Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Šolaire válasza BOBAKILL (#2850) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Már nem emlékeztem :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#2852) BOBAKILL válasza Šolaire (#2851) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én is a Midir kardjával szemezgetek ám. Lehet átvedlek dexesbe. :D Parryzni meg PvP-zni is meg akarok tanulni. :K
(De ez a jövő zenéje lesz mert most a Nier Automatával nyomom.)

(#2853) Šolaire válasza BOBAKILL (#2852) üzenetére


Šolaire
veterán

Én tolom a souls 3-at a dlc-k miatt. Közbe levezetésnek a Witcher 3 pörög. Nier Automata-val én is szemezek ám :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2854) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#2847) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Namlessnél anno voltam. Akkor ott is hagytam. De az egy nagyon elbaszott karakter volt.
Legmagasabb értéke az equip loados vokt mert be akartam férni 30% alá de nem nagyon ment még brigand setben sem katanával meg egy mid shieldel.
Tudom újra lehetett voln osztani de inkább hagytam és töröltem.
Mostani karim viszont nem kapott equip loadra és elvagyok 70% alatti súlyal is vígan és kurvajól fejlődnek az olyan statok mint hp, stamina.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2855) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#2854) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én katanával pajzs nélkül nem tudtam legyőzni Namelesst. Csak npc-vel ment. Anno nem volt annyi türelmem bevallom. Azót fejlődtem is sokat. Most str-es karival "lazán meglett", igaz kellett hozzá a dragonslayer gretshield. Ide én kevésnek éreztem a dodgeot, kellett ez a pajzs. :B :DDD Kitanultam az összes figuráját de a rohadt elektromos sebzése miatt mindig előbb fogyott el az estusom mint a HP-ja.
De közel áll hozzám egy alsógatyás katanás biuld is. Egyszer majd lehet azzal is végigtolom. Hátha több türelmem lesz a bossokhoz. De most egy pyros build lesz a következő.

#Solaire: a Nier: 10/10!

[ Szerkesztve ]

(#2856) ImpersonatoR

Secret trofeakbol csak 3 van a 3 kulonbozo endignek? Szoval ha meg akarom szerezni mind minimum 3x kell vegigtolni ?
Illetve osszes gyuru es osszes varazslat illetve emot hianyzik meg, oket egy vegigjatszas alatt meg lehet szerezni?

(#2858) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#2855) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hát anno én sem. De phase 2be ember nelkül onehit voltam neki okyan szarul adtam hpra és azért a nameless nem az akit no damagere fogok leverni.

Viszont most gundyr lement elsőre. Kedvenc boss továbbra is.
Dragon armour meg egyszer megszopatott mert földre kerültem sarokban és nem várt míg felkelek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2859) Šolaire válasza BOBAKILL (#2855) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem meglett a Dark Set Oceiros előtt,kedvencem volt az első részben 3-as chaos blade-el meg egy 9-es raw uchigatanával elég jó kari.
Egyébként mikor Untended Graves-ba megtaláljátok a Firekeeper szemeit és odaadjátok neki Firelinkben akkor megváltozik Firelink zenéje.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2860) Kvelstadt válasza Šolaire (#2859) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most nem adtam oda. Legutóbb odaadtam és nem tetszett neki szal most megtartotram.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2861) Šolaire válasza Kvelstadt (#2860) üzenetére


Šolaire
veterán

Te kis fukar :) én odaadtam neki. Oceiros meg Champion megvan most megyek Lothric kastélyba. Lassan benézek az első dlc-be. Karimbmár kezd felnőni :D Champion előtt hatalmas forgalom van behívtak háromszor egymás után.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2862) Kvelstadt válasza Šolaire (#2861) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez így nemigaz. multkor mikor odaadtam neki oszt elkezdett hisztizni hogy nem véletlen vak meg nem akarja latni a világot mer nagyon szétvan cseszve se gondoktam most kedves leszek és nem adom oda neki.
De hoztám ne jöjjön mikor majd leesik firelinkbe fentről mert nem lát. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2863) Šolaire válasza Kvelstadt (#2862) üzenetére


Šolaire
veterán

Tudod milyenek a nők,mit csodálkozol ;]
Odaadtam neki később mikor nem látom biztosan örül majd neki :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2864) Kvelstadt válasza Šolaire (#2863) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt hittem ő más mint a többi. :)

Haladtam. Kurva price 3szor úgy kapott el hogy elteleportált és nyomta a karddal aut a földrecsapós sugarat. Egyszer vaktába gurultam hogy majd hátha pont elkerülöm de nem sikerült. Aztán kétszer kerestem honnan tolja és mire meglett adigra telibe csapott.
Autan végül úgy lett meg hogy sikerült feltámasztania a tesót mert még egy ütés kellett volna neki de nem vokt staminám de onnan már csak tanciltam mig mögéjük nem kerültem és bevittem azt az egy csapást.
Ismerem a bosst meg voltam már itt de méfis úgy vert w szivem ahogy csak from játék tudja megpörgetni. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2865) Šolaire válasza Kvelstadt (#2864) üzenetére


