Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Viktor77 válasza Šolaire (#6650) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, az első részben sokkal közvetlenebb volt az irányítás.
A 2-ben van egy kis delay, ami megvan a 3-ban, de a 2-ben megszoktam, így nem ért meglepetés.
Ami most a 3-ban megint jó, az az, hogy a 2-ben ha elindítottál egy mozdulatsort, akkor addig hiába váltottál irányt, az a sor be volt fejezve. Sokszor estem le emiatt.
Most a 3-ban, ha a mozdulatsor közepén iránytváltasz (mert mondjuk 2 ellenfél van), akkor a vége a másik irányba történik meg, ez nagyon tetszik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6652) MageRG válasza kwzatz (#6647) üzenetére


MageRG
addikt

Én dsfix-szel Oolacile egyik liftjén rendszeresen meghaltam, mert vagy működött a padló ütközésdetektálása, vagy nem.
De attól még elég röhejes olvasni, hogy mind a 3 rész bugos sz@r, amikor egy másik bugos vackot pakolnak fölé.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#6653) Šolaire válasza MageRG (#6652) üzenetére


Šolaire
veterán

Lassan rendeződök, melóhely stb. Lehet el is kezdem a szériát újra, úgyis fent van a gépen. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#6654) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Mindegyik rész megvan nekem PC-n is meg ps4en is. Soha nem volt azzal probléma hogy fagyott volna a játék vagy kilepett volna stb. PC és ps4en sem.
Az első rész remastered meg főleg nem. A régebbivel sem volt ilyen jellegű gond.
Az hogy valami mod program miatt bugos, az talán nem a játék hibája. :DDD

A 2ben a legfosabb a harcrendszer. 1 hibája van. Ahogy kolléga írta előbb. Utsz és hiába lockoltad be az ellent, van hogy mellé üt, amerre a joyt nyomod elvileg . Néha nagyon mellé néha pár centire. Baromi idegesítő. De ezt leszamitva sztem a DS2 is zseniális rész. Sok szempontból.

(#6655) Mans20 válasza BOBAKILL (#6654) üzenetére


Mans20
addikt

Nálam többször van, hogy valami csatlakozási hiba miatt kirak PVP-ből. Nincs semmi mod csak a magyar felirat.

(#6656) MageRG válasza Mans20 (#6655) üzenetére


MageRG
addikt

PvP-ből akkor is kidobhat, ha a másik fél ragequit-el.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#6657) Mans20 válasza MageRG (#6656) üzenetére


Mans20
addikt

Néha kirak semmi felirat nélkül. Régen tartottam a PVP-től, most meg szinte csak abban vagyok. Volt aki adott 99 nagy hős lelket meg parazsat.

Hogyan lehet ennyi ilyen lelket összeszedni? csalással? ha igen akkor hogy nem bannolja a steam?

[ Szerkesztve ]

(#6658) MageRG válasza Mans20 (#6657) üzenetére


MageRG
addikt

A csalók nem mindig megkülönböztethetők a legitim karakterektől. Pl. 99 hős lelket elvileg össze is lehet szedni, csak nagyon sokáig tart (vagy sok másik ember kell, aki neked adja).
Egyébként ez nem is feltétlen baj, meg lehet spórolni a farmolást.
A nyilvánvaló csalókat (pl. SL1, 99 minden stat) valamennyire szűrik.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#6659) Šolaire válasza MageRG (#6658) üzenetére


Šolaire
veterán

Néhányszor beleszaladtam én is csalókba, végtelen életerő stb. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#6660) Mans20


Mans20
addikt

Köszi

Azt hittem Halflight után vége a Ringed-nek, nem értettem mi ez a Filianore jelenet, de a következő rész nagyon komolyan néz ki, már nagyon világvége. Midirhez még csak belestem.

