a dex-nél pedig ugyanúgy ad 70 alatt mint felette, tehát kb olyan 2 szintenként 1 sebzést, a luck-kot meg őszintén megvallva én nem igazán mostanában terveztem felhúzni mert olyan jelentéktelennek tűnik, a stamina és a sun princess gyűrű az melyik?
A gyűrűknél az a bajom, hogy van az amelyiknél láthatatlan leszek ha dodge-olok, ezt se szívesen venném ki mert amikor menekülni kell jól jön, a favor-t hagyjam ilyen vigor-nál, tényleg ennyivel rosszabb?

Egyébként nekem az equip load a legnagyobb bajom, ha ilyen sebzéssel megtudnám oldani, hogy 30 alá menjek az maga a csoda lenne.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2009) Šolaire válasza Djuree (#1997) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyetértek. Meg lehet csak én érzem úgy de jóval hosszabb a 2. Rész(scholar) mint a 3. Viszont a 3 stílusba bossokba zseniális sokkal darkosabb mint a 2 szerintem ezzel csúcsra járatták a szériát. Én sorba játszom most mindhárom részt. Igazából nem tudnék dönteni mindig az a jobb amivel épp játszok. :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2010) lbandi777 válasza cyberkind (#2008) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Stamina gyűrű az Chloranthy Ring.
Az meg hogy 2 szintenként 1 sebzés az már elég gyengus,én 50 fölé soha nem viszek statot értelmetlen.Ez a láthatatlan dolog is szerintem felesleges ha jó ütemben gurulsz akkor ugyanúgy nem találnak el.Favornál azt kell eldönteni hogy megér annyit a pozitív tulajdonsága hogy csökkenti az attack powert.
A süsüs kard hasonló tulajdonságokkal bír mint ez csak ott van még 2 specko és dark támadás és nem szívja az életed.
De azért ha kipróbálnál más könnyebb fegyvert is rájönnél hogy a katanák lassúak és zabálják a staminát.

(#2011) cyberkind válasza lbandi777 (#2010) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké így értem, írnál pár ilyen fegyvert amik jók? Egyébként nem kell mondanod, hogy lassú a katana mert érzem amikor egy sima seggrázós élőholt csak úgy belém darál pár sorozatot. Illetve egy karaktert hányszor lehet újrapontozni, én eddig 4x csináltam és még van 1, tehát összesen 5?
Illetve az attack power-t hol látom a statokban?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2012) lbandi777 válasza cyberkind (#2011) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ebben a játékban az op. fegyver megfelelő statokkal egyértelműen a warden twinblades buffal még olyan bossokon is vérzést okoz akire az van írva hogy immunis, személyes kedvenceim pedig az Anris és a sunlight sword szigorúan 1 kézben úgy nagyon gyorsak,kevés staminát fogyasztanak és nagyot sebeznek. Nem tudom hogy hányszor lehet statot változtatni.

(#2013) batai15


batai15
félisten

Olyan gondom lenne hogy anri of astoria: a pilgrimet nem oltem ,meg sincs anor landonal a titkos helyen. Igazából nekem csak azért kell hogy segítséget idézzek meg a boss ellen.

[ Szerkesztve ]

(#2014) lbandi777 válasza lbandi777 (#2012) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Carthus Curved Sword ez is nagyon jó fegyver először erre cseréltem a katanákat, viszont ez szigorúan 2 kézben.

(#2015) cyberkind válasza lbandi777 (#2014) üzenetére


cyberkind
félisten

Melyik lehet jobb mint a katana csak dexre? Nekem nagy kedvencem a katana a hibái ellenére is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2016) lbandi777 válasza cyberkind (#2015) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Csak dex.-re egyik sem.Anris az csak luck- ra skálázódik a többihez meg kell str. is hogy igazán jó legyen.

