Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Šolaire válasza mad1 (#2250) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi :) azt tudom hogy első végigjátszásnál teljesen kimaradt ez a sarok. Most még lassabban játszok nehogy elhagyjak valamit. A harc nagyon jó most járok a boszinál belerázódtam teljesen. Alig várom a dlc-ket :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2252) Šolaire


Šolaire
veterán

Sajnos nem from játék lesz. Szerintem egy darabig nem lesz souls játék. Attól lehet még persze jó de titkon reméltem hogy a from software készít egy modern dark souls játékot.
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2253) cyberkind válasza Šolaire (#2246) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha tényleg így lesz és nemcsak benéztek valamit de remélem nem, viszont nem igazán értem, hogy a Delex után ezt miért kellett kiadniuk ha így lesz. :F

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2254) lbandi777 válasza Jazz (#2248) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nem tudom pc vagy ps4 játszod,de ps4 van rá lehetőség hogy mielőtt elkezdessz játszani kimented pendrive és ha nem úgy sikerül ahogy tervezted visszatöltöd a mentést,én sl1 végigjátszásnál alkalmaztam ,így sok ember megmaradt.

(#2255) Šolaire válasza cyberkind (#2253) üzenetére


Šolaire
veterán

Érdekes a fire of fades kiadást olcsóbbra igérték 50 eu[link]
[link]
Ehez képest a deluxe 85 eu. Érdekes.
[link]
Itt olcsóbb de ez is a deluxe.
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2256) gyuribácsi88

Noob kérdés következik.

Hónapok óta nem játszottam a játékkal, most újra játszanék vele, a season pass-os verzió van meg, már megjelent ugye az összes dlc a játékhoz, a dlc-s területeket hol találom, honnan érem el? NG+6-ban vagyok, viszont jelenleg a játék felénél.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2257) weres78 válasza gyuribácsi88 (#2256) üzenetére


weres78
senior tag

[Őket] néztem, itt láthatod ha megkeresed a videók között. Ha tudsz angolul még könnyebb a dolgod...

(#2258) weres78 válasza gyuribácsi88 (#2256) üzenetére


weres78
senior tag

(#2259) wanted5 válasza Šolaire (#2255) üzenetére


wanted5
őstag

[link] [link]
a 2. helyen vettem

(#2260) Šolaire válasza wanted5 (#2259) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Steamen deluxe edition-nek mutatja neked? Azért érdekel mert remélem nem szedik ketté a multis játékosokat mint anno a 2. Résznél.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2261) wanted5 válasza Šolaire (#2260) üzenetére


wanted5
őstag

Nem tudom hol írja. Amit látok, hogy sima DS3 + season pass

(#2262) Šolaire válasza wanted5 (#2261) üzenetére


Šolaire
veterán

Ugyanez van nekem is.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2263) #32256704 válasza gyuribácsi88 (#2256) üzenetére


#32256704
törölt tag

AoA
In order to access Ashes of Ariandel, players must purchase and download the DLC, then proceed to speak to an NPC at the Cathedral of the Deep. Warp to the Cleansing Chapel Bonfire and he will be kneeling beside the altar between the church's large doors. Speak to him and exhaust his dialogue to trigger a cutscene and you are given a piece of the painting at which point you will be transported to the beginning of the DLC. If you complete the events of The Ringed City before this then a piece of a painting will be at the corner of the shrine instead.

RC
The Ringed City DLC is accessed by traveling to Kiln of the First Flame, and finding a new bonfire before Soul of Cinder that transports you to the DLC location. There is also a bonfire you can find in the Painted World of Ariandel, in the chapel by Sister Friede. For this method to work be sure you are porting to the Sister Friede bonfire first. If you last saved there and then start the DLC the bonfire will not be there. Simply port to Firelink and port back and it will be there.

(#2264) Šolaire


Šolaire
veterán

Kis infó a honosítással kapcsolatban. Kicsit off mert a 2. Részt is érinti.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2265) Jazz válasza lbandi777 (#2254) üzenetére


Jazz
veterán

PC. Ott is meglehet ezt csinálni?

free your mind

(#2266) cyberkind válasza Šolaire (#2264) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem még a helyek neveit se kéne honosítani mert megtévesztő és nehéz x-re eljutni.