(#6661) MageRG válasza Mans20 (#6660) üzenetére


MageRG
addikt

Vaatinak van egy videója Filianore és egy elég obskúrus animációs film (Angel's Egg) kapcsolatáról. Valószínű, hogy ez volt az inspiráció.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#6662) Šolaire válasza MageRG (#6661) üzenetére


Šolaire
veterán

Linkelnéd légyszives? Érdekelne.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6663) MageRG válasza Šolaire (#6662) üzenetére


MageRG
addikt

Tessék: DS3 Lore: Angel's Egg & Filianore

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#6664) Šolaire válasza MageRG (#6663) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszönöm.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6665) Mans20 válasza MageRG (#6663) üzenetére


Mans20
addikt

Ebből nem értek sokat. Neten elolvastam de valami katyvasz az egész történet.

(#6666) Bad Pritt válasza MageRG (#6663) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy Youtube-on fent van a teljes Angel's Egg, nagyon érdekes.

És tényleg lehet érezni némi áthallást, nagyjából mint a Berserk anime esetében is, arról is van csomó elemzés.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6667) Mans20


Mans20
addikt

Jó volt ez a Gael, elment 12 flaska. Midirnek meg fél életét tudtuk csak leszedni 3-an.

(#6668) Šolaire válasza Mans20 (#6667) üzenetére


Šolaire
veterán

Midir szívós egy dög nagyon nem szerettem. Gael viszont nagyon penge. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6669) Shadowguard válasza Šolaire (#6668) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Süsünek a legnagyobb baja, hogy baromi unalmas fight. Ha csak a számokat nézzük Gaelnek sincs sokkal kevesebb élete nála. De az egy több fázisos, pörgős csata. Midir meg 95% unalom és egy kevés szerencse P2 miatt. NG+-on oneshot volt, ha jól emlékszek meg is egyszer ütött már csak.
Bár én Gaelnél is megtaláltam a free hit ablakokat, ebben jó vagyok :DDD

(#6670) Šolaire válasza Shadowguard (#6669) üzenetére


Šolaire
veterán

Midirnél azt nem szerettem egyébként, hogy rengeteget kellett rohangálni, nem mindig a minnél hatalmasabb boss a nyerő.
Gaelnél pl mikor nyílpuskázott harc közben én meg oldalaztam hogy kikerüljem közbe volt hogy a sorozat eleje elkapott teljesen beleéltem magamat nagyon vagány boss nekem etalon. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6671) Mans20


Mans20
addikt

Szívbajt kaptam amikor betöltöm a játékot és nincs meg a kétmillió lelkem. Éjjel bealudtam, Irithillben meg megöltek valahol, szerencsére megtaláltam a helyét.

PVP-ben mitől függ, hogy mennyi lelket ad a másik ha legyőzik? Volt hogy ketten harcoltak, egyik meghalt és valami 400000 lelket kaptam.

(#6672) Šolaire válasza Mans20 (#6671) üzenetére


Šolaire
veterán

Érdekes téma, ezt találtam róla. [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#6673) Mans20 válasza Šolaire (#6672) üzenetére


Mans20
addikt

Köszi. Úgy tudom hogy csak velem egyszintükekkel kerülhetek össze, még csak NG végén vagyok de nem mentem end bosshoz, így már 213-es szintem van. Lehet emiatt jönnek NG+ os ellenfelek? Legtöbben erősebbek nálam.

(#6674) Šolaire válasza Mans20 (#6673) üzenetére


Šolaire
veterán

Valamennyi szórás van a szinteknél jöhetnek erősebbek, de van határ azért. [link] [link] [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#6675) Mans20 válasza Šolaire (#6674) üzenetére


Mans20
addikt

Akkor így nem tudok kezdőknek segíteni az első pályákon.

