Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) MageRG válasza lbandi777 (#4998) üzenetére


MageRG
addikt

Miután elteleportálódsz a Darkened shrine-ba, már nem éred el azt a területet, amit egyébként gyalog lehet Champion Gundyr után. Csak szakadék lesz helyette.
Egyébként ott vannak a black knight-ok meg talán van még egy-két cucc, amire nem emlékszem.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5002) lbandi777 válasza MageRG (#5001) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Köszi ezt megnézem.

(#5003) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na tegnap ma belehúztam. Lotrich kastély nem gyenge. A hercegeknél tudtam ez nem fog menni soha egyedül. Már az odavezető út se. Hárman meglett. De gyakorlatilag semmit nem láttam nem húznám a nevem mellé. Előtte az a három figura meg.. Próbáltam hátulról legalább a mágust de talán most.

Aztán levertem az old demont egyedül kb. ez a szintem.

Aztán ocelot sárkányt. Ezt is egyedül meglett második kísérletre.

Cham grundynál ha közelebb lett volna a bonfire akkor szívesen szórakoztam volna. Igy kellett volna a sima grundynak maradnia. De ketten vertük le.

Elmentem a soul of cinderhez de nagy falat.

Sárkánypózos pálya is vmi brutál. Kb. Soha nem jutott volna eszembe hogy lehet odajutni és kb akkor öltem volna meg az ottani sárkányt....

Ahogy látszik nincs bajom a co-op játékkal ha van rá lehetőség nem csinálok belőle lelkiismereti kérdést. Viszont a nameless kinghez sikerült egy olyan faxival menni aki a lovas formájában három max négy varázsdárdával nyirta ki. Aztán is max azt az 1 percet kellett túlélnem hát nem volt könnyű. Szóval ez már túlzás volt. De kb. soha nem öltem volna le max egy hónap múlva 150-es szinten. Na most nem tudom mi legyen :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5004) MageRG válasza Woodslave (#5003) üzenetére


MageRG
addikt

"Na most nem tudom mi legyen :D"

Jöhet a DLC!

Egyébként: a hercegekhez kinyitottad a liftet? Úgy szinte senki nem zavar, csak a dragonslayer armor bonfire-től kell indulni.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5005) Woodslave válasza MageRG (#5004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem :D

End game előtt lehet dlc?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5006) #10186752 válasza Woodslave (#5005) üzenetére


#10186752
törölt tag

Persze, hogy lehet!

Figyi, úgy játszik mindenki, ahogy akar, de szerintem te ráálltál a könnyebbik útra. Tény, hogy a prince egy kemyén harc, de az nem igaz, hogy egyedül sosem vered le.

Én azt javaslom, hogy a DLC-ket ne coopozd le, coopban ízelítőt sem kapsz abból, hogy milyen egy boss. Annak szerintem nem sok értelme van, hogy beviszel magaddal valakit, próbálod megúszni azt az egy-két percet élve, és néha rávágsz egyet. Akkor csal LÁTOD, hogy milyen a boss, de ezzel az erővel YT-on is végignézhetnéd.

Hidd el, hogy meglehet csinálni. Nekünk is sikerült. Én pont ugyanott és ugyanúgy kezdtem, mint te. BB, aztán DaS-ok.

Használj itemeket, váltogasd a fegyvereket, tanuld meg a movesetet, és baszcsizd le mindet szépen sorban.

Ebben a játékban miindent lehet, nézd én hogy vertem le Pontiff papát! Sokszor azt sem tudtam, hol vagyok, nem parryztam, táncoltam, mint Kokó, de meg akartam verni. És megvertem!

This is Dark Souls.

(#5007) Woodslave válasza #10186752 (#5006) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Teljes mértékben igazad van már bánom de b+ aldrich hat órája nem volt annyira szórakoztató. De már mindegy most egy kicsit belefaradtam. Az első dlct megneztem annyira nem jön be ez a téli hangulat. Első boss nem tűnt annyira nehéznek de nincs kedvem most hozzá. A soult próbáltam de valszeg az is hat óra lesz.. Most pihentetem kicsit vagy nem tudom nincs motivációm

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5008) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Amúgy jól sejtem hogy három befejezése van?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5009) BOBAKILL válasza Woodslave (#5008) üzenetére


BOBAKILL
őstag

4. ;)

[link]

(#5010) Woodslave válasza BOBAKILL (#5009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Remélem van olyan hogy fuck it menjünk haza. Leverem a fire keepert kb csak őt tudom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5011) Šolaire válasza MageRG (#4993) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia most így már nem emlékszem. Spoilerba megírod melyik npc az amelyik megjelenik a két dlc után? Kiváncsi lettem. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#5012) MageRG válasza Šolaire (#5011) üzenetére


MageRG
addikt

Gaelra gondoltam, mert ő visz Ariandelbe. Nem a DLC-k után jelenik meg.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5014) Šolaire válasza MageRG (#5012) üzenetére


Šolaire
veterán

Félreértettem de így már tiszta köszi.