Paranormal Cocktivity

(#2267) Šolaire válasza cyberkind (#2266) üzenetére


Šolaire
veterán

Wikin nagyon nehéz keresgetni az biztos. Viszont a felirat meg a tárgyleírások jók magyarul. a 2. Részt én nem piszkálom most,majdnem minden magyar a you died feliratot meg simán megértem ;]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2268) cyberkind válasza Šolaire (#2267) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, a You Died meg szerintem eredeti nyelven kötelező a játékban. :D

(#2265) Jazz
Meg, itt még könnyebb is csak rejtett mappában van a játék mentési mappája.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2269) Šolaire válasza cyberkind (#2268) üzenetére


Šolaire
veterán

Meg lesz még egy ürügy hogy végigjátszam a 3. Részt :D egyébként hiányoznak az előző részek most már a fene tudja melyik a jobb :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2270) cyberkind válasza Šolaire (#2269) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem nem kell ürügy csak a monitorom aztán befejezem a 3-at és nem tudom mi lesz, de ott van az 1-2 is még, a 2 pl. teljesen új nekem. :D

Ja meg azóta van Bloodborne is. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2271) Šolaire válasza cyberkind (#2270) üzenetére


Šolaire
veterán

Kéne már mással is játszani de mindig a souls játékoknál kötök ki :) különféle okokból. Mindegyik részt másért szeretem legstílusosabb fantasy játékok az biztos.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2272) onkelz válasza Šolaire (#2271) üzenetére


onkelz
aktív tag

dettó :D

néha egy kis dirt rally, csakhogy az se nyugis legyen :)

(#2273) Jazz


Jazz
veterán

Ha megölöm az man serpent summonert, egy bonfire reset után újra éled ugye? http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Man-Serpent+Summoner

Mi az összefüggés hogy mit spawnoljon? Vagy csak random és más-más az esély? Richard pl. még soha nem jött.
Van valami jó tipp a Havel Knight leölésére?

free your mind

(#2274) BOBAKILL válasza Jazz (#2273) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Havel megölésének legegyszerűbb módja, ahogy az első részben is: backstab

(#2275) Yodamest


Yodamest
addikt

Na skacok ez is eljött, ráindítottam a 3. részre, miután kellőképp bemelegítettem az 1-2-vel. Most tartok a "cseppkőbarlangnál" a csontvázakkal, illetve tudnék menni a fagyos dlc területre is. Ott is ahogy beránt az a szövet darab a dlc-be kicsit sem ds1 ;]

Azért mit ne mondjak a tower on wall első "pályánál" haltam vagy 20X :B Sokkal nehezebb mint az eddigi részek. Az ellenfeleket nehezebb kiszámítani, összetettem mozgáskultúrájuk van, nem tudsz bárki mögé csak úgy odasasszézni és seggbeszúrni. Azok a bohócok pl. ááh eszméletlen... kb miniboss kategória, így még sima ellenfelet egyik részben sem gyűlöltem az tuti. Bezzeg az óriások a katedrálisban vagy mi a tököm az, azoktól meg tök be voltam tojva, erre alámentem rávertem 8-at az executioner sworddel azt csáá... :) Erősebbnek néztek ki.

Fegyverek terén Claymore-al kezdtem, winmore with the claymore tudjátok :) Aztán most egyre több jó fegyvert találok, ez már nem olyan mint az eddigi részek, hogy van kb 2 kirívóan jó fegyver egy buildhez azt annyi. Ez az executioner sword is tetszik, jó az a strike dmg, a dark sword is atom király, aztán most 24str-nél kipróbálom a butcher knife-t is, sztem az lesz a befutó, mert S-en scalel, most úgy látszik ezt buffolták szét. Ja és a zweihander is egy örök klasszik, ost végre heavy gemmel A-s tud lenni :)

(aztán persze biztos még csomó jó fegyó van, de én most str buildot tolok)

[ Szerkesztve ]

(#2276) Snike


Snike
aktív tag

Ha megveszem a GotY verziót, akkor kódot adnak a dlc-hez és töltsem le?
Vagy automatikusan rajta van a lemezen az extra tartalom?

PS5, mert az jó! :)

(#2277) cyberkind válasza Snike (#2276) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha minden igaz ez a teljes kiadás csak a Deluxe átnevezve és kész, tehát megkapod a játékkódot és a season pass kódot.

Paranormal Cocktivity

(#2278) Snike válasza cyberkind (#2277) üzenetére


Snike
aktív tag

Akkor a lemezen nincsen extra tartalom?
szóval ha kölcsönadom valakinek akkor ö már nem tudja a dlc-ket használni?
(Ps4-röl van szó)

PS5, mert az jó! :)

(#2279) cyberkind válasza Snike (#2278) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem mivel a kódot beváltod a te profilodra, esetleg home-olással tudja a homepartnered használni de ezzel nem vagyok tisztában.

