Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ez nagyon jó... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#502) Kicsimix válasza VikMorroHun (#501) üzenetére


Kicsimix
őstag

:DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#503) VikMorroHun válasza Kicsimix (#499) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Lehet, hogy mégsem ismétlődik (valahol ezt olvastam), mert ide bemásolták a szöveget, és enyhén hosszúnak tűnik azzal a 6000+ sorral.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#504) nincsnév007


nincsnév007
őstag

valami van mert mindenki azt írja hogy !join :DDD

(#505) Kicsimix válasza VikMorroHun (#503) üzenetére


Kicsimix
őstag

A bemásolt szöveg ráadásul biztos nem teljes mert hiányzik belőle olyan rész ami a streamben lement : ) Most ellenőriztem. Na mindegy majd meglátjuk...

Pár napig tolják ezt mindenki róluk fog beszélni azt még a végén nézettségi rekordot döntenek : )

Szerk;
#504

2 órája is ezeket írogatták : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#506) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Na uploading van sracok : P Mindjart lesz valami...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#507) KaitouP válasza Kicsimix (#506) üzenetére


KaitouP
veterán

Na most már el nem megyek fürdeni addig, kivárom még ezt. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#508) cyberkind


cyberkind
félisten

Fú de genyák a srácok, 1% van hátra és kb felrobban az is ami nem tud. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#509) KaitouP válasza cyberkind (#508) üzenetére


KaitouP
veterán

Tipikus, mint egy ált. telepítés. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#510) Kicsimix válasza cyberkind (#508) üzenetére


Kicsimix
őstag

Lehet megszakadt a netkapcsolatuk..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#511) oriic válasza cyberkind (#508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

19:00-ról volt szó, azért várunk még.

Live-Die-Respawn

(#512) cyberkind válasza oriic (#511) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvan a 150k néző is, mehet(ne) a mehet! :D

Gameplay Reveal — 48-minutes walkthrough

Ajjaj? :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#513) Fred23


Fred23
nagyúr

Basszus, egész eddig nem hittem benne, de most nagyon úgy tűnik, hogy megcsinálták! Ez az új, jó Deus Ex! :)

(#514) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Mondtam hogy lesz gameplay baszki :DD :C :R

(#515) cyberkind


cyberkind
félisten

Jajj, ez a vezetés téma nem az igazi. :D TPS-ből oké. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#516) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem lehetett ez E3-on bemutatni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#517) nincsnév007


nincsnév007
őstag

kell kell kell :C :C :C :C

(#518) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Aztakurva! Tényleg csak az a baj, hogy mostantól a megjelenésig minden nap irtózatosan hosszú lesz.
A feléről lemaradtam, de fent lesz úgyis mindenhol hamarosan. Még vagy 20x úgyis végignézem az egészet.

(#519) k-adi


k-adi
nagyúr

na végre gameplay demo... hát ez nem volt rossz :) de mondja már meg valaki ez miben más egy legutolsó rész deux ex től pl? Azért ne csináljunk úgy mintha valami "teljesen" újat találtak volna ki :) de ettől még várós eléggé, már csak... mennyi is? 2 év? :D

(#520) cyberkind válasza VikMorroHun (#516) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet korai lett volna hype szempontjából? Így jövőre mehet még (több) az E3-on, ősszel meg pottyanhat ki a polcokra.

(#519) k-adi
Ha nem siklik félre mint a legutóbbi Deus Ex, akkor máris jobb, aztán saját véleményem meg az, hogy egyik Deus Ex-et se jut eszembe elővenni valamiért. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#521) k-adi válasza VikMorroHun (#516) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen ez jókérdés... nyilván kész volt már E3-ra is ez a demo, kétlem hogy 2 hónap alatt történt volna valami fontos még a demoval
valószínűleg marketing miatt, köv. e3-on másik demoval jönnek

[ Szerkesztve ]

(#522) k-adi válasza cyberkind (#515) üzenetére


k-adi
nagyúr

a vezetés még tényleg nem az igazi, de szerencsére van TPS nézet ami kicsit segít ezen... kár hogy alapból nincs tps nézet mikor a karakterrel megyünk.. jobb lett volna egy cover-based shooter mint egy fps doom

(#523) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#524) Csabee86


Csabee86
senior tag

Ez aztán über király volt. Rendes volt a srácoktól, hogy megmutatták. Nekem nagyon tetszett. Nagyon adta a hangulat. Ilyen állapotában is elfogadnám a játékot. De gondolom még rengeteget csiszolnak rajta.

