Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Heisenberg69 válasza szarvasbogár (#1400) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Oki. Köszönet!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1402) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Lementem a leszakadt létrán, előtte megoltem a nagy csontváz bosst, megoltem a nagy démont is, de a kukacot nem tudtam mert lőnek nagy nyilakkal. Ám gyűrűk téren teljesen tanácstalan vagyok. Melyik négyet hordjam?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1403) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1402) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ha nem varázsolgatsz akkor ,Chloranthy Ring,
Flynn's Ring,Lloyd's Sword Ring,
Lloyd's Shield Ring, szerintem.egyenlőre.

(#1404) #90933760 válasza Heisenberg69 (#1402) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az esküvőit mindenképp. ;]

(#1405) Rony949 válasza Heisenberg69 (#1402) üzenetére


Rony949
őstag

Értelemszerűen azt a gyűrűt hordd amire a legnagyobb szükséged van. Mindegyik gyűrű írja hogy mi a tulajdonsága.

(#1406) cyberkind válasza lbandi777 (#1403) üzenetére


cyberkind
félisten

Ring of Favor is mehet ha nem gond, hogy csökken a fegyver sebzése.

Paranormal Cocktivity

(#1407) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1402) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Kukac nellett fuss el,ott is lesz még 1 szép nagy terület,aztán ha ott végeztél akkor tudni fogod mikor kell küzdeni a gilisztával.

(#1408) lbandi777 válasza cyberkind (#1406) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Még nincs neki,nem tart ott.

(#1409) cyberkind válasza lbandi777 (#1408) üzenetére


cyberkind
félisten

Az oké, de jó ha előre mondjuk neki, hogy mit keressen, illetve úgyis rejtett helyen van. :D

Paranormal Cocktivity

(#1410) lbandi777 válasza cyberkind (#1409) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Azért írtam neki hogy egyenlőre szerintem,jó lesz a favor is bár szerintem elsőre max coopban fog neki sikerülni megszerezni,de ne legyen igazam.

(#1411) cyberkind válasza lbandi777 (#1410) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyira nem nehéz az és még nem is boss, tény, hogy szívatós. :)

Paranormal Cocktivity

(#1412) lbandi777 válasza cyberkind (#1411) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ha sikerül egyesével akkor ok.

(#1413) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm Mindenkinek!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1414) Heisenberg69 válasza lbandi777 (#1410) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Mármint kihez kell majd a coop?
Ám minden boss-t egyedül akarok megölni. Azért nem kértem segítséget abyssnál se. Amnnyiben egyedül végképp nem megy, akkor abbahagyom.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1415) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Bocsánat, hogy teleszemetelem a fórumot, nem hsz-t gyűjtök csak mindig van valami. :(
A Soulokkal Ti mit csináltatok? Van egy csomó, amit a nagyobb mobok adnak. Soul of demon pl.
Tényleg, és a bossoknál, ahol nem használom a pajzsot, ott az egykezes kardot használhatom kétkézzel, és akkor többet sebzek?

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1416) BOBAKILL válasza Heisenberg69 (#1415) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Boss lelkekből speckó fegyvereket, varázslatokat lehet készíteni a firelink shrineban. A kis fickó aki fent ül az egyik trónon az tud boss lelkekből készíteni fegyvereket,stb. (Ő is egy Lord) De akár el is használhatod a lelkeket, sokat soult adnak. Bár inkább gyűjtsd őket, csak amiből nem készítesz semmi fegyvert azt használd fel.
Lesznek még bőven kemény bossok, nem szégyen ha behívsz valakit segíteni. Nekem sem ment minden boss, főleg nem a nameless king. De az odébb van még neked és opcionális boss.
Ja és két kézben többet sebez a fegyver, igen.

[ Szerkesztve ]

(#1417) Heisenberg69 válasza BOBAKILL (#1416) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Nagyon köszönöm!
Rendben, akkor meglesem, hogy miket tudok készíteni. Melyik fegyvert vagy gyűrűt ajánljátok amúgy?
Más kérdés: Annó asszem eladtam a grass chest shield-et. Hogyan tudnám visszaszerezni, mert mob nem dobja?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1418) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1414) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Lesz nemsokára rejtett helyen 2 kemény ellenfél,nem boss,ők dobják a favor gyűrűt elsőre nehezebb mint 1-2 boss.Egyébként ha 2 kézbe használod a fegyvert nagyobbat sebez de lassabb és több staminát fogyaszt,a pajzs sajnos már nem lesz csak ng+- ban ugyanott.

