Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) BOBAKILL válasza szarvasbogár (#1500) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Annyit élvezet lehet összefarmolni. :DDD
Inkább ng sok+-os lehet a történet, nem tudom ezt megcsinálta-e valaki már? Kíváncsi lennék mit adna amúgy.

(#1502) szarvasbogár válasza BOBAKILL (#1501) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Fél óra alatt összejön(10 db) csak invédelni kell folyamatosan:))

(#1503) BOBAKILL válasza szarvasbogár (#1502) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ja, azt nem tudtam. Köszi az infót! :R Nem nagyon pvp-zek amúgy. De lehet kíváncsiságból megszerzem a 10 nyelvet és odaadom neki.

(#1504) Rony949 válasza szarvasbogár (#1502) üzenetére


Rony949
őstag

Nem kötelező invadelni, elég ha tagja vagy a covenant-nak és így mész coop-ban bossokat öldösni.

(#1505) onkelz válasza szarvasbogár (#1500) üzenetére


onkelz
aktív tag

Hát, most elkeserítettél rendesen :) Abyss második menete elég rendes :)

Azt hiszem nem vacakolok Rosalindával, ha nem kell a továbbjutáshoz...

(#1506) BOBAKILL válasza onkelz (#1505) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem kell, opcionális NPC a játékban.

(#1507) vorosmarti válasza szarvasbogár (#1500) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az első "ajándék" 10 után esik, a második meg 30 után. Minden covenant-nál így van. Csak akkor kell megcsinálni, ha ki akarsz maxolni minden achi-t. Megjegyzem: nekem 20-30-as luck értékkel kb 4-5 óra volt a 30 nyelv kifarmolása anor londo-ban. Invader-kedés nálam nem játszott, mert túl magas volt a soul-level-em.

(#1508) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Lenyomtam a dragonslayer bosst, +5-ös az irithyll straight sword, és elder prince bossnal vagyok. Komolyan mondom életem egyik legjobb játéka. Max Payne-nel voltam így anno.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1509) Rony949 válasza Heisenberg69 (#1508) üzenetére


Rony949
őstag

Ha ez életed egyik legjobb játéka akkor merem feltételezni hogy az első résszel még nem volt dolgod. Ezután rögtön ess neki annak is!

(#1510) Djuree válasza Rony949 (#1509) üzenetére


Djuree
félisten

vagy a ds2 inkább, a ds1 ma már csúnyácska nagyon, nem biztos h aki nem játszott vele annak is olyan élmény lenne most, sajnos tuti nem. ha jönne valami felújitott verzió azt én is elkezdeném, de most annyira vissza már nem szivesen lépnék...meg nincs is csak ps2-re nem?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1511) Heisenberg69 válasza Rony949 (#1509) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Az egyet tuti kihagyom de a kettőt lehet elkezdem majd ha ezt vegigvittem.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1512) Rony949 válasza Djuree (#1510) üzenetére


Rony949
őstag

Csúnya? Ne beszélj hülyeségeket! A látványvilága eszméletlen jó és jól is öregedett. A pálya design-ról ne is beszéljünk, az oda-vissza veri a 2. és 3. részt.

Az 1. részben is rohadt jó bossok vannak, kellően kihívással teli, de emellett nem unfair mint sok DS3-as boss.

Úgyhogy az első rész a mai napig megállja a helyét.

(#1513) Djuree válasza Rony949 (#1512) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj h nincs csak ps4-em, még ha akarnék se tudnák vele játszani. :(
pc-n meg nincs az az isten h játszak....vagyis laptopon.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1514) Šolaire válasza Djuree (#1513) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia szépen fel lehet moddolni. Nálam stabilan tartja a 60 fps-t. Dsfix-nek köszönhetően full hd a max felbontás. Vannak persze csúnya textúrák de összeségében nem mondanám hogy csúnya a játék sőt.
[link]
Magyarítva pedig teljesen olyan hangulata van mintha egy kaland,játék,kockázat könyvbe csöppentél volna főleg mikor kiírha hogy meghaltál.Ez csak az én véleményem de messze a legjobb rész.
[link]
Tény hogy nem lett volna szabad ilyen trehány portot kiadniuk de a rajongók teljesen helyrepofozták.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1515) Rony949 válasza Šolaire (#1514) üzenetére


Rony949
őstag

Inkább örüljünk annak hogy kiadták PC-re. Alapból nem is akarták, egy petíció miatt hatódtak meg a Namco Bandai emberkék. A FromSoft meg még sohasem fejlesztett PC-re játékot, ez volt az első munkájuk. Igaz, lehetett volna jobb. Legalább azt a hülye kurzort eltüntethették volna, de az az igazság hogy a vanilla verzió még így is jobban futott mint az Xbox/PS verzió. Dsfix-el meg maga a mámor.

