Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) cyberkind válasza lbandi777 (#1250) üzenetére


cyberkind
félisten

Chaos Blade-re lehet ilyet tenni?

Paranormal Cocktivity

(#1252) lbandi777 válasza cyberkind (#1251) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Arra sajnos nem.

(#1253) Rony949 válasza cyberkind (#1251) üzenetére


Rony949
őstag

Sima Chaos Blade-el levertem őket. Viszonylag könnyű, csak tudni kell vetődni. Kifejezetten jó harc.

(#1254) cyberkind válasza Rony949 (#1253) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, ruha nélkül nekem is jobban tetszett csak ha "véletlenül" úgy jött össze akkor gyorsabban halok meg mint valaha. De az egészben az a legjobb amikor már nincs intro csak belépsz és bumm, benned is van a fallosz, korrekt a játék, kíváncsi vagyok, hogy a 2 a fair play terén, hogy teljesít, az 1-nél semmi gond nem volt az eddigi 80 óra után (és még maradt 2 boss), de ez a 3. nagyon rohadék, hogy finoman fogalmazzak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1255) lbandi777 válasza cyberkind (#1254) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Amikor belépsz maradj a helyeden az első telaportálàsig meg se mozdulj akkor nem kapod egyből a csapást.

(#1256) Rony949 válasza cyberkind (#1254) üzenetére


Rony949
őstag

Nekem ilyen még nem volt egyik részben sem. Persze vannak olyanok hogy átmész a ködkapun és már egyből támadnak téged, de arra számítani kell.

Amúgy nyugi, a 2. részben is van egy-két bullshit rész/boss.

(#1257) cyberkind válasza Rony949 (#1256) üzenetére


cyberkind
félisten

Arra számítok is, de ez, hogy belépek, elkezdek kicsit menni előre majd ahogy látom, hogy teleportál nyomom a B-t, persze feleslegesen már kicsit sok, és nem ez az első rohadék dolog a játék, számtalan boss-nál (sőt, nemcsak boss-nál) szoptam be mert a játék meggondolja magát és mondjuk über módba kapcsol a harc közben, az 1-ben ilyen nem volt, pedig abban is ugyanígy tolom (és mint tudjuk a PC verzió egy érdekes példány), a 2 gyanítom hasonló lesz de ha bele is került 1-2 bullshit még mindig semmi a 3-hoz képest, ez tutira toronymagasan vezet minden téren. :U :W

(#1255) lbandi777
Köszi, ha lesz kedvem megint "szenvedni" így indulok mindig! :R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1258) BOBAKILL válasza Rony949 (#1256) üzenetére


BOBAKILL
őstag

DS2 dlc-ben a Fume knight például okozott egy kis idegösszeroppanást.. :D
Én is a Lothricnál szívtam ng+-on rendesen, pedig az összes kombóját ismertem. De ha éppen akkor gyógyítok mikor ellövi a varázslatát az "öcsi", akkor szívás van. Persze van hogy a 15 estus is kevés. De ezt arra fogom hogy hiába ng+, közel sem vagyok rutinos játékos bossok terén. Persze valami batár pajzzsal lehet könnyű lenne, nem tudom...
Bloodborneban a lófejű Ludwig szopat, pedig egyszer már majdnem meglett. Csak elfogyott a staminám. Igazi from software dlc-s szopatós boss. :O
:DDD

(#1259) Šolaire válasza BOBAKILL (#1258) üzenetére


Šolaire
veterán

Az jó harc(fume)meg az Alone is jó,szívtam vele párszor.
Az ikreknél én is lestem mikor regenerálták egymást😃

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1260) Rony949 válasza BOBAKILL (#1258) üzenetére


Rony949
őstag

Komolyan nem értem ezt a Fume Knight dolgot. Most nem hencegni akarok, erről szó sincs, ettől most egy cseppet sem leszek király egy fokkal sem, de nekem elsőre vagy másodjára sikerült levernem őt (most nem vagyok biztos benne, úgyhogy mondjuk azt hogy másodjára). Persze mindenkinek más-más harcstílus fekszik, én például Alonne-nal szoptam sokat. A DS2-ben főleg a lassabb harc dominál a 1-el és a 3-al ellentétben és ez az Alonne harc nagyon betett nekem.