(#1419) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1414) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Tegnap téged néztelek twitch- en?

(#1420) Heisenberg69 válasza lbandi777 (#1419) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Dehogy. Nem közvetítek játékot.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1421) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Hülye kérdés, de hol tudom előhívni ezeket az animációkat? Integetés, törökülés stb… valamint az utóbbi alapból megcsinálható vagy ezeket valamilyen módon lehet „beszerezni”?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1422) szarvasbogár válasza Heisenberg69 (#1421) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Néhány alapból megvan a többit meg kell szerezni ilyen olyan mellékszálakhoz kapod ajándékba. Jó sokat cumiztam mire meglett az összes az utolsót vettem volna fel mire kiderült, hogy valamit kihagytam így már fel sem tudtam venni abban a végigjátszásban. Nem volt mit csinálni végig kellett újra tolni a gémet a felétől és újra eljutni a feléig,, tartott vagy 50 percig halál nélkül:DDD

Lényeg, hogy érdemes megszerezni őket mert azon felül, hogy mókásak még trófeát is kapsz érte:)

[ Szerkesztve ]

(#1423) Heisenberg69 válasza szarvasbogár (#1422) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Törökülés megvan alapból?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1424) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1423) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Azt majd opcionális boss legyőzése után kapod,hogy azzal a töröküléssel eljuss a játék legnehezebb opcionális pálya- boss kombójához.

(#1425) szarvasbogár válasza Heisenberg69 (#1423) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az nincs mert az kell a másik nagy titkos helyszín eléréséhez. Legyőzöd kedvenc bossodat (dancer) utána fel a létrán és balra végig lenyomod a terület végén a bosst tovább haladsz és már meg is találtad:)

(#1426) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

köszönet! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1427) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

2 kérdés: Healelős csajnál, mire jó ha arra megyek, hogy heal the dark sigil? Lelkekbe kerül?
Másik: Hogy használom kétkézzel az egykezeskardom?Shieldet elraktam, de csak egy kézzel fogja.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1428) szarvasbogár válasza Heisenberg69 (#1427) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Sose próbáltam ki de gondolom az, hogy visszatérsz emberi formába tehát nulla hollow. De arra van egy tárgy is amivel nullázol és csak 4500soul -ba kerül. Kétkezes: nyomsz egy háromszöget.

(#1429) Heisenberg69 válasza szarvasbogár (#1428) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

És melyik az a tárgy?
És miért jó ha a hollowing nullázódik? Most99 van.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1430) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Wolfknight greatsword az jó? Mert meg tudnám csinálni.Vagy nem érdemes boss fegyvert gyártani? Lesz jobb?

Ja, kilőve. Kétkezes.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1431) Rony949 válasza Heisenberg69 (#1429) üzenetére


Rony949
őstag

"És miért jó ha a hollowing nullázódik? Most99 van."

Mert akkor nem úgy fogsz kinézni mint akit épp most szart ki egy barlangi troll. Vizuális előnye van. Semmi más. Ha a páncélod/ruhád/maszkod teljesen eltakarja a karakteredet, akkor meg pláne ne foglalkozz vele. Ez tőled függ.

Na már most. A hollow alaknak van egy darab előnye, még pedig az, hogy asszem skálázódnak tőle az úgynevezett "hollow fegyverek". Van/lesz nálad majd egy olyan fejlesztési anyag amivel hollow fegyvereket tudsz csináltatni a kovácsnál. Ha ilyen fegyverrel szeretnél szaladgálni, akkor jobb ha hollow maradsz.

Én legalább is ennyit tudok a hollow alakról. De majd kijavítanak/kibővítenek mások ha valaki többet tud erről. Én most lusta vagyok felmenni wikire. :D

[ Szerkesztve ]

(#1432) szarvasbogár válasza Rony949 (#1431) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Én is ennyiről tudok. Sokan esküdnek erre a hollow gem témára mert még buffolni is lehet ha jól emlékszem ami úgy már elég jó és még talán luck-ra is skálázódik? Sok flinc flanc inkább egy jó kétkezes Lorian ultra azt hadd szóljon:D

(#1433) szarvasbogár válasza Heisenberg69 (#1430) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Csináld meg és próbáld ki a speckóját;)

(#1434) lbandi777 válasza szarvasbogár (#1432) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Jó az a luck build,Anri's Straight Sword 1 kézben gyűrükkel megtámogatva 450 körül sebez ha bekenem vérrel akkor 4-5 csapás után még bleedinget is kap szinte mindenki,igazi bosshentelő.ja és 3-as a súlya,kevés staminát fogyaszt.