(#525) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezt akkor már ide is, a gameplay -re:

Kiba******* magam alá hugyoztam! :Y Ez egyszerűen elképesztő. Micsoda kidolgozottság, milyen részletesség, milyen álleejtő grafika, micsoda utánozhatatlan hangulat és atmoszféra. Ez egyszerűen next level. A játékosvilág legnagyobb durranása.

Már csak arra vagyok kiváncsi, hogy min futott ez: vajon két darab 2080 Ti elég lesz az FHD Ultra beállításokhoz 30 fps -re? :DDD

Bakker... ezt játszani akarom, MOST! :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#526) cyberkind válasza k-adi (#522) üzenetére


cyberkind
félisten

Szintén hiányolom én is a TPS-t, vezetésnél is sokkal jobb volt, az egész játékot én úgy jobban áttudnám élni, persze így is úgyis kihagyhatatlan lesz ez sokak számára. :)

Paranormal Cocktivity

(#527) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Instabuy, év játéka, mikor jön már?
Egyébként a cdpr azon kevés fejlesztők egyike, akik a játékosokért vannak nem pedig a pénztárcájukért.
Aki nem tudná magyar felirattal is jön majd a game.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#528) Fitzgerald válasza k-adi (#519) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Dióhéjban: ez open world a DX nem, a DX-ben nem interaktív a világ, a környezeted nem reagál dinamikusan a cselekedeteidre (a rendőrt pofándobhatod egy salgó polccal közvetlen közelről, és nem történik semmi).
Valószínűleg milliószor annyi cyberware, ergo ugyanennyivel több taktikai lehetőség kesz a játékban mint a DX-ben.
Nem találtak ki semmi teljesen újat. Összeszedték a legjobb dolgokat műfajon belülről, és ezt a tőlük megszokott minőségben fogják kivitelezni és számunkra prezentálni.

(#529) Kicsimix válasza KaitouP (#525) üzenetére


Kicsimix
őstag

A textúrákon remélem tolni fognak azért kicsit meg ezen azon is.. Bár biztos nem véletlenül volt kiírva, hogy nem tükrözi a végleges állapotot ez a gameplay : )

Amúgy várós :K

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#530) Szőrös 


Szőrös 
veterán

/ásít
szódával elmegy

ps: ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#531) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Next level... csak az a gyász konzol irányítás ne lenne :( Komolyan itt tartunk hogy már nem lehet a nyomorult billentyűzet+egér kombót tekinteni alapnak mint régen?

A graFIKA elmegy, de remélem nem lesz lineáris.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#532) k-adi válasza cyberkind (#526) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen a tps nézet jó lenne.... én csak a ripperdokinál kapcsolódtam be, most néztem meg az elejét is YT n és magyarázza karaktergenerálásnál milyen részletes...de mit ér ha fps az egész.... persze van pár cutscene amikor látható a karakter kívülről is, de egy deus ex-es coverbased-t jobban el tudtam volna képzelni... abba is van fps nézet mikor sétál de a harc az tps (mondjuk abba nem igazán lehet Jensen-t testreszabni, kabátját, stb)

(#533) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És egy újabb rejtett üzenet!

[link]

Live-Die-Respawn

(#534) #45997568


#45997568
törölt tag

Varos.

(#535) k-adi válasza oriic (#533) üzenetére


k-adi
nagyúr

valaki írja már meg nekik a tps nézetet :D

(#536) KaitouP válasza oriic (#533) üzenetére


KaitouP
veterán

Legjobb játékfejlesző stúdió díjat nekik! :D

TPS nézet: Gyerekek, ne már... ott a jelenet, amikor kiérünk az utcára, emberek vesznek körül minket, fölénk tornyosulnak az épületek... úgy éreztem magam, mintha ott lennék, és én gyalogolnék ott - ez az amit a TPS nézet nem tud. Nem véletlen lett FPS nézet, és a lehető legjobban döntöttek ennek ügyében.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#537) cyberkind válasza KaitouP (#536) üzenetére


cyberkind
félisten

Én elfogadom így is a játékot, de ha kijön a TPS mod PC-re, és kitoltam alapon a játékot, az is biztos, hogy többet se fogom az alapot használni, nekem egyszerűen egy ilyen játékhoz jobb a TPS nézet bárki bármit is mond.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#538) kwzatz válasza KaitouP (#536) üzenetére


kwzatz
őstag

"ez az amit a TPS nézet nem tud. Nem véletlen lett FPS nézet, és a lehető legjobban döntöttek ennek ügyében."

