Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) snake78


snake78
tag

Gratulálok nektek
Én meg csak a katakombaban járok, de ti úgy daráljatok a bossokat, hogy öröm olvasni
Tudom senkinek (vagy csak nagyon kevésnek megy elsőre) a Bossharc
De erőt ad az higy nem én vagyok a béna mikor 10 x megyek neki egy bossnak
Ez most nem cinkből írtam
De mikor az ember elkezd fórumokat olvasni és a megszokott, összeszokott tagok megosztják egymással az élményeket, akkor a kezdők mint én is azt gondolná, higy olyan rutin van mogottetek ami behozhatatlan
De nem erről van szó és ez jó, mert ha csak olvasom a tapasztalataitokat abból is tudom mire készüljek annál a bizonyos nagy harcnal 👍👍👍

(#2952) Kvelstadt válasza snake78 (#2951) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem tartom magam jó ds-esnek. Inkább olyan közepesnek.
Én is onnan indultam hogy anno a ds1 első bossa szétszivatott és fel is adtam a játékot de aztán tesóm megölte és úgy voltam hogy nehogymár én ne tudjam.
Pont azt beszéltük miközben Geal-t öltem hogy honnan indultunk hogy az a ds1 első boss ami mai szemmel egy vicc nehéz volt most meg egy Gael-nél aki szinte meg se áll és egyre több mindent csinál ahogy fogy az élete, érzem hogy max pár kör és megvan, meg olyat csinálok hogy phase 1-en estus nélkül akarok tuljutni.
Figyelj ds-be parryzni nem is tudok.
Bb-be tudok és imádom de itt nem érzem és nem is akarom meglépni azt a szintet. Jobban szeretek dodgeolni.
Szóval semmi behozhatatlan.
Az egyetlen fontos dolog hogy miután megöltem a ds1 első bosst többet sose adtam fel.

Ezt az utolsó 3at azért tudtam bedarálni mert meghagytam őket a játék végére. Szal nem volt már más dolgom csak hogy bemenjek hozzájuk.
És természetesen mind után megálltam pihenni hogy a szivem megint tormálisan verjen. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2953) Šolaire válasza Zerdal (#2942) üzenetére


Šolaire
veterán

Valaki azt mondja érdemesebb new game plusra hagyni a dlc-ket. Én azt mondom ne várj vele ha nem megy akkor még fejlődöl és kész. Elsőhöz ajánlott a 80-as szint. A másodikhoz meg szerintem a100- as szint.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2954) Kvelstadt válasza Šolaire (#2953) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem ilyen nincs.
Bb dlchez is 100ast ajánlanak én meg bementem 70el. Van hitelt egy erősebb mob is. Két dolgot csináltam, git gud és nem adtam fel.

Temeg jussál elfele ringed citybe. Olvasni akarom hogy mennyire tetszik a világa. Remélem fog. Nekem nagyon adta.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2955) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#2945) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Elég nehéz arra válaszolni hogy melyik a legnehezebb boss. Talán a Midir mert egy debil, nehéz harcolni vele. Legkönnyebb az Ancient wyvern . Legjobb pedig Gael. Ez az én listám.

#Solaire: Én NG-ből mentem mert mikor NG-en voltam akkor vettem meg a dlc-ket. De sztem az alapjáték vége előtt érdemes dlc-zni.

[ Szerkesztve ]

(#2956) Šolaire válasza Kvelstadt (#2954) üzenetére


Šolaire
veterán

Azért írtam hogy ajánlott. Én is 75- el mentem be :D Ringed City nemsokára meglesz alapjátékban az Ikrek előtt vagyok. Ha jól tudom az Ariadnel dlc-ből el lehet jutni Ringed Citybe. Valaki tudja ezt hogy pontosan honnan? Friede után benéznék oda is :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2957) Šolaire válasza BOBAKILL (#2955) üzenetére


Šolaire
veterán

Én nem tudok addig várni sajnos. :D Dragonslayer Armour után mentem be Ariadnel dlc-be. Friede után meg megyek Ringed Citybe. :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2958) Kvelstadt válasza Šolaire (#2956) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megölöd friede-t és kapsz egy bonfiret ahogy lenni szokott de mégegy megjelenik majd pár méterrel alrébb a falnál és az visz majd át ringedbe.