(#6676) Šolaire válasza Mans20 (#6675) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem ez amit linkeltem arra vonatkozik hogy jóval magasabb szintű nem tud betörni hozzád van egy határ + -, a 120-as szint meg azért ajánlott mert ott a legnagyobb a forgalom. Raksz le jelet tudsz segíteni bárkinek aki behív, olyankor egyébként is csökken az életerő, stamina, estus stb. Tehát ha bemész egy level 10-hez a 200-as kariddal akkor az ő világába gyengébb leszel, a boss meg persze erősebb. :)
Régen toltam már a 3. Részt de azért igyekszem segíteni, ha valami másképp van jelezd légyszives.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6677) MageRG válasza Šolaire (#6676) üzenetére


MageRG
addikt

Úgy tudom a DkS3 matchmaking azt is nézi, hogy mennyire táposak a cuccaid. Hasonlóan a DkS 1 Remasteredhez.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#6678) Šolaire válasza MageRG (#6677) üzenetére


Šolaire
veterán

Ez nekem új azt hittem a kari szintjét nézi, most is tanultam valamit. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6679) slaye


slaye
csendes újonc

Üdv nektek már régóta követem a Dark souls fórumot gondoltam ideje csatlakoznom :)

(#6680) Šolaire válasza slaye (#6679) üzenetére


Šolaire
veterán

Üdv köztünk. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6681) Drp81 válasza slaye (#6679) üzenetére


Drp81
aktív tag

Üdv. :)
Na és hogy állsz a sorozattal?

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#6682) Weareus


Weareus
addikt

Üdv. Na, én is csatlakozom, elindultam a lejtőn. :DDD
Minden a Bloodborne-al kezdődött, most tolom a DS3-at. Az első 3 bosson túlvagyok. Jóféle a games nagyon. Most rendeltem be a DS1 remastered-et. PS4 és úgy általában konzolszűzként a Bloodborne pont fincsi kezdés volt a kontrollerrel... :C

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#6683) wierra válasza Weareus (#6682) üzenetére


wierra
senior tag

:C Üdv a klubban! Kellemes felfedezést!

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#6684) Šolaire válasza Weareus (#6682) üzenetére


Šolaire
veterán

Üdv, jó játékot. :)
Avatárod vagány. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#6685) Drp81 válasza Weareus (#6682) üzenetére


Drp81
aktív tag

Üdv :) Nálam is a BB-vel kezdődött minden, aztán ugyanúgy DS3 (alapjáték kész, a DLC-vel még mindig szívok), majd DS1 (Blighttown sucks!). A DS2 még kimaradt, de már megvettem azt is. Jó játékot! :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#6686) Weareus


Weareus
addikt

Köszi mindenkinek.
Az elején a mestertől elkoboztam az Utchigatanát, így elkezdtem húzni a dext (vagy skillnek hívják?). Aztán meglett az Astora Ultra Greatsword meg a nagy kőpajzs. (Great stoneshield?).
Felhúztam a strength-et, hogy elbírjam őket és most már azt hiszem, ezen a vonalon erősödök tovább.
Ahová az Ultra Greatsworddel odaütök, nos ott oda van ütve. +5-ös most. A statokat mikor-hol lehet újra elosztani?
A fegyver 10-es szintig húzható?
Azt hallottam, hogy a gemekkel itt ésszel kell bánni, mert elveszhet a fegyver skálázódása...
Jó játékot mindenkinek.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#6687) Bad Pritt válasza Weareus (#6686) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A statokat mikor-hol lehet újra elosztani?
Később egy bizonyos személynél lehet majd, eltéveszthetetlen. Spoilerbe leírom, ha nem magad akarod felfedezni: Rosaria, Cathedral of the Deep területen található majd.
A fegyver 10-es szintig húzható?
Yep.
Azt hallottam, hogy a gemekkel itt ésszel kell bánni, mert elveszhet a fegyver skálázódása...
Szerencsére mindent ír a kovácsnál, mikor csak rámész a különböző lehetőségekre, szóval egyértelműen látszik, mi hogyan skálázódik bizonyos kavicsokkal.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6688) Mans20 válasza Weareus (#6686) üzenetére


Mans20
addikt

Van fegyver amit csak 5-ig húzhatsz.

(#6689) Weareus


Weareus
addikt

Szuper. Köszi.

