Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) BOBAKILL válasza Šolaire (#2800) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem a chaos blade a kedvenc dexes katanám. Azzal már lehet szeletelni. :) Minimálisan sebez csak, de gyűrűvel egyensúlyba hozható a dolog nagyjából.

(#2802) #76500480


#76500480
törölt tag

Nem értem.... Undeadben kinyírtam a bosst, legyőztem a demont, pale tongue-ot nem találom(pedig leütöttem azt a hullát) és nem kaptam meg a lift chamber key-t.Leonhard köddé vált, helyette van Sirris. Grave key után tűnt el. Van esély még a kulcsot megszerezni?

(Grave key haszontalan item volt, mert egy szerencsés eséssel, Ember nélkül megkerülhető)

[ Szerkesztve ]

(#2803) Šolaire válasza BOBAKILL (#2801) üzenetére


Šolaire
veterán

Chaos blade nagyon jó. Mondjuk ebben a részben nem használtam. :D Iaito-t sajnálom hogy kivették. Mejik a legjobb katana? Frayed blade tetszik de az még odébb van :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2804) BOBAKILL válasza Šolaire (#2803) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sztem első végigjátszásra az uchi a legoptimálisabb. Buffolható, és végig lehet vele tolni. Esetleg a black sword. NG-re a chaosra szavaznék. De persze megint csak az van hogy kinek mi jön be.
Nekem a dragonslayer axe nagy kedvencem lett, de a Lothric fivérek fegyvereiből készíthető karddal fejeztem most be. Igaz a Demon herceget a black knight sworddel csaptam le az extra sebzés miatt. :B

A Midir katanáját nem próbáltam még, de nagyon érdekel. :D Nemrég fejeztem csak be a játékot és lehet kimaxolom mielőtt NG++ba megyek. De most str-es karim van. Bár lehet megyek egy körre Rozihoz és akkor katanázgatok is. :DDD

Én rájöttem hogy az összes kardos build bejön nekem. :DDD
Most elkezdtem egy pyros karit, is de elég béna vagyok még benne, furcsa így játszani.

(#2805) Šolaire válasza BOBAKILL (#2804) üzenetére


Šolaire
veterán

Én varázslót szeretnék de még sose vitt rá a lélek,jobb szeretek kardozni :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2806) Šolaire


Šolaire
veterán

Ezek után mondja valaki hogy a Dark Souls Hack and Slash :D
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2807) HULK25


HULK25
tag

Sziasztok, bár régóta játszom a játékot, de eredetiben csak pár hónapja van meg, és azt szeretném kérdezni, hogy ha beinvédelek valakit, hogyan lehet elérni hogy ne tűnjek dark spritnek, hogy ugy nézzek ki mint a sima játékban?

(#2808) akela91


akela91
addikt

Túlvagyok életem eddigi legnehezebb Boss harcán. Kb 20 próbálkozás, de meglett Pontiff sulyvahn - pajzs nélkük, Parry nélkül lvl60-on. Hát beleizzadtam :Y

(#2809) Šolaire válasza akela91 (#2808) üzenetére


Šolaire
veterán

Én is 60-as szinten toltam le. Kemény olyan mint egy jedi lovag :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2810) #76500480


#76500480
törölt tag

Melyik bosstól kezd nehezedni a játék? Pontiff, Abyss?

(#2811) Šolaire válasza #76500480 (#2810) üzenetére


Šolaire
veterán

Megjelenéskor könnyűek voltak a bossok. Utána patchelték a játékot. Abyss Watcher szerintem még nem vészes Pontiff,Dragonslayer Armour például már kemények :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2812) vlaho válasza HULK25 (#2807) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor a Untrue Dark Ring kell neked.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#2813) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Üdv.
Itt az ideje tenni egy tiszteletkört most hogy már kijött minden dlc.
Lenne is egy kérdésem.
Chatedral of the deepben van az a rész mikor mennél át egy hídon és az álsigward meghúzza a kart és leengedi alatrad a hidat.
Na nekem ez nrm történt meg mert előbb voltam a túloldalt ahol a kar vqn minthogy átmentem volna a hídon és így ő nem is volt ott.
A kérdésem hogy ilyenkor mi van?
Pedig előre megfontolt szándékkal most nem wkartam megölni mint a múltkor.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2814) Šolaire válasza Kvelstadt (#2813) üzenetére


Šolaire
veterán

Előtte is lehet vele takálkozni. Undead Settlement végén. Az megvolt?