Boba.
Én így még nem raktam sorba. Most úgy vagyok hogy friede volt a legnehezebb. Sárkányból meg anno ds1be a hellkite dragon aki még csak boss sem volt és az volt a nehéz hogy egy hídon volt tehát nem nagyon tudtam kikerülni a tüzét mikor végigtolta a hídon.
Gealt én is nagyon jó bossfightnak tartom. Staminából egy ütésa többi meg dodge. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2959) Šolaire válasza Kvelstadt (#2958) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. Akkor vasárnap ringed city :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2960) Zerdal válasza Šolaire (#2953) üzenetére


Zerdal
tag

SL110 vagyok jelenleg. Most beálltam segíteni a bossok előtt. Elég sok soul jön belőle. Az a gondom a dlc-kkel, hogy előbb elkezdtem elvarrni a szálakat az NG hez. (NPC-k megölése) utána vettem meg a dlcket. A kovács a leány és a vén banya megvan még. Nem gond ha a többi npc már alulról szagolja a hamut?

Illetve NG -ben mik tűnnek el? Vagyis mi marad nálam meg?

[ Szerkesztve ]

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#2961) Kvelstadt válasza Zerdal (#2960) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem nincs égető szükség arra amit az npck megöléséért kapni lehet. Kivéve persze ha trophyt ad.
Ng-ben a key itemek biztos hogy eltünnek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2962) Redcaster válasza Šolaire (#2957) üzenetére


Redcaster
őstag

Kiln of the First Flame-ből is el lehet menni Ringed City-be :K

(#2963) Kvelstadt válasza Redcaster (#2962) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igaz csak ez lenne a folyamata story szerint. Geal beránt az első dlcbe majd mikor ott legyőzted a bosst kiérdemelten mehetsz a 2.dlcbe.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2964) Šolaire válasza Redcaster (#2962) üzenetére


Šolaire
veterán

Addig nem tudok várni de azért köszi :) Ariadnelt kivesézem és már megyek is ringed citybe.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2965) Šolaire válasza Zerdal (#2960) üzenetére


Šolaire
veterán

Páncél,fegyó,tárgyak nagy része megmarad. Kulcsok biztos eltűnnek.
Itt vásárolhatol bocsánatot magadnak:[link]
Azt ne kérdezd hogy működik a dolog de egy próbát megér.
A szinted meg bőven jó én nem is nagyon szoktam 120 fölé menni.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2966) snake78 válasza Kvelstadt (#2952) üzenetére


snake78
tag

Ezek teljesen normális dolgok és szerintem aki elkezdi a souls-borne szériát ezeken át is megy és tudom sokan fel is adják
Vagy el sem merik kezdeni. Az indok amit mindig hallok az egyszerű Túl nehéz és nem lehet mindenhol menteni 😂
Csak amikor a másik fórumon elkezdtel segíteni akkor kialakul az emberben egy kép
Ami nem feltétlenül felel meg a valóságnak. Ami rendben is van hiszen nem ismerjük egymást
De mindenki segít ahogy tud a másiknak ezért van a fórum 😂
És igen én örömmel olvasom azokat a történeteket amikor 10. Után sikerült megölni a bosst
Nem azért olvasom örommel mert 10. Után sikerült, hanem azért mert nem én vagyok a béna és ezt szerintem minden kezdő nevében mondhatom 👍😂

(#2967) Kvelstadt válasza snake78 (#2966) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem mikor tesóm mutatta a ds1et azt se tudtam mi az hogy hatrcore game meg hasonló fogalmak. Akkoriban csak játszottam azzal ami tetszett.
Pont a ds előtt toltam a castlevania los-t hardon és az sem volt könnyű deakkor azt hittem az már igazán nehéz.
Meg egyébként ezt a nehéz dolgot ha megfordítjuk akkor nem is nehéz hanem az embereknek nincs türelme vagy lusták azt megtanulni amit a játék tanítani akar.
Emlékszem mikor végre sikerült levernem a ds1 első bosst az olyan löketet adott hogy onnantól olyat sose gondoltam hogy ez nekem már túl nehéz,csak olyat hogy fejlődnöm kell. Mármint nem a karakternek hanem nekem, és valahogy le kell győzzek mindent a játék végéig.

