Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) smc válasza cyberkind (#345) üzenetére


smc
addikt

Gamstar?

Lnb.. téged nem is kommentálnálak..

Az IGN bemutatót megtaláltam, köszi.
Nekem ennyi infó elég is a gameplayig. :)

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#352) cyberkind válasza smc (#351) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, volt egy videó is tőle de ott nem sokat meg mondott meg azt is szarul.

Paranormal Cocktivity

(#353) .LnB válasza smc (#351) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na pasztmeg. És ha most megsértődök? Nem is törődsz a lelkemmel?? :( :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#354) cyberkind


cyberkind
félisten

Itt a GSO cikk.

Paranormal Cocktivity

(#355) KaitouP válasza cyberkind (#354) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, ezt jól volt olvasni. :K Jól el is mélyedtem az olvasásban, tisztára előttem volt a lehetséges városkép, a jelenetek... :B

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#356) cyberkind válasza KaitouP (#355) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak a reakciókat nézem és figyelem, de az durva, hogy egytől egyig mindenki, még az igazi királyok mint Kojima is elégedetten sétál ki, messze van még a premier és bármi lehet, de ha ez így halad, akkor megint megcsinálják a srácok a Witcher 3 után, pedig az már igencsak a tökéletesség volt, lassan már Gta-ra se lesz szükségem.

Paranormal Cocktivity

(#357) FoxiestFox válasza cyberkind (#356) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem csak 3 játékra van szükségem a létezéshez.. Duke3D, Brutal Doom, Deus Ex. :D
Hátha lesz egy negyedik. :)

(#358) cyberkind válasza FoxiestFox (#357) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nagyon szerettem meg szeretem a Gta-t és a R*-t tartottam ennek a stílusnak a királyának, de amióta tudom milyen a Witcher, már a Vice City se érhet a közelébe.

------------

Meg is vettem a régi TES-eket GOG-ra, ezzel is ment a pénz a Cyberpunk-ra. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#359) FoxiestFox válasza cyberkind (#358) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is szeretem a GTA-kat, de nem merném összemérni őket még csak open world aspektusában sem ezzel.
Az csak arcade fun, sok eszmeiség nincs mögötte, bár néhol egész jól sikerült a társadalomkritikai éle (főleg a IV és V esetében), de többnyire csak a minden túltolásáról szól.
Ennek lelke lesz! Remélem.

(#360) Vesa


Vesa
Topikgazda

Én konkrétan egy ilyen játékra várok nagyjából azóta, hogy az első nyílt világú RPG-t kipróbáltam (vagyis tizenX éve). Ugyanis sajnos az RPG-k sokáig valamiért egyet jelentettek a mítikus/vallásos/kardozós fantasy műfajjal, scifi vagy cyberpunk vonal gyakorlatilag nem létezett. A fallout és talán a Deus Ex volt az egyetlen üdítő kivétel, a Mass Effect-et pedig bármennyire imádom, nem sorolom ide, mert az valójában egy felturbózott csőjáték.

Érthetetlen, hogy miközben a tech/scifi műfajra hatalmas az igény, eleddig senki nem robbant rá a témára. De most jön ez, ráadásul attól a fejlesztőtől, akik még a régi vágású üzleti modellt képviselik, jóformán már egyedüliként a nagyobb cégek közül, vagyis a minpséget helyezik mindenek fölé. Ennél többet nem is várhatok, azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#361) Fitzgerald válasza Vesa (#360) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"scifi vagy cyberpunk vonal gyakorlatilag nem létezett."

Létezett az már a '80-as évek közepe-végétől. Tény hogy sosem volt annyira népszerű, mint a klasszikus fantasy settingek, de létezett. Syndicate (ez mondjuk inkább taktikai játék mint RPG, bár pl. a Deus Ex is kb. annyira erpégé egy igazi paper/pen erpégéhez képest, hogy semennyire, nem érdemes feszegetni ezt a dolgot), Shadowrun, System Shock 1-2...ezek közül a System Shock-sorozat kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#362) .LnB válasza cyberkind (#354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen szép, hogy rögtön az első bekezdésben azzal kezd, hogy a szobor érdekelte csak.. :U k*rva profi..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#363) #09990144 válasza .LnB (#362) üzenetére


#09990144
törölt tag

Szövegértelmezéssel gondjaid vannak? :)

(#364) .LnB válasza #09990144 (#363) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#365) k-adi válasza .LnB (#364) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na ebben azért nem lennék olyan biztos :D

