Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Vesa válasza Cifu (#936) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Köszönjük a rövid ismertetőt!
Az a csaj nagyon retro, kb. 70/80-as évek, a Charlie Angyalai jutott róla eszembe. :D Nekem kicst (nagyon) műfaj idegen, de ezek szerint csak érintőlegesen lesz szerepe.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#952) james001


james001
veterán

Most mar ilyen pólót is viselhetsz :DDD

Bár nem tudom mennyire legit,facebook hirdetésben volt ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#953) pohár válasza james001 (#952) üzenetére


pohár
félisten

na de miért van behugyozva a pólón? :F :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#954) Cifu válasza Vesa (#951) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Élek a gyanúval, hogy nem csak érintőlegesen. Alt Cunningham kb. olyan hatással bír a Netzsokékra, mint a Linux-rajongókra Linus Torvald. Persze mivel digitális tudata van ugye 2021-től, így 2077-ben biztos nem ebben a formában fog feltűnni (aztán ki tudja... :P ).

Érdekes kérdés a kinézete amúgy, mert ugye ekkor már masszívan a kibernetikus korszakban járunk, a játékban is látható módon a szépség már mesterségesen elérhető. Az, hogy ehhez képest látványos robotkarja van, számomra azt jelképezi, hogy direkt "lázad" a szépségideál ellen (meg hát ugye Johnny Silverhand "ellentéte", Johnny-nak a bal keze robot, Altnak a jobb).

De egyébként a "hivatalos" karakterek többsége olyan, mintha egy 1980-as évek béli B kategóriás hollywoodi filmből rángatták volna elő őket...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#955) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Többször megnéztem, olyan mintha 10. másodpercnél felvillanna Keanu Reeves karaktere, szóval tippre egy hologram lesz majd.

Johnny Silverhand ugye állítólag meghalt már. (Csak olvastam, nincs infóm a témában, tudatlan vagyok)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#956) pohár válasza oriic (#955) üzenetére


pohár
félisten

és 0:03-nál is ott van

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#957) duvi válasza oriic (#955) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, ott van a jobb oldalon :K
De hosszú lesz ez a 10 hónap! :D

[ Szerkesztve ]

(#958) Cifu válasza oriic (#955) üzenetére


Cifu
Topikgazda

#929 és #936. ;)

A játékdemóban Johnny Silverhand lett megadva, mint gyerekkori hős (a másik kettő opció Morgan Blackhand, aki egy legendás céges Solo, vagyis zsoldos, illetve Saburo Arakasa, aki az Arakasa cég alapítója, második világháborús veterán pilóta, aki egy sérülés miatt (fél szemét és karját elvesztette) eszével állt neki Japán felvirágoztatásának és gazdasági alapon tör világuralomra), a karakteralkotás után beszól a játékosnak, hogy sz@r sem kiváncsi a kinézetedre (mondja ezt úgy persze, ahogy kinéz... bah...).

A demóban Silverhand végig kommentálja a történetet, párbeszédeknél extra dolgokat hozva fel. Alt Cunninghamet is Silverhand segítségével csalják elő.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#959) Cifu


Cifu
Topikgazda

Beszámoló a Redditen a demóról.

-Kb. 2 órát állt sorban a csóka, hogy láthassa.
-Cirka 20 perc, egy fejlesztő játszott, miközben egy másik fejlesztő kommentálta, hogy mit látnak.
-A fazon eléggé félreértette, hogy mi az a Samurai (Silverhand együttese volt, a fazon azt hitte, hogy egy banda, aminek a játékos is tagja).
-A Voodoo Boys adja a megbízást, és az Animals mevű bandát kell megvizsgálni, honan szerzik a csúcs cuccaikat. (Egyébként a Voodoo Boys egy kispályás, de brutális drogterjesztő banda)
-Amikor motoron ülsz, belső nézeti képen nincs HUD, csak azt látod, amit a motor műszerfala mutat, 3rd person nézet esetén a motor mögött feltűnik egy HUD szerűség, ami a főbb adatokat (pl. sebesség) mutatja
-A grafika nagyon szép és szépen animáltak a mozgások.
-Vannak álcázóval felszerelt ellenfelek, akik "beleolvadnak" a háttérbe predátor módjára pillanatokra. Hogy aztán közelharcban neked rontsanak...
-A fegyvereket használó ellenfelek azért annyira nem voltak meggyőzőek AI terén.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#960) duvi válasza Cifu (#959) üzenetére


