Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Šolaire


Šolaire
veterán

Csak óvatosan mert spoileres.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1802) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali nincs valami beállítás arra hogy automatikus legyen a kamera nézet ? Mert folyton állítgatnom kell hogy merre nézzen a karakter

(#1803) Rony949 válasza nepszter1 (#1802) üzenetére


Rony949
őstag

Kontrolleren jobb analóg kart lenyomod és a játék ráfókuszál neked az ellenfélre. Billen nem tudom melyik gombbal lehet.

(#1804) nepszter1 válasza Rony949 (#1803) üzenetére


nepszter1
addikt

Gamepaddal játszok, köszönöm remek :)

(#1805) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dark Souls III: The Ringed City - DLC Launch trailer

Live-Die-Respawn

(#1806) vlaho


vlaho
aktív tag

Tudja valaki, hogy melyik pályáról nyílik majd az új dlc?

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#1807) Šolaire válasza vlaho (#1806) üzenetére


Šolaire
veterán

Kiln of the first flame.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1808) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Chaos bed vestiges-t csak old demon king utàn ad?

(#1809) Djuree válasza onkelz (#1808) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1810) Weareus


Weareus
addikt

Coopban (ketten, ismerőssel) végig lehet vinni?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1811) Djuree válasza Weareus (#1810) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1812) Weareus válasza Djuree (#1811) üzenetére


Weareus
addikt

Köszi, akkor megveszem bratyesznak is.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1813) Djuree válasza Weareus (#1812) üzenetére


Djuree
félisten

azt nagyon jól teszed! :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1814) Mans20 válasza Weareus (#1810) üzenetére


Mans20
addikt

Úgy már talán, de kell hozzá pár doboz nyugtató.

(#1815) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv. Mit lehet tenni hogy jobban fusson a játék? Minden low, off es Kicsit akad... Van valami megoldás? Driverek frissek.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1816) cyberkind válasza Heisenberg69 (#1815) üzenetére


cyberkind
félisten

Heló!

Szerintem már semmit mert a PC port jó lett, még az marad, hogy megvárod a Win 10-es frissítést amiben jön a game mode, feltéve ha Win 10-en tolod, egyébként milyen gépről volna szó?
Bár ha belegondolok a felbontással lehetne szórakozni még.

Paranormal Cocktivity

(#1817) Djuree válasza Heisenberg69 (#1815) üzenetére


Djuree
félisten

ps4-et kell venni. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1818) BOBAKILL válasza Djuree (#1817) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:C Igaz.

(#1819) Weareus válasza Djuree (#1817) üzenetére


Weareus
addikt

Az mi?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1820) vhunor válasza Heisenberg69 (#1815) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem még R280X-en is teljesen jól futott majdnem maxra húzva, full HD-ban, és az ma már egy sokéves, olcsó kártya, szvsz teljesen jó a PC verzió.

(#1821) szarvasbogár válasza Weareus (#1819) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az egy olyan kütyü amivel átlag 45-50 fps -el 1080-ba elfut a cucc. mindez használtan egy jobb videókártya feléért:) ettől nincs csodásabb:DD

(#1822) szarvasbogár válasza szarvasbogár (#1821) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Bocsánat nem a feléért mert ps pro-ra gondoltam.

Nade a lényeg, hogy ma kezdtem az új dlc-t fél üveg jéger behűtve:))

[ Szerkesztve ]

(#1823) lbandi777 válasza szarvasbogár (#1822) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Kelleni fog,odarakta magát a from software.

(#1824) Weareus válasza szarvasbogár (#1822) üzenetére


Weareus
addikt

Tucc (gyengébbek kedvéért: tudsz) élni.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1825) cyberkind válasza lbandi777 (#1823) üzenetére


cyberkind
félisten

Még az előzőnél is durvább? Én még meg se vettem a SP-t mert őszintén megmondva az alapjáték után félek, hogy a szívem szétrobban, pedig több mint 150 óra DS után ezt nem hittem volna. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1826) szarvasbogár válasza lbandi777 (#1823) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ezt örömmel hallom:)

(#1827) Weareus válasza cyberkind (#1825) üzenetére


Weareus
addikt

Én most fogok először játszani vele. Benyomom az ultra-nightmaret, azt jó lekaszabolok mindenkit a pics@ba, kikapcsolt monitorral.
Kemény vagyok, mint a wurtzit-bórnitrid. :DDD

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1828) Heisenberg69 válasza cyberkind (#1816) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Laptopon játszok,eredeti win10-en. Mikor jöhet az a game mód?
(Ilyen) Valahogy nem olyan smooth… meg mintha később reagálna az ugrásra stb. És az a komoly, hogy eljutottam benne a nameless king-ig, de azt nem tudtam lenyomni ezeknek a hibáknak köszönhetően… Ha tetetnék bele plusz 4 giga RAM-ot (12 lenne) jobban futna?

