Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a gesture-ös achievement-hez az kell-e, hogy egyszerre meglegyen mind a karakteremnek, vagy elég, ha már egyszer megkaptam a játékban valamikor?

(#1102) cyberkind


cyberkind
félisten

Szép napot!

Most kaptam meg a DS3-at, eddig a DS1-et toltam, illetve még tolom is, aztán ha befejeztem (a 2-t egyelőre kihagyom) jönnék a 3-ra, a kérdésem pedig az, hogy van jelentősebb változás a játékmenetben az 1-hez képest, vagy semmi?

Paranormal Cocktivity

(#1103) Kvelstadt válasza cyberkind (#1102) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez valahogy úgy van hogy a 2ben vannak változtatások az egyhez képest majd ezeken változtat a 3.rész úgy hogy közben visszanyúl a demons-hoz és a blodeborne-hoz. Szal röviden, vannak változtatások.
De miért hagyod ki a 2.részt?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1104) Šolaire válasza cyberkind (#1102) üzenetére


Šolaire
veterán

Pörgősebb a harcrendszer mint az első részben próbálták ötvözni a bloodborne-al. Itt kevésbé működik a körözök az ellenfél körül taktika ellenfelek agilisabbak,visszarakták a pajzsrúgást a 2. Részből kivették,a varázslás manna alapú mint a demons soulsban plusz a fegyók speciális mozdulatai is ebből táplálkoznak tudod flaskával tölteni a mannát persze akkor kevesebb lesz az estusod valamit valamiért ugye. Multi is már lehet hat fős is hirtelen ennyi majd ha játszol kérdezz nyugodtan. :) árusok kovács stb firelinkbe lesznek mint a nexusba a demonsból nem kell szaladgálni mint a dark1-be teleportálás kezdetektől jelen van ha sokat használod lassabban fejlődsz szerintem áramvonalasították a játékot én azt mondom könnyebb fogyaszthatóbb lett az hogy ez rosz egyéni preferencia kérdése szerintem.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1105) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello
Eddig 2 kézzel használtam a baltámat. Most már nem fogja meg 2 kézzel.
Az az 1 baltám van, nincs több, az is volt.
Mi történt, hogy nem fogja meg 2 kézzel?

(#1106) cyberkind válasza Kvelstadt (#1103) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak úgy hagyom ki, hogy az 1 után nem a 2-re megyek hanem a 3-ra mert már nagyon ezzel akarok játszani, winter sale-en úgyis megveszem a 2-t, hogy teljes legyen a gyűjtemény. :)

(#1104) Revan.
Köszi az írást, még csak az elején vagyok de még jövök ide sokat. ;)

Paranormal Cocktivity

(#1107) Kvelstadt válasza cyberkind (#1106) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazából a 3 épül az elsőre de a 2 is nagyon jó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1108) BOBAKILL válasza cyberkind (#1106) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem a 3. jött be a legjobban, a hangulata nagyon megragadott. A grafika is sokat számít bárki bármit mond. Mindenkinek az első a favorit, nekem a 3. :D kiváncsi vagyok neked hogy fog tetszeni az első után. A Vordt of the boreal valley boss után várom a véleményed. :))

(#1109) cyberkind válasza BOBAKILL (#1108) üzenetére


cyberkind
félisten

Eddig úgy tűnik, hogy vagy béna vagyok, vagy nehezebb mint az 1. :D

Paranormal Cocktivity

(#1110) BOBAKILL válasza cyberkind (#1109) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Dinamikusabb a harc, szokni kell. :)