És igen mai napig is vannak olyan bosdok akiket bár már sokszor legyőztem de még mi dig tudok hibázni és meg tudnak ölni.

Pl most Friede olyan vomt hogy biztinságból csak csípkedtem mert nem akartam beszopni a robbantós támadását.
Viszont Geal és Midir úgy lett meg hogy ugyan kaptam pofonokat de megabiztos voktam végig és tudtam hogy hamarosan le fogom győzni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2968) snake78 válasza Kvelstadt (#2967) üzenetére


snake78
tag

Ezt jól látod listák és azért mert kimozditja az embert a komfortzonabol 😂Küzdeni, tanulni kell amihez nem mindenkinek van affinitása
Bekapcsolom a gépet megyek, lövök, ölök és ha meghaltam nem szeretnek sokat menni újra a mentési ponttól
Ja és persze amit összeszedtem az maradjon meg
Ez mostanában a hozzáállás a játékosok nagy részétől
Ezekben a játékokban pedig ezt az egészet felrúgták. Ha meghalsz visszakaphatod a soulokat, amennyiben fel tudod szedni ez csak a jatekosokon áll. Eleinte fusztralt, idegesitett, mert nem ismertem a rendszert
És megszerettem 😂
Most már nem idegesít ha bukom a soulokat. Hiszen a lehetőség adott ahoz, hogy visszakapjam ez csak rajtam áll. Elek vele vagy nem
Nem mindig megy de az EN hibám 😂
És arról nem is beszélve, hogy fejleszti a memóriát és a tájékozódást 😂😂
Ameddig eljutottam minden sarokra emlékszem és tudom mikor, honnan ki fog jönni 😂😂

(#2969) Šolaire


Šolaire
veterán

Jó látni a sok lelkes undead-ot :)
Én hasonló dolgokon mentem át mint ti :) először majdnem feladtam. Azóta meg a rabja vagyok :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2970) snake78 válasza Šolaire (#2969) üzenetére


snake78
tag

Ez kezdőként erőt tud adni 👍😂

[ Szerkesztve ]

(#2971) #76500480


#76500480
törölt tag

Smouldering Lake van valami taktika a Knight Slayer Tsorig ellen? 6-7szerre sikerült legyőzni, sok firebomb segítségével. Kétkezes kardként 400-500at sebzett, ehhez képest az Old Demon King 300hp-t, "tűzkitörésnél" 400 körül.

Stamina most 120pontnál van, de hamar elfogy és lassan tölt.(Bent van a Chlotranthy Ring és a Grass Crest Shield). Ha endurance-ra rakok, akkor a töltést gyorsítja?

(#2972) Kvelstadt válasza snake78 (#2968) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért farron keepben a mai napig el tudok tévedni. Kinézek valami tájékozódási pontot majd tovabbmegyek ahonnan már nem látszik és cikázok egy kicsit mire rájövök hol vagyok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2973) snake78 válasza Kvelstadt (#2972) üzenetére


snake78
tag

Imádom azt a részt szerintem csomó itemet elhagytam pontosan azért mert bezavarodom
Illetve ez nem igaz a Darkwraith tudom hol van
De csak azért mert elbuktak nála egy kevés soult ;)
A mérgező békák is megvannak aztán egy óriási fekete lyuk jön majd egy bonfire
De oda, hogy keveredtem az a mai napig homály övezi ;)
Pedig úgy érzem nem tájékozódom rosszul 😂

(#2974) #76500480


#76500480
törölt tag

....legfontosabb lemaradt.... Maradjunk a Smouldering Lake pályán. Láván át lehet menni halál nélkül? Eddig rá se mertem menni, de van ott egy két item.