“Praise The Sun” \[T]/

(#2815) Kvelstadt válasza Šolaire (#2814) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amikor segit megölni azt a tüzes démont?
Egyébként közben megoldódott.
Megtudtam hogy muszáj megvenni a tower key-t és mikor bementem bezárt. Aztán már ott volt firelinkben. Megbocsáltottam neki. Egyellőre.. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2816) Šolaire válasza Kvelstadt (#2815) üzenetére


Šolaire
veterán

Igen.Cleansing Chapel tábortűz előtt van egy kút ott is tudsz vele beszélni én is végigviszem ezt a szálat már csak nosztalgiából :)
Azért Patches barátomat jó volt újra látni nem hazuttolta meg magát. :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2817) Šolaire válasza Kvelstadt (#2815) üzenetére


Šolaire
veterán

Elég kusza a sztori szál itt is. Engem első végigjátszásnál megtámadott a katedrálisban. Most kereskedő lett Firelinkben :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2818) #76500480 válasza Šolaire (#2811) üzenetére


#76500480
törölt tag

1.00 akkor a könnyített verziót jelenti? :D Gundyr után frissítettem de érdekes módon az alap battle axe+2 fegyvertől 2-3-4. boss hamar elvérzett.

(#2819) Šolaire válasza #76500480 (#2818) üzenetére


Šolaire
veterán

Melyik 3,4 boss? Azért Abyss Watchers környékén bekeményít a játék. Mikor megjelent a játék probléma volt a bossok életerejével. Ezt már régen orvosolták.
Más: Yhorm-ot legyőztem most haladok a Dancer felé.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2820) Kvelstadt válasza Šolaire (#2816) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja igen a chapel. Volt ott egyfickó, kezet fogtam vele és a havas rettenetbe kerültem. Szerencsére tudom hogy az az első dlc szóval csak atűzig merészkedtem.
Ott járok egyébként hogy most vertem le wolnir vagy kiaz. Egy ilyen nagy fáraócsonti és a karkötőjét kell csapni.
Most jönne boreal valley de szerintem előbb lemegyek demon ruinsba. Az jobban is tetszik meg otta bk sword ami kéne.
Most a hollowslayer greatswordel megyek mert szerencsére ez meg az a fajta könnyebbik gs amit nem csap földhöz és elég gyorsan csápol vele.
Csak az a baj hogy a titanite scale baromi ritka hozzá.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2821) Šolaire válasza Kvelstadt (#2820) üzenetére


Šolaire
veterán

Demon ruins is jó hely van eldugva estus shard meg bone is. Én már a dancer felé megyek yhorm halott. Alig várom a dlc-ket de még csak 65-ös vagyok én egy 7- es raw uchigatanával megyek meg a hátamon ott a kedvenc pajzsom grass cress shield :) ruha meg a sword master szakadt ruhája :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2822) Šolaire


Šolaire
veterán

Nemrég valaki írt hogy Irrithyl Dungeon végén nem jelent meg neki az egyik gépi invader pedig emberi alakban volt és így nem tudta a Karla cellája előtti részen felvenni az Alva szettet. Én undead állapotban mentem be így nekem nem volt invader de az Alva szettet fel tudtam venni. Így már kijelenthető hogy a kollégánál bug volt. Remélem olvassa.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2823) vorosmarti válasza Šolaire (#2822) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az Alva-set csak akkor jelenik meg ha legyőzted Alva-t. Sztem az h milyen állapotban érsz a börtönbe, az már mindegy.

