Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) Dave567 válasza jegenye77 (#12847) üzenetére


Dave567
addikt

Nem tudnak már jó pályát csinálni, ezért hozzák vissza a régit....
1-2 van ami jó, de itt ki is merült, még egy killhousenak is jobban örülök, mint itt pár pályának.

(#12852) Dave567 válasza BITBOYS (#12849) üzenetére


Dave567
addikt

Mind a 3-rossz....

(#12853) lowzor válasza jegenye77 (#12847) üzenetére


lowzor
veterán

Nem rossz a fűrésztelep, de nem is jó. :D
A lekicsinyített palotás nekem jobban tetszik.
Kinek mi...
Ha nem lennének a remastered pályák, én már ráuntam volna az összesre, mert nagyon felejthetőek az újabbak számomra.
Régen gondolom nem codoztál, mert akkor lehet, hogy jobban értékelnéd őket.

(#12854) pulffy


pulffy
őstag

Most jött egy free bundle, Standard Issue 2 de az a free 10 tier még sehol...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#12855) jegenye77 válasza lowzor (#12853) üzenetére


jegenye77
addikt

De pont, hogy nagyon sokat játszottam :B
Ezért is gondolom úgy, hogy ezekből éppen elég már.
Oké! Jó újra egy-két kört menni rajta de semmi több.
Én úgy érzem ez inkább ilyen egyszerűbb megoldás, hogy vegyük elő a régi pályákat. Ezeken tényleg sokan játszottunk és majd jó lesz ez. :U
Jobban örülnék pár új, ötletes pályának.
Na mindegy. Azért tolom Én is tovább :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12856) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Backlot nagyon fincsi lett!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#12857) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

170 b/s egész jól begyorsult! :D Nem igaz h nem tudják végre ezt megoldani, első patchnél ok nem voltak felkészülve, de azért az, h már a sokadik jön ki és szopás van vele állandóan ez azért gáz, steamen ilyen nem igen volt. Akár hova teszem át a szervert, sehol sem jobb.

PSN: szuhi

(#12858) Corpuscle válasza KaitouP (#12839) üzenetére


Corpuscle
őstag

Synthol? :DDD

(#12859) Dragon3000 válasza sz.atesz89 (#12857) üzenetére


Dragon3000
veterán

Próbáld meg reggel 9 körül, nekem mindegyik patch reggel 60-85MB/s között jött.

(#12860) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Teljesen jók lettek az új pályák,pár kör után sikerült belejönni is,nekem bejönnek! :C Mondjuk a Palace spawnja nem gyenge,hogy be lehet szorítani az ellent a 2 pont tartással DOM-ban,senki nem bántja a harmadikat,és darafeszt van,simán összelőttem egy wheelsont,hogy azzal csak szintén le kelljen parkolni a 3.pont mellé,égett a bőr a pofámról szinte,de előtte megküzdöttem a B pontért rendesen,mert mindenki csak tekergett mindenfelé.Jó végén is kell lenni a fütyinek,úgyis változni fog a spawn,meg ki is lesz tanulva,de én elégedett vagyok,a spawnt leszámítva csak ész kell a mapokhoz,most még ki lehet használni.BP annyira nem nagy szám,de Yegorhoz jött ez a félmeztelen ruha,kopaszon,brutkó,az új OP semmilyen nekem.
Bele kéne pislantani már a warzone-be is,bár piszokul nem műfaj...
Én rutinos voltam,reggel 7-kor betoltam a letöltést,60-70 megával jött EU-ból,jó ötlet volt. :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#12861) KaitouP válasza Corpuscle (#12858) üzenetére


KaitouP
veterán

Elmélet #1: Igen, valószínűleg az egyik küldetése közben golyó helyett a puskából Syntholos lövedéket lőttek a vállába, aztán így megdagadt szegénynek.

Elmélet #2: Katonához képest vékony volt a csaj, és folyton cikizték a férfi katonatársai, elbukta a szkander meccseket is, így folyton ő volt az aki sörrel lógott a fickóknak. Megunta, Syntholt szerzett be, majd gyorsan felpumpálta a vállait, viszont elfogyott az adag, meg a pénze is további cuccra, így... well, így maradt.

Elmélet #3: Az Activision-ös srácok nem a 24/7 kockulás miatt nem látták nőt, többségük konditerembe nem járván meg izmos nőt, így akaratlanul is Synthol szörnyet csináltak a karakterből, ami önmagában remekül jellemzi az egész szezont.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12862) KaitouP válasza nanorambo (#12840) üzenetére


KaitouP
veterán

Én is inkább a FF VII-t nyomom, ehhez a szezonhoz, megy úgy általában a CoD-hoz most nincs túl sok kedvem. Majd ha lesz, akkor lövöldözök többet, a kötelező köröket lefutom a 30. szintig hogy a két fegyver meglegyen, aztán jóvan. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12863) KaitouP válasza oriic (#12846) üzenetére


