Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Šolaire válasza ThySoul (#2350) üzenetére


Šolaire
veterán

Azt tényleg nehéz megszokni. B gomb-al jobb volt az ugrás. A 2. Részben vissza lehetett állítani itt nem találtam sajna.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2352) wanted5 válasza Šolaire (#2351) üzenetére


wanted5
őstag

A 3. részben is vissza lehet, most fejből nem tudom, de van rá lehetőség. Telepítés után az volt az első dolgom, hogy visszaraktam a B-re.

(#2353) ThySoul


ThySoul
senior tag

NG+2 végére értem, csak a Ringed maradt, a végigjátszás alatt 4 boss szívatott meg nagyon: Nameless, Pontiff (fhuu én hogy utálom őt)a testvérek és Ocerios. (ez pedig eddig mindig ment elsőre) Final boss pl első try volt, Champion másodjára.

(#2354) ron8


ron8
senior tag

Próbáltam utána nézni, hogy mi is ez a dark sigil ill. mi a funkciója, de sajna elég rossz az angolom :(. Annyira rájöttem, hogy kapcsolatban ban a hollowinggal... Valaki eltudná magyarázni nekem?

[ Szerkesztve ]

(#2355) Šolaire válasza ThySoul (#2353) üzenetére


Šolaire
veterán

Oceirost de utáltam :)
wanted5:sikerült átszoknom már kár hogy menüből nem lehet állítani mint a 2. Részben.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2356) wanted5 válasza Šolaire (#2355) üzenetére


wanted5
őstag

system > utolsó előtti fül > key bindings
és egyszerűen az ugrást is a B-re állítod, ennyi

(#2357) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Ariandel dlc-ben járok. Persze beinvedeltek. Nem tudom hogy lehet úgy csalni hogy egyik pillanatban ott vagy másikban tíz méterrel arébb... persze kaptam egy parryt a semmiből.. és vége. Igaz elötte a hpja 80%át leszedtem. Jól felhúztam magam.
Az arénéba hogy lehet lejutni? Mindenhol azt nézem merre tudnék lemenni de csak leestem. Valahol rá kellene esni az ágakra.
Első boss nem volt nehéz, ng+on vagyok. Viszont most megnyitottam a lejárót Friedehez is. Nagyon fosok.. :DDD

(#2358) Šolaire válasza wanted5 (#2356) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi az infót :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#2359) mad1 válasza ron8 (#2354) üzenetére


mad1
veterán

Pont most volt rolla szo. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#2360) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#2357) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

??? Az arénába a firelink bonfirenél lehet lemenni. A jeges rész az már más. (de ott is adja magát.)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2361) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#2360) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, tudom hogy ott lehet. Nem is arra gondoltam, hanem ahol a bossharc volt azon az "épület" tetején felülről látni valami cuccot amit fel lehet szedni. Csak nem tudom hogy lehet odajutni, gondolom az ágakon valahol. Majd ráakadok. :)
Ez a Friede bossharc eléggé idegtépő lesz. Bár csak egyszer mentem neki eddig. Ma kipihenten nekiállok, talán menni fog. Az eleje könnyű, de a második fázisban már elfogyott a stamina és beszoptam a fagysebzést is. Könnyebb mint a Nameless harc?

(#2362) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#2361) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amúgy a friede meglepően könnyű. A Ringedben vannak igazi szopattyúk :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2363) Yodamest


Yodamest
addikt

A 7végén végeztem én is az alapjátékkal, még a 2 dlc lesz hátra. Ez ilyen tipikus souls dolog, hogy a dlc-t a legvégére érdemes hagyni, mert mindig az a legnehezebb. Még valamikor lvl 75 körül bementem az alaszkai pályára, vittem is egy ideig, de azok az assassin varjak úgy szétszedtek, hogy hamar rájöttem tovább kell állni.
Most mire végigvittem lettem valami lvl105 így már sztem jobb lesz visszanézni oda :) Ja meg először még a boss sem volt hostile, szal max beszélni tudtam vele, adott is egy gyűrűt ami a fagytól véd, majd saját maga ellen felhasználhatom legalább hehe.

Minden boss megfeküdt, ami eddig elérhető volt. Nameless meglett kb 5. próbára, nekem inkább az 1. fázisával voltak gondjaim (ott haltam 4-et), mindig megpörkölt a sarija és nem láttam semmit a hülye kamerától. Amikor leszállt már annyira nem volt gáz, úgy egyből meglett, sikerült 2X lestaggerelni és bekritikálozni, hamar meghalt.