(#2824) Šolaire válasza vorosmarti (#2823) üzenetére


Šolaire
veterán

Alva a murakumo-s invader volt? Akkor tévedtem. Kinyírtam :D

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2825) vorosmarti válasza Šolaire (#2824) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Igen ő volt az. Shiva of the East utódja, reinkarnációja, vagy vmi ilyesmi :)

(#2826) Kvelstadt válasza Šolaire (#2821) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én leraktam azuchit. Előző játékot azzal toltam.
Most ezek a könnyebben csapkodó gs-ek jönnek be.
Én most brigand setben vagyok de 30%alá nem fogok bemenni mert rohadt sok kell equip loadra. Így meg nem adok rá és vígan elvagyok ílyal grass shieldel meg a greatsworddel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2827) Šolaire válasza Kvelstadt (#2826) üzenetére


Šolaire
veterán

Páncél felesleges annyira felgyorsult ez a rész. Íjjat én is szeretem sokat könnyít. Alig várom a dlc-ket is :D
vorosmarti:köszi :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2828) Kvelstadt válasza Šolaire (#2827) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Felesleg ja de szeretem ha néz ki valahogy a karakter.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2829) ThySoul válasza Šolaire (#2827) üzenetére


ThySoul
senior tag

Midirnél majd kell az a páncél :DD

(#2830) Šolaire válasza ThySoul (#2829) üzenetére


Šolaire
veterán

Már várom főleg Gael-t.
Kvelstadt:én meg szeretek meglepetést okozni. Sokszor lebecsülnek a kinézetem miatt :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2831) #76500480 válasza Šolaire (#2819) üzenetére


#76500480
törölt tag

3. Curse-Rotted Greatwood, 4. Crystal Sage... ezek mondjuk nem "tiszta" meccsek voltak, mert fánál a tumor kimetszés 900-at sebzet, a Sage pedig érzékeny volt mindenféle fizikai támadásra.

(#2832) Šolaire válasza #76500480 (#2831) üzenetére


Šolaire
veterán

Azok nem vészes bossok :) pontiff,dragonslayer,aldrich,vagy az ikrek keményebbek lesznek. Dlc bossokat még nem tudom de biztos kellemesek lesznek ők is :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2833) Kvelstadt válasza #76500480 (#2831) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Engem egyszer megint kinyirt a sage.
Próbaltam lerohanni mikor már kevés kellett neki és minden irányból eltalalt minden.
Aztán köv körben leszedtem mindenkit szépen sorban aztán felpofoztam a bosst.

Egyébkent boreal valleyban nincs estus shard?
Nem találtam.
Azt tudom hogy a dungeonba dob majd a mimic.
Most jön pointiff.
Legutóbb mikor ellene mentem még nem voltak pachek szóval kiváncsi leszek mit tud de majd csak a reklám után mert erre most rápihenek.
Abyss watchers óta egyhuzamban tolom ma.
Mármint szünetekkel de játszottam eleget, ettem elég bosst ma.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2834) HULK25 válasza vlaho (#2812) üzenetére


HULK25
tag

Köszönöm, igen ez az, én eddig azt hittem , hogy csak az hollow állapot fizikai elváltoszását gyógyítja, de tényleg ez kell. :R

(#2835) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Megvan aldrich de továbbra is utálom.
Szánalmas távolrol támasó ribanc.
Kotolja magából azokat a kis kék szarokat majd nyomja az infinity nyílzáport s eközben tol két ilyen lézersugarat.
Oké kikerültem mindent de mijor támadjak?
Végül úgy lett meg hogy egy ütés kellett neki és még jött a nyíl de én nekiszaladtam és lecsaptam.
Na ezutan mutatra hogy mit adott majd kiírta hogy meghaltam majd kiírta hogy megvan a boss.
Általában igyekszem megtanulni a bosst és küzdeni vele egy jót de ez nem volt harc. Ez állandó menekülés volt miközben néha odacsaptam ha épp arra menekültem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2836) ThySoul válasza Kvelstadt (#2835) üzenetére


ThySoul
senior tag

Mi a nehéz aldrichban? Nekem eddig minden végigjátszásban first vagy second try volt. (az infinity nyílzápor is csak második fázisban volt)...mondjuk ez is olyan mint a dancer. Mindenki mondta hogy milyen nehéz nekem meg elsőre megvolt :DD

