Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) cyberkind válasza BOBAKILL (#1700) üzenetére


cyberkind
félisten

A DLC-hez gond ha kitolom többet az alapjátékot? :F Mindenképpen kell a DLC csak ennyiért sokallom.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1702) BOBAKILL válasza cyberkind (#1701) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem hinném. Van egy minimum szint, mégpedig hogy eljuss oda ahonnan indul a dlc. Legalábbis én így tudom. Nyilván ng+os karival könyebb,de majd a kollégák megmondják még én sem vettem meg a kieget..

(#1703) Djuree


Djuree
félisten

a dlc-be mikor érdemes átmenni? vagy honnan lehet oda menni? mert megvenném lehet a season passt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1704) BOBAKILL válasza Djuree (#1703) üzenetére


BOBAKILL
őstag

cathedral of deep-ől tudsz átmenni.

(#1705) ThySoul válasza BOBAKILL (#1700) üzenetére


ThySoul
senior tag

Megfogom ölni. A tervem az, hogy megcsinálok még mindent, a final bosst kihagyom, és hagyom addig, amíg nem jön a márciusi kieg(az előzőt nem játszom ki, már láttam róla kb mindent), mert A:NG+ban félek hogy istentelenül nehéz lesz (remek példa rá a BB-ből Ludwig vagy Kos) és B:új karit meg nem akarok, mert nem biztos hogy elvinném odáig.
Valaki, aki játszott NG+ban DLC-t: Mennyire lett nehéz?

[ Szerkesztve ]

(#1706) Djuree


Djuree
félisten

srácok itt is vannak olyan spéci mage ruhák mint a 2-ben, hogy pl. gyorsabban varázsol? ugye ez a tárgy leírásában nem szerepel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1707) cyberkind válasza ThySoul (#1705) üzenetére


cyberkind
félisten

A DLC is NG+-ba megy ha csak a sima játékot kezdem?

Paranormal Cocktivity

(#1708) BOBAKILL válasza ThySoul (#1705) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A összes npc küldetését is megcsináltad? Mert adnak ám csak ilyen módon megszerezhető tárgyakat. Egy végigjátszás kevés is hozzá. Nem beszélve a +2es és +3as gyűrűkről. Viszont ha csak végig akarod tolni és nem törödsz a trófeákkal és küldetésekkel akkor várd meg a 2. dlct is.

#cyberkind: new gamebe az alapjáték föbossa után kerülsz. Ha nem ölöd meg és vársz a dlckre az is megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1709) cyberkind válasza BOBAKILL (#1708) üzenetére


cyberkind
félisten

Király mert pont újrakezdtem, de lehet megvan egy picivel régebbi mentésem, vagyis remélem.

Paranormal Cocktivity

(#1710) ThySoul válasza BOBAKILL (#1708) üzenetére


ThySoul
senior tag

Az NPC quesine-okkal az a baj, hogy semennyire nem hozz lázba :(
Egyet próbáltam, de az sem sikerült igazából, meg annyira egy idő után nem is érdekelt. Ezenkívül kb minden megvan, a bossokat is kicsináltam, próbáltam mindent felfedezni. ( Spoiler.....a központi hely tetején a kislány a madárhangjaival mi lenne? Vagy azzal lehet valamit kezdeni? Az érdekelne :D )

(#1711) cyberkind


cyberkind
félisten

Akkor így újult erővel legyőzve a Soul of Cinder, megyek tovább farmolni és persze várni a SP-re a leárazást. :D

Paranormal Cocktivity

(#1712) Šolaire válasza ThySoul (#1710) üzenetére


Šolaire
veterán

Fészekre gondolsz? Lehet csereberélni vele.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1713) lbandi777 válasza ThySoul (#1705) üzenetére


lbandi777
aktív tag

A final bosst is levághatod,megkérdezi a játék hogy akarsz menni ng+ ha nem- re mész akkor maradsz az alapjátékban és tudsz bárhova menni farmolni stb.
A dlc. az alapjátékban sima NG is nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#1714) Adam_Shepard válasza Djuree (#1703) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A cleansing chapelbol lehet menni. Nekem 140-50 en kellemesen nehez volt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1715) ThySoul