Šolaire
veterán

Ikrek szemét egy harc :) dlc-be mikor mész? Szerintem holnap benézek már 75-ös vagyok.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2866) Kvelstadt válasza Šolaire (#2865) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most mentem be. Namlessig elmentem de nem mentem be hozzá csak begyujtottam a tüzet előtte.
Szal első dlc. Még nem mentem át a hídon hanem az előtte lévő részt jártam be. Nem olyan gáz csak kurvaóvatosan kell haladni mert nem látszanak a farkasok.
Meg volt valami nagyobb sötét farkas is, már 3x támadott meg de mindig eltünt mikor elkezdtem pofozni.
Azt meg tudod hogy utálok minden havas palyát szal külön ezt nem fejtem ki. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2867) Djuree válasza ImpersonatoR (#2856) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell végigtolni 3x, rakd ki a mentést pendrive-ra és töltsd vissza. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2868) vorosmarti válasza Djuree (#2867) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az ending-ek miatt valóban nem kell 3x végigtolni, de pl a gyűrűk miatt muszáj. Sőt ha 1-2 quest-et elnéz vki, akkor lesz negyedik is, mint nekem volt :D

(#2869) Šolaire válasza Kvelstadt (#2866) üzenetére


Šolaire
veterán

Ma belesek én is. Szeretem a havas tájakat :D kellemes emlékeim vannak róla.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2870) Djuree válasza vorosmarti (#2868) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha kellenek a +2/+3-as gyűrűk akkor igen, de minek? én azok nélkül is über op vagyok pyroval, így sincs már kihívás. magasabb ng-be meg nem megyek, már úgyis láttam mindent, nincs értelme...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2871) vorosmarti válasza Djuree (#2870) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Úgy értettem, hogy ki akarja maxolni az osszes achit-t. Persze lehet h félreértettem :)

(#2872) vorosmarti válasza ImpersonatoR (#2856) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ha minden achi-t ki akarsz lock-olni, akkor legalább 3 végigjátszás kell. Vannak gyűrűk amikből van +2 +3, sőt emlékeim szerint egy +4-es (ez elérhető a 3. végigjátszásban) is lesz. Az összes gesture is odafigyelést igényel, mert vannak quest-ek amik egy végigjátszáson belül nem működnek együtt. Ha az egyiket megcsinálod, akkor a másik nem lesz lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#2873) Kvelstadt válasza Šolaire (#2869) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fogod szeretni. Én is azt mondom hogy jó dlc annak elkenére hogy havas.
Több olyan pont is van hogy elindulsz másfelé majd visdzajutsz oda ahonnan indultál.
Az nem tetszik hogy több olyan rész is van mikor valaki messziről magasból molesztál s közben neked van kivel küzdened.
Olcsó megoldás volt ez demon ruinban is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2874) Šolaire válasza Kvelstadt (#2873) üzenetére


Šolaire
veterán

Demon Ruins ne is mond fentről nyilaztak meg az a kukac :D de az is tetszett a végére volt egy kis kihívás. End boss megvolt a dlc végén?

“Praise The Sun” \[T]/

(#2875) Kvelstadt válasza Šolaire (#2874) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja és ha a kukacot elkaptad meg a nyilat lekapcsoltad akkor vomt egy nagy üres tér aminek értelme nem volt mert vokt tűz a boss előtt.
Most vagyok az egyik bossnál és van is vele gondom..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2876) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#2875) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Demon Ruinsban a nagy placcon van sok-sok rákocska és van egy fal darab is téglából. Ha eléállsz amíg még megy a nyílvatő gép akkor a falat ledönti és lesz egy item ott. De vissza lehet kapcsolni a gépet ha esetleg visszamennél és már lekapcsoltad. :D

Az eső dlc-ben csak Friede a gecó boss. A másik boss az nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#2877) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#2876) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi az infót de minden secret cuccot megtaláltam.
Mondjuk van egy lávás rész ahol van 3 spell a láván. Azt most nem vettem fel mert semmilyen spellt nem használok.
És fridát így kell? Látjatatlan aztán benyomja az op támadást.ezzel van bajom. Próbáltam sarrokba állni és csapkodni mikor jön a hangeffekt,próbáltam gurulni folyamat meg rohanni is. Van hogy elkerülöm.van hogy nem. Semmi befolyásom nincs rá.
Phase 2be meg jól gondolom hogy a nagyot hiába ütöm nem sebződik?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2878) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#2877) üzenetére


Kvelstadt
veterán

3 phase? Na ezért nem kell több ds! Ennyire futotta?
Ez a nagy ötlet? Gratulálok..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2879) lbandi777 válasza Kvelstadt (#2877) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Kezd úgy friede hogy dobj bele 1 kukri-t akkor hiába tűnik el a kés látszik,vagy nyilat bele az is látszik 1 darabig, phase 2 fatert üsd az könnyebb.