(#1111) Šolaire válasza cyberkind (#1109) üzenetére


Šolaire
veterán

Szokni kell sok kikacsintás lesz az első részre majd meglátod :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#1112) cyberkind válasza Šolaire (#1111) üzenetére


cyberkind
félisten

+ (#1110) BOBAKILL
Kíváncsi vagyok mennyit veszek ebből észre, az biztos, hogy ez a 3. nagyon jó irányba változott, a harcrendszert már most jobban szeretem mint az 1-ben, amit meg utálok az az, hogy akár egy kis semmi ellenfél átváltozik olyan fekete valamivé és menekülhetek is. :D Eddig 4 óra alatt olyan 20-30x minimum meghaltam, és még csak 1 boss volt. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1113) Šolaire válasza cyberkind (#1112) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha gyorsan odaszaladsz és agyonvered akkor nem tud átalakulni :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#1114) cyberkind válasza Šolaire (#1113) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt szoktam alkalmazni, egyedüli gond ha nem ismerem a terepet és nem tudom melyik alakul át, egyébként ha hagyom átalakulni és úgy ölöm meg, nem ad több soul-t és/vagy jobb cuccot?

Paranormal Cocktivity

(#1115) BOBAKILL válasza cyberkind (#1114) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Másik, de "drágább" megoldás ha bombát dobálsz rá, 4-5 elég szokott lenni. :D A tüzet nem szeretik. :N
De, ad valamit én ezt tapasztaltam. De hogy mit azt már nem tudom. Estust talán... nem emlékszem pontosan

[ Szerkesztve ]

(#1116) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Tényleg, milyen karaktert csinálsz? Dexeset? Uchigatana meg van már? Jó élmény a játék elején megszerezni. :)

(#1117) Kvelstadt válasza cyberkind (#1112) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha átalakultat ölöd meg akkor dob ember-t ami itt a himanity.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1118) cyberkind válasza BOBAKILL (#1116) üzenetére


cyberkind
félisten

A Warrior-t választottam és az Uchi-val tolom, pajzsot nem használok csak vetődök mint az 1-ben, így kihívás ez a játék, főleg, hogy kevesebb a kezdő Estus mint az 1-ben. :DD

(#1117) Kvelstadt
Ezzel a boss-okra spórolok. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1119) BOBAKILL válasza cyberkind (#1118) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én is így kezdtem, kétkezes karddal. Alap kard után jött az uchi, majd a pontiff knight sword aztán a végén a chaos blade. Na az egy igazi szeletelőgép. :D

(#1120) Kvelstadt válasza cyberkind (#1118) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kovácsnál át tidod húzni ha nem kell a kék kapsz estust.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1121) vhunor válasza BOBAKILL (#1119) üzenetére


vhunor
őstag

A chaos blade-nél nem jobb a washing pole? Nem szív hp-t + hosszabb a pengéje, sebzésre emlékeim szerint ugyanannyi volt.

(#1122) BOBAKILL válasza vhunor (#1121) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Úgy tudom hogy a skálázódása jobb a chaosnak mint a washing polenak. De nem vagyok benne biztos. Majd este megnézem hogy nekem mennyit sebez a chaos. Washing polet is felhúzom maxra és megnézem azt is.
De jó fegyver a washing pole is. :K

(#1123) Kvelstadt válasza vhunor (#1121) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most nem játszom de tesóm mondta hogy durvább a chaos. De mindig is az volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1124) #90933760 válasza vhunor (#1121) üzenetére


#90933760
törölt tag

Kicsit kevesebb a washing pole, de a hosszabb penge és a nincs visszasebzés miatt szerintem jobb. Persze sokszor van, hogy alig marad élete az ellennek amivel még pont ki is nyír, szóval minden csepp sebzés számít, azért kedvelik a chaos bladet.

[ Szerkesztve ]

(#1125) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Nekem ezt tudja a chaos NG+-on(lvl 121):

[ Szerkesztve ]

(#1126) Rony949


Rony949
őstag

Abyss Watchers -- Mirrah set -- +4 -es Uchigatana -- no shield -- 41-es szint = 7-8 próbálkozás

Nem volt egyszerű, pedig ez már nem az első végigjátszás. De még mindig az egyik legjobb harc a játékban. :)

(na meg a zene, vááá <3)