(#2017) cyberkind válasza lbandi777 (#2016) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor jó ez még nekem így, egyszer úgyis csak elérek oda, hogy minden statom amire nem adtam értelmes ponton lesz, még úgyis kiakarom párszor tolni a játékot. :)

Paranormal Cocktivity

(#2018) Jazz


Jazz
veterán

A blue sentinel-es csaj nem akar velem beszélni mert a Rozália égisze alatt harcolok.
Próbáltam visszarakni blue sentinel-es kendőt, de ez után is csak azt hajtogatja hogy itt elbúcsúzom.
Ez itt ennyi volt, elbuktam a Rozália miatt?

Egyébként most a snow-os hóeséses pályán szívok. Néztem hogy "titkos" map meg sem jelent a vr-os srácoknak. Bár ők eléggé rush-olnak mindent.
Amúgy ez hogy lehet hogy csak nekem van meg?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2019) Djuree válasza Jazz (#2018) üzenetére


Djuree
félisten

igen azt buktad. :K
nagyon bonyolult az npc-k egymáshoz való viszonya és a párbeszédekből nem lehet rájönni sokmindenre. ha kell a platina akkor wiki, el kell mindent olvasni előre sajnos.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2020) Jazz válasza Djuree (#2019) üzenetére


Jazz
veterán

Az faja.:)
A hóeséses bónusz pálya nektek meg volt? Amikor beszélsz az öreggel és beszippant a tenyerébe.

Jól éreztem én hogy sajnos ez az a játék, ahol minden kattintást hosszas nyomozó munka kell hogy megelőzzön mert könnyen visszafordíthatatlan károk keletkeznek.-.-

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2021) Djuree válasza Jazz (#2020) üzenetére


Djuree
félisten

nem emlékszek olyan pályára. az dlc pálya?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2022) Redcaster válasza Djuree (#2021) üzenetére


Redcaster
őstag

:K Ashes of Ariandel

(#2023) Djuree válasza Redcaster (#2022) üzenetére


Djuree
félisten

az még nekem nincs meg egyenlőre. de lehet nem sokáig. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2024) Jazz válasza Djuree (#2019) üzenetére


Jazz
veterán

Néztem a wiki-t de nem találtam semmilyen leírást, figyelmeztetést a Covenant elbukásának veszélyére, mint ami történt. (Beléptem rozáliához, innentől a Blue sentinel nem áll és nem is fog szóba állni velem, így buktam az itemeket is.)

(#2021) Djuree:
Igen az, megelőztek.:)
Elég szivattyú a pálya. A farkasok falkában támadnak...:)

free your mind

(#2025) Jazz


Jazz
veterán

Ez sunlight effekt (pl. 0:12-0:18) nektek is jelen van? Vagy csak PS4-en van? Gtx980-al én nem látok ilyet.:S [link]

Közben megtaláltam: Cinematic FX mod-ot használt [link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2026) Djuree válasza Jazz (#2024) üzenetére


Djuree
félisten

pedig van róla leírás, több helyen is. :K gugliban keress rá. ds3 trophy guide vagy ds3 covenants vagy mittomén.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2027) cyberkind


cyberkind
félisten

Megtudná valaki mondani, hogy melyik az a gyűrű ami HP-t ad ha megölök egy ellenfelet?

Paranormal Cocktivity

(#2028) mad1 válasza cyberkind (#2027) üzenetére


mad1
veterán

Ring of the evil eye

Ne szemetelj ! = Steam

(#2029) cyberkind válasza mad1 (#2028) üzenetére


cyberkind
félisten

Chaos Blade mellé ez értelmes kombó?

:R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2030) mad1 válasza cyberkind (#2029) üzenetére


mad1
veterán

Az a baj hogy keves hpt ad,de ha jol nyomod az evade t meg jo is.Csak az a baj hogy nem % hpt ad,igy sok vigorral mar csekelynek tunhet. :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#2031) cyberkind válasza mad1 (#2030) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor milyen más lehetőség lehet még ami növelné az életet?

