Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Djuree válasza BOBAKILL (#1650) üzenetére


Djuree
félisten

sztem pajzzsal nehezebb annak aki a guruláshoz szokott mint pl. én. nekem ds2-ben se ment pajzzsal, gurulva könyebb volt. eleve a védés staminát vesz le, szóval nem fogsz tudni annyit támadni. a súlyod is nehezebb lesz vele. meg le is lassulsz mint a szar ha fent van a pajzs és a bossok mindegyikének van olyan támadása ami átüti a pajzsot, meg sok sima mobnak is. plusz jó ütemérzék is kell hozzá. egyszerűbb felrakni a láthatatlan gurulás gyűrűt és mögé/mellé gurulni az ellenségnek. szerintem. de majd lehet én is kipróbálom később.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1652) BOBAKILL válasza Djuree (#1651) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én is így gondoltam eddig, de most csak kíváncsiságból próbálom pajzzsal végigvinni. A sima ellenek csak úgy pattognak le a pajzsról. A bossok már más lapra tartoznak.

(#1653) ThySoul válasza BOBAKILL (#1650) üzenetére


ThySoul
senior tag

Dex buildnél mennyit kell rakni kb a dexre? (nekem most 3, az elején megszerezhető katanát használom, de még kb a játék harmadánál se lehetek)

(#1654) lbandi777 válasza ThySoul (#1653) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Max 40- ig érdemes húzni onnantól kevesebb a stat.- bónusz, illetve sharp irányba ajánlott átalakítani a kardot.Ha később a chaos bladet is akarod használni akkor mehet a dex. akár 50- ig is.

(#1655) cyberkind válasza lbandi777 (#1654) üzenetére


cyberkind
félisten

Én 60-ig húztam, addig egész jól adott de 60 felett már nagyon kevés.

Paranormal Cocktivity

(#1656) lbandi777


lbandi777
aktív tag

Ha valaki esetleg pvp párti.
Én most ezt a buildet használom.
[link]
A nagy mágusok meg pyrok hullanak mint a legyek,1 támadás ha sikerül már vége is a harcnak,igazi op.
És a pary bajnokok sem tudtak még beleparyzni ha az első ütést nem sikerül akkor már nem is nagyon lehet.

(#1657) BOBAKILL válasza ThySoul (#1653) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én 50ig húztam dexet plussz használom a dexterity gyűrűt is. Igy 55 a dex. Chaos bladdel elég jókat sebeztem, asszem 488at. Megnézem majd mert most más builddel játszok.

(#1658) BOBAKILL válasza BOBAKILL (#1657) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szerk.: 442 a sebzésem +5 chaos bladdel 55 dex és 25 strenght.

[ Szerkesztve ]

(#1659) Djuree válasza ThySoul (#1653) üzenetére


Djuree
félisten

minden statot 50-ig érdemes, onnantól nem ad már szinte semmit.
3-as dexre meg sztem nincs is katana. az uchigatana az első de ahhoz is kell tizen akárhány...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1660) szarvasbogár válasza Djuree (#1639) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

:D

(#1661) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Ha igazán jó op fegyvert akartok akkor a dragon slayer axe -t ajánlom (nem a nagy greataxe hanema sima kicsi) könnyű, elég gyors és alig zabál staminát. Felejtsétek el az erőt és a dexet csak a kötelező 14/18 ig rakjátok aztán mehet a raw gem. A dex, str pontokat pedig faith -re legalább 40 de inkább 50+. Azon kevés fegyverek közé tartozik ami naturális szinten tartalmaz villámsebzést és buffolható! Lightning cluch ringel így alapból 505. Buffolva (amit tovább erősít a fent említett gyűrű) 765!! És még csak +6 a chime amivel ráhúzom lesz ez közel 800 is:D +10% sebzés teli életnél gyűrű és közel 900! Elég overpower?:))

[ Szerkesztve ]

(#1662) BOBAKILL válasza szarvasbogár (#1661) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hmm. Jónak hangzik. :D Én egyelőre egy heavy gemes +10es dark sworddel nyomom 50es str-el. Nem túl nagy a sebzése de gyors.