“Praise The Sun” \[T]/

(#5015) #10186752 válasza Woodslave (#5007) üzenetére


#10186752
törölt tag

Sok bír lenni egyben, az tény. Első DLC-t ki ne hagyd semmiképp, annak az utolsó bossa EPIC!

Hát, a From-játékok ilyenek, nekem is volt olyan boss, akibe ment 6 órám. Tedd félre kicsit, aztán előveszed később, és lecibálsz mindenkit.

(#5016) mickeyz válasza #10186752 (#4966) üzenetére


mickeyz
csendes tag

Nekem valami hihetetlen mázlival meglett elsőre :)

(#5017) Woodslave válasza #10186752 (#5015) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap visszatért kicsit a hitem, aztán megpróbáltam a soul of cindert, de kb 50 próbálkozásból 3-ban jutottam el oda hogy egyáltalán a második fázik bejött.. :D

Megnézem a ringed city még meg akkor próbálkozon a painted worldel...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5018) BOBAKILL válasza #10186752 (#5015) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én a végső bossharccal (Gael) voltam úgy hogy aztaku.... :) Nekem az volt az epic csata. A helyszín is nagyon hangulatos a maga módján. A csaj se volt gyenge persze.
Nemsokára itt a Sekiro, tartalék idegrendszert előszítem addigra. :D

(#5019) #10186752 válasza mickeyz (#5016) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az egy glitch, már javították. :D

(#5020) #10186752 válasza BOBAKILL (#5018) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az sem rossz, de nekem a másik jobban bejött. Mert annak még sztorija is van. A kedvencem benne az, amikor fater meglátja, hogy a lányát levágtam, és folyik a vére, olyan dührohamot kap, hogy az elképesztő. Az annyira megható, annyira szomorú, annyira epic, annyira érzelmes, hogy volt, amikor még a szemem is könnyes lett tőle.

(#5021) BOBAKILL válasza #10186752 (#5020) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Azért a Gael harcnak is volt története bőven, főleg amikor elkezdett folyni belőle a dark blood. Nekem nagyo bejött az üres sivár terület benne a pár trónszékkel. És ahogy majszolta a vért Gael..
Én először mikor megküzdöttem Friedevel, a Fater üvöltésétől jól összefoscsiztam magam. Agyon is vert az ágytállal. De aztán vagy 30 kör után elküldtem nyugdíjba az öreget a kis onokájával együtt.

(#5022) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na. Kapituláltam a játéknak. Kb. 100+ próbálkozás után sem tudtam biztosan még az első szakaszt se hozni a soulnál. Nem igazán éreztem rá a dologra, mondjuk pajzsos megoldással operáltam 75-ös stabilitással, tehát nem a staminával volt probléma de mindegy mivel lényegében a komolyabb bossokat co-opban csináltam meg (ezt is) mindenképpen kell egy új végigjátszás hogy magaménak érezzem a dolgot, ezt még nem döntöttem el hogy sima vagy ng+ de nem most lesz az biztos. :N Most valami olyan játék lesz ahol van easy mód ;]

Sekiroval várok, amíg ennyi játék van amivel nem játszottam nem veszek 19k-ért újat, talán a Niohval fogok még előtte megpróbálkozni.

A DLC-k meg nem nekem valók. Ugyanazt érzem mint a bb-ben (ezt már talán mondtam). Imádom ebben a játékban a felfedezést, nincs jobb érzés mint egy boss után feltáruló új világ, de itt gyakorlatilag szintén rohanok. Lézert lövő szitakötő amit az alapvetően melee felépítésú karimmal nem tudok megölni (még greatbow se sebzett rajta) szaladok, kápolna két lovag stb... Majd egyszer talán. Tudom úgyse fog nyugton hagyni a dolog.

mindenesetre brutális hangulat élmény, nekem a grafika is csodás, a map kidolgozása, hogyha van
a háttérben egy torony akkor tudom hogy ott már tuti voltam vagy leszek.. Hihetetlen. Boss fightok is, sajnálom hogy béna vagyok hozzá, de Aldrichot nem vehetik el tőlem ő az enyém :C :D

Mindenképpen neki fogok még egyszer menni sok maradt benne :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5023) #10186752 válasza Woodslave (#5022) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem verseny ez, sokszor mondtam, amihez nincs kedved, nem kell csinálni. Majd előveszed újra, a Dark Souls úgysem ereszt.