Paranormal Cocktivity

(#2280) wanted5 válasza Snike (#2278) üzenetére


wanted5
őstag

A lemezeket jó ideje már csak dísznek adják. PS4 téren nem vagyok otthon, de ott se rakják rá a teljes játékot soha már évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#2281) Šolaire válasza Yodamest (#2275) üzenetére


Šolaire
veterán

Elsőre kutya nehéz utána már ezen is átmész mint kés a vajon. Szerintem a többi rész is van ennyire durva csak te fejlődtél ;]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2282) Jazz válasza BOBAKILL (#2274) üzenetére


Jazz
veterán

Már megoldottam. Lothric greatsword-el shift+nagy szúrás párszor és ennyi. El se tudott érni, és mindig hátraesett.

Ez a backstep-et hogy lehet végrehajtani? (PC) [link] Eddig én mindent roll-al oldottam meg. Nem is tudtam hogy lehet ilyen gyors oldalmozgást végezni. Ezt hogy?

free your mind

(#2283) Jazz válasza Jazz (#2273) üzenetére


Jazz
veterán

Ha megölöm a summonert Itt, újra fog éledni egy bonefire után, hogy újra spawn-olja knight-okat?

free your mind

(#2284) onkelz válasza Snike (#2276) üzenetére


onkelz
aktív tag

GOTYnàl rajta van minden a lemezen elvileg

(#2285) Šolaire válasza Jazz (#2282) üzenetére


Šolaire
veterán

Backstabs hátbaszúrás amikor az ellenfél háta mögött vagy leengeded a pajzsot és megnyomod a gyenge támadást. Ha jól helyezkedtél akkor beadja a hátbaszúrás animációt.
A másik kérdésed az Archdragon peak pálya ott igen mindig feléled a gépi summomer folyamatosan fent van a lépcső tetején egy ellen az idézi be folyamatosan míg meg nem ölöd.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2286) batai15


batai15
félisten

Gyerekek besokaltam.
Twin princes 3 napja nem megy. Ennyire rohadék unfair frusztráló játékot, komolyan mondom itt van végem. Eddig élveztem minden percét, de itt elegem lett.

(#2287) lbandi777 válasza batai15 (#2286) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ne add föl,az egyik legkönnyebb ha kitapasztalod,csak ritmusosan üt könnyen el lehet gurulni.Ha nagyobb fegyvered van akkor szigorúan csak 1 ütés ha kissebb akkor is max 2.Egyébként vérzésre nagyon érzékeny bandit knife vagy barbed sword nagyon jó ellene .

(#2288) Šolaire válasza batai15 (#2286) üzenetére


Šolaire
veterán

Gyors boss főleg mikor teleportálgat. Ne add fel :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2289) batai15


batai15
félisten

A dragon armour greataxe-al próbálkozom.
Rohadék mert mikor bemegyek a kapun, még be se tudom lockolni, máris teleportál, és van hogy rossz irányba dodgeolom.
Igazából a phase 2 ami szivatós, meg a fos lock rendszer főleg mikor keresni kell merre van.
Szerk : meglett ! ekkora örömöt bánat után:D
Úgy csináltam hogy 3 estus fogyott a 2. phase-ig, utána éppen hogy meg lett, korábban úgy próbáltam hogy az idős tesó hpját leverni, majd az öcsikét amig a földön van.
Így nem adta, folyamat jobbról támadtam őket, és az öcsi hp-ja is ment lefel, így gyakorlatilag mikor a földre került, elég volt a greataxe weapon skillje.

[ Szerkesztve ]

(#2290) Šolaire válasza batai15 (#2289) üzenetére


Šolaire
veterán

Nalátod :D grat.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2291) batai15 válasza Šolaire (#2290) üzenetére


batai15
félisten

3 napja kínlódok vele.. majdnem uninstall lett belőle..

(#2292) Šolaire válasza batai15 (#2291) üzenetére


Šolaire
veterán

Szemét egy dög a játék az biztos ;]
Más: mivel kijött a The Fire Fades kiadás ami végülis a deluxe edition :) szeretném frissíteni a játék összefoglalóját. Ehez ti is kelletek. Szivesen fogadok ötleteket,javaslatokat.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2293) batai15 válasza Šolaire (#2292) üzenetére


batai15
félisten

vicc az hogy ez volt az első és utolsó ilyen érzés is egyben, szemétnek szemét volt , végig a játék, de ott tudtam én hibázok eléggé
Mindegy végig viszem, és utána kezdek egy pyrot.

