Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) ThySoul válasza Jazz (#1900) üzenetére


ThySoul
senior tag

Rálockolsz, mintha harcolnátok aztán eldobod és talál.

(#1902) onkelz


onkelz
aktív tag

Reallocate csak Rosarianál lehetséges vagy enged máshol is?Egyáltalán érdemes/kell?

(#1903) mad1 válasza Jazz (#1900) üzenetére


mad1
veterán

beteszed attachmentbe es celzas utan dobod."lock"

Ne szemetelj ! = Steam

(#1904) Jazz válasza ThySoul (#1901) üzenetére


Jazz
veterán

És hogyan kell lock-olni? Lock alatt a Q-t értitek? Ha megnyomom a Q-t beáll a képernyő közepére a karakter, takar mindent, a háta van a képernyő közepén. Megnyomom az R-t és eldobja instant a kést, de ugyan úgy nem talál. Hosszan nyomvatartva sem. És nincs célzókereszt mint a bow-nál. És azonnal eldobja.

(#1903) mad1:
Attachment alatt a quick item slot-ot érted? Ahol a fire bomb van. Csak oda tudom betenni.
Hogyan kell célozni? A key bindings-ben csak olyan opció van hogy: "Camrea reset/lock on: Q-ra beállítva".

free your mind

(#1905) Šolaire válasza Jazz (#1897) üzenetére


Šolaire
veterán

Pajzsrúgás. Akkor aktiválódik amikor egyszerre nyomod a gyenge támadást és az előre irányt. Ez pajzsos ellenfeleknél jön jól ki tudod billenteni őket.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1906) mad1 válasza Jazz (#1904) üzenetére


mad1
veterán

Ha controllerrel nyomod a jobb analog lenyomasa.
Solaire
Imadom ugyanezt nagy utessel critical utan annyira hogy meg a fogam is ossze szoritom neha ;]
(elore+nagy utes :DD)

Ne szemetelj ! = Steam

(#1907) Redcaster


Redcaster
őstag

Sister Friede és Ariandel papa KO :C
Délelőtt kb 1,5 órát próbálgattam, benne volt kb 15-20 try.
Aztán most este hazaértem melóból, mondom megpróbálkozok 4x-5x hátha... És 3. próbára meglett :C :C :C

Most kezdtem a Ringed City DLC-t tele negatív meglepetéssel, tele szopatással :Y

Jó lesz ez úgy érzem :DDD

(#1908) Jazz válasza Šolaire (#1905) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi.:)

(#1906) mad1:
PC-ről tolom bill+egér.

free your mind

(#1909) Šolaire válasza mad1 (#1906) üzenetére


Šolaire
veterán

A 2. Részből kivették hiányzik is. :)
Irigykedek most kicsit ti már a dlc-t toljátok :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1910) vhunor válasza ThySoul (#1898) üzenetére


vhunor
őstag

A final boss? Másodikra meglett :). Elsőre is alig maradt benne szusz, de a végén egy meglepetéssel kicsinált. Másodjára már számítottam rá. A démonokkal többet szívtam.

[ Szerkesztve ]

(#1911) ThySoul válasza vhunor (#1910) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem a demonok talán 4-5 try volt, a final volt vagy negyven. Mondjuk a végére annyirw tudtam hogy nit csinál, hogy csak egy szál chaos blade-del áltam ki ellene. (Nuku páncél a jobb dodge 3s gyorsabb stamina visszatöltés miatt)

(#1912) vhunor válasza ThySoul (#1911) üzenetére


vhunor
őstag

Megtaláltam az opcionális boss termét végre. Atyaég :D.

(#1913) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! A d pad 4 üres slotjara gondolom varázslat megy ,oda hogy tudok tenni valamit ?

(#1914) ThySoul válasza vhunor (#1912) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én nost félhp-ttam le, de püföltem vagy 10 percig :"D

(#1915) Jazz válasza Jazz (#1904) üzenetére


Jazz
veterán

Végül meg lett a lock: a Q-val lockol + kamera középre állítása. Sajnos külön nem megy. Viszont így betudja lock-olni az ellent, és mindig az marad fókuszban.
Gyorsan ugráló ellenfeleknél is nagy hasznos, pl. kutya.

Más: már egy jó ideje olvasom ezt a dark sigil-es témát....ugye onnantól lett érdekes, hogy megcsináltam a 20000 soul-os secret lvl-t (tower key) és odaadtam a fire keeper soul-t a csajnak. Ekkor megjelent egy új opció: heal the dark sigil.