(#2880) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#2877) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Demon Ruinsban 2 lávás rész van ahol cuccok is vannak. Egy ott ahol sok patkány van egy helyen. Ott kell lemenni lépcsőn. A másik meg ahol a Fume ultra greatswordos npc van. Flash Sweat kell oda meg a gyűrű esetleg a bogyó (neve nem jut szembe) még plusszban. 1 slot kell hozzá de megéri.

Friede: Ariandel papa is sebződik, -jobban is mint Friede- a 2. fázisban. A nagyot üssed, persze ha Friede gyógyít akkor őt is meg kell csapkodni. A 3. fázisban már idegtépő a harc. Én aludtam is egyet rá.
Az én taktikám ami célravezetett az a BB féle "belemászom az arcába". Nálam csak ez vezetett célra. Ha csak hátrálsz és gurulgatsz akkor a kombójával kicsinál. De ha csapkodod folyamatosan akkor megroggyan a kis térde. Menj csak rá folyamatosan! Én csak gyógyítani gurulgattam el tőle.

Lehet néha látni hogy merre tipeg ha láthatatlan, de én is csak gurgulásztam előle.

[ Szerkesztve ]

(#2881) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#2880) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Rajöttem hogy a nagy is sebződik. Eljutottam p2-be 15estusal aztán 3ba 12 vel és ott egy csapás éllete volt és kicsinált.
Megyek rágyujtok..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2882) ThySoul válasza Kvelstadt (#2881) üzenetére


ThySoul
senior tag

És midir nehezebb lesz :D

(#2883) Kvelstadt válasza ThySoul (#2882) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Remélem lesz vagy 5phase amiből 3 láthatatlan és legalább 3an vannak.
Ez már nem nehezítés, vagyis az de nem az a korrekt fajta. Ez már olcsó szopatás.
Na de szereztem egy kis sikerélményt. A másik boss meglett 2jára ember nélkül.
Elsőre nem halt meg az első mire jött a másik és kétoldalról szétkaptak egy támadással.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2884) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#2883) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megvan a f#sz köcs#g k#rva!
De akkor is egy sz@r boss. P3ba mikor lathatatlanból beadta a torokmeccést azt 40es statos hpval ember nélkül nem éltem túl.

Kedves Solaire.
Kivámcsian varom a vélemenyed a bossról annak fényében hogy te is régi motoros vagy ds-ben és visszagondolsz arra mikor meg tudtak bosst csinálni 3 élletcsík és invisible op attack nélkül.
Amúgy kúrvajó volt ez a dlc. Havas ugyan de jó a helyszín, jó a palyatervezés es az ellenfelek is pont jók. Nem túl nehezek de nem is könnyűek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2885) lbandi777 válasza Kvelstadt (#2884) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nálam Friede torony magasan a legjobb fromsoftware boss,és a legnehezebb is.

(#2886) Kvelstadt válasza lbandi777 (#2885) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kinek mi.
Nekem C.Gundir a kedvenc mert az egy fer harcot jatszik és fizikai támadást tol. Vele küzdeni kell. Kerülgetni tamadni kivarni dodgeolni. Ennyi elégy egy jó bossfighthoz.
Nem az hogy hogyan nehezítsük meg? Legyen lathattlan es onnan toljon egy op sebzést mer normalis ötletünk nincs.
Ez csak az én véleményem és nem akarlak meggyőzni hogy friede nem jó boss de én elég rég tolom a from játékokat és azt mondom itt már megfáradt a sorozat és elfogytak a jó ötletek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2887) Šolaire válasza Kvelstadt (#2884) üzenetére


Šolaire
veterán

Most egyelőre annyit mondanék hogy 75-ös szinten chaos blade maxon eljutottam friede-ig. Első fázis megvolt. Most hagyom ülepedni. A farkasokkal táncoló boss tetszett :) Van negatív meg pozitív meglátásom is. Ha meglessz a főboss meg van egy rész amit még nem néztem meg az elején. Akkor mondok véleményt

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2888) lbandi777 válasza Kvelstadt (#2886) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nekem pont azért tetszik mert minden stílus benne van ami eddig from játékban bossok voltak, nem elég 1 mozdulatsort betanulni.Én a demons óta az összes játékukat játszom több 1000 órám van bennük úgyhogy én is ismerem az elődöket.Gundir nálam elvérzik mert nem bírom ki és mindíg leparyzom,ugyanez Pontiff.De még Friede-t is szoktam paryzni.