Érdemes kipróbálni amit ajánlasz, de akkor megint kellene nyelvet farmolnom hogy ujraosszam a pontokat. :)))
Kb 800sebzés az elég OP. :D

(#1663) szarvasbogár válasza BOBAKILL (#1662) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Jó öreg dark sword elsők között volt aminek visszapeccselték az erejét mert annyira op volt de még így is jó és sokan használják.

(#1664) Djuree


Djuree
félisten

tegnap lecsapkodtam az öreg démonkirályt. első bossom a ds sorozatban amit megöltem sebzés nélkül, ráadásul másodjára. bár nem annyira büszke dolog, mert van pár nagy akadály az arénában amit nem tud szétverni és kerülgeti, én meg lenyilaztam szerencsétlent, kb. 50-60 nyílvessző kellett bele. :DD így egyszerű volt.

de az a barom aldritch még mindig nem megy. egyenlőre anri-val próbálom, kevés kicsit a hp-m így mert leveszi, amúgy lehet menne vmi értelmes társsal. a nyílzápor mindig elkap akárhol vagyok, ha a seggébe mászok akkor is és kinyír. :W majd nézek videót.

yhormot meg segítséggel nyírtam ki, felvettem a kardot de nem tudtam mit kell csinálni, szóval csak simán csapkodtam h rám figyeljen aztán menekültem, addig a másik srác rányomta a vihart, lényegében én csak csalihal voltam. :DDD aztán persze rájöttem hogy kellett volna. na majd ng+ on.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1665) BOBAKILL válasza Djuree (#1664) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Aldrichnál szaladj a nyilzápor elől, ne a seggében legyél!! Ott eltalál vele. Szaladj át a terem másik sarkába ameddig van staminád, ne állj meg. Menj körbe körbe ha kell. Nem nehéz csak szaladj rá és csapkodd hogy ne tudjon varázsolni.
Ha PSen lenne meg a Ds3 akkor tudnék segíteni..

(#1666) LélekVándor válasza Djuree (#1664) üzenetére


LélekVándor
tag

Sziasztok!

Aldritch -nál Én mindig a farkára megyek rá, azt csapkodom, amikor az első fázisban nyilaz, akkor mögé lehet menni, a második fázisnál csak futni lehet előle és figyelni utána, hogy mikor lő.

Az alap játékkal játszom nincs meg a kiegészítő. Azt szeretném kérdezni, hogy ha streamen veszem meg, akkor azt a 25euro-t is be kell fizetni, ami valami "season pass" és még ehhez jön a 15 euro? Csak mert ha jön a 2. kiegészítő is, akkor 55 euro lesz a kettő együtt, ami meg már több mint a teljes alapjáték ára volt, annyi tartalmat meg ugye nem adnak, szóval eléggé túlárazott, ha így van.

Néha olyan fegyverekkel találom szemben magam, amik elvileg nincsenek benne az alapjátékban. Létezik, hogy össze vannak vonva a játékosok az alapjátékban+kiegészítőben együtt? Vagy csak nagyon benézek vmit?

Vki írta fenntebb, hogy nyelveket farmolnia a képességek újraosztásához. Én úgy tudtam, hogy végigjátszásonként 5-öt lehet. Lehet ezt vhogy resetelni?

Én mostanában invade-elgetek, nagyon szeretem igen szórakoztató. Mostanában már nem is nagyon támadom meg őket ha egyedül vannak, csak ha többen. Viszont 2-3 ellenféllel szemben még bőven van mit fejlődni. Szeretnék parry-zést gyakorolni vkivel, hogy a legtöbb fegyverre begyakorolhassam, amiket lehet. Ha vkinek lenne kedve segíteni, akkor kérem vegyem fel: aszszuli26.