(#366) cyberkind válasza .LnB (#362) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem nem. :D

Paranormal Cocktivity

(#367) Vesa válasza Fitzgerald (#361) üzenetére


Vesa
Topikgazda

System Shock-ot kihagytam, valóban.
Ezzel együtt, több cím nem nagyon van és a System Shock is nagyon régi már. Cserébe nézd meg, mennyi sárkányos és egyéb fantasy RPG jelent meg. Rengeteg. Pedig...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#368) .LnB válasza cyberkind (#366) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint, hogy nem profi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#369) cyberkind válasza Vesa (#367) üzenetére


cyberkind
félisten

Olyan ez itt is mint a filmeknél, alig van ott is, és ami van, abból nagyobb része szar.

(#368) .LnB
Nem a szobor érdekelte csak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#370) .LnB válasza cyberkind (#369) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

de a végén már bőven beértem volna azzal is, ha egyáltalán látom a játékot.

Ha már nem kap szobrot...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#371) cyberkind válasza .LnB (#370) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó, hogy nem a témáról megy a dolog de oké. :D Én ezt úgy értelmezem, hogy a sok óra várakozás után már totál nem izgatta a szobor, csak jusson be és lásson valamit, akár ugráló virtuális csöcsöket, de csak szerintem.

Paranormal Cocktivity

(#372) .LnB válasza cyberkind (#371) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig elég jól le van írva, hogy baromira kellett volna neki az a szobor (mert csicska és eladta volna ebay-en :DDD) de mivel már 4 órát várt, örült annak is ha a játékot megnézheti. Ha nincs ló.. Mindezt egy úgynevezett, gamer újságíró tollából..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#373) cyberkind válasza .LnB (#372) üzenetére


cyberkind
félisten

Negatív vagy! ;] :P Amúgy meg a CDPR helyébe én változtatnék ezen a dolgokon, már bőven nem tartanak ott, hogy a sok senkiházi szarra szükségük legyen, akik csak visszaélnek a helyzettel, ahogy a szobros téma is mutatja, meg az összeszedetlen cikkek, nekem itt a cikkel az a bajom, hogy kevés, Sasa csinálta a legjobban, de szerintem ő le is írta volna ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#374) k-adi válasza cyberkind (#373) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem negatív hanem gci irigy :DDD

(#375) .LnB válasza cyberkind (#373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, te vagy túl elnéző, mert azt feltételezed, hogy nem úgy értette. Holott úgy van leírva ahogy én levezettem.

Ja Sasa fasza videót csinált. Ma hallgattam az E3-as Checkpoint podcast-tet, abba is mesélt nagyon sok dologról, tök őszintén az E3-ról, szerintem érdekes podcast.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#376) cyberkind válasza k-adi (#374) üzenetére


cyberkind
félisten

Tagadhatnám én is, de minek, majd megőrülök ezért a játékért, a BR 2049 után meg aztán főleg, olaj volt a tűzre, meg se merem megint nézni. :)

(#375) .LnB
Lehet, én még próbálok pozitív szerűség lenni. :D

(#377) .LnB
Köszi! :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#377) .LnB válasza cyberkind (#376) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Túl jó vagy erre a világra. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#378) smc válasza .LnB (#375) üzenetére


smc
addikt

Tehát szerinted:

"Eleinte még nagyon vonzott a szobor, amit a meghívottak kaptak, de a végén már bőven beértem volna azzal is, ha egyáltalán látom a játékot."

=

"Pedig elég jól le van írva, hogy baromira kellett volna neki az a szobor (mert csicska és eladta volna ebay-en :DDD) de mivel már 4 órát várt, örült annak is ha a játékot megnézheti. Ha nincs ló.. Mindezt egy úgynevezett, gamer újságíró tollából.."

=

"Milyen szép, hogy rögtön az első bekezdésben azzal kezd, hogy a szobor érdekelte csak.. :U k*rva profi.."

Csak azért, hogy ha valaki betéved lássa miről nyafogsz..

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#379) .LnB válasza smc (#378) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod, erre most akkora szükség volt, erre az ötletre felépíthetnél egy startup-ot. :U

Mint ha más nem tudna visszaolvasni...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#380) k-adi válasza .LnB (#379) üzenetére


k-adi
nagyúr

inkább pihentesd a fórumot

(#381) .LnB válasza k-adi (#380) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj te.. :) van ennek a viselkedési formának egy gyermeki bája.. :) mint a Trópusi Vihar-ban, a Simple Jack.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#382) aAron_


aAron_
őstag

E3 előtt jobb volt a topic. :(((

What is your ikigai?