Na most van ez a hollow nem hollow dolog, a yolo ingyen lvl up-ja, a settelment sever alatti secret lvl (gate key), ahol meg absolution meg dissolution opciók vannak....stb. stb.
Most ha jól értelmezem, ha egyszer is elfogadom a Yolo ingyen lvl up-ját, onnantól ilyen hollow-os leszek? Majd a videók alapján ilyen 500.000 soul-ért később letudom szedni ezt az átkot?

Nincs valamilyen magyar nyelvű rajongói honlap, vagy bármi? Kerestem de nem találtam.

free your mind

(#1916) ThySoul válasza Jazz (#1915) üzenetére


ThySoul
senior tag

Az átokkal mi a baj? Azon kívül hogy ronda lesz a karaktered(páncél miatt úgysem látszik, ha csak nem egy szál srmmiben tervezed végigvinni a játékot) más negatívum nem ér.
Más: majdnem meglett a hidden boss. Videók alapján csinálnis kellett volna valamit, nekem nyilván nem csinálta, aztán megbolondult a rohadt kamera és elpatkoltam.

(#1917) szarvasbogár válasza Jazz (#1915) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Purging stone nevű tárgy is visszaváltoztat vagyis nulláza a hollowt.

(#1918) ThySoul


ThySoul
senior tag

Megvan, hogy rohadna meg. Remélem soha a mocskos büdös életbe nem raknak bele ilyen bosst a játékba, mert ez rosszabb mint a Nameless king. (A hidden bossról beszélek...viszont amit vehetsz utána a lelkéért az ahhhhwwwwww :C )

(#1919) cyberkind


cyberkind
félisten

Sajna nem bírtam ki, így megvettem a Sesaon Pass-t. :))

Illetve párhuzamosan tolom az 1-et is most már. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1920) cyberkind


cyberkind
félisten

Tud valaki valami király helyet ahol relatív gyorsan lehet gyűjteni a soul-t a szintlépéshez? Nálam 131-es szinten olyan 110-120k soul kell egy lpéshez és még akarnék jó sokat, persze most itt a dlc utána meg a NG+ de jó lenne még.

Paranormal Cocktivity

(#1921) lbandi777 válasza ThySoul (#1918) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Miért? Most sokkal édesebb a siker mintha 3- ból lemegy és lépsz tovább.Erre később is emlékezni fogsz az tuti.

(#1922) lbandi777 válasza cyberkind (#1920) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Sima ng- ben a Nameless előtti rész a legjobb farmolós hely , viszont jó nehéz is.
Egyébként a 131 elég a dlc- be is és ng+- ban úgy fogsz haladni az elején mint kés a vajon.

[ Szerkesztve ]

(#1923) cyberkind válasza lbandi777 (#1922) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak ez van(?), én a grand archives-ben toltam amíg nem 100k kellett egy szinthez, nincs valami gyorsabb módja?

Azt érzem, hogy tudok haladni, de az Estus kevés, nagyon kevés, 13 darab van nálam ami 10-es.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1924) lbandi777 válasza cyberkind (#1923) üzenetére


lbandi777
aktív tag

De van,ha ps4- en tolod és van ps+ - od fölveszel barátnak és adok pár milliónyi pukkantós soult.

(#1925) Heisenberg69 válasza ThySoul (#1918) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Melyik az a hidden boss, és mit lehet venni? Spoilerbe leírod pls?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1926) cyberkind válasza lbandi777 (#1924) üzenetére


cyberkind
félisten

Mik ezek a pukkantós soul-ok? :D PC-n tolom.

Paranormal Cocktivity

(#1927) lbandi777 válasza cyberkind (#1926) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Azok a fehér soulok az invertoryban amit ha elpukkantassz lóvét ad.

(#1928) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1925) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Süsünek hívják és iszonyat nehéz boss a lelkéből meg 1 nagyon dúrva katana készül.