Viszont ez nagyon faxa funkció, hogy Rosarianál nemcsak nullázni lehet a pontokat, hanem gyak. teljesen újrakreálható a karakter. Lehet ha mindennel végeztem áttravesztizem valami assassin csajszivá, sok jó dex fegyó van már ebben a részben. Nagyon jók a duál fegyverek, megérnének egy végigjátszást. Kérdés, hogy mivel én szeretek coopozni, milyen élet van NG felett... Mert ha jóval kevesebben vannak, akkor lehet inkább kezdek egyet teljesen 0-ról dex builddal.

(#2364) Rigormortiis válasza ron8 (#2354) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egy questsorozat része, hogy megkapod. Nagyon tomoren a lényeg, hogy kapsz 5 'ingyen szintet', de cserébe hollowed maradsz. Ahhoz, hogy majd ne legyél hollowed, vissza kell fizetni az 5 szint árát.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#2366) Šolaire


Šolaire
veterán

Black bladet érdemes fejleszteni? Több staminát eszik mint az uchigatana.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2367) Šolaire


Šolaire
veterán

Ha ezt szánták souls utódnak. Hát nem tudom. Mondjátok meg ti.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2368) weres78 válasza Šolaire (#2366) üzenetére


weres78
senior tag

Én szerettem nagyon. Hosszú, nem kell nagyon közel menni vele. Mondjuk nehéz és gyakran kell javítani... Viszont nagyon üt, és nagyobb területen sebez, legalábbis nekem így tűnt...

(#2369) Šolaire válasza weres78 (#2368) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Elkezdtem fejleszteni a black blade-et. Jó lesz későbbre nagyobb a sebzése.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2370) Jazz válasza Redcaster (#2348) üzenetére


Jazz
veterán

Nem tartalmaz időpontot a link, jó hogy szóltál.
7:20-tól

(#2349) Solaire:
Nem ismerem a kontrollelt. Csak azt hittem hogy velem vagy az egér/bill. kombóval van a baj, de nem, mert lásd video, kontrollellel is ellőfordul.

Ugye a pajzsrúgás az előre+bal klikk. Na most a játék során folyamatosan előre mész és nyomod a bal klikket, úgy kismillió alkalommal. Full esélytelen kiküszöbölni az akaratlan pajzs rúgást, főleg harc közben.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2371) Šolaire válasza Jazz (#2370) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem tökéletesen működik az irányítás kontrollerrel csak ennyit tudok mondani. Nincs akaratlan mozgás pajzsrúgás stb.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2372) Jazz válasza Šolaire (#2371) üzenetére


Jazz
veterán

Valami config file-ban, valahogyan nem lehet ezen kombók hotkey-eit átírni, módosítani?
A pajzsrúgásra rátennék egy "egér középső gomb+alt"-ot. Oszt probléma megoldva. :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2373) Šolaire válasza Jazz (#2372) üzenetére


Šolaire
veterán

Ezt nem tudom sajnos. Bevallom konzolos voltam. Witcher 1-et toltam csak egér bill kombóval :D Mikor a pc-t raktam össze nekem természetes volt a kontroller a souls játékok miatt. Egyébként az ilyen játékokhoz javasolt egy 360 joy,de ha vér pc-s vagy úgyis egerezel :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#2374) Jazz válasza Šolaire (#2373) üzenetére


Jazz
veterán

Mi az a konzol? Kontrollert is csak képről láttam. Ördögtől való dolgok ezek én mondom. Távozz tőlem konzol... Nincs azaz erő hogy hozzáérjek egy ilyenhez, pláne nem hogy rádugjam a szent PC-re. :D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2375) Šolaire válasza Jazz (#2374) üzenetére


Šolaire
veterán

Mondom én :D
Más:anno mikor Volnirt legyűrtem túlságosan könnyű volt. Azóta kaphatott pár javítást mert kellett püfölni rendesen. Végre elértem a kedvenc helyszínemre de előtte még benézek Smouldering Lake-be.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2376) BOBAKILL válasza Šolaire (#2375) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mi a kedvenc? Irithyll? :)
Más: Végre legyűrtem Friede nővért. Ötödjére meglett a csaj. Azért nem volt könnyű. Összes estus odalett, lvl140 körül vagyok ráadásul. Kemény adrenalin bomba volt a harc. :) Most jöhet a nameless majd a ringed city. :))))