(#1127) BOBAKILL válasza Rony949 (#1126) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Izgalmas harc az igaz. Bírom a zenéjét én is.
Nekem ng+on pár próbálkozás után az összes boss ment. Nem is nehezen, de azt se mondanám h könnyen. Viszont a két herceg feladta a leckét. Nem értem, minden mozdulatukat ismerem már de mikor feléleszti a bátyját a kis genyó, onnantól kicsinálnak. Mi a taktikájuk? Nincs pajzsom, az kilőve. Kb 20x mentem nekik, de csak a vérnyomásom ment fel. :D kiakasztanak. Relaxálok, utána megpróbálom még. A Bloodbornera jobban ráéreztem pedig csak most kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#1128) melega válasza BOBAKILL (#1127) üzenetére


melega
őstag

Te ha már itt tartunk a Bloodborneba mikor szembeállok a Blood Starvest Beast bossal hogyan kell hátrafele futni, vagy elugrálni?

Én mindig csak előre tudok futni előle.

(#1129) BOBAKILL válasza melega (#1128) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ott még nem tartok, csak az első 2 Bosst győztem le, a Cleric Beastet meg Father Gascoigne-t. Mondjuk mindkettő ment elsőre, pedig totál be voltam fosva. :D Ha addig eljutok akkor megírom, de írj a BB topikba is, ott biztos tudnak válaszolni. Lehet parryzni kell, nem tudom biztosan. De eddig bevált nálam.

(#1130) Djuree válasza BOBAKILL (#1129) üzenetére


Djuree
félisten

gascogne elsőre? te egy állat vagy! XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1131) BOBAKILL válasza Djuree (#1130) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Parryztem az elején a fatert, de sajna elfogyott a lövedék de így sem volt annyira nehéz. R2-t hosszan nyomva rákészültem mikor támadott és megállítottam a támadásait így. Utána kapott pár sima ütést és ugráltam el. Aztán ugyanezt újra. Nem offolok ide, írtam a BB topikba is.

(#1132) Rony949


Rony949
őstag

Uram atyám! Az előző végigjátszásban a Dancer-nél adtam fel. Most meg ötödjére meglett. MIVAN??? :DD

(#1133) Šolaire válasza Rony949 (#1132) üzenetére


Šolaire
veterán

Dancerrel szívtam a legtöbbet eddig. Egyébként legszebb bossharc a játékban.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1134) Kvelstadt válasza Rony949 (#1132) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem az volt a gáz hogy pont akkora életem volt amit le is szedett ha elkapott és a hitbox miatt volt hogy ott is elkapott ahol azt gondoltam nem ér el.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1135) Rony949


Rony949
őstag

Úristen, ez a Champion Gundyr harc eszméleten király volt! Lesz még ilyen? :Y

Ocerios meg nem tudom hogy a fenébe, de elsőre meglett. Mondjuk a végére már bőven 50% alatt volt az életem, Estus meg egyáltalán nem maradt (elhasználtam mind a 13-at ami a harc elején volt). Érdekes boss volt már csak azért is, mert néha-néha beszélt is hozzám (vagy magában).

Most meg Lorian&Lothric-nál tartok. Eddig kétszer próbálkoztam, második próbálkozásra leterítettem Lorian-t, de aztán jött a meglepetés, estusból csak 1 darab maradt és meghaltam.

Ma már rengeteget játszottam, ez a sok boss Lothric Castle-ben kimerített. Holnap majd megölöm ezt a két faszit! :)

(#1136) Kvelstadt válasza Rony949 (#1135) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem a kedvencem harcom a chanpion gundyr.
Szeretem az olyan bosdokat akik nem efektelnek meg spelleznek csak ütnek és cg ilyen. A zene epic a mozgása meg nagyon jól néz ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1137) Rony949


Rony949
őstag

Nektek mi a legutálatosabb ellenfél a játékban? Számomra ez az Outrider Knight. Egyszerűen azért, mert 50-50% az esély hogy túlélem vagy sem. Tiszta szerencsejáték az egész. Vagy szerencsés vagyok és pont időben vetődök, vagy beszopom és 2-3 ütésre kivégez.