ThySoul
senior tag

Ez a Nameless king undorító. A madárob is alig bírok túljutni, mert szeret úgy helyezkedni hogy a nyakát látom belülről.
Maga a boss annyira nem idegesítő, csak a szokásos "kb lehetetlen healelni" kategória

[ Szerkesztve ]

(#1716) Djuree válasza ThySoul (#1715) üzenetére


Djuree
félisten

én tegnap értem oda, csak meglestem gyors, párat csaptam a varnyúba, aztán inkább néztem hogy mozog. hát elég idegesítően. én megse próbálkozok vele egyedül.
tegnap oceiros is csellel lett meg, beragasztottam a gyökerekbe, egyedül nem ment, embert nem tudtam hívni, az npc-t meg leverte kb. fél hp-nál.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1717) ThySoul válasza Djuree (#1716) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem előbb gondolt egyet,berepült a füstkapu mögé és onnan sebzett :"D
Egyébkénz ritka irritáló hogy néha, ha bekapok egy ütést méltóztatik megmozdulni a karakter, néha meg nem.
Amúgy mindenképpen egyedül akarom, de eddig mégcsak esélyt sem láttam ellene.

[ Szerkesztve ]

(#1718) BOBAKILL válasza ThySoul (#1717) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A fejét lockold be a sárkánynak és azt sebezd először. Van hogy beadja a riposte-ot ha eleget csapkodod a buksiját. Nem vészes, csak a nameless king csapásait kell dodgeolni közben. Van hogy fújja a tüzet, akkor meg spuri onnan. A második fázis már brutálisabb. Ki kell találni mikor tudsz gyógyítani mert tényleg bazi nehéz. De ha kitanulod a mozgását akkor már van esély a győzelemre. Pajzzsal hárítani felesleges.

(#1719) cyberkind válasza BOBAKILL (#1718) üzenetére


cyberkind
félisten

Én pont ezért hívtam be egy játékost, ha nálam baj van arrébb megyek és őt üti aztán mehet a menet újra, igazából ha ne, szopok az unfair bossokkal akkor változatlanul egyedül csináltam volna, de elég volt az pár a stresszes kör.

Paranormal Cocktivity

(#1720) BOBAKILL válasza cyberkind (#1719) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az hogy unfair boss, az igaz. :) Alig van olyan kóbor másodperc hogy tudj estusozni. Csakúgy mint Champy Gundyr és Soul of Cindernél. Én BB-ban kaptam idegrohamot Ludwigtól mire meglett. Hiába, Souls játékokhoz kötél idegek kellenek és sok-sok türelem. Nekem is van pár boss aki a mai napig nem lett meg egyedül. De majd most, ng++on. :DDD

(#1721) ThySoul válasza BOBAKILL (#1720) üzenetére


ThySoul
senior tag

Hát ez valami undorító.....lassan 3 órája próbákom de ez hihetetlen...

(#1722) cyberkind válasza BOBAKILL (#1720) üzenetére


cyberkind
félisten

Kötél ideg, az megvan nálam meg majdnem 100 óra DS1 után jöttem de ez a játék unfair amivel rettenet könnyű megölni az embert, nekem ez a legnagyobb bajom.