duvi
nagyúr

:R

(#961) Cifu


Cifu
Topikgazda

PCGamer beszámoló a demóról.

-Ők is egy 50 perces verziót láttak (mint az IGN)
-A karakteralkotás még nem végleges, de a bőrtónust, hajszínt, arc elemeit várhatóan szabadon lehet majd szerkeszteni.
-A Demóban Silverhand egyfajta szellem, egy mellékterméke annak a meghibásodott chipnek, ami a karakter fejében van. Időről időre feltűnik, és megjegyzéseket tesz mindenre, némilyik vicces, némelyik elgondolkoztató. De a beszámoló szerint nagyon jó, mivel a tavalyi videóval az egyik gondjuk a gyatra párbeszédek voltak - állítólag Silverhand szövegei zseniálisak.
-Pacifica nem más, mint Night City gettója, itt nincsenek (vagy alig vannak) neonfények, ellenben regeteg a szemét és szinte tapintható a szegénység.
-Mint a legtöbb beszámolóban, két fő megoldását mutatják az Animals bázisába való behatolásnak, az egyik erőszakos (ezt női karakterrel adják elő), a másik inkább a hackelésre koncentráló csendes megoldás (ez egy férfi karakter).
-A hackelés opció tágak, például az edzőgépeket meghackelve megölhetjük az Animals több tagját is.
-A PC Gamer-es riporter jobban figyelt: a 12 képesség:

handguns (maroklőfegyverek, vagyis pisztolyok)
rifles (puskák, más szóval hosszú lőfegyverek)
blades (pengék)
hacking (ezt nem fordítom le)
shotguns (sörétes puskák)
two-handed combat (kétkezes harc)
assassination (orgyilkos dolgok?)
cold blood (hidegvér)
sniper rifles (mesterlövészpuskák)
engineering (mérnöki, szerelői képzettség)
melee (közelharc)
athletics (mozgékonyság, atletikusság)

-A két behatolási megoldás között látványos a különség, a hacker srác 10 percig lopakodik, ügyködik, és így sem tudott minden ajtót kinyitni. A női karakter berohant, pár arcot az elején elkapott (az egyikbe egy törött üveget nyomott - a vérzés látványos és bőséges), majd beront a következő helysége, ahol egy automata fegyverállvány van géppuskástól, erről lecsavarja a fegyvert, és pillanatok alatt végez mindenkivel. Fél perc alatt jutott el oda, ahova a másik karakter 10 perc alatt...
-Van egy boss fight, ami viszont nagyon lehangoló: az Animals kisfőnöknő egy hatalmas kalapáccsal ront nekünk, de ha a hátán lévő világító lila pöttyöket kilőjük, a robotkarjai lekapcsolnak, és nem bírja el a hatalmas kalapácsot.
-Ezután egy kisbuszban találunk egy NetWatch tisztet, aki az Animals-okat figyelte, hogy rajtuk keresztül elkapja a Voodoo Boys-t. Itt dönthetünk, hogy ki mellé állunk.
-Ennek a végén kisütik az agyunkat (a Voodoo Boys kisfőnök), de túléljük (ekkor hajol fölénk Silverhand a romok között), és megyünk vissza a Voodoo Boys-hoz, akik bemutatnak a nagyfőnöknek, Bridgette-hez, aki aztán ránk önti a jeget (tehát az nem Bug volt - Cifu) és becsatlakozunk a hálózatra. Itt ér véget a demó.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#962) oriic válasza Cifu (#961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi a fordítást mindenki nevében. :)