Még jó hogy csak pár darab van belőle az egész játékban. Ha ilyen Black Knight mennyiségben lennének, én felkötném magam.

[ Szerkesztve ]

(#1138) Kvelstadt válasza Rony949 (#1137) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem a farron mocsárban az a fejreugrós buzi volt. Nem bírtam ráérezni vagy nagy volt a hitboxa de nagyon sokszor elkapott és kinyírt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1139) Rony949 válasza Kvelstadt (#1138) üzenetére


Rony949
őstag

Igen, az is idegesítő. Azt nem szabad belockolni mert meghülyíti a kamerát.

(#1140) Kvelstadt válasza Rony949 (#1139) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én mindenkit belockolok. Hozzászoktam a kamerarángatáshoz és tudom hol vagyok olyankor. Szopatom ezzel magam ha nem lenne elég nehéz a játék.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1141) BOBAKILL válasza Rony949 (#1137) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem is a mocsárban fejreugró genyó volt a mumusom. Bossok közül az Abyss Watcher meg a Dancer volt a kedvencem, a legutálatosabb a két herceg testvér. Legutoljára Sirris NPC-t is behívtam annyira felidegelt. :DDD
Azon is agyaltam már hogy vajon Yhormot legyőzte-e már valaki a storm ruler nélkül? :D

(#1142) Rony949 válasza BOBAKILL (#1141) üzenetére


Rony949
őstag

"Azon is agyaltam már hogy vajon Yhormot legyőzte-e már valaki a storm ruler nélkül? "

Persze. Videó

Amúgy nagyon rossz ez a harc. Hagyományos fegyverekkel túl sokat kell beleütni, Storm Ruler-el meg gyerekjáték easy boss. Sajnálom, mert Yhorm move setje jónak néz ki és érdekes harc lehetett volna belőle. De elkúrták a készítők.

(#1143) peternac válasza Rony949 (#1142) üzenetére


peternac
tag

Én sima Broadsworddel győztem le anno, viszont
segített Onionbro, így elég könnyű volt :))
néztem is, hogy elég keveset sebzek...de a partnerem elintézte :B

(#1144) BOBAKILL válasza Rony949 (#1142) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, kicsit ingerszegény az a bossharc. De ha nem tudtam volna előre hogy mivel kell legyőzni akkor szívás lett volna. Megnézem majd a videót, köszi a linket. Van egy kis aránytalanság a bossharcok közt azért. Champion Gundyr például simán kinyírt miközben tápászkodtam volna fel a földről, hiába nyomtam a dodgeot. Lord od cinder harcban is voltak érdekes dolgok. Már oldalt-mögötte voltam mikor nyomta azt a felfelé szúrós kombóját és persze felnyársalt. :) De hát ez a DS életérzés része. :D
Nekem minden bossharc ment egyedül egészen a Lothric bossharcig. Utána csak npc-vel. (Sirris) Mondjuk pajzs nélkül csináltam eddig, lehet fasza pajzzsal jobban menne.

(#1145) Šolaire válasza Kvelstadt (#1136) üzenetére


Šolaire
veterán

Champion Gundyr kedvenc bossom. Én oceirossal szívtam a legtöbbet. A többi könnyen ment még az ikrek is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1146) Adam_Shepard válasza Šolaire (#1145) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én a csiga testű ezer nyilas bosst nem szeretem :O

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1147) Šolaire válasza Adam_Shepard (#1146) üzenetére


Šolaire
veterán

Az jó kis hangulatos harc volt anor londo miatt :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#1148) Adam_Shepard válasza Šolaire (#1147) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De neked most melyik DS maradt ki? Már keverem a szezont... ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1149) Šolaire válasza Adam_Shepard (#1148) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyik se :D én arra a bossra gondoltam aki ornsteinék termében volt a 3. Részben. Aldrich Devourer of goods a boss neve.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1150) Adam_Shepard válasza Šolaire (#1149) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen az az.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.