Paranormal Cocktivity

(#1723) Djuree válasza cyberkind (#1722) üzenetére


Djuree
félisten

ez nem is unfair, nézd meg a nioh-ot majd. :P na az az UNFAIR. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1724) cyberkind válasza Djuree (#1723) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem érdekel a Nioh, akkor se ha lenne PS4-em. :D

Paranormal Cocktivity

(#1725) BOBAKILL válasza Djuree (#1723) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jáááááj, én kipróbáltam a letölthető Nioh demót. Hát az első bossig eljutottam, nehéz volt de élveztem. Szokatlan nagyon, de tetszik hogy sokféle stílust lehet variálni stb. De az nem kifejezés hogy unfair. Tuti nem mindegy hogy milyen fegyverrel és milyen stílusban harcolunk a boss ellen, de valami mocskosul sok hp-ja van és 2 csapásból megöl, persze egy hangyafasznyit sebzek csak rajta. Remélem ezen javítanak mert ez így inkább gáz lesz. De lehet csak én vagyok még béna hozzá.

(#1726) BOBAKILL válasza ThySoul (#1721) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Most azt képzeld el hogy én a Bloodborne-ban kb. 40.próbálkozásra tudtam megölni Ludwigot. Este nem is sikerült,csak másnap higgadtan. Persze közben farmoltam a blood echot mert elfogyott ugye a sok próbálkozás alatt.
Nekem sincs még meg a nameless egyedül, majd ha profin kitanulom a bosst, akkor talán. Bár a dancer meg meglett elsőre ng+on, a Lothric meg 20.ra kb.

(#1727) ThySoul


ThySoul
senior tag

Bementen valakihez és vele meg sikerült....de sajna nem az én világomban....

(#1728) ThySoul válasza ThySoul (#1727) üzenetére


ThySoul
senior tag

Valaki segítsen.
hogyan kénr behívni valakit hozzám?

(#1729) BOBAKILL válasza ThySoul (#1728) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tolj be egy embert és valaki csak odateszi a jelét hogy be tudd hívni. Ha nem sikerül akkor várj vele, próbáld később. De valaki biztos tud segíteni innen is coop-ban.

(#1730) ThySoul válasza BOBAKILL (#1729) üzenetére


ThySoul
senior tag

Vègre megöltem....harmadjára a mai nap :"D

(#1731) Djuree válasza BOBAKILL (#1726) üzenetére


Djuree
félisten

dancer nekem is meglett elsőre, ha van oszlop a pályán bármilyen bosst szétcsapok azt vettem észre. :C BB-ben is így volt, egyszerűen az intelligenciát, stratégiát semmilyen unfair boss nem verheti...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1732) Rony949 válasza ThySoul (#1717) üzenetére


Rony949
őstag

"Egyébkénz ritka irritáló hogy néha, ha bekapok egy ütést méltóztatik megmozdulni a karakter, néha meg nem."

Ez azért van (már ha a Nameless King-ről van szó), mert lightning sebzést kapsz be és annak van egy mikro stun hatása.

(#1733) ThySoul válasza Rony949 (#1732) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ez eddig oké, de néha megmozdulok, néha nem...furcsa.
Egyébként most, hogy eljutottam a játék végére(a final boss még hátravan) kissé szomorú vagyok, mert szerintem ez el lett rontva kissé. A jàték szép, a nehézség kissé kevés( a bossok egyharmada meglett elsőre), de valahogy Lothric után elfogyltt szerintem. (Ezután csináltam a nameless kinget meg a sárkányt) Lothric olyan szinten final boss meg epikus érzést adott, mint a BB-ben Gehrman. Ez a Soul of Cinder például nem tudom miért van a legvégén, a második fázisát meg semmi nem indokolja?spoiler Miért támad fel?spoiler vége
A másik, meg hogy egyes harcok ezerszer jobban illettek volna a BB-hez a játék sebessége miatt. Az ott lévő karimnak szerintem a nameless lehet még elsőre is meglett volna.

[ Szerkesztve ]

(#1734) Rony949 válasza ThySoul (#1733) üzenetére


Rony949
őstag

A Soul of Cinder tartalmazza az összes olyan ember lelkét, akik már "meglinkelték" a tüzet, ezért van ilyen sok harcstílusa. A második fázis pedig pakkra Lord Gwyn, a legelső személy aki "meglinkelte" a tüzet (egyszerűen nem tudok jó magyar szót a link-re). Tehát gyakorlatilag itt több személy ellen harcolsz.