(#1516) Šolaire válasza Rony949 (#1515) üzenetére


Šolaire
veterán

Tudom :) petíciót én is aláírtam anno. Egyébként felmoddolva hasonló lesz mint a 2. rész a színvilágot kivéve.
Tegnap gyors tempóba toltam sikerült is párszor meghalni :D még teleport sincs mindenhova gyalog császkálok nekem ez az igazi Souls játék :) a 3. rész grafikájával büntetne.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1517) BOBAKILL válasza Rony949 (#1512) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Annyiban igaza van Djuree-nak hogy azért a képi világát a DS1nek már nem lehet egy lapon említeni a mostaniakkal. Anno még nagyon szuper volt az igaz. Nekem a DS3 és a BB világa és hangulata jött be a legjobban. A ds2 kicsit kakukktojás, a demon souls és a ds1 az hasonló ilyen szempontból. A ds-t csak videókon láttam.
Belekezdtem a ds1be újra, de nagyon furcsa már az újak után. Nem rosszabb, csak másabb. Viszont magyarul tényleg egész jó kalandjáték hangulatot ad. :) Az angollal nincs bajom de így tényleg más.
Abban viszont neked van igazad hogy a bossok fair-ek a ds1ben, a ds3ban (és bb-ban) már nagyon nem. Legalábbis egy részük. De így is a legjobb rpg franchise az biztos. :)

Kíváncsi vagyok ds3 után mi jön majd a from softwaretől, (mármint a köv. dlc után) mert ugye elméletileg a trilógia véget ért. BB-hoz is jöhetne még dlc például.

(#1518) Djuree válasza BOBAKILL (#1517) üzenetére


Djuree
félisten

BB2? :)
vagy vmi teljesen új, modernebb. van lehetőség bőven és abban 100%-ig biztos vagyok h baromi király lesz, akármit is találnak ki ezek a beteg állat japók. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1519) BOBAKILL válasza Djuree (#1518) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az tuti. Már a BB is milyen "beteg" egy játék. :DDD Ha erre volt fantáziájuk akkor biztos tartogatnak meglepetést még. Jöhetne BB2 is akár, a DS-ból viszont már "unalmas" lenne még egy.

(#1520) szarvasbogár válasza BOBAKILL (#1519) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Szerintem a dark1 remaster maga lenne a mennyország a konzolosoknak:) bb2 -re van némi esély

(#1521) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el a játékot PS4-en egy knight karakterrel. Találtam az előbb egy Uchigatana katanat, mennyire érdemes ezt fejlesztgetni?

(#1522) lbandi777 válasza Ronam (#1521) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ha dex. karaktert csinálsz arra jó, régebben én is csak katanákat használtam.

(#1523) Ronam válasza lbandi777 (#1522) üzenetére


Ronam
addikt

Én inkább a STR-re megyek, 16-ig feltoltam a DEX-et, hogy ki tudjam próbálni a katanat. Lehet inkább valami mással kéne próbálkozni? :)

(#1524) Rony949 válasza Ronam (#1521) üzenetére


Rony949
őstag

A katana DEX-es fegyó, úgyhogy....döntsd el! :D

(#1525) Ronam válasza Rony949 (#1524) üzenetére


Ronam
addikt

Akkor ezt passzolom, megyek Claymore-ral egyelőre, aztán majd összeszedem az Irithyll Straight Sword-ot.

(#1526) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Friede boss a kiegben van benne? Ha lenyomom az elder prince meg a nameless bosst akkor már csak az utolsó boss marad? Máshova már nem lehet menni?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1527) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1526) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Igen,igen.

(#1528) Heisenberg69 válasza lbandi777 (#1527) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1529) Djuree


Djuree
félisten

na elkezdtem a gémet. ludex gundyr szétcsapkodva, a 2. formája nem volt egyszerű, taktikázva kinyirt mindig, á mondom baxa meg, odaszaladok és csapkodom mint állat erre odalett. XD
firelink shrine-nál vagyok. itt merre? azt a katanás figurát kéne kinyirni? elég húzós.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1530) Rony949 válasza Djuree (#1529) üzenetére


Rony949
őstag

Leülsz a bonfire-höz és azon belül mész tovább.

(#1531) BOBAKILL válasza Djuree (#1529) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Egy jó kardot dob a fickó, érdemes megölni. Könnyű verzió: lerugdosod a szikláról. :D

(#1532) Djuree válasza BOBAKILL (#1531) üzenetére


Djuree
félisten

le is force-oltam. :D már a boreal valley bossnál vagyok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1533) BOBAKILL válasza Djuree (#1532) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hajrá,csapasd! :)
Hogy tetszik eddig a játék?