(#1929) ThySoul válasza lbandi777 (#1928) üzenetére


ThySoul
senior tag

Agogy megvettem, és kipróbáltam, öcsém áramtalanìtotta a PS-t és törlődött a mentésem :"D RIP 150-es szintű szuper kari
Amúgy nem a nehézséggel van bajom. Champion Gundyr is nehéz volt, de ott ha megtanultad a movesetjét ment. Vagy a DLC final bossja is ilyen.
A hiddennel az a gond, hogy ;A: baszott sok hp-ja van; B: baszott nagyott sebez; C: kb 2-3mat üthetsz rá(inkább kettőt) mert utána legyalul, így rohadt hosszú; D: a kamera is hajlamos megőrülni a szuper moveset miatt. Egyébként élvezet volt megölni. (Sajna nem sikerült egy chaos blade-del páncél nélkül mint a final, de így sem volt rossz)

(#1930) lbandi777 válasza ThySoul (#1929) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Tudom.ng+3 lvl140
. https://youtu.be/gJJpPd07mR4

(#1931) ThySoul válasza lbandi777 (#1930) üzenetére


ThySoul
senior tag

Arról esetleg nem tudsz valamit, hogy véletlen a PS4 nem csinál valami mentést a jàtekról netre? Sajnálnám a karimat ha eltűnne. (Meg nagy eséllyel újra sem fogom már kezdeni, de ezzel még el lehetne baromkodni/PvP-zni)

(#1932) Ronam válasza ThySoul (#1931) üzenetére


Ronam
addikt

Ha van PS+od akkor elvileg menti felhobe is.

(#1933) ThySoul válasza Ronam (#1932) üzenetére


ThySoul
senior tag

És azt hol lehetne megtalálni?

(#1934) cyberkind válasza lbandi777 (#1927) üzenetére


cyberkind
félisten

Így már világos, de honnan és, hogy van neked ebből ilyen sok, vagy ez egy glitch volt?

Paranormal Cocktivity

(#1935) ThySoul válasza ThySoul (#1933) üzenetére


ThySoul
senior tag

Na közben meglett, csak egy régebbi, nem az, amivel meglett a Ringed city....erre valami ötlet?

(#1936) lbandi777 válasza cyberkind (#1934) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Van 1 ismerősöm aki valahogy megoldotta pendrive mentéssel sokszorosította,én behívtam és kaptam mindenből 99- et,minden átadható itemböl.de nem nagy cucc én is már adtam itt playereknek itemet embert gyűrűt stb.kimentem pendrive-ra átadom a cuccot visszatöltöm ,átadtam a cuccot de megmarad nekem is mindenki jól jár.

(#1937) lbandi777 válasza ThySoul (#1935) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Hát most meg szerintem az van hogy visszatöltötted a régi mentést és fölülírtad az újat,lehet hogy az új az bukó.

(#1938) ThySoul válasza lbandi777 (#1937) üzenetére


ThySoul
senior tag

Alapból az volt, hogy a régi(amiben kész volt a DLC) bukó mert a játék hibásnak gondolta és nem engedte betölteni, ebben meg nincsen m3g DLC. (Bár ha mindent auto feldob felhőbe, a DLC-s mentést olyan nehéz lett volna?)
Ugyanitt: valaki nem akar segíteni gyorsba leölni a bossokat? Nincs kedvem úhra full alone levágni mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#1939) lbandi777 válasza ThySoul (#1938) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Kb fél óra múlva leszek psn LBandi 77 ha én jó vagyok.

(#1940) ThySoul válasza lbandi777 (#1939) üzenetére


ThySoul
senior tag

Megköszönném. Addig megpróbálok eljutni addig amíg tudok.

(#1941) ThySoul válasza lbandi777 (#1939) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nem talállak :"D
be tudnál jelölni te? Karsai77

(#1942) Jazz válasza ThySoul (#1916) üzenetére


Jazz
veterán

Semmi, teljesen jó, megádkozódtam.:) Viszont a youl egyszer csak meghalt.

Meg van az 5 dark sigil. Most már világos minden:
A dark sigil egy tárgy amiből 5-öt kapok a youl-tól, és további 3-at egyéb quest-ben. Összesen lesz 8, ez kell az altenatív befejezéshez majd.
Ezen felül a 8 dark sigil skálázza a kapott hollow-ot amit ugye halálonként kapok.

Amit nem sikerült kideríteni:
Ez a hollow nőni fog a végtelenségig? Ez olyan mint egy külön stat? Hol és hogyan lesz ennek szerepe? Csak ennyit találtam: [link]
Pl.: ha egy fegyver dark sebzéssel is rendelkezik akkor annak növelni fogja sebzését pl.?

Más:
Azon gondolkozok hogy készítek majd egy kristály gem-es katanát, ami a str dex int-ből kapja a bónuszt.
Ugyan is pajzsot egyáltalán nem használok. Így a bal kézben lehetne a pyromancer fegyver, így lenne értlme a bal kéznek (kétkezes kardnak nem sok értelme van alig sebez többet).
Eközben a kristály kard meg termelné ugye a manát is, meg nagyot is ütnék. Így lenne egy ilyen hibrid pyromaner + mercneray.
Mi a véleményetek?

free your mind

(#1943) Jazz


Jazz
veterán

Aki zavar a kinézet hollow alatt, van megoldás rá: "Untrue dark ring".

free your mind

(#1944) Jazz


Jazz
veterán

A Soul Transposition-hoz a Boss-lelkek miatt többször is lelehet ölni a Boss-okat valahogy?