Másoknál meg azt olvasom hogy a Fume Knight-al szarakodnak. Sokan konkrétan azt mondják hogy a játék legnehezebb bossharca. Én meg így gondolkodom magamban és whaat??? :D

(#1261) Šolaire válasza Rony949 (#1260) üzenetére


Šolaire
veterán

Fume nekem inkább élvezetes harc volt mint szivatós. Alone az más tészta :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1262) Djuree válasza Šolaire (#1261) üzenetére


Djuree
félisten

fume is húzós, de alonne-hoz képest csemege. :D
bár nagy pajzzsal alonne se olyan vészes, anélkül viszont esélytelen sztem...bár láttam olyat aki sebzés nélkül leverte pucéran. az állatja.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1263) BOBAKILL válasza Djuree (#1262) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én azokon a videókon képedek el mikor sebződés nélkül ölik meg ezeket a bossokat, lazán futkorászva körülötte. Én meg vért izzadva 30x kell nekiessek. :D
Általában rájövök a bossok taktikájára, de vagy vétek egy lépést és vége a dalnak vagy rosszkor gyógyítok. A legroszabb hogy a harc vége felé türelmetlenebb az ember és többet hibázik.
Most amúgy ng++on vagyok, megprobálom fejleszteni magam mert nem minden bosst öltem meg egyedül. Most remélem sikerül. DS2-nek viszont már nem állnék neki mégegyszer.

(#1264) Adam_Shepard válasza Rony949 (#1260) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor kepzeld el amikor a Velstadt pancelban mentem hozza. Nem ertettem elsore hogy miert nem az a moveset mint a videokon:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1265) Rony949 válasza Adam_Shepard (#1264) üzenetére


Rony949
őstag

Szerencsétlen. :D

Egyébként Alonne-nál kapsz egy alternatív karakter animációt ha sebződés nélkül ölöd meg.

(#1266) #90933760 válasza Adam_Shepard (#1264) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hajlamos a játék elhitetni, hogy a bitang eszközök jók. Valójában nem. :DDD

(#1267) cyberkind


cyberkind
félisten

Sikerült Lothric-ot legyőzni egy másik játékos segítségével, egyedül most is meghaltam vagy 10x, nem 1x közel voltam a sikerhez DE nem jött össze, úgyhogy csapatban volt az erő, a Nameless King-et meg se próbáltam egyedül, sikerült is azonnal. :D :))

A strenght 2 szintenként ad pluszsebzést a fegyverre?

Paranormal Cocktivity

(#1268) cyberkind válasza cyberkind (#1267) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább képpel kérdezem, ki mire adna?

Én a sebzést akarnám növelni de ha csak a dex-et és/vagy a strength-et nyomom az évekig fog tartani amíg elérek egy értelmes magasabb szintet.

Paranormal Cocktivity

(#1269) Djuree válasza cyberkind (#1267) üzenetére


Djuree
félisten

Felesleges is egyedül szenvedni a bossokkal, én egyedül meg se próbálom majd asszem egyiket se, a 2-ben se sok boss ment egyedül. :) max először, aztán ha nem megy, de tuti nem fog, akkor hívok helpet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1270) cyberkind válasza Djuree (#1269) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem sok ment, de ahogy beérkeztem a Lothric Castle-be egyik se, és még csak most jön a vége, feltéve ha kapok választ, hogy mire fejlesszek mert azóta lett 400k soul-om amit nem akarok bukni. :D

Paranormal Cocktivity

(#1271) BOBAKILL válasza cyberkind (#1270) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A strenghtre adj, akkor még nő a sebezésed. Nyugodtan tolhatod feljebb, a többi statod elég maxos már. :)
Milyen fegyod van? Ha chaos blade, akkor az is skálázódik még strenghtre. A többit fegyitot nem tudom de biztos azoknak is növekszik a sebzése még strenghtre.

[ Szerkesztve ]

(#1272) cyberkind válasza BOBAKILL (#1271) üzenetére


cyberkind
félisten

Meddig toljam, 40/50-ig ezt is?

Paranormal Cocktivity

(#1273) BOBAKILL válasza cyberkind (#1272) üzenetére


BOBAKILL
őstag

40ig tuti mehet, de.ugyis látod hogy mennyit nő a sebezésed

(#1274) cyberkind válasza BOBAKILL (#1273) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen a Chaos-szal tolom, köszi, esetleg nincs más mód a sebzés növelésére ami gyorsabb vagy többet adna?