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1829) Djuree válasza Weareus (#1819) üzenetére


Djuree
félisten

mi mi? a ps4? nem tudod mi a ps4? :Y :DDD
playstation 4 játékkonzol

szarvasbogár: jéger? akkor úgy érdekes lesz játszani. :C
bár ha azt vesszük hogy megnyertem a fősulis csocsóversenyt totál részegen, úgy hogy életemben nem csocsóztam még, akkor lehet jó lesz. :DDD képzelheted milyenek lehettek a többiek. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1830) cyberkind válasza Heisenberg69 (#1828) üzenetére


cyberkind
félisten

Valamikor jövő hónapban de nem kell ettől se csodát várni csak jobban mehetnek a játékok, a plusz ram pedig nem oldaná meg a gondot, itt a vga az ami gyenge lehet.

Paranormal Cocktivity

(#1831) lbandi777 válasza cyberkind (#1825) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Hát én nost 1 ng+3 karakterrel mentem be lvl130- on de tényleg kemény,1 bosson vagyok túl de meglepett, illetve a boss előtti részt sem tudtam rendesen átnézni, nem spoilerezem el miért ,majd mindenki megtapasztalja.

(#1832) Heisenberg69 válasza cyberkind (#1830) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszi, azért reménykedem.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1833) szarvasbogár válasza Djuree (#1829) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Még részegebbek voltak :DDD

Amúgy azt vettem észre 1-2 stampó után könnyedebben átjutok a neccesebb részeken (pl nioh) ez nem jelenti azt, hogy gyakran iszok vagy ilyesmi de olykor jól tud esni, átmegy amolyan relax gaming-be:D

[ Szerkesztve ]

(#1834) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Az mitől van, hogy pár játékosnál az életerő csík előtt, ahol jelzi is az ember meglétét ott egy nap van?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1835) Djuree válasza Heisenberg69 (#1834) üzenetére


Djuree
félisten

lehet h ő már megvilágosodott, vagy esetleg fény gyúlt az agyában. :DDD
lehet így jelzi a játék a sárga wn8 fölötti playereket akik már képesek néha gondolkodni is. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1836) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1834) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Az az ikon mindig a szövetséget jelzi amiben vagy ,ember formában látszik csak.

(#1837) mad1


mad1
veterán

Kicsit hanyagoltam a DS t de mivel minden dlc kijott ujra zuzom..Arra lennek kivancsi hogy a Ashes of Ariandel dlc honnan indul?Ringed City t mondjuk vagom honnan nyillik.. :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#1838) vhunor válasza mad1 (#1837) üzenetére


vhunor
őstag

chapelből

(#1839) Šolaire válasza Heisenberg69 (#1828) üzenetére


Šolaire
veterán

8gb ram elég ennek a játéknak. Valószínű a vga kevés. Nekem r9 270 van. Nem mai de ultrán simán fut.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1840) Weareus válasza Šolaire (#1839) üzenetére


Weareus
addikt

Már most rá vagyok függve erre a játékra, mint floki a lábtörlőre, pedig még nem is toltam. Végre lesz egy kis kihívás, de attól tartok, túl könnyű lesz, mert örömlányra gyors vagyok; jobb kezem a temető, a bal kezem meg olyan gyors, hogy három hete nem is láttam. :B

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1841) onkelz


onkelz
aktív tag

Totál mélypont....Yhorn the Giant elintézve....Demon Kinggel nem bírok, Dancer fele tudnék még menni, de kicsinál egy másodperc alatt ...tudok másfele menni?

(#1842) Šolaire válasza Weareus (#1840) üzenetére


Šolaire
veterán

Nyugtával a napot ;] még nem toltad vele? Én a 2. Részt nyüstölöm.
Az új dlc már megjelent? Nyüstöli valaki?
onkelz:pedig arra kellene menni. Mikor a dancer bepörög próbálj távolságot tartani egyébként hangulatos boss. Old demon king nem volt nehéz szerintem. Majd a Nameless az kemény lesz.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1843) Heisenberg69 válasza lbandi777 (#1836) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm szépen! :R

Solaire - értem, akkor játszok amíg tudok így.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1844) onkelz válasza Šolaire (#1842) üzenetére


onkelz
aktív tag

Ettől féltem :D köszi :)

(#1845) Djuree válasza onkelz (#1841) üzenetére


Djuree
félisten

demon king a legkönnyebbm sebződés nélkül meg lehet csinálni, íjjal lelövöldözöd a szikla körül kergetőzve....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1846) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

nem rég kezdtem a játékot, most találkoztam a sorozattal először. Nagyon teszik. Eszeveszett nehéz. És nulla segítséget ad a játék.