Live-Die-Respawn

(#963) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Cifu, köszi szépen a magyarosított infókat. Tetszetős amit olvastam. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#964) pohár válasza gyuromoj (#963) üzenetére


pohár
félisten

nana, magyarított lesz a' ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#965) RetroJack válasza Cifu (#961) üzenetére


RetroJack
tag

Köszi az infókat.
Amúgy a Samurai lehet, hogy itt egy bandaként tér vissza és annak részei vagyunk? A trailer-ből kiindulva úgy szólítanak minket, mint Geralt-ot witcher-nek.

(#966) gyuromoj válasza pohár (#964) üzenetére


gyuromoj
veterán

Paztassáá, mer írni meg nem tudom helyesen eztet a nyelvet. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#967) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Köszi Cifu!
Jó olvasni ezeket.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#968) Cifu válasza RetroJack (#965) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Nope. :)

A Samurai, ahogy a karakterünk dzsekijén van, hátul a kiber-démonfejjel, az a Silverhand-féle együttes.

Szerk.: aztán amilyen szerencsém van, egy év múlva röhögve mutogathat mindenki vissza erre a hsz.-re... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#969) RetroJack válasza Cifu (#968) üzenetére


RetroJack
tag

Mégis csak eltelt 77-év, el tudnám képzelni, hogy Silverhandre mint példakép néznek fel ezek a srácok és azért hívják magukat Samurai-nak.

Vagy mi vagyunk Silverhand.... Fight Club

Nagyon várom hogy több minden kiderüljön

[ Szerkesztve ]

(#970) Cifu válasza RetroJack (#969) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Sok mindent el lehet képzelni, ez is egy lehetőség. Én kétségeimet hozom fel ezzel kapcsolatban.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#971) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ehh, ezekből a 16:9-es képekből nehéz olyan részt vágni, ami jól néz ki telefonokon is.

(#972) KaitouP válasza Fitzgerald (#971) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja, sajnos asztali gépre tervezett wallpaper, nem mobilra, sajnos.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#973) Segal válasza Fitzgerald (#971) üzenetére


Segal
veterán

Próbálj meg ezekből választani :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#974) duvi


duvi
nagyúr

Egy gyors próbálkozás:

(#975) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Én is már most előrendelném, az egyik hazai játékáruházban 3 fajta fémtokot is hozzádobnának, de sajnos nem tudom a gépigényt, és jövő év áprilisa még messze van.

Egyébként köszönöm én is a fordításokat!

(#976) KaitouP válasza soundsonic (#975) üzenetére


KaitouP
veterán

Konzolvilág, náluk van steelbook. Előrendeltem az alapkiadást (közben meg viszketne a kezem a gyűjtőire, de túl drága), most vagy 3 vagy 4 fajta tok volt, de a lényeg az, hogy ma már csak egyetlen egy fajtát engedett választani. A többit valószínűleg el is vitték.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#977) #09990144 válasza Cifu (#961) üzenetére


#09990144
törölt tag

Köszönjük az infókat :R

(#978) soundsonic válasza KaitouP (#976) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Igen, rájuk gondoltam, de tegnap néztem. Ezek szerint elfogyott :)

(#979) soundsonic válasza soundsonic (#978) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Végül berkatam a kosárba és pont az a fémtok maradt raktáron ami nekem tetszett. Úgy döntöttem megrendelem, és ha megtudjuk a gépigény legfeljebb módosítom a rendelést.

(#980) Vesa válasza Cifu (#968) üzenetére


Vesa
Topikgazda

A képről úgy látom, a méltán népszerű(tlen) hazai meleg banda, a V-Tech zenekar is szerepel a játékban. :D

A tudomány a valóság költészete!

(#981) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#982) soundsonic válasza Vesa (#980) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Ha már itt tartunk, nagyon kiváncsi vagyok milyen zenei stilus lesz alatta. Synthwave..?