(#2975) BOBAKILL válasza #76500480 (#2974) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ahhoz h túléld kell a Flash Sweat pyro varázslat plussz gyűrű plussz red bug pellet. Ezekkel már bemehetsz a cuccokért de a legtávolabbihoz már estus is kell.

(#2976) vorosmarti válasza Kvelstadt (#2967) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Sokszor olvasom itt is, meg hallottam podcast-okban is, hogy egy végigjátszott DS után vki elmondja h ez nem nehéz játék.. Persze, nem az, ha megtanulod. Ha beletettél 80-100-200 órát...

Mielőtt átesnénk a ló túlsó oldalára, fogadjuk el h a DS széria nehéz játék. Időigényes, mert nagyon sok tanulást igényel. Sokan azért játszanak h kikapcsolódjanak, ők vszinűleg sose fognak annyi időt beletenni, h könnyűnek érezzék.

(#2977) Kvelstadt válasza vorosmarti (#2976) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazad van.
Van hogy én is kikapcsolódásértjátszom. Ds-t kihivásért.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2978) #76500480


#76500480
törölt tag

Lehet fejleszteni a shieldet. De milyen sebzést erősít? Elsődleges fegyver(sword, axe stb) értékeihez adódik hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#2979) Kvelstadt válasza #76500480 (#2978) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A shieldel való sebzést. Lehet vele ütni perryhez de csak úgy egyébkent is. Nagyobb shieldek meg ugye nem is parryznek de viszont komojabbat ütnek. Mondjuk én shieldet ütni sose használtam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2980) Šolaire


Šolaire
veterán

Megvolt Friede. Első fázis nem nehéz az gyorsan megvan. A 2. Fázis meg nekem meglepetés volt ugyanis 1 életcsíkjuk van így elég volt az egyiket ütni. Én a hölgyre koncentráltam mert fürge volt. A 3. Fázis hát nehéz páncéllal is érdekes lehet mert én nem vagyok lassú kari de a boss 3. Fázisában csigalassúnak éreztem magamat. Durvák voltak a sebzései is nekem összességében tetszett és eljutni a bossharcig nehezebb volt mint a boss. Az hogy előtte van a bonfire megint könnyebbség.
Nekem ez sokkal szivatósabb fight volt igaz a 2. Részből:
[link]
Holnap irány Gyűrűváros.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2981) Kvelstadt válasza Šolaire (#2980) üzenetére


Kvelstadt
veterán

2.ba én ariandelt ütöttem mert azt nagyon könnyű volt kerülgetni meg friede sem jött oda csak távolról nyomta a frostot azt meg megincsak el lehetett kerülni.
3fazis meg igen. Az az igzi bossfight.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2982) Šolaire válasza Kvelstadt (#2981) üzenetére


Šolaire
veterán

Én elviseltem volna ebben a dlc-ben kicsit nyugisabb előrehaladást. Nem volt elég a túlerő :) még be is törtek hozzám. Ebbe a dlc-be tényleg agyon kellett verni mindenkit.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2983) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ha lemaradtam egy gyűrűről mert pl questline adta volna, akkor azt ng+ba még meg lehet szerezni vagy ott már a plusszos változatát adja a a gyűrűnek?
Trophy miatt kérdeuem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2984) Šolaire válasza Kvelstadt (#2983) üzenetére


Šolaire
veterán

Ezt nem tudom de ringed citybe találtam két 3-as gyűrűt egy favort,meg egy wolf ringet egy gépi invadertől. Friede boss tetszett oda hétvégén bemegyek segíteni viszont ringed elején az a páros démon boss az sokkal durvább volt hp-ját alig tudtam leverni nekik. Viszont ringed city belépője gyönyörű bejutni már bajosabb viszont ha sikerül cseberből vederbe. :D remélem akik az anygyalt idézték az elején azokkal találkozok majd sürgős beszédem van velük :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2985) Kvelstadt válasza Šolaire (#2984) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na azt a belépőt mondtam neked. Így mentél anno anor londoba is és az is wow volt de ez szerintem még inkább.
Am lesz ott még +3as gyűrű, pl chloranthy.
A nyilasok hogy tetszettek? Én nem jutottam át rajtuk elsőre.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2986) Šolaire válasza Kvelstadt (#2985) üzenetére