[ Szerkesztve ]

(#1667) Djuree válasza LélekVándor (#1666) üzenetére


Djuree
félisten

a season passban mindkét kieg benne van.
5-ször lehet végigjátszásonként respecelni, nincs mód többször.
sztem össze vannak vonva igen a játékosok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1668) LélekVándor válasza Djuree (#1667) üzenetére


LélekVándor
tag

köszi

(#1669) LélekVándor


LélekVándor
tag

Mindig egyedül játszom. Ezt a friend kérdést nem értem még, engem fel tudnak venni, de én nem tudok senkit sem. Valami olyasmit olvastam korábban, hogy ez steam account függő. Létezik ha megveszem a kiegészítőt steamen keresztül, akkor ez megjavul?

(#1670) LélekVándor válasza Djuree (#1667) üzenetére


LélekVándor
tag

25 eu-t nem sajnáltam rá. Fel is tettem a kieg-et. Most már friend-eket is tudok keresni, hozzáadni. Köszike.

(#1671) Ronam


Ronam
addikt

Nem tudom leölni ezt a tetves Nameless Kinget, már vagy harmincszor próbáltam, de egyszerűen esélytelen. Még odáig se jutok el, hogy a madarát lecsapjam :D. Aki PS4-en tolja, nem tudna esetleg segíteni?

(#1672) lbandi777 válasza Ronam (#1671) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Mikor?
Ha akarod segítek.

[ Szerkesztve ]

(#1673) Ronam válasza lbandi777 (#1672) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem akár most is jó, Ronam187HUN a PSN ID-m.

(#1674) lbandi777 válasza Ronam (#1673) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Megyek.
Kód mondjuk 77777

(#1675) Ronam válasza lbandi777 (#1674) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi szépen még1x, gyorsan megdöglött :D

[ Szerkesztve ]

(#1676) lbandi777 válasza Ronam (#1675) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Szívesen.

(#1677) Rony949 válasza Ronam (#1675) üzenetére


Rony949
őstag

Pedig egy kis kitartással meglett volna az egyedül is. :)

(#1678) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na ma megöltem 5 bosst, abból 3(Yhorm, Dancer és Oceiros) elsöre meglett, Aldrich másodjára, egyedül Pontiff tartott sokáig...konkrétan egymás után lett meg a három, szinte valami mészárosnak éreztem magam :"D

(#1679) lbandi777 válasza Ronam (#1675) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Keress valami erősebb fegyvert ami jobban passzol a statodhoz, mondjuk 1 heavy dark sword,amit használsz gyengén skálázódik a strength-re.

(#1680) cyberkind


cyberkind
félisten

Jelen pillanatban végeztem ki a játékot, kb 40 óra volt elsőre, jöhet a NG+. :))
Ami számomra meglepő volt, hogy bőven nem az endboss volt a legnehezebb hanem Dragonslayer Armour és Lothric, Younger Prince, ezeket ketten alig tudtam/tudtuk legyőzni. :Y

Paranormal Cocktivity

(#1681) Ronam válasza Rony949 (#1677) üzenetére


Ronam
addikt

Igen lehet, de már nagyon idegesítő volt. Igazából egyik Bossal sem szenvedtem ennyit.

(#1679) lbandi777: Zweihander-t használtam eddig, de a Nameless King-nél egyáltalán nem vált be, ezért cseréltem le az Irithyll-re.

[ Szerkesztve ]

(#1682) lbandi777 válasza ThySoul (#1678) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Champion kimaradt?

(#1683) lbandi777 válasza Ronam (#1681) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ja,az úgy már fasza.

(#1684) Djuree válasza cyberkind (#1680) üzenetére


Djuree
félisten

gyors voltál, ez nem a kapkodás játéka pedig. én 60 óránál járok, most jön még csak a dancer. én bejárok mindent, többször is nem-e elhagytam vmit (és mindig találok még vmit:D), közben kis pvp is befigyel, plusz ha platina kell érdemes az első ng alatt az összes covenantot kimaxolni, mert utána sokkal nehezebb, főleg ha nem pvp-zel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1685) ThySoul válasza lbandi777 (#1682) üzenetére


ThySoul
senior tag

Most vagyok nála. De konkrètan csal. Teszek rá hogy gyors, meg erős meg mit tudom èn. Az is okè hogy a második fázisban ha beleszaladsz egyes kombókba halott vagy, mert ahogy felállsz ottvan aztán levág. Mèg azt is lenyelem hogy kidob a pályárol. De hogy nem engedi az esetek 90%-ban hogy healeljek magamon :"D lenyomom a healt, ott van és közben megüt, aztán semmi ez megy újra és újra.

