Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3268) Acheron


Acheron
őstag

Tegnap én is toltam pár órát, volt egy pár fura meccs, ahol gyakorlatilag lenulláztak, de ezzel együtt sem tűnt úgy (még), hogy csalókkal kellene küzdeni. A késleltetési probléma validnak tűnik, többször nem ugyanaz van a killcam -en, mint amit előtte érzékeltem - persze ez lehet erősen szubjektív. Volt olyan, hogy éppen kiléptem a sarok mögül, és már telibe is lőttek, de az is sokkal inkább tűnt campernek, mint WH -nek. Utóbbit jól ismerem, a Steam -en az MW2 -ben mindennapos manapság, sajnos :(
Őrült mód rohanni egyébként sem szeretek, időnként megállva, hallgatózva jókat lehet harcolni, sokszor elcsíphető a rusholó ellen - a camperek meg respawn után úgy is ugyanott lesznek, visszamegyek és kiszedem őket (persze nem mindig sikerül, nem vagyok én pro :DDD ).
Ami nagyon tiszta játéknak tűnik, az a Gunfight, ott még csak hasonlóval sem találkoztam, nagyon jó meccseket lehet tolni 2 v 2, ilyenek kellenének 4 v 4 vagy 6 v 6 -ban is (bár a S&D nagyon hasonló), Általában minden negyedik - ötödik random meccs után behívok egy gunfight módot - igazi, gyors vadászat a kis pályákon, a random fegyverek miatt csak a tapasztalat számít - ragyogó mód, nekem nagyon bejött. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.