(#383) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

50 perces demo felvétel [link]

/s

(#384) cyberkind válasza wjbhbdux (#383) üzenetére


cyberkind
félisten

A jó minőségből ítélve hivatalos lehet. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#385) VikMorroHun válasza Rony949 (#339) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Vicces ez az összehasonlító videó, mert pont a lényeget nem mutatja. :)
Persze lehet, hogy aki készítette, nem tudta, hogy az Ubersampling a Witcher 2-ben a karakterek arcának részletességét javítja.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#386) oriic válasza wjbhbdux (#383) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hamar leszedték.

Live-Die-Respawn

(#387) .LnB válasza wjbhbdux (#383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejj, lecsúsztam róla. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#388) smc válasza oriic (#386) üzenetére


smc
addikt

Nagyon leszedték, még csak infót sem találni róla. Valós volt a videó?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#389) aAron_


aAron_
őstag

Csak hangfelvétel volt a demoról, rossz minőségben.

What is your ikigai?

(#390) alratar válasza smc (#388) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem nem, de ki tudhassa. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#391) smc válasza aAron_ (#389) üzenetére


smc
addikt

Meh.. Akkor nem is keresem tovább, azt hittem gameplay videó. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#392) alratar válasza smc (#391) üzenetére


alratar
addikt

Az majd a Gamescom-on. (Remélem)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#393) Vesa válasza alratar (#392) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Szerintem az új trailer után, párszázezren biztos minimum tűkön ülve várunk, egy combosabb gameplay videot... :D

A tudomány a valóság költészete!

(#394) alratar válasza Vesa (#393) üzenetére


alratar
addikt

Az biztos. :)
Főleg, hogy az újságírók már az EW3 alatt láthattak.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#395) 2thletme2day válasza .LnB (#387) üzenetére


2thletme2day
őstag

(#396) Vesa válasza 2thletme2day (#395) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ez még így kép nélkül is baromi jó! Nagyon jók a reakciók is. Na és az a zene!! Brutál! Eszméletlen lesz ez a game!

A tudomány a valóság költészete!

(#397) Cifu


Cifu
Topikgazda

Beszámoló a demóról @ WCCftech

Röviden:

Az első részben V és partnere, Jackie egy banda által elfogott kiborgot akar kiszabadítani, Sandra-t, akit szét akarnak bontani pótalkarésznek. A benyomás végig 1+, a szöveg végig profán, Sandra meztelenül fekszik egy jéggel teli fürdőkádban, és ahogy kiemeljük belőle, közeli képet kapunk a mellbimbóiról.

Ezután egy kicsit "hétköznapi" részek következnek (vagyis a játékos két küldetés közötti lötyögése), láthatjuk a Blade Runner utóérzés lakását, a Night City utcáit, beszélgetést a gengszterekkel, meglátogat egy ripperdoc-ot (akik a kibervert építik beléd) hogy pár téren feltuningoljon, és járkál az utcán a sportkocsijával.

Aztán jött egy akciórész, egy Pszicho-Banda ellopott egy drága cuccot a Militech megacégtől. A megacég bíz meg minket, hogy szerezzük vissza, és itt több lehetőség merül fel erre, a demóban azt választják, hogy megpróbálják visszavásárolni. A végén ez rosszul sül el, és persze harcra kerül sor, ahol a banda vezére egy exoszkeletonba bújva akarja életünket megkeseríteni. Itt jön a bullet-time, ahol a boss gyenge pontjait is megtalálhatjuk.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#398) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Gamestar cikk Ciri Cyberpunkban való szerpeltetéséről

Nem igazán győzött meg ez a cikk.

[ Szerkesztve ]

(#399) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

[L:https://coub.com/view/19sxax]Ezt[/L] csak úgy itt hagyom, csak h érezzétek a törődést!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#400) L3zl13 válasza 2thletme2day (#398) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tudom örülnék-e neki. Easter eggnek jó volt a Witcherben a technológialig fejlett világról szóló sztori ami akár a Cyberpunk világa is lehetne. Vagy nem.
De ténylegesen összekötni a 2 univerzumot, az kicsit más.

Aki hülye, haljon meg!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.