Amúgy Soul szerintem pont nem egy nehéz boss, és a második fázisa sokkal szarabb. Az egésznek az a titka, hogy mindig FELÉ gurulj, ez amúgy szinte az összes bossnál igaz. Az ember automatikusan egy ütés elől elfelé gurulna, át kell állítanod az agyad, hogy belegurulj, még ha az azt is súgja, hogy a halálba ugrasz, de pont nem.

A DLC nem könnyű, az elsőben az első boss az, ami béna és gyengus, de a többi az szar, a másodikban meg pláne, a főboss kifejezetten nehéz.

Lehet, hogy még tényleg nem értél oda, kell a rutin, a gyakorlás, egyszer majd sikerülni fog.

(#5024) Woodslave válasza #10186752 (#5023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen. Ennél a játéknál (illetve ezeknél mert a bb is ilyen) sajnálom hogy nem megy jobban. Annyira jó nézni ahogy mérnöki precizitással (egyben művészian) ölik le a bossokat. Én meg nagy részénél azt se tudtam merre van előre. De majd legközelebb valóban így van nem ereszti el az embert bármennyire is akarom. ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5025) #10186752 válasza Woodslave (#5024) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem vagyunk egyformák. Én sem értem, amikor SquillaKilla csinálja a komplett BB 0 hit runt, DLC-vel együtt, közben kedélyesen és sokat beszél, hogy a francba képes erre, kötélből lehetnek az idegei. Én meg izzadó tenyérrel és 200-as pulzussal küzdök Laurence-szel, és huszadjára is bedarál.

:F

(#5026) BOBAKILL válasza #10186752 (#5025) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mondjuk ő szinte egész nap ezt csinálja, te gondolom dolgozol mellette. :)

(#5027) #10186752 válasza BOBAKILL (#5026) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pontosan. :) De akkor is. Szerintem ha egész nap csinálnám se menne így.

(#5028) BOBAKILL válasza #10186752 (#5027) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mondjuk amikor egy kézzel vitte végig az se volt semmi.... :D Nem tudom azt láttad-e. Brutál. Persze az nem 0hit volt de azért aztakurva kategória.

(#5029) Deck válasza #10186752 (#5025) üzenetére


Deck
titán

Faraaz Khan is végig vitte 0 hit-el :D

PS5

(#5030) #10186752 válasza Deck (#5029) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ráadásul ő volt az első.

(#5031) Deck válasza #10186752 (#5030) üzenetére


Deck
titán

Igen? Ezt nem is tudtam :)

PS5

(#5032) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na tiszta hülye vagyok, de belevágtam egy ng+ -ba. Nem akarom elkiabálni, mert még csak farron keephez tartok (három tűz kioltása) és egyelőre Deacons of the Deep a legutolsó boss akit levertem. (meg Sage aki megint meglett elsőre) de most érzem azt amit szeretnék érezni ebben a játékban. Persze ez nézőpont kérdése, hogy ez a jó vagy sem, de nem xarok be ha meglátok valamit, merek menni, felfedezni (amit még lehet nyilván, vagy újra) stb. Nagyon király érzés. Meg akarom csinálni az Anri-s vonalat mert Aldrich amúgy is az egyik kedvencem miért ne verjem le 2x (hátha nem 12 óra lesz :D )

Nyilván a java boss most jön, különösen Pontifex Maximus meg az ikrek, de egyszerűen nem hagyhatom úgy abba, hogy nem tettem meg mindent vagy legalábbis nem próbáltam addig, hogy azt mondjam na ez tényleg nem megy nekem. Természetesen csak solo :K

Ez a játék :B :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5033) t256


t256
őstag

Sziasztok!

Bárhol meg lehet még venni a The Fire Fades Edition-t újonnan?
Az ismertebb konzol boltokban nincs készleten.

Használt piacon sem nagyon látom ezt a kiadást.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5034) #10186752 válasza Woodslave (#5032) üzenetére


#10186752
törölt tag

This is Dark Souls.

Megmondtam előre. Pontiff papát parryzd mindenképp, sokkal egyszerűbb úgy. Prince szintén, bár sokat fogsz halni, mire ráérzel majd.

És mi a helyzet Nameless Kinggel? Egyáltalán voltál nála?

(#5035) #10186752 válasza Deck (#5031) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pontosan, bár Squilla is úgy tette fel a videóját, hogy World's First, de valójában nem ő volt. Oda is kommentelték neki, de mégse javítja ki...ami szerintem nem fair.