[ Szerkesztve ]

(#2377) Šolaire válasza BOBAKILL (#2376) üzenetére


Šolaire
veterán

Bevallom elérzékenyültem :D fejlesztők alaposan rájátszottak hogy fogják meg a régi játékosokat is. Egyébként anno szidtam a dancert mert az elején kinyírtam és akkor nehéz volt. Most szép sorba haladok dancer is él még.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2378) mad1 válasza Šolaire (#2367) üzenetére


mad1
veterán

Nem tom ez az anime dark side?Annyira nem jon azert be ez a high tech fuszerezes.Elveszti valamelyest a sotet vilagat a dolog.

Ne szemetelj ! = Steam

(#2379) Šolaire válasza mad1 (#2378) üzenetére


Šolaire
veterán

Anno mikor még topikja se volt a Dark Souls-nak volt egy nagyon jó magyar nyelvű wiki [link] amit azóta sajnos hagytak meghalni.
Abban az időben teljesen újnak hatott a dolog sokmindenre magamnak kellett rájönni és annyira egyedi volt hogy nem tudtam máshoz hasonlítani.
Tény hogy elindított egy divatot pl:Lords of the Fallen,Nioh de pont amit leírtam az újdonságát és egyediségét fogja elveszíteni ha egy souls klón lesz. Én azért adok neki egy esélyt már nagyon várok egy hosszabb gameplay videót. Ha a fromos srácok készítenék akkor nem lennének fenttartásaim de így majd meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2380) ron8 válasza Rigormortiis (#2364) üzenetére


ron8
senior tag

És az miért jó ha nem vagyok hollowed? Mire van hatással?

(#2381) Yodamest válasza Jazz (#2374) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát pedig nagyon rosszul jársz ezzel a felfogással, mert sok műfaj arra van tervezve. pl. hogy játszol bármiféle platformer, autós, verekedős játékot? Szenvedés ezeket billentyűzettel tolni, arról nem beszélve, hogy jelentős hátrányban is vagy a kontrolleresekkel szemben. Na mind1 kinek-mi, de szvsz nem szabad ennyire beskatulyázottan elítélni az új, még nem próbált dolgokat.

Más: Friede nővérrel én is végeztem tegnap, megmondom őszintén az idézhető npc-t behívtam, mert nem tudtam mi fog ott várni, de nem bántam meg, mert így elsőre meglett. 1. fázisában még egyedül kellett harcolnom, utána jött be a lovag, de kellett is mert ez, hogy 2X feléled az a fos + ott a faterja hát elég gusztustalan. Nem vágyom, hogy újra megcsináljam...

A ringed cityvel is így vagyok, bevertem még a démon princet is este, de az is egy gusztustalan hosszú harc volt. Nyújtják itt már mint a rétest.

[ Szerkesztve ]

(#2382) ThySoul válasza Yodamest (#2381) üzenetére


ThySoul
senior tag

Demon prince anno kb 5 próbálkozás volt, most a második fázisig se tudok eljutni....undoritó hogy ketten vannak :'(

(#2383) Yodamest válasza ThySoul (#2382) üzenetére


Yodamest
addikt

Tipikus Smaug & Ornestein harc az egész, ha játszottál az 1. résszel. Arra épül, hogy az egyikük gyorsabb a másik lassabb és úgy kell helyezkedned, futkosnod az arénában, hogy a gyorsabb utolérjen de a lassabb lemaradjon és akkor 1v1-ben harcolhatsz pár másodpercig. Végül jön a boostolt 2. fázis, ami szintén ugyanaz mitn az 1-ben. Ez a boss afféle hattyúdal az 1. rész tiszteletére, de úgy kb az egész dlc-ről elmondható ez.
(és az egész játékról)

(#2384) onkelz


onkelz
aktív tag

Hát de szép :D 3 fele tudok menni, Pontyff, Ocerios vagy Dragonslayer.Mondanom se kell mind a három sz.pat rendesen :D

(#2385) Yodamest válasza onkelz (#2384) üzenetére


Yodamest
addikt

csak az a kérdés, hogy orálisan vagy análisan kéred :R

(#2386) BOBAKILL válasza onkelz (#2384) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Majd a Nameless King... az előről-hátulról elintéz. :DDD A többi piskóta hozzá képest. Pontyff: dragon crest shield, Oceiros: lightning.