(#2837) Šolaire válasza ThySoul (#2836) üzenetére


Šolaire
veterán

Dancer egy élvezetes szép mozgású boss (legszebb szerintem) alacsony szinten tud meglepetést okozni azért. Aldrich ő inkább idegesítő volt mint nehéz. Ott fő bossnak Pontiff kellett volna szerintem.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2838) Kvelstadt válasza ThySoul (#2836) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ahogy Solaire mondja. Nem nehéz hanem idegesítő.
Első körben majdnem megvolt. Nem vt staminam mikor elkezdett nyilazni és utolért.
Meg embert nem nyomok be bossok előtt.
De nem is mondom hogy milyen jó vagyok és mégis milyen kemény.
Nem vagyok a legjobb játékos és csak azt mondom hogy nem jó boss.
Előtte pontiff na az jó volt.
Első pár kör rövid volt mert nem emlékeztem a támadásaira és nem tudtam merre mozduljak de aztán harcoltunk egy kurvajót.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2839) akela91 válasza Kvelstadt (#2838) üzenetére


akela91
addikt

Ne is mondd. Épp vele küzdök, kell egy kis pihi ma úgy érzem, mert roppant bosszantó egy boss.

(#2840) Šolaire válasza Kvelstadt (#2838) üzenetére


Šolaire
veterán

Nálam most Pontiff az etalon :) tiszta Jedi lovag :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2841) Šolaire válasza akela91 (#2839) üzenetére


Šolaire
veterán

Nyílzáport nehéz kitapasztalni és ha egyszer elkap vele halott vagy igazából jobb a közelébe maradni mert messziről elkezd nyilazni meg lövöldözni abból is 2 fajta van a sok kis nyomkövető lövedék még elmegy de a másik olyan gyors hogy gurulni sincs idő.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2842) Kvelstadt válasza Šolaire (#2841) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A másodikat könnyebben kerültem.mint a simát. A simánal próbáltam közel matadni oldalazni és csapmodni. Volt hogy működött.
De azért segít a játéka maga módján.
Nem az van hogy nem lő rád sugarat mikor egy már eltalált hanem a másik nem talál el mert fekszel de ez ds ez ilyen.

Akela
A boss run is milyen baráti nem?
Sikerül lehagyni a két silvert és bent mindenki toljaa fire-t.
Nem az mert be lehet menni sérülés nélkül de azér vannak bajok ott is.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2843) Šolaire válasza Kvelstadt (#2842) üzenetére


Šolaire
veterán

Igen az az egy baráti lépése volt :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#2844) Kvelstadt válasza Šolaire (#2843) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na megvolt a dancer. Első pár körben szétkapott mert nem kaptam el a ritmust meg volt egy hitbox is mikor tökre nem ott àltam ahova nyúlt és mégis hirtelen a kezében kötöttem ki.
Aztán viszont már nem volt nehéz. Tök jól lehet dodgeolni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2845) Zerdal


Zerdal
tag

Túljutottam a Nameless King-en. Hát hogy is fogalmazzam. Nem volt egyszerű. Már csak a végső Boss van hátra. Van valami tanács amit meg kell tenni NG+ előtt?

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#2846) cyberkind válasza Zerdal (#2845) üzenetére


cyberkind
félisten

Told ki a DLC-ket ha megvannak és csak azután kezd el a NG+-t. ;) Egyébként még azt, hogy ha hagytál ki helyeket, titkos falakat azokat nézd meg és gyűjts be mindent. :)

Paranormal Cocktivity

(#2847) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#2844) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Lényeg hogy a seggében maradj Dancernek. Úgyis szinte vonzza az embert mert ez a legjobb popó a DS-ban. :DDD
Majd a Namelesshez meg a Midirhez kiváncsi leszek mit szólsz. :)

(#2848) onkelz válasza Zerdal (#2845) üzenetére


onkelz
aktív tag

Micsoda egy gyökér boss az,pont itt vagyok.A màsik iràny az ikrek :W

(#2849) Šolaire válasza BOBAKILL (#2847) üzenetére


Šolaire
veterán

Rosz híre van ennek a Midirnek :D fáj a a fogam a katanára ami a lelkéből készíthető. Kell new game plusba.
Kérdés: itt hol is kell átmenni new game plusba? Dlc-k előtt ki akarom nyírni a Cindert is azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#2850) BOBAKILL válasza Šolaire (#2849) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha a Cinder után válsztasz endinget akkor átkerülhetsz. De választható hogy folytatod-e (ng) vagy ha nem akkor visszakerülsz firelinkbe.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.