[ Szerkesztve ]

(#2889) Šolaire válasza lbandi777 (#2888) üzenetére


Šolaire
veterán

Vétek parry-zni a bossokat szerintem úgy nem kihívás. Tény hogy a dlc veteránoknak készült. Egy szuszra lenyomtam egy hely maradt ki meg ugye a fő boss. Zseniális lett kiváncsi vagyok ezt hogy fokozzák a The Ringed City-vel. Ami nekem nem tetszett hogy rengeteg a harc az álandó túlerőről nem is beszélve :) szerintem az egész játék alatt harcoltam ennyit. A végén inkább szaladtam. Pályatervezés zseniális itt tényleg beleadtak apait,anyait.
Fő bossról elsőre furcsa volt hogy az első fázis után jöhet be a segítség. Külön tetszett hogy a the ringed city fő bossa Gael bejön nekünk segíteni mi több ő csal be a dlc-be.
Hagyom ülepedni még pár napig befejezem az alapjátékot és a másik dlc-t. Ennyi év után lehet írok egy mega tesztet :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2890) lbandi777 válasza Šolaire (#2889) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ringed city-be majd megérzed a túlerőt,ott már szerintem is túltolták a biciklit.

(#2891) Šolaire válasza lbandi777 (#2890) üzenetére


Šolaire
veterán

Itt is taktikázni akartam meg nyilazgatni. Hát nem. Kőkemény harc volt. Viszont a pályatervezésre nincsenek szavak. Zseniális. Friede első fázis könnyű de utána bedurvulnak. Kicsi a karakterem is ez tény de nem tudtam várni tovább.
Még a hatása alatt vagyok kell pár nap szünet :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2892) ImpersonatoR

Xbox one on tolom ott nincs kimentos moka meg mar mind1 mert 2 ending megvan ugy is ujra kell kezdeni 3x.
Amivel most szenvedek es nem birok rajonni miert csinalja az az hogy csomo infusiont nem enged. Hiaba van mind a 15 fajtabol tobb is pl poisont, vagy bloodot nem tudok rakni a fegyokra mindig csak 7 fajtabol valogathatok. ;(
Dlc ket most tolom en is Ariandel eleg rovid volt sajna.
De a ringed city eddig nagyon jo. Es jon az xp ;)

[ Szerkesztve ]

(#2893) ThySoul válasza lbandi777 (#2890) üzenetére


ThySoul
senior tag

Hát ott szerintem az első és a második boss közötti rész amit nem gondolták át+a hiddem boss. (mo djuk a ds2 sotfs kiadásához képest az is semmi szerintem)

(#2894) lbandi777 válasza ImpersonatoR (#2892) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Keress coal-okat ha azt odaadod a kovácsnak akkor tudsz majd különböző infuse fejleszteni.

(#2895) Šolaire válasza ThySoul (#2893) üzenetére


Šolaire
veterán

Azt mondod a Scholar durvább? Akkor megnyugodtam :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2896) lbandi777 válasza Šolaire (#2895) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Szerintem meg ez a nehezebb,majd meglátod.

(#2897) Šolaire válasza lbandi777 (#2896) üzenetére


Šolaire
veterán

Majd kiderül :) ez a dlc is elsőre tűnik keménynek de kiismerhető. Arra mentek a fejlesztők hogy amit eddig megszoktál stratégia azt felrúgták. Nekem bejön. Hétfő,kedd nekiugrok az end bossnak is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2898) BOBAKILL válasza Šolaire (#2895) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Ringed city véleményem szerint a legjobb hangulatú dlc a DS világában. Igazán dark fantasys. Ki***ott jó hangulata van, főleg ahol Gaellel kell küzdeni. Ott én majd lef***tam a gatyámat. Nekem nagyon bejött.
Gael lett az első számú kedvenc bossom, kíváncsi vagyok hogy Kvelstadt-al mit szóltok majd hozzá. :)) Nem a legnehezebb boss de sztem a legjobb. :)

A többfázisos harcokra visszatérve,szerintem Kvelstadt kedvence lesz a Demon Prince bossharc. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2899) Šolaire válasza BOBAKILL (#2898) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi az infót. :) ebbe 4 boss van? 75- ös vagyok. 100- as szinten benézek :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2900) ThySoul válasza BOBAKILL (#2898) üzenetére


ThySoul
senior tag

Spoiler
Mikor megláttam a két démont, mondom nincs az az istem, hogy ennek van második fázisa, annyira nem lehetnek rohadékok....volt :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.