(#983) KaitouP válasza soundsonic (#982) üzenetére


KaitouP
veterán

Az mindenképpen, de szerintem néha egy kicsi dubstep is befigyel majd. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#984) duvi válasza soundsonic (#982) üzenetére


duvi
nagyúr

Elég zúzós zenékre számíthatunk, de én bízok bennük. A Witcher 3 OST-je is zseniális volt :K E3 2019 Cinematic - trailer music

[ Szerkesztve ]

(#985) Fitzgerald válasza Segal (#973) üzenetére


Fitzgerald
veterán

:R

Van pár jó, de a tavalyi képeket használtam sokáig.
Nekem a tarajos punk tetszik a legjobban eddig, tavalyról, a Silverhand lemezzel a kezében.

Soundtrack témához: na ha valamihez, ehhez a játékhoz pont smakkolna valami elborultabb, régi Nine Inch Nails, Atari Teenage Riot, Ministry...ha esetleg lesznek license-elt dalok is a saját maguk által készített soundtrack mellett.
De a Hans Zimmer-féle Blade Runner 2049 soundtrack is über lett, valami olyasmit is simán el tudnék képzelni a játékhoz.

(#986) .LnB válasza soundsonic (#982) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha lehetne választani akkor neurofunk dnb-re szavaznék. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#987) sittes79


sittes79
addikt

Na Írországban már elfogyott a gyűjtői lol

Kiváncsi leszek mennyi megy el a játékból!?

(#988) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

alza.hu-s preorder melyik kiadás lehet?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#989) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Mr.breathtaking" interjú.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#990) Cifu


Cifu
Topikgazda

Tumblr Q&A újdonságok:

-Megerősítve, hogy lesznek mesterlövészpuskák
-Három fő specális csoportja lesz a lőfegyvereknek: Tech -> speciális képességek, Smart -> Automatikus célkövetés, Power -> Feltölthető lövés.
-Az egész testünket telerakhatjuk kiberverrel, de annak következményei lesznek. Emiatt nem lehet annyira eltorzítani magunkat, mint a 2018-as gameplay videóban a Maelstrom banda tagjai voltak.
-Három háttér lesz, Nomád (otthontalan, akik az utat járják folyton, de csak egymásra számíthatnak, így egyfajta családként működnek), Corpo (céges háttér, gazdagság és képmutatás) illetve Street Kid (hétköznapi városi utcagyerek). Az eltérő háttér eltérő induló felszerelést és kapcsolatokat jelent, ami végigkísér a játékon.
-A döntéseink alapvetően befolyásolják a játékmenetet, így teljesen más végkifejletet is kaphatunk (ie.: sokféle játék befejezés lehetséges).
-Lesz autó- / motorverseny a játékban (mint a lóversenyek a The Witcher 3-ban - Cifu)
-Kipróbálhatod a robotboxot.
-Lesz lőtér is, ahol gyakorolhatsz a lőfegyvereknek.
-Ugyan nem lehet egyértelműen igen/nem választ adni arra, hogy csatlakozhatsz-e egy bandához, a Cyberpunk alapvetően arról szól, hogy a magad ura vagy és alapvetően magadért küzdesz.
-Johnny Silverhand mellett több más Cyberpunk "celeb" is tiszteletét teszi, de spoilerek nélkül erről nem lehet beszélni.
-Rengeteg féle banda lesz, jópár nagy és kisebb.
-A pókrobot, ami a 2018-as videókban visszaköszönt, állandó partnerünk lehet a játékban.
-A képességeket szabadon lehet majd elosztani, mint a The Witcher 3 esetében.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#991) duvi


duvi
nagyúr

(#992) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már hetek óta akarok pólót rendelni a store-ból, de még mindig nincs. Sikerült már itt valakinek? Most láttam, hogy lehet email értesítést kérni, most már beállítottam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#993) #09990144 válasza .LnB (#992) üzenetére