(#1534) Djuree válasza BOBAKILL (#1533) üzenetére


Djuree
félisten

hát rohadt jó eddig, de ebben biztos voltam, már a forgotten road-ot (vagy mit) kezdem majd. a nagy fa bosst kihagytam eddig. hozza a 2 hangulatát nekem, sokszor esek kelek, az íj itt is nagyon hasznos, sokszor távolról szedegetek le ezt azt. tegnap vagy 8 órát beletoltam, lassan, óvatosan, mindent bejárva haladok, csak akkor megyek tovább ha már az adott pályán mindent bejártam, legalábbis úgy néz ki, mert titkokat még ng+ -ban is szoktam találni. :C
a boreal valley bosst npc-vel öltem le. :B én nem szívbajoskodok, megnézem egyedül a bosst, aztán ha úgy gondolom h komoly, akkor keresek npc-t.
az vicces volt hogy az irithyll straight swordot hogy kaptam meg. megláttam az enemyt, meglőttem íjjal, elkezdett jönni, befostam, gyors fel a lifttel, erre fent gondolkoztam h kéne leölni, erre kiírja h megkaptam a kardot. mondom wtf van? :DDD a marhája biztos belegyalogolt a lift üres helyére és leesett valami jó mély helyre. :Y :C ezt én is megjátszottam egy másik liftnél, jöttek a mobok utánam, mondom spuri le a lifttel, csakhogy a lift lent volt, én meg szép nagy lendülettel bele a liftaknába. :DDD kívülről kellett vna látnom magam, még most is szakadnék a röhejtől. :DD
hát ma se lesz lefekvés egyhamar. ugyanolyan letehetetlen mint a többi from játék. :C nekem a felfedezés az öröm, a bossok csak szükséges rosszak nekem, gyorsan vhogy túljutni rajtuk aztán megint mehet az adventure. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1535) Djuree


Djuree
félisten

tényleg most uchigatana +2 -vel megyek. jobb az irithyll straight sword?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1536) BOBAKILL válasza Djuree (#1535) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hát így az elején lehet jobb, a fagysebzés miatt. De az uchi meg hosszab. Igazából én az irithyllt sose használtam, uchival mentem. Majd jött a pontiff sword, végül a chaos blade. Azóta is azzal tolom, de már kezdtem új karaktert is, ami strenghtes lesz bár nehéz rászoknom a pajzsra. Még nem áll rá a kezem. :D
Bár gondolkodok rajt ahogy a mostanit átalakítom strenghtesre, de nem is tudom...

Jó kis trükk ez a liftes, beszarás! :DDD Új szintre fejlesztetted a harc művészetét. Kár hogy a bossok túl nagyok hogy beleessenek. Nekem egyedül a Soul of cinder meg a champyon gundir nincs meg önálló harcban.
Segítenék is szívesen, de még nincs meg ps4re a ds3. :(

[ Szerkesztve ]

(#1537) Heisenberg69 válasza BOBAKILL (#1536) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Csampi Gundyr kemény nagyon.
Ám én a namelsss kingel szenvedek most, meg a prince testvérekkel… kezdem föladni….

Irithyll straight swordot valamint a silver knight shieldet +5-ig lehet csak plusszozni?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1538) BOBAKILL válasza Heisenberg69 (#1537) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jajj, a nameless kinget kihagytam a felsorolásból akikez egyedül még nem öltem meg.
Hívjál be valakit segíteni ha nagyon nem megy. Ezek nagyon unfair bossok.

(#1539) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1537) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Na a Nameless az 1 köcsög,már kb. 10 karakterrel végignyomtam van amelyikkel ng+3- ban vagyok,ő az egyetlen aki még gondot okoz,de csak azért mert a többihez képest nagyon más a ritmusa át kell hozzá állítani az ember kezét,champion az nagyon könnyű pary-val,a tesók meg a véres kardot nem szeretik,illetve mindíg csak egyet szabad ütni utánna gurulás.

(#1540) Djuree


Djuree
félisten

ez a draw out true strength ez mi?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1541) Adam_Shepard válasza Djuree (#1540) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Halalonken egyet lvl upolhatsz (asszem otot) de vegig fonnyadt leszel. Majd megtorheted az atkot. Ez kell a wedding befejezeshez.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1542) Ronam válasza Adam_Shepard (#1541) üzenetére


Ronam
addikt

Mi az hogy fonnyadt? :) Én elhasználtam mind az ötöt.

(#1543) Adam_Shepard válasza Ronam (#1542) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az hogy hollow maradsz.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1544) lbandi777 válasza Ronam (#1542) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Igazi zombi leszel.

(#1545) #90933760 válasza Ronam (#1542) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha azt a segítséget kéred, akkor kapsz szinteket, cserébe olyan aszott lesz a tested, hogy jobb ha valamivel letakarod inkább. :DDD
Később visszacsinálható.

(#1546) Djuree


Djuree
félisten

azért örömmel látom h vannak itt is picsafüst bossok, ez a crystal sage elég harmatos volt, másodjára lement, miután láttam mit tud. :K

már a cathedral of the deep bejáratát is elértem, de még nem megyek be, még a fa boss hátra van előbb őt gyökértelenítem. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1547) Šolaire válasza Djuree (#1546) üzenetére


Šolaire
veterán

Gyökérkezeld :D jó kis boss egyébként.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1548) Djuree


Djuree
félisten

a fegyvereknél ezt a skillt hogy kell csinálni? uchigatanánál van a hold, de nem tudom előhozni? :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1549) Šolaire válasza Djuree (#1548) üzenetére


Šolaire
veterán

Pajzsot elrakod és hosszan nyomod az erős támadást. Mannát használ én sose használtam.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1550) lbandi777 válasza Djuree (#1548) üzenetére


lbandi777
aktív tag

A kardot 2 kézbe veszed folyamatosan nyomod az L2 és közben ha R1 akkor erős támadást csinál ha R2 akkor a karddal paryzol.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.