(#1735) ThySoul válasza Rony949 (#1734) üzenetére


ThySoul
senior tag

Eddig ez oké, de miért támad fel? Mert ha valahol volt erről szó, akkor oké, az èn saram, nem tudtam róla. De ha nem, akkor kissé olyan hogy nah, aht hitted vége mi, akkor szenvedj még egy kicsit. (bár nem hiszem hogy championnál és annál a varjas rohadéknál nehezebb lesz.)

(#1736) lbandi777 válasza ThySoul (#1735) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Majd Sister Friede megmutatja az igazi feltámadást.Ezek bohócok ahhoz képest.

(#1737) Rony949 válasza ThySoul (#1735) üzenetére


Rony949
őstag

Én is úgy gondolom hogy ez a 3. rész nem lett közel sem tökéletes, hála annak a pár unfair boss-nak, de a Soul of Cinder számomra pont hogy nem volt unfair. Megfelelő koncentrációval viszonylag könnyen legyőzhető, ráadásul egész szórakoztató fight.

A Nameless King már vicc volt. Számomra ez az unfair. Na meg igen, várd csak ki a DLC-s boss-t.

(#1738) BOBAKILL válasza ThySoul (#1733) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ne csodálkozz ha a Bloodborne után nem volt annyira nehéz a ds3. Bár azért könnyűnek nevezni nagyképűség lenne. :D Hasonló a harcrendszer, a mozgások. Itt ráadásul van pajzs is. Mondjuk a BBban meg visszatölt egy rész életet ha visszavágsz.
BB után nekem sem annyira vészes a ds3, mégis a hangulata, pályák miatt bármikor szívesen újrajátszom. Sztem nem unalmas, a küldiket is csinálom, mindig tanulok valami újat. Akárcsak a BBban.
Előre fosok a dlc bosstól...sztem pvpben egyszer az ő fegyverével gyaláztak meg egy szinte véget nem érő kombóval...szívás volt. :D Mondjuk fura volt hogy gurulni se tudtam semerre közben.

(#1739) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap átképeztem magam pyromancerré, hát mennyivel könnyebb így mint csak melee karival. :Y
minden sima ellenséget mint kés a vajban úgy pusztítok el, knight slayer tsorigot eddig nem tudtam megölni, ill. meg tudtam volna de nem volt türelmem, most pár tűzgolyó elporlasztotta, 1 perc volt. :U

viszont dragonslayer armor eddig kifogott rajtam. hívtam be segítőt, beléptem a bosshoz, nem tudok elvetődni, 2 csapással megölt egyből, ezt 2x eljátszottam. elég húzós lesz túlélni abban a kis arénában. de majdcsak sikerül.

néztem videót a leghúzósabb bossokról, champi gundyr, nameless, cinder papa, hát azokat még segítővel se tudom h fogom leölni. akinek ezek egyedül megvannak azok előtt leteszem a kalapom az tuti. :R
voltak eddig is húzós bossok de azok csemegék ezekhez képet...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1740) Djuree


Djuree
félisten

más dolog:

covenant itemeket hogy lehet farmolni? nem pve-re gondolok, azt olvastam, az túl sok idő. a 2-ben kifarmoltam a sunlight medalokat de itt nem esik egy sem.

mert akármilyen covenant jelet rakok be nem akarnak hívni. vagy kell jelet is letenni? sunlight medalhoz kell jel azt tudom de a többi se automatikus? aldrich is megvan h működik, de a többi nem működik. vagy meghatározott területen kéne lenni? ezek az eye orbok hogy működnek? ha ezekkel invadelek és megölöm a hostot, akkor mindegy milyen covenantban vagyok kapok hozzá tárgyat?
tegnap egyszer behívtak darkmoon-osként de nem volt ellenfél se ott, aztán jött egy invader, mire odanéztem kinyírta a srác aki behívott, de én nem kaptam semmit. azt se tudom miért nem kaptam...