Ugye most van pl. 1db vordt lelkem. Ebből tudok csinálni 1db "Pontiff's Left Eye" gyűrűt (tölti a hp-t ütésenként).
Viszont ebből a soul-ból lehetne még csinálni egy "Vordt's Great Hammer"-t is.

Most akkor ez olyan hogy egyszer választok, kész vége, úgy jártam, a másik fajta itemet már soha nem fogom tudni kipróbálni?

free your mind

(#1945) ThySoul válasza Jazz (#1944) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ha végeztél a játékkal, elkezdheted a NewGame+ módot, ahol megmarad minden cuccod, de az ellenfelek erősebbek lesznek, és válaszhatod a kövi körben a másik itemet.

(#1946) Redcaster válasza Jazz (#1943) üzenetére


Redcaster
őstag

Csak azt a ring slotot hasznos gyűrűkre kellene használni :DDD

(#1947) ThySoul


ThySoul
senior tag

Valakinek ötlet, hogy a ringed armort hol farmoljam ki?

(#1948) vhunor válasza ThySoul (#1947) üzenetére


vhunor
őstag

A mocsár közepén van egy épületromon vagy 4-5 lovag, ott a legkönnyebb.

(#1949) Jazz válasza ThySoul (#1945) üzenetére


Jazz
veterán

Óó, még nagyon messze vagyok a végétől.:) Hány ilyen nehezített újrajátszási fokozat?

(#1946) Redcaster:
Hát igen, közben én is rájöttem. Kuka! Ezt a sz..t!
Bár igazából lesajnálom, mert a játék eszeveszett jó, a harcrendszer fizikája fenomenális, ez a soul meg kb. a kit érdekel kategória, de azért kifröcsögöm egy kicsit a csalódásom ha nem probléma.;)

Ebben a vonatkozásban ez a játék is ugyan olyan a többi!: információ visszatartás, a tudatos döntés lehetőségének elvétele a játékostól.
Még a wiki-n sincs rendesen leírva. Két oldalba nem fért bele a leírás.
A játékban meg csak ennyi áll: "Recovers HP with successive attacks." :Y
Mondhatni hazug és teljesen félrevezető. Miért jó ez a játék tervezőknek? Így biztosítják az elbaltázást és az újrajátszás lehetőségét? Wiki-zze le az ember minden lépését, nézzen videót a youtube-on a működéséről, vagy ha nem megszívta?

A leírásból mire következtet az ember?: "Sikeres támadás esetén visszatölt némi HP-t!" Ez van odaírva! Ez mire engedne következtetni? Hogy bevitt találatonként visszatölt némi HP-t, azaz life on hit.
(Nem ez a lényeg, csak egy megjegyzés: Mi a halálért nem lehet kiírni a "némi" helyett azt hogy "30"! Fáj? Még a karakterben is kevesebb lenne. Utálom az ilyen információ visszatartást.)
Erre mi a valós működése? Egy sorban oda lehetett volna írni!
"A gyűrű támadás sorozatokat követően (minimum 4 kombó szükséges) 30HP-t visszatölt!"
Ez még a wiki-ben sincs benne! Csak a full HP visszatöltési procedúrát taglalja igen hosszan.

De nem a wiki-n kéne benne lenni, hanem a játék leírásban!
És akkor eltudja dönteni az ember, hogy kell-e neki ez a *ar vagy nem!
Ezek után hogy bízzon az ember a játékban? "Hát, nem tudom mit csinálok, de azért csinálom. Vagy megszívom, vagy nem. Megyek előre mint a vakló a szakadékba aztán majd lesz valahogy." ??
Vagy minden mozzanatot meg-wiki-zni youtube-ozni? Úgy meg elveszik a játék élmény.
Mi a halálért kell tudatosan információt visszatartani vagy félrevezető leírásokat adni? Még a leírás fogalmát sem meríti ki, mert még információ tartalma sincs, inkább nevezném sejtetésnek. Vége. ;)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#1950) Šolaire válasza Jazz (#1949) üzenetére


Šolaire
veterán

Itt írja a 30-at meg azt is hogy kombóknál tölt vissza. Pl:twinblade.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.