Annyira kíváncsi lennék, hogy néz ki az a csávó, kerestem róla képet, de sehol nem találtam. Farazról van.

(#5036) Deck válasza #10186752 (#5035) üzenetére


Deck
titán

Streamelve játszik így persze, hogy van róla :D

PS5

(#5037) Woodslave válasza #10186752 (#5034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

voltam. Elsőre lenyomta vmi állat akit behívtam

Parryzást el se tudom képzelni itt komolyan. Szerintem még egy mezei senkit se tudtam nemhogy Pontit. :Y Az a pajzzsal suhintásra nagyon nem érzek rá. Bb-ben se voltam egy mestere de itt még csak eszembe se jutott soha hogy próbáljam. Láttam egy videót amiben szinte háttal állva parizta attól függően mit csinált a klón stb. de nem vagyok azon a szinten.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5038) #10186752 válasza Woodslave (#5037) üzenetére


#10186752
törölt tag

gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.

(#5039) Woodslave válasza #10186752 (#5038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Nem tudom elég kockázatos..

Na lunch time keretében lenyomtam az abbys watchert elsőre. Tetszik ez a ng+ :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5040) BOBAKILL válasza t256 (#5033) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Parancsolj: [link]

(#5041) #10186752 válasza Woodslave (#5039) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pedig az nem könnyű boss szerintem.

A DS szerintem NG-kben könnyebb, mint a BB, legalább is az első két újrázásnál.

(#5042) Woodslave válasza #10186752 (#5041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem is. Nem nehezedik annyit mint amennyire erős a karaktere az embernek ilyenkor

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5043) MageRG válasza Woodslave (#5042) üzenetére


MageRG
addikt

A rázósabbak (Nameless, DLC bossok) szvsz egy fikarcnyit nem lesznek könnyebbek.
Annyit nem erősödik a sebzésed, a bossoknak viszont sokkal több HP-ja lesz. A kombóik meg ugyanúgy halálosak.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5044) Woodslave válasza MageRG (#5043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na ott még nem tartok. A bb-vel összehasonlitva gondoltam inkább. Ott Amáliát nem tudtam úgy ledaralni ng+ ban mint itt a watchert pl. Pedig még a pajzsommal xarakodtam mire felnéztem és ott volt előttem gyorsan le tudtam verni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5045) Šolaire válasza Woodslave (#5022) üzenetére


Šolaire
veterán

Üdv. Ha ráérzel a játékra a dlc-ket pótold. Az teszi fel a koronát a Souls sorozatra. Elsőnek inkább érdemes lett volna egyedül végigtolni majd new game plusba ráállni a multira. Így mutatja meg az igazi arcát a Souls. A sikerélmény is nagyobb ha te küzdöd végig. Ez adja a játék esszenciáját. Nem nehéz a játék. Elsősorban magadat kell legyőznöd és utána átmész a játékon mint kés a vajon. Ezért zseniális ez a sorozat.
Ez szigorúan magánvélemény. :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#5046) MageRG válasza Šolaire (#5045) üzenetére


MageRG
addikt

"Nem nehéz a játék."
Akkor, ha már kiismerted.
Ha simán skillből akarod megoldani, akkor túl kell esned egy kemény tanulási folyamaton. Vannak könnyítések, de ha szólózol, akkor ezeket is keservesen kell megtalálni.*
Ha új vagy, nem lesz gyors és könnyű sikerélményed.

*Ezek egy része direkt zsákutca, csak hogy ki***anak a tapasztaltabb játékosokkal. Pl. az univerzális körbejárom-hátbaverem taktika nem működik sok ellenfélnél.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5047) Šolaire válasza MageRG (#5046) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem ugyanarról beszélünk. Van egy tanulási folyamat. Amin ha átesünk akkor könnyűvé válik az addig nehéznek hitt játék. Nekem volt olyan boss ahol több napig rostokoltam. Most már simán megy. Tudom csábító behívni valakit. Én inkább járok be másokhoz. Persze mindenki úgy tolja ahogy neki jó.

“Praise The Sun” \[T]/

(#5048) t256 válasza BOBAKILL (#5040) üzenetére


t256
őstag

Köszönöm!
Őket nem is ismertem eddig!

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5049) sp8787 válasza #10186752 (#5030) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a 2 joember haver szoval nahhh.
Amihez oda van irva ,hogy Worlds First az sztem ugy is van.

Ha egyebkent ugyanarrol a runrol beszelunk akkor azt Faaraz 2 nappal kesobb csinalta meg.

(#5050) Woodslave válasza Šolaire (#5045) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Már mindegy marad a ng+ egyedül. Ponti feküdt elsőre

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.