(#1435) szarvasbogár válasza lbandi777 (#1434) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az mondjuk elég jó:) de akkor már legyen mellé még egy a derékon plusz a hp regan gyűrű;)

Annyit beszéltünk róla indítok is egy új karit:D

[ Szerkesztve ]

(#1436) lbandi777 válasza szarvasbogár (#1435) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Hp regen gyűrű bent van meg csináltam 1 blesed pici pajzsot paryzni,így már 3 dolog tölti a hp-t gyakorlatilag a bossokon kívül nem használok flaskát még coop segíőként sem.

(#1437) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Erről mi a véleményetek?
Meglett a 32 str pontom, így tudnám használni, és +ozni is tundám vagy 5-ig. Érdemes, vagy jobb a +3as irithill straight sword? Mivel knight vagyok, talán jobb a kard, ez meg a warriornak kéne, nem? vagy nincs ilyen megkötés a játékban? Knight is használhat axe-t?
Egyébként most jutok el nemsokára Sullivenhez.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1438) Djuree válasza Heisenberg69 (#1437) üzenetére


Djuree
félisten

itt mindenki használhat mindent, nincsenek szigorúan vett kasztok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1439) szarvasbogár válasza Heisenberg69 (#1437) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Semmi megkötés nincs semerre. Nem ajánlom mert rövid de a többi greataxe nagyon jó (legerősebb fegyverek kb a játékban) yhorm a leghosszabb és legtöbbet sebző.

(#1440) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1441) Rony949 válasza Heisenberg69 (#1437) üzenetére


Rony949
őstag

Ez a lényege a Dark Souls-nak. Te megalkothatod a SAJÁT karakteredet mindenféle megkötés nélkül. Nagyon sok variáció van armor és fegyver terén és emellett a harc is elég mély. Én ezt imádom ebben a játékban.

(#1442) lbandi777 válasza Heisenberg69 (#1437) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Azt azért jó ha tudod hogy például ennél a fejszénél ha 2 kézbe fogod akkor már elbírod 24 str.pontnál is,az-az a str.fegyvereknél nem muszáj elérni az adott statot elég a 2/3-át és 2 kézben használhatóak,ugyanez dex-re nem igaz.

(#1443) Heisenberg69 válasza lbandi777 (#1442) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Paff, nem tudtam. KöszönöM!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1444) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Sulivahn és Yhorm megölve. Nem volt nehéz egyik se. 62-es vagyok.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1445) Rony949 válasza Heisenberg69 (#1444) üzenetére


Rony949
őstag

Wow....profi vagy. Nekem Sulivahn vagy tizedjére lett meg. Rendesen megszívatott az első fázisával.

(#1446) Heisenberg69 válasza Rony949 (#1445) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Én? Dehogy... Nekem kb. huszadjára vagy többre sikerült... Yhorm meg szinte a legkönnyebb boss, mégis csak tizedjére sikerült.
Most valahogy a két kutyát kéne lent megölnöm a ringért, de egyelőre nem sok esélyem van ellenük. Egyszerre jön a kettő mindig...:( :O :(

Ám mi az a conevant? Elvileg a két kutya után lesz ott egy npc. Na de mire jó?

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#1447) szarvasbogár válasza Heisenberg69 (#1446) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Lődd meg nyíllal valamelyiket a sarokból és küzdj meg vele ott aztán jöhet a másik.

[ Szerkesztve ]

(#1448) cyberkind


cyberkind
félisten

Kb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1449) Rony949 válasza Heisenberg69 (#1446) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor itt most ellentmondást érzek. Nem azt írtad hogy "nem volt nehéz egyik sem"?

(#1450) Heisenberg69 válasza Rony949 (#1449) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Tekintve, hogy eddig az összes boss sokkal többedjére sikerült,így ennyi próbálkozásra értettem, hogy nem volt vészes, a többihez képest. Lehet nem túl helyesen fogalmaztam, de remélem érhető. :B :B

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.