[ Szerkesztve ]

(#2294) Šolaire válasza batai15 (#2293) üzenetére


Šolaire
veterán

Ne is mond még az elején járok. Mivel gyors a játék néha mohó vagyok :D meg is büntetett gyorsan egy you died felirattal. Undead settlement végén ahol az óriás dobálja ránk a nyílvesszőket előtte van egy gépi invader na az megszivatott párszor.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2295) Jazz válasza Šolaire (#2285) üzenetére


Jazz
veterán

Tudom mi a backstab, hanem hogy ahogy a videón is látod, a gyerek igen gyorsak mozog oldalra. Na azt hogy csinálja? Szinte egy pillanat alatt körbe futja a 180°-ot. Erre értettem, hogy ezt hogy?

Az Archdragon peak-nél igen, a summoner idézi be a Knight-okat. Folyamatosan míg meg nem ölöm, így van.
A kérdés: hogy ha egyszer megölöm, a summoner örökre meghal, vagy ha leülök a bonfire-höz újra éled, és újra éleszteni fogja a Knight-okat? Azaz nem tudom "tönkre tenni" ezt az élesztgetős pályarészt (soul farm) azzal hogy ha egyszer megölöm?

free your mind

(#2296) ImpersonatoR

Megvettem a lemezes The Fire Fades Edition -t Xbox One -ra.
[link]
Semmi fele dlc kód nincs benne, amint beraktam a lemezt telepítette az alapjátékot és a két dlc -t + patch.
Majd felhőből szinkronizálta a mentesem és folytattam tovább a lvl 145 -os NG+ karimmal.
Tehát aki megveszi ezt a verziót minden további nélkül tudja folytatni ha csak az alapjátékkal tolta és el is tudja adni ha kijátszotta.

Annyi, hogy ez a kiadás cask lemezes verzióban van digitálisan kénytelen megvenni a deluxe edition t vagy az alapjáték + SP kombot mert letölthető formában nem létezik ez a kiadas csak lemezesben. (The Fire Fades Edition)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2297) Jazz


Jazz
veterán

Véletlenül megöltem a Handmaid-et (egy ütés, beszélgetésből való állandó kilépegetés, itemek csekkolása miatt, ugye fejben kell tartani az összehasonlításhoz az összes nálam lévő mondjuk armort, összevetve az eladandóval, meg ami rajtam van).
Egyből alt+f4 de hiába. Új game-ben ott volt, viszont most mindent jóval drágábban ad! Ez már így is marad? Itt hagyom abba a játékot akkor.

free your mind

(#2298) Jazz válasza Jazz (#2297) üzenetére


Jazz
veterán

Wiki-n azt írják, hogy "Her original proces can be restored by visiting Velka's Altar located in the Undead Settlement and requesting absolution.".
"Absolution is a mechanic that allows you to remove Sin from your character by interacting with Velka, Goddess of Sin in the Undead Settlement."

Magyarán leveszi a "bűnt" rólam, ezzel lehet "resetelni" utána visszaáll minden és az eredeti áron fogja adni újra a portékáit? Remek. Az altar 125000 soul-t kér az absolution-ért. :C Mondjuk ha ezen múlik nem nagy kaland, lefarmolom.

Ezentúl backup forever. Ha valakit érdekel hogy lehet a save game-et kimenteni, hát így: [link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2299) Yodamest


Yodamest
addikt

Ha befejeztétek a gémet ti új karit kezdtek vagy mentek NG+-ba? Még csak a boreal valleynél járok, am nagyon szép ez a helyszín, de elgondolkoztam minek lenne majd több értelme. 1-2-ben eddig mindig új karit kezdtem, nem lehet túl izgalmas ugyanazzal a builddel végigveretni többször. Vagy ilyenkor ugyanúgy respecceltek? Sztem itt is 0-ról fogom majd elkezdeni egy dex vagy pyro karival, csak érdekelne, hogy aki ilyen NG+5-6-7-ig tolja azt mi vezérli? Nem rossz, hogy már minden kivan maxolva és tök felesleges szintet lépni vagy tárgyakat felvenni és csak átrohansz a játékon sokadszorra? Én legalábbis pont azt szeretem benne, hogy van mit fejleszteni, mindent érdemes újra megtalálni stb. Még azt lehetne, hogy NG+-ban a meele buildot kibővítem mondjuk faithel és csinálok valami paladint, de ahhoz megint annyi pontot kellene elosztani, hogy abból csak NG+2-re lenne valami...

(#2300) mad1 válasza Yodamest (#2299) üzenetére


mad1
veterán

NG+

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.