#09990144
törölt tag

Én is arra várok, hogy végre elérhető legyen. GOG-on rendeltem elő a játékot, szóval még kaptam egy 30%-os kupont is ajándékba. Június végéig érvényes, remélem addig csinálnak pólót :)

(#994) .LnB válasza #09990144 (#993) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Július 12.-ig érvényes. (Ma) Meghosszabbították a 30%-os akciót.
Én PS4-re rendeltem elő, szóval nem játszik nekem a gog.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#995) totig válasza #09990144 (#993) üzenetére


totig
tag

Én is előrendeltem gog.com-on a játékot, de nem látok semmilyen kupont, amivel a 30%-ot érvényesíteni tudnám. Néztem én is pólókat, egyetlennél volt S és XXL méretben, a többinél semmi, szóval esélyes, hogy nem készültek olyan rohamra, mint ami jött.

(#996) #09990144 válasza totig (#995) üzenetére


#09990144
törölt tag

Itt találod a kupont: Belépsz böngészőben a gog-ba ( a kliensből egyelőre nem érhető el) és Games / Cyberpunk 2077 / more / serial keys. És ott lesz a link :)

(#997) totig válasza #09990144 (#996) üzenetére


totig
tag

Köszi szépen. :R

(#998) Cifu


Cifu
Topikgazda

Pár news...

1.: A hivatalos honlapon egy kék fény morze-kódokat küldött, a következőt:

...-- ...-- .-.-.- ----. ---.. ----. ----. ...-- .---- --... --..-- -....- .---- .---- ---.. .-.-.- ....- --... ..... -.... ..... ..--- ..... ----. ----. ----. ----. ----. ----. ----.

Ez lefordítva: 33.9899317,-118.47565259999999

Ami a CDPR Los Angelesi irodájának koordinátája. Itt lehet Google Maps-on megnézni, és az E3 előtt festették át a Cyberpunk 2077 tiszteletére.

2.: Újabb beszámoló az E3 játékdemóról.

A főbb pontok:

-Egy gyönyörű lengyel hölgy játszott (érdekes, ilyesmiről nem szólt eddig senki :D )
-A grafikát szépnek, de nem gyönyörűnek nevezték, úgy vélték, hogy most a csúcs a Ghosts of Tsushima és a The Last of Us 2, hozzájuk képest "csak" szép.
-A hangulat nagyon 80-as évek minden szempontból (neonfények és hasonló okokból)
-A járművezetés fizikája nem mérhető a bevett nyílt világú játékokhoz (itt most gondolom a GTA:V-re céloz - Cifu), a leírás szerint kicsit kaotikus, láthatóan a játékos hölgy is megküzdött vele. A motor nem úgy viselkedett, ahogy elvárnád egy motortól...
-60 különféle képesség (perks) lesz.
-A 12 fő képességirányt már korábban írtam, annyi újdonság van, hogy végre kiderült, hogy az "orgyilkos" ág valódi neve Silent Assassinations, vagyis valóban az orgyilkos megoldásokat takarhatja.
-A lopakodás részét kreatívnak és szórakoztatónak írják le.
-Ugyanakkor brutális és véres a játékmenet.
-A bemutató végén a nézőket megkérték, hogy töltsenek ki egy kérdőívet, mennyire tetszett a bemutató, és mi az, amivel nem voltak elégedettek.
-Todd Howard (Bethesda Games - The Elder Scrolls és Fallout játékok) késve érkezett a bemutatóra, és nem töltötte ki a kérdőívet. :)
-A beszámoló alapján az illetőnek a világ kinézete, hangulata, a zene, a poszterek, reklámok és a párbeszéd-rendszer tetszett leginkább.
-A fejlesztők beszéltek arról, hogy félnek attól, hogy pár dolgot vissza kell vágni, mert már nincs sok idő a kiadásig. Attól is félnek, hogy túlhype-olják a játékot, és csalódás lesz a vége...