Esetleg a sun princess?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2032) mad1 válasza cyberkind (#2031) üzenetére


mad1
veterán

Estus+favor ring.No meg a skillreset :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#2033) cyberkind válasza mad1 (#2032) üzenetére


cyberkind
félisten

Mármint Estus ring vagy az itóka? :D Skillreset nem lesz. :N

Paranormal Cocktivity

(#2034) mad1 válasza cyberkind (#2033) üzenetére


mad1
veterán

En nagyon szeretem jol megnyomja a hp toltest.Termeszetesen a ring.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#2035) cyberkind válasza mad1 (#2034) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi a tippet, ezzel is van gondom mert "alig" tölt. :D

Paranormal Cocktivity

(#2036) lbandi777 válasza cyberkind (#2035) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ha berakod sun princess ring+ ha 2 kézben használod a kardod akkor tegyél bal kézbe 1 pici shieldet vagy daggert ami blesed infuse és akkor már 2 dolog tölti vissza a hp-d,ha meg az Anris swordot használnád akkor már 3.

(#2037) Jazz


Jazz
veterán

És ami a manát tölti vissza? A simple gem-en kívül. Egyáltalán érdemes azt a gem-et használni? Nagyon kevésnek tűnik az a visszatöltési mennyiség/sec.:S

A stamina visszatöltési sebességet befolyásolja felszerelések súlya? Vagy befolyásolja hogy hány %-os a leterheltség?

A mozgékonyságot, elgurulás, ugrást, reakció időt...mi befolyásolja? Hogy az össz hordható tömeg hány %-a szabad, vagy hogy effektíve mennyi a tömeg ami raktam van?
Példa: Equip Load 50/45=90%, vagy 100/90=90%, mind a két esetben ugyan annyira leszek mozgékony?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2038) vhunor válasza lbandi777 (#2036) üzenetére


vhunor
őstag

+ Ethereal Oak Shield is tölt.

(#2039) Djuree válasza Jazz (#2037) üzenetére


Djuree
félisten

Példa: Equip Load 50/45=90%, vagy 100/90=90%, mind a két esetben ugyan annyira leszek mozgékony?

bezony így van. :K
tartsd 70% alatt mindig, az bőven jó. a kövi szint 30%, de az nekem sose jött még ki, max pucéran, de az nem én vagyok, szeretem ha jól néz ki a karakterem :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2040) batai15 válasza Djuree (#2039) üzenetére


batai15
félisten

mindíg tanul valamit az ember.

(#2042) Šolaire válasza Seangaijin (#2041) üzenetére


Šolaire
veterán

Ultrán nagyon szép a játék :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2043) Seangaijin válasza Šolaire (#2042) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Egyelőre örülök, hogy így is fut :DD

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#2044) Redcaster válasza Seangaijin (#2041) üzenetére


Redcaster
őstag

(#2045) Šolaire válasza Seangaijin (#2043) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha lesz vasad a látótávolság hatalmas lesz :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2046) cyberkind válasza Šolaire (#2045) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez így van, csak kár, hogy az NPC-ket nem látni és ugyanez van minden ilyen játékban amit viszont sajnálok.

Paranormal Cocktivity

(#2047) Šolaire válasza cyberkind (#2046) üzenetére


Šolaire
veterán

Meg a szájmozgást hiányolom npc szája nem mozog. Egyébként gyönyörű. Most kezdtem el újra. Gundyrnál ahogy fodrozódik a víz harc közbe :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2048) cyberkind válasza Šolaire (#2047) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem az nem zavar, sőt szerintem ez a dolog tökéletesen összeillik a játékkal. :) Én még a DLC-vel szórakozok és mivel tudom mi jön nehezen veszem rá magamat, hogy toljam. :D Illetve ha igaz, hogy lassan kész a honosítás már nem kezdeném újra angolul.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2049) Šolaire válasza cyberkind (#2048) üzenetére


Šolaire
veterán

Honosítás szerintem idén meglesz de engem meg hajt a dlc😃 kiváncsi vagyok.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2050) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Na belevetettem magam Ashen City felfedezésébe. Az első boss nagyon jó volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.