symbol of averice mikor esik? már vagy 20 ládát leöltem... :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1741) ThySoul válasza Djuree (#1739) üzenetére


ThySoul
senior tag

Champion Gundyr szerintem az egyik legszórakoztatóbb harc a játékban. Nekem is vagy fél nap volt mire meglett egyedül, de azt élveztem. (Ellentétben a nameless kinggel) Ha gondolod segíthetek.(De csak hétvégén tudnék)
Más: tegnap még egy embernek segítettem a namelessben, de ahogy bementúnk a csóka beállt a sarokba és nem mozdult el onnét. Konkrétan fantomként 1v1-ben kevesebb estussal levertem azt a dögöt, persze mikor magam próbáltam nem ment. Ki érti ezt.....

(#1742) Djuree válasza ThySoul (#1741) üzenetére


Djuree
félisten

akkor majd lehet rádírok.
milyen néven tudlak felvenni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1743) ThySoul válasza Djuree (#1742) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ps-en játszom.
PSN: Karsai77

(#1744) Djuree


Djuree
félisten

megvan az uccsó lord cinder is, a twin prince. feltehetem a nagy trónra, nem fog történni semmi? nem akarok még a fő boss ellen vonulni. egyből át fog dobni hozzá?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1745) BOBAKILL válasza Djuree (#1744) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem,felteheted nyugodtan. A fire keepereel kell beszélni hogy a végjátékhoz juss. De onnan is vissza tudsz még jönni a shrineba.

(#1746) Djuree


Djuree
félisten

hát ez a pyromancer pve-ben über. dragonslayer armor sebezni se tudott, kb. 4 tüzgolyó odakente.
twin prince is majdnem lement elsőre is, alig maradt hp-jük.
champion gundyr is majdnem elsőre, harmad hp-ja maradt. gyógyítani tényleg nem enged! :Y amíg be volt lockolva sebezni se tudott olyan jól gurulgattam. :DD
harcossal kb. esélytelen nekem...de minden könnyebb, az eddigi húzós ilyen olyan knightok akikkel nagyokat fightoltam is 2 tűzgolyótól sülnek. :U
viszont a sorcerer szar! nem tudom miért de kb. fele olyan sebességgel varázsol mint a pyro. ez fura. így kb. használhatatlan. kisebbet is sebez pedig több dmg buffoló cucca is van.
a miracle spellek meg itt se sok szart érnek, akárcsak a 2-ben. lassú, sok manába fáj és nehezen megszerezhető a nagy villám. plusz nem is sebez akkorát mint várná az ember...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1747) BOBAKILL válasza Djuree (#1746) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Milyen statokra gyúrtál rá? Int+faith? Sosem volt pyro karakterem, de ezek szerint nagyon OP lehet. :D

(#1748) ThySoul


ThySoul
senior tag

Dexes chaos blade buildre milyen statok kellenek? 40 felett van a dex, 30 folott a stamina meg a vigor. (És NG+ra milyen buildet ajánlotok? )

(#1749) Djuree válasza BOBAKILL (#1747) üzenetére


Djuree
félisten

int 40, faith 25 jelenleg. tüzes kesztyű +10-es, meg ugye 3 gyűrű is van ami dmg-et növel a tűzre. csak chaos fire orbot használok, ahogy néztem ez sebez a legjobban, meg elég gyorsan is eregeti az emberem. csak sajnos sok stamina lemegy és akkor várnom kell amíg visszatölt, arra kellene most gyúrni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1750) lbandi777 válasza Djuree (#1749) üzenetére


lbandi777
aktív tag

A legtöbbet sebző pyro boss lélekből készül,azthiszem az old demon king lelkéből.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.