3.: Még egy beszámoló, a főbb újdonságok belőle:

-A riporter egy bad-ass dzsekit kapott a CDPR-től
-Egyértelműen leírják, hogy a demóban feltűnő Johnny Silverhand csak egyfajta "digitális szellem", aki a karakter fejében él (vagyis hallucinációja).
-A valódi hús (és az állatok) ki vannak tiltva Night City-ből (a madárvészhez hasonló vírusfertőzés okán), ezért csak mesterséges húst lehet kapni. (Aztán lehet, hogy ez csak egy félrevezetés a gigacégek részéről).
-Ez csak azért került szóba, mert egy hentesüzletbe megy karakterünk, ami ilyenformán illegális.
-A játékos 18-19-es szintű, ahogy a legtöbb ellenség is, de a Voodoo Boys kisfőnök, Placide már 40-es szintű.
-A játékbeli menű főbb ablakai: Level (szint), Cred (Street Cred(it), vagyis Utcai Hírnév), Gear (felszerelés), Charakter (a karakterünk), Map (térkép) és Quests (küldetések).
-A párbeszéd-opciók egy része ki van szürkítve, ezekhet nincs meg a szükséges képességünk vagy hátterünk.
-Említik, hogy a végleges játék Ray-Trace globális megvillágítást fog tartalmazni, és támogatja majd az nVidia RTX kártyákat. Azt csak feltételezik, hogy a demóban is ilyen megoldást használtak, mindenestre a fények és tükröződések igen látványosak voltak.
-Megerősítették, hogy a játék egy nvidia RTX kártyán futott (de nem részletezték, milyenen).
-Időnként észre lehetett venni látványos FPS beesést, főleg a kültéri fényváltásoknál és ködnél.
-Az ellenfelek feje felett piros kérdőjel jelent meg, ha valami (pl. egy hang, amit a játékos generált) felkeltette a figylemüket, és kék kérdőjelre váltott vissza, ha felhagytak az aktív kutatással.
-Ha lopakodva az ellenség háta mögé jutunk, opció van halálos és nem-halálos cselekvésre is.
-A hacking mini-game mintha valami táblázat-alapú megoldás lenne, ahol a játékosnak bizonyos számokat kellene a táblázatból kiválasztani. Azonban olyan gyorsan zajlott le, hogy alig tudták megfigyelni.
-A sérülések, a 'ragdoll' (na ezt hogy magyarítjuk?) animáció és az ellenfelek reakciója a sérüléseikre nagyon jól meg vannak csinálva.
-Ez esetben lefagyott egyszer a játék (cpLauncher.exe), ezért újra kellett indítani.
-Az Animals kisfőnök gyengeségét (a hátán lévő lila pöttyök) egy szkennelés után tudja meg a játékos (a kiberszem előnyei - Cifu).
-A "fast-travel" a gépen 3-4 másodpercig tarthatott, nem tovább. Ezalatt egy töltőképernyőt mutat a játék.

4.: A Forbes riportere szerint ő egy olyan verziót látott, ami egy PS4 Pro-n futott...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#999) .LnB válasza Cifu (#998) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont azon gondolkodtam ma, hogy tőlük nem fogadom el, ha valami nem úgy lesz benne ahogy ígérték, vagy egyáltalán nem lesz benne. Ne vágjanak ki semmit!

Ennek a cégnek az volt eddig a legfőbb üzenete, hogy akkor fog megjelenni, ha kélsz, és olyan állapotban van mint amilyennek megálmodták. És én hajlandó vagyok rá többet is várni ezért.

Mindenképp megveszem, nem kérdés, de haragudnék rájuk ha most csinálnának pcsát a szájukból. Ők az egyik, a kevés fejlesztőgárda közül akik még szívvel lélekkel csinálják, ne most változzon ez meg.

Persze értem, hogy pár tényező közrejátszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1000) oriic válasza Cifu (#998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó látni hogy nem csak PS4 Pro verziót mutattak, hanem PC-s kiadást is.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.