Paranormal Cocktivity

(#1275) BOBAKILL válasza BOBAKILL (#1273) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Majd írd meg ha legyőzted a Lord of Cindert és hogy melyik befejezést választottad. :)

(#1276) lbandi777 válasza cyberkind (#1274) üzenetére


lbandi777
aktív tag

De van,ha gyűrűket raksz be.Érdekes ez a sebzés én most sl1 ng+ vagyok és majdnem 400-at sebez a fejszém ha fullon van a hp- m.

(#1277) cyberkind válasza lbandi777 (#1276) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj, hogy a gyűrűk már beteltek fixre, úgyhogy ez is kiesett. Miért érdekes, 5-ös a kard, és a dex van nagyon feltolva, meg most folytatom a strength-el.

Paranormal Cocktivity

(#1278) lbandi777 válasza cyberkind (#1277) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Azért mert kevésnek találom S dex.rank mellett.Egyébként nehéz páncélt használsz hogy ilyen magas az equip- load?Ja látom magas a poise szinted is.Vitality-re raknék a helyedben hogy gyorsabb legyen a karakter.És azért más gyűrüket is kipróbálhatsz ha a sebzés a fontos.pl 1 stamina gyűrüt ki lehet válltani ha 1 Grass Crest Shield van a hátadon.

(#1279) cyberkind válasza lbandi777 (#1278) üzenetére


cyberkind
félisten

Mármint az enyém kevés? Az attól függ mi a nehéz de 30% fölött vagyok szinte minden értelmes cuccal így akkor összeraktam egy olyat ami még nem megy át a 70-en de kimaxolja a lehetőségeket, Vitality-re majd akarok tenni de még nem most, én többet/sokat akarnék sebezni de ha csak így tudom vinni feljebb akkor az örökkévalóságig fog tartani ez a kör. Nincs stamina gyűrűm, Cloranthy, Ring of Favor van, a másik kettő meg több soul-t ad és vetődés közben nem látszok, na ez a 4 nekem mindig fixen kell.

(#1280) Rony949
Azóta már 130 mert ellőttem a 400k soult. :D Egyébként Lothric előtt a "könyvtárban" farmoltam, az egész jó hely, most is odajárok vissza. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1280) Rony949 válasza cyberkind (#1268) üzenetére


Rony949
őstag

LvL 126? Aztarohadt!!! :Y

Én kitoltam a DLC-t is és így vagyok most LvL 107. Kicsit grindoltál úgy látom. :D

(#1281) lbandi777 válasza cyberkind (#1279) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Chloranthy Ring,ez a stamina gyűrű ezt ki tudod váltani a pajzsal,a legjobb farmolós hely Nameless king előtt lesz.

(#1282) cyberkind válasza lbandi777 (#1281) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd megnézem nekem melyik jön be jobban, azt kétlem, mert a könyvtárból visszajövök simán akárhányszor a Nameless King előtt pedig instant halok a sok kis rohadék miatt, vagy ha te a folyamatosan megidéződő ellent mondod akkor lehet, hogy az a legjobb, de azzal is sokat kell küzdeni. :D Egyébként nekem a Dex gyűrű nagyon keveset ad most már, így még inkább nem érzem értelmét a pajzsnak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1283) lbandi777 válasza cyberkind (#1282) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Chloranthy Ring,ez a gyűrű a stamina visszatöltődést gyorsítja ezt ki lehet váltani azzal ha a hátadra teszed az-az nem használod a pajzsot amit írtam,katana amúgy is szerintem 2 kezes fegyver.Egyébként mi a dex. gyűrű és a pajzs között a kapcsolat?

(#1284) cyberkind válasza lbandi777 (#1283) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát az, hogy a pajzs miatt kikerülne a Chloranthy ring és idejönne a Dex gyűrű a pajzs meg a hátamra, ami miatt nehéz lennék és dobhatnám ki a mostani szettem egy részét.

Paranormal Cocktivity

(#1285) lbandi777 válasza cyberkind (#1284) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nem dex gyűrű kell neked hanem a flynns ring bár ha ezt használod akkor az equip- load még rosszabb lesz,vagy a Lloyd's Sword Ring de itt meg az a fontos hogy cssk max hp- nàl adja a plussz sebzést.

(#1286) cyberkind válasza lbandi777 (#1285) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi a tippeket, ezeket megnézem majd NG+-ban ahol szerintem finomítok is a karakteremen.