Mans20: neked is. Akkor az Astora jó lesz, mert most +5-ös és írja még, hogy a köv. szintnek milyen követelménye van.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#6690) Bad Pritt válasza Weareus (#6689) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Általánosságban a boss lelkekből készült fegyverek, illetve amiket twinkling titanite-tal kell fejleszteni mennek csak +5-ig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6691) Šolaire válasza Weareus (#6686) üzenetére


Šolaire
veterán

Később újraoszthatod, a játék folyamán úgyis lesz kedvenc fegyód akkor is eldöntheted hogy dexes, strenght esetleg faith karit építesz. Hibrid karit nem ajánlom pl pakolsz dexre meg strenght-re is mert akkor nem lesz erős a karaktered. Én a dexest szeretem dexet felúzom 40,50-re teherbírásra csak annyit rakok, hogy könnyen tudjak mozogni gurulni az összes többi pedig megy a hp-ra meg a staminára.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#6692) MageRG válasza Weareus (#6689) üzenetére


MageRG
addikt

Ha dexre gyúrsz akkor érdemes sharp-ra fejleszteni.
Az Astora GS amúgy egy brutál fegyver, különösen a weapon art.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#6693) Šolaire válasza MageRG (#6692) üzenetére


Šolaire
veterán

Sose próbáltam, mindig katanával nyomultam de ki fogom próbálni. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6694) slaye


slaye
csendes újonc

Én már 4 éve rabja vagyok a demon"s soulstol a sekiróig de a ds 3 mal kezdtem el akkor még nagyon utáltam, akkor az első bosst se tudtam megölni aztán láttam a blood bornet milyen jó játék de az is from softwaretöl van.
Akkor megfogadtam ha mind a 3 Dark soulst részt végig tolom akkor veszek egy ps4-et
és azóta minden évben újra játszom őket.:)

(#6695) Shadowguard válasza slaye (#6694) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én DS3 megjelenése idején ránéztem a "demóra", akkor annyiban is maradt a dolog. Nekem a Nioh volt az, ami megtörte a jeget, azóta vagyok a stílus rabja. Remélem jön a második rész is PC-re, mert a kontrolleres irányítás nekem nem az esetem :(
Demon Souls remake se jön PC-re, már a Bloodborneról is lemondtam... Még ebben reménykedek... Öreg kutya vagyok már az új trükkökhöz.

(#6696) slaye


slaye
csendes újonc

Nioh 2 annak kell jönnie pcre szerintem az utolsó dlc nél fogják bejelenteni.

(#6697) Mans20


Mans20
addikt

Érdemes DS3 secret videókat nézni, megint olyat találtam, amiről nem is tudtam. Ez a Lapp nevű NPC is kimaradt.

(#6698) Šolaire válasza Mans20 (#6697) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem is új, köszi. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6699) Bad Pritt válasza Šolaire (#6698) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Neked is? :Y Ez meglepő, annyira nincs eldugva szerintem a csávó az elején.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6700) Šolaire válasza Bad Pritt (#6699) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha találkoztam is vele nem emlékszem rá.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6701) Bad Pritt válasza Šolaire (#6700) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem tuti csekkoltad, mert kb az út közepén van, de befejezni először én se tudtam a questjét, mert az uccsó helyén rendesen elbújt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6702) Šolaire válasza Bad Pritt (#6701) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem sok idő van játszani sajnos, vírus betett rendesen. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6703) Mans20


Mans20
addikt

Mi ez a bug? eddig ilyet nem láttam. Akkor jön elő, amikor ráütök az ellenfélre, vagy rálockolok. Nincs fent mod. Tegnap még nem volt ez. Steam-es a játék.

(#6704) Šolaire válasza Mans20 (#6703) üzenetére


Šolaire
veterán

Én még ilyet nem láttam, tapasztaltam. :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#6705) Mans20 válasza Šolaire (#6704) üzenetére


Mans20
addikt

Szerencsére elmúlt. Most meg fagyogat a játék, 20 alá esik az fps hirtelen és megáll a kép egy pillanatra. Ez is új.

(#6706) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv Mindenkinek!

A játék-sorozat topikjait, a Topikgazda és a tagok kérésére összevonjuk. Ezt a témát zárom, folytatás a Dark Souls topikban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.