(#1686) cyberkind válasza Djuree (#1684) üzenetére


cyberkind
félisten

Gyors, de le is írtam, hogy ez a 3. rész nagyon felgyorsult minden téren, az 1-ben közel 100 óra után se voltam kész és 100-as szintű se voltam, itt meg feleannyi idő alatt megvan, túl akciódús lett a játék. :(

Paranormal Cocktivity

(#1687) Djuree válasza Rony949 (#1677) üzenetére


Djuree
félisten

hát ahhoz kis kitartás édeskevés, ahhoz konkrétan kibeb@szott sok kitartás kell! XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1688) lbandi777 válasza ThySoul (#1685) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Paryzd le,3-4 próbából kitanulod melyik támadást lehet utánna nevetve megcsinálod.Konkrétan az első fázisban hozzád sem tud érni.

[ Szerkesztve ]

(#1689) ThySoul válasza lbandi777 (#1688) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ezzel csak az a baj, hogy gőzöm sincs hogy kène perrizni. (Ha pajzs kell hozzá akkor besült, uchigatanat használok két kézzel)

(#1690) lbandi777 válasza ThySoul (#1689) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Azzal is lehet.

(#1691) Ronam


Ronam
addikt

Megvan a Soul of Cinder is, ezzel azért nem kellett nagyon szenvedni, pár próbálkozás után sikerült. Fasza volt nagyon a játék, befejezem a Scholar of the First Sin-t, aztán valószínű indítok egy NG+t.

(#1692) Djuree válasza lbandi777 (#1688) üzenetére


Djuree
félisten

parryt csak a noobok használnak. :P
én azt se tudom hogy kell, sose parryztem egyik from játékban sem. inkább megtanulok jó időben gurulni, nehezebb így, de elegánsabb is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1693) ThySoul válasza lbandi777 (#1690) üzenetére


ThySoul
senior tag

Na megcsináltam anélkül. Nem volt rossz boss, söt.....eddig ehhez kellett a legtöbb türelem+skill

(#1694) lbandi777 válasza Djuree (#1692) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Még jobb ha tuddz paryzni és gurulni is.

(#1695) Djuree válasza lbandi777 (#1694) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1696) Šolaire válasza Djuree (#1692) üzenetére


Šolaire
veterán

Én is ritkán használom inkább backstab mezei ellenfeleket simán darálom most vele az első részben.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1697) ThySoul válasza cyberkind (#1686) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én pl csak 23 óránál járok, de már alog van a játékból sajna. (Túl jól megy :"D )

(#1698) cyberkind válasza ThySoul (#1697) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem is sokkal kevesebb lenne csak én farmoltam nem keveset. :D

Paranormal Cocktivity

(#1699) ThySoul válasza cyberkind (#1698) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem nem kellett. Most vagyok a final bossnál(meg van ugye 2 boss még eldugva), majdnem 90-es szintü vagyok, +10-es Uchival. A Nameless king miatt izgulok kissé, de olyan szinten veterán lettem a játèkban hogy arra szavak sincsenek. A végére kb a bossok elsőre meglettek, az Abyssen meg Championon kívül szinte mind 3 próbálkozáson belül. (sőt, champion parry nélkül valami hihetetlen sz@r volt, konkrétan úgy vagyok vele hogy mostmár bármi jöhet. Lehet be sem fejezem, inkább játszok mást és megvárom a márciust a kieggel, és akkor majd folytatom)

(#1700) BOBAKILL válasza ThySoul (#1699) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Játszd csak végig, öld meg az összes bosst. Utána mehet a dlc. Nameless king egy jó kis boss, pont azt nem kellene kihagynod ha már így belejöttél. :) Könnyen ki lehet esni ám a gyakorlatból.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.