Paranormal Cocktivity

(#1287) lbandi777 válasza cyberkind (#1286) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ja még azt elfelejtettem hogy a favor gyűrű kb.10%-al csökkenti a fegyvered erejét.

(#1288) cyberkind


cyberkind
félisten

Mennyi és milyen befejezése van a játéknak?

(#1287) lbandi777
Ezt jó tudni, de mivel ez a gyűrű elég nagy pluszt ad mindenképp bent marad.

Paranormal Cocktivity

(#1289) szarvasbogár válasza cyberkind (#1288) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Én háromról tudok az egyik elég trükkös követni kell végig egy bizonyos quest line-t amit könnyen el lehet "rontani":)

(#1290) vhunor válasza lbandi777 (#1287) üzenetére


vhunor
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#1291) BOBAKILL válasza cyberkind (#1288) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Amiről én tudok: 4 db van
-link the first flame (egyértelmű)
-unkindled ending (fire keepert beidézed és egy adott pillanatban mikor megy az átvezető akkor megnyomod az ütés gombot és megölöd a fire keepert)
-the end of fire
-tűz elbitorlása vagy micsoda. 8 dark sigil kell hozzá és egy questlinet kell végigcsinálni.

(#1292) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Megvettem a dark souls 3-at. Segítséget tudnátok adni, mert az első főbosst már nem tudom megölni. Hogy lehet több gyógyító potit vagy mit kreálni? Abszolút kezdő vagyok, nem játszottam a korábbi részekkel...

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1293) Adam_Shepard válasza Heisenberg69 (#1292) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szánj rá időt, ha ez az első DS-ed, akkor vagy 100 halál is belefér a Ludiba :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1294) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1292) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem kell több poti. Rengeteg lehetőség van blokkolás,elgurulás,parry,oldalazás stb. Időzítés és ritmus ha ráérzel menni fog. Meg jó lenne tudni milyen a karid:varázsló,közelharcos.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1295) Heisenberg69 válasza Šolaire (#1294) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Külföldi fórumot olvasva döntöttem el, hogy knight-tal kezdem. Talán a legkönnyebb. Ám magyarosítás van?
Valamint honnan tudom merre kell menni? :(

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1296) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1295) üzenetére


Šolaire
veterán

Magyarítás csak az első részhez van. Ha knight akkor én közel mennék hozzá. Ne blokkolj mert leveri a staminád és akkor átüti a védelmed. Én belockolom pajzs előttem van és oldalazok így mellém üt vafy hátra gurulok ha szükséges. Amikor kihúzod a kardot akkor is bele tudol ütni jópárat mielőtt feléled. Ez az én stratégiám mindenkinek más jön be próbálkozz menni fog az. Az hogy merre kell menni nem nehéz nem nyitott mint pl egy Skyrim vagy Witcher 3 azt általában tudni fogod de segítünk szivesen neked.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1297) Heisenberg69 válasza Šolaire (#1296) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm szépen!! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1298) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1297) üzenetére


Šolaire
veterán

Ne add fel. Anno én az első részt akartam :D ha belejösz életed legjobb kalandja lesz. Hasonló mentalitás mint a kalan,játék,kockázat szerepjáték könyvek ha rosszul döntesz vagy cselekszel meghalsz. Jó játékot :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1299) Heisenberg69 válasza Heisenberg69 (#1297) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Le is győztem az első bosst:) Kaptam is valami embert.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1300) szarvasbogár válasza Heisenberg69 (#1292) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Hi!

Valószínűleg mostanra már biztosan sikerült de ha mégsem akkor:

Boss előtt egy szűk kis ösvényen található 5 db fire bomb amit akkor dobálj rá amikor már átalakult (fél életcsíknál történik elég látványos) érzékeny rá;) a játék kulcsa a vetődés. Vagy esetleg indulsz piromantával aki alapbol tudja a tűzgolyót amivel nevetve leölöd aztán ha úgy szimpatikus lovagot csinálsz belőle mert semmi eltérés nincs csupán a kezdeti statok és néhány varázslat ami elég jól jön így az elején. De mondom utána el is felejtheted és olyan karaktert fejlesztessz amilyet csak szeretnél.

Élet töltő flaskából fogsz találni bőven később.
Jó gémet és sok invédert:))

Grat:)
Ha meghalsz nem leszel ember ami annyi, hogy -30% élet és nem tudsz másokat megidézni, hogy segítsenek cserébe téged sem tudnak beinvédelni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.