(#2387) Šolaire válasza BOBAKILL (#2386) üzenetére


Šolaire
veterán

Nameless igazi szivattyú :DD de a legszebb bossharc szerintem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2388) onkelz válasza Yodamest (#2385) üzenetére


onkelz
aktív tag

Párhuzamosan ezzel, tolom a bloodbornet és a dirt rallyt, nekemmá' mindegy :D

Azt hittem abyss watchersnél és dancernél nem lesz rosszabb.De.:D

Ocerisoról láttam videókat, hogy belehet csalogatni a gyökér mögé és onnan lenyilazni, de ez valami bug lehet :) lightningra valami konkrét build?

(#2389) Djuree válasza onkelz (#2388) üzenetére


Djuree
félisten

én megcsináltam hogy a gyökéren keresztül nyilaztam le. eltartott vagy fél óráig meg vagy 200 nyíl kellett. :DD
de amúgy mindig leölt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2390) BOBAKILL válasza onkelz (#2388) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem kell konkrét lightning build. Felhúzol egy kardot vagy bármit maxra vagy ameddig tudod. Utána rányomsz gold pine resint és már mehet is a móka. Nincs nagy trükkje az Oceirosnak. Az első fázisban pajzsolhatsz de ha felrepül és nyomja a curset akkor dodge-olj el. A második fázisban csak dodge mert behülyül és nagyokat sebez pajzson keresztül is. 1-1 ilyen roham után tudod megcsapkodni rendesen. Nem vészes, de azért van sok hp-ja. Enegem is megszívatott ng+on pedig általában elsőre sikerül lenyomni.

#Solaire: hát ja, eddig csak npc-vel nyomtam le mert felidegelt. :D De Friede után bátrabb lettem úgyhogy nekimegyek majd egyedül is.

[ Szerkesztve ]

(#2391) Šolaire válasza BOBAKILL (#2390) üzenetére


Šolaire
veterán

Sokat hallottam erről a Friede-ről :) már várom nagyon csak még kicsi vagyok hozzá. Oceiros volt még az akihez viszonylag hamar lekeveredtem szívás volt de sikerült :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2392) onkelz válasza BOBAKILL (#2390) üzenetére


onkelz
aktív tag

Köszi, nekimegyek este :)

(#2393) Yodamest válasza Šolaire (#2391) üzenetére


Yodamest
addikt

A fantom akit hívni lehet hozzá elég nagy segítség szerintem, de ő csak a 2. fázistól csatlakozik be. Viszont soloba bele sem merek gondolni mennyire nehéz lehet, majd talán ha újrakezdtem sorcival akkor már egyedül megyek be hozzá :) Az a baj, hogy 3 fázisa van és már a 2. is önmagában felér egy smoug ornstein harccal.. Ráadásul eszement sok hp-t kell leütni a 3 fázis alatt szal szerintem a souls történelem leghosszabb bossfájtja is ez.

(#2394) Šolaire válasza Yodamest (#2393) üzenetére


Šolaire
veterán

Na most már teljesen felcsigáztál :) eddig kerültem a youtube-ot is legyen meglepetés

“Praise The Sun” \[T]/

(#2395) Yodamest válasza Šolaire (#2394) üzenetére


Yodamest
addikt

hát garantáltan az lesz :) de baromi szép egyébként, mármint maga az átvezető, a helyszín, fú nagyon epic, nekem elég nagy feeling volt.

(#2396) Šolaire válasza Yodamest (#2395) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem még odébb van befejezem Demon ruins-t majd irány irithyl. Dlc tábortüzet már begyujtottam de még gyerek a karakterem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2397) Šolaire


Šolaire
veterán

Frissült az összefoglaló. Természetesen még reszelni kell rajta. Már találtam is egy helyesírási hibát :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2398) BOBAKILL válasza Šolaire (#2396) üzenetére


BOBAKILL
őstag

100 feletti karakterrel menj a dlcbe. 120+ az ideális sztem. Nem véletlen nem rakták az átjárót az elejére. Érdemes ng+ból menni.

(#2399) Šolaire válasza BOBAKILL (#2398) üzenetére


Šolaire
veterán

Meghagyom a legvégére mindkét dlc-t szerintem :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2400) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Ez lenne az első DS amivel játszanék.. fogom élvezni? Nem gond, hogy kimaradt a többi rész?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.