Pontosan. Ezt a fejlesztők már el is magyarázták ezerszer. Látva a várost, a beszélgetéseket, a harcot, vagy az olyan elemeket, mint amikor a szemedet módosítják, vagy kiemeled a csajt a kádból és megvizsgálod... A demóban kb. minden ilyen elem hatásosabb volt, ahhoz képest, mint amilyen TPS nézetben lett volna (elég csak elképzelni), úgyhogy személy szerint rohadtul örülök, hogy FPS nézet lesz. Ezeket látva teljesen logikus döntés volt.

k-adi: Imádom a Deux Exet, de ez egészen más szint. Amit már most sajnálok, hogy ezután viszont jó eséllyel végképp nem lesz új Deus Ex játék egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#539) Cifu válasza KaitouP (#536) üzenetére


Cifu
Topikgazda

+1 az FPS nézet mellett...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#540) Snooker


Snooker
senior tag

Ennek a Royce tagnak a megformálása elég beteg. Egyébként kurva jónak tűnik a játék, ha valamiért, hát ez miatt érdemes lesz új gépet venni.

[ Szerkesztve ]

(#541) Vesa


Vesa
Topikgazda

Brutál jó már most is, eszméletlen az egész hangulat! A hangok, a zene, a képi világ, a kidolgozottság, a dialógusok, minden a helyén van. Az autó fizikája még nem az igazi, de ezen még bőven lesz idejük javítani.
Nekem a TPS nem hiányzik, sőt, FPS nézetet vártam kezdettől fogva és szerencsére meg is kapom majd. Ha ez nem lesz év játéka, akkor nem tudom, mi lesz az.

Nehéz lesz kivárni a megjelenést.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#542) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Van valakinek egy időgépe? :Y

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#543) Snooker válasza Vesa (#541) üzenetére


Snooker
senior tag

Az éppen aktuális CoD ;]

(#544) k-adi válasza Snooker (#543) üzenetére


k-adi
nagyúr

most hogy lesz benne éhezők viadala, tuti GOTY lesz idén ^^ :D

(#545) VikMorroHun válasza k-adi (#535) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A CD Projekt Red fórumon van egy szavazás ezzel kapcsolatban. Kb. 8 féle válaszlehetőség van, a külső nézetet preferálók olyan 40%-kal vezetnek. Azt mondjuk nem tudom, hányan szavaztak. Egyébként megírtam nekik a megoldást: mindkét nézetet bele kell tenni a játékba, és a játékos egy billentyű lenyomásával döntsön, hogy neki épp melyik tetszik.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#546) Snooker válasza VikMorroHun (#545) üzenetére


Snooker
senior tag

Az lenne a legjobb persze. Úgy mint a Falloutok esetében is van (F3-tól)

(#547) #09990144


#09990144
törölt tag

Attól félek, a sok hisztis kisgyerek kisírja a tps nézetet. Aztán majd emiatt (is) csúszik a megjelenés.

(#548) Snooker válasza #09990144 (#547) üzenetére


Snooker
senior tag

Én nem bánom, ha csak FPS nézet lesz. Én már nehezen is tudnám ezt elképzelni TPS nézettel. Falloutokat is mindig FPS nézetben játszottam. Viszont pl a GTA-t sose váltottam át FPS nézetre.

(#549) #09990144 válasza Snooker (#548) üzenetére


#09990144
törölt tag

A Fallout - Elder Scrolls jó példa. Hiába raktak bele tps nézetet, ha használhatatlan. Nem két perc jól megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#550) Cifu válasza VikMorroHun (#545) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Összesen 88 szavazat van eddig, finoman szólva is kis merítés (azokat mozgatja meg inkább, akiknek nem tetszik az FPS nézet, és TPS nézetet szeretnének).

Egyébként berakni az FPS és TPS nézetet is azért nem olyan egyszerű, hiszen rögtön mindkét nézetben lehet tesztelni, például hogy a videóban is látott párbeszédeknél hogyan néz ki a TPS nézet (gondold el, hogy a kamerát lehet folyamatosan "alagútba" terelni, például ha autóba ülsz, most ez nem probléma)...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.