Šolaire
veterán

Meghaltam ott párszor :) 4. tábortűznél vagyok itt tényleg bevetnek mindent a from-os srácok pár napig elég volt :D van átok,méreg,villám,idézők jönnek alulról,felülről,sarokból. Brutál cucc :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2987) Kvelstadt válasza Šolaire (#2986) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amúgy én megöltem azt az idézőt hogy be tudjam járni a helyet és felszedjem az itemeket.
Ahol ül ott van mögötte egy kis párkány ahova be lehet állni mikor jönnek a nyilak majd lehet menni ütni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2988) Šolaire válasza Kvelstadt (#2987) üzenetére


Šolaire
veterán

Meglett kinyírtam. Én azzal szeretnék találkozni aki az angyalkát idézte :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2989) BOBAKILL válasza Šolaire (#2988) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Akik idézték az angyalkákat azok ott voltak a dreg heap-ben. Kettő elég eldugott helyen van.

(#2990) Šolaire válasza BOBAKILL (#2989) üzenetére


Šolaire
veterán

Még most nézem át köszi :) mindenképp beköszönök nekik :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2991) PETEE78


PETEE78
senior tag

Sziasztok!

júni 30-án tervezem megvenni a játékot.Az első két részt rongyosra játszottam.Így már nagyon várom ezt is. Menniy időt lehet beletolni az alap játékba dlc-k nélkül? A 2. részbe kb 200 órát tettem bele dlc-k nélkül.

You are being revived

(#2992) LordAxwell válasza PETEE78 (#2991) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Szia!

Most tartok 51 óránál, és még hátravan 2 boss az alapjátékból, de még közel sem szedtem fel mindent, és a ng-t se kezdtem el, szóval bőven van mit játszani, lvl105 vagyok.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2993) Kvelstadt válasza PETEE78 (#2991) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem rövid ez a rész. Sok helyszín van benne de rövidek. Nekem most valami 38óra vokt mikor átmentem a dlcbe.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2994) PETEE78 válasza Kvelstadt (#2993) üzenetére


PETEE78
senior tag

Köszi mindenkinek! Akkor lehet marad az alapjáték és ng+ hegyek...
Ha még utána is húzni fog, akkor megveszem a dlc-ket...

You are being revived

(#2995) Kvelstadt válasza PETEE78 (#2994) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dlc-t mindenképp ajánlom/ajánljuk mert kurvajók.főleg a 2.

Ha valakinek kell segítség szóljon!
Mármint ps4en.
Vetrem egy pluszt hogy meg tudjam csinálni a covenantokat és menni akarok segíteni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2996) Oppenheimer válasza Kvelstadt (#2995) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Dancerben jöhet help valamikor :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2997) Kvelstadt válasza Oppenheimer (#2996) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugyan ez a ps nevem. Vegyél fel és összehozzuk.
Most random emberekkel namelest alázzuk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2998) ImpersonatoR

Olyat gondolom nem lehet, hogy az sebzése a greatsword/swornek (+10-esek) ne csökkenjen de legalább maradjon annyi mint eredetileg.
De mondjuk poison vagy bleed effect is menjen bele (infuse)
Mert ahogy nézem vagy félre csökken kb.
Többet art mint használ.

(#2999) Rigormortiis válasza ImpersonatoR (#2998) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Plusz effektet ne adj fegyverre. Ha nagyon kell, akkor kend be harc előtt, de upgrade-vel csak physical sebzest novelj!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3000) ImpersonatoR válasza Rigormortiis (#2999) üzenetére

De a RAW gem is csökkenti a sebzést.
Vagy plusszozasra gondolsz? Mert igen az mar maxos (+10)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.