Ezekből kifolyólag lenne pár kérdésem a tapasztaltabb játékosoktól, mielőtt a próbálgatásokkal visszafordíthatatlan "károkat" okoznék:

1. A játék kezdetetkor a divine belssing italt választottam. Nem tudtam hogy 1db kortyról van szó, ez hagyján, de azt végképp nem sejthettem, hogy nem is töltődik a Bonefire-nél! Innentől kezdve buktam egy remek kis life ring-et örökre? Most vagyok lvl 20 mercenary. Innen már kár lenne újra kezdeni a játékot emiatt. Hogy lehet feltölteni a divine belssing-et hogy legalább legyen valami értelme?

2. Amikor leülök a Bonefire-höz van egy olyan opció hogy: "Burn undead bone shard". Ez mire jó? Nem akarok rákattintani amíg nem tudom mi ez, mielőtt valamit megint elcseszek, mint a divine blessing választásnál.

Megszereztem az uchigatana-t.
3/1. Érdemes ezt reinforce-olni, vagy várjak jobb fegyverre?

3/2. És Infuse-olni érdemes? Van fire gem, raw gem, refined gem. Ebből a raw gem adja a legnagyobb boost-ot. Sokkal többet mintha reinforce-olnám. Érdemes rányomni? Ez után is lehet majd reinforcolni, vagy innentől upgradelhetetlen lesz a fegyver? Milyen "veszélyek" vannak ha ezt használnom?

5. A fegyver tulajdonságainál van egy ilyen hogy "Gourd absorption". Erre arra vonatkozik, hogy mennyivel növekszik a védelmem, amikor a kardot védekező állásban magaelé tartja?

6. Itemek:
- Gold pine resin: ez mennyi ideig hat?
- Soul of a deserted corpse. "használd hogy megszerezz egy lelket". Ezt hogy érti? Összeszedi automatikusan a földön lévő lelkeket?
- Fading soul: "hansználd hogy megszerezz egy darabka lelket". Mi az hogy egy darabkát? Hol hogyan?
- Black separation crystal: banish visiting phantom. "Száműzi a megjelenő phantomot"? Ez mit jelent, hol használjam/hol lehet használni ezt?

Előre is köszönöm a kitartó válaszadónak a segítséget.:)
Mivel nincs mentés, töltés, se rendes leírás, nagyon könnyen lehet visszafordíthatatlan károkat okozni a nem-tudás miatt. Ezt pedig szeretném elkerülni amennyire lehet.:)

free your mind

(#1847) Jazz válasza Jazz (#1846) üzenetére


Jazz
veterán

Még egy: A fegyver tulajdonságainál az attribute bonus mellett van egy-egy betű: E, D. Vagy D, D.
Ezek mit jelentenek pontosan?
Uchigatanánál pl: str: E. dex: C
Claymorenál: Str: D. Dex: D

Ezek a %-os részvételt hivatottak reprezentálni az amcsi osztályozós rendszer alapján?
Azaz hogy adott stat 1-1 ponttal való növelése milyen arányban érvényesül a fegyver erejének növelésében egy A-tól D-ig terjedő skálán? Ahol az A a legerősebb.

free your mind

(#1848) Djuree válasza Jazz (#1846) üzenetére


Djuree
félisten

semmit nem buktál, life ringet majd találsz, de nem azon fog múlni a játék, nem ad annyi bónuszt, lesz majd life ring +1 +2 amik jobbak.

undead shard növeli az estusok számát majd, jól elrejtett cuccok, jól örzik öket, de fontosak.

reinforcolhatod nyugodtan, később tele leszel kövel úgyis, el se tudod "költeni".

infusolhatod, utána is lehet upgradelni. nincs semmi veszélye, le is tudod majd venni másik kövel vagy másra cserélni. kisérletezz melyik a jó neked. minden fegyónál más a jó, nem magyarázom a szabályt mert hosszú. látod hogy változik a sebzés, neked az most elég. fire-t tegyél rá azt ajánlom, kezdőnek az a legjobb.

5. jól mondod.

resin az sebzést ad, a goldos villámot, 2 perc kb. de nem tudom pontosan.
a soulok adnak lelkeket neked ha elhasználod, sok féle van, egyre többet adnak. használd el, csak a boss lelkeket ne, mert azt fegyverre vagy varázslatra cserélheted majd.
black crystal multihoz kell, ha beidézel vkit ezzel tudod hazaküldeni.

tessék wikit olvasni sokat, minden le van írva. ;)

jól írod az A B C stb.-t, azt jelenti. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1849) vhunor


vhunor
őstag

Istenem ez a kieg... Az, hogy mocskosul nehéz, egyáltalán nem érzékelteti jól a helyzetet :D.

(#1850) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Mit kell tennem ahhoz, hogy kicsit gyorsabb legyen a karakterem? Olyan lomhának érzem… Melyik négy gyűrűt ajánljátok?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.