KaitouP
veterán

A karekterrel nincsen bajom, annak ellenére hogy természetesen nem érdekel mint nő, a hús vér modellje sem. Nem tökéletes modellezés, de a játékban elmegy, én úgy sem látom, csak az, aki megpróbál lelőni, de szerencsétlenségére lepörgőrúgom a 'csába. De azért ezek a vállak... Így benézni az emberi testfelépítést. A srácok hiányoztak biológia óráról. :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12864) Roland861010


Roland861010
addikt

Nálam most kétszer ki akasztotta az X-et kép meg áll majd gép magától újra indul.... :W

(#12865) shotika


shotika
őstag

Pc-én a szokásos, lejött a patch, 4 órán keresztül toltuk, majd kiléptem, negyed óra múlva visszamegyek, és hibaüzenet nélkül levág 2-10 perces időközönként...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12866) bebi998 válasza FaTHI (#12842) üzenetére


bebi998
csendes tag

23k? :Y

Legyen neked szerencses!

(#12867) stuka20 válasza bebi998 (#12866) üzenetére


stuka20
aktív tag

Én sokkal korábban vettem és nekem is ennyi volt...Nem is tudom, akkor mennyi volt az euró, de hiába, ha a retkes bank többért váltja...

(#12868) bebi998 válasza stuka20 (#12867) üzenetére


bebi998
csendes tag

Most megneztem, januar 6-an vettem, 40€ volt, akkori arfolyamon kb olyan 14e Ft.

Legyen neked szerencses!

(#12869) Hzoltan969 válasza bebi998 (#12868) üzenetére


Hzoltan969
tag

Az nem a Battle Pass Edition volt...

(#12870) FaTHI válasza bebi998 (#12868) üzenetére


FaTHI
őstag

Amit én vettem az a Battlepass edition, de amit irnak hozzá a 3000Cp ponton kivül nem jár hozzá, szóval ne eröltessétek nem éri meg!

(#12871) Stylerr válasza FaTHI (#12870) üzenetére


Stylerr
addikt

Jelenleg a sima és a BattlePass Edition egy árban van, sőt a BP olcsóbb 500 Ft-al. :)

(#12872) kovsol válasza bebi998 (#12868) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk ha Battle.net -en veszi valaki elég az URL -t eu -ról átírni us -re és már dollárban vehető € helyett. Ezzel lehet spórolni kicsit.

May the Force be with you!

(#12873) bebi998 válasza Hzoltan969 (#12869) üzenetére


bebi998
csendes tag

Igy van.

Legyen neked szerencses!

(#12874) bebi998 válasza kovsol (#12872) üzenetére


bebi998
csendes tag

€-ban es $-ban ugyanannyi? :Y

Legyen neked szerencses!

(#12875) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok!

Van/volt itt bárkinek olyan problémája a játékkal, hogy minden előjel nélkül egyszer csak még áll a kép és crashel a program? Tudom, ez millió egy ok miatt lehed, ezért hogy szűkítsem a paramétereket:

Először azt hittem, hogy egy Windows reinstall biztosan segít majd, mert már úgy is régi volt. Nem segített.

Másodszor azt hittem, hogy azért van, mert csak 8 GB RAM volt a gépben, ami egyéb problémákat is okozott (akadozás, lassú betöltetlés, stb.), ez a tegnapi nap orvosoltam és most már 16 GB van benne (1600-as ddr 3 Corsair). Igaz, most már tökéletesen fut(na), de nem oldotta meg az eredeti problémát.

A gépem röviden: Asrock Z68 Extreme3 Gen3, i5 3570K 3.6-ra húzva, 16 GB ddr3, geforce gtx980 OC, 550w enermax táp.
Biztos, hogy elég a gépem a játékhoz, sok ismerősömnek ennél rosszabb konfiguráción is elfut enélkül a hiba nélkül.
Vga driver a legfrissebb.

Előre is köszönök bármilyen jellegű segítséget. :R

Üdv,

Zan

Minél jobb, annál jobb!

(#12876) atee válasza Zan (#12875) üzenetére


atee
őstag

Van hibaüzenet is?
Első körben megnézném oc nélkül, hátha...

D-day 2002-01-04 01:54

(#12877) SZKEBE75 válasza Zan (#12875) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Bármi amit tuningoltál a gépeden azt tedd alapra.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#12878) Mappa válasza bebi998 (#12874) üzenetére


Mappa
addikt

20 Ft híján pariban vannak egymással. Tessék híreket is olvasni.

nem kötelező megadni

(#12879) kovsol válasza bebi998 (#12874) üzenetére


kovsol
titán

Minden játék pont annyi dollár mint amennyi euró.
Most 44,99€/$ a játék.

Mappa tessék szöveget is értelmezni mielőtt válaszolsz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12880) shotika válasza SZKEBE75 (#12877) üzenetére


shotika
őstag

Teljesen mindegy, konfigurációtól függetlenül, minden egyes update alkalmával lehet imádkozni azért, hogy ne faggyon szét a játék :D Aztán letörölni minden grafikus drivert, dokumentumok mappa mentést, újra rakni azt a röpke 180 gigás játékot, aztán talán működik. Én már szezon paszt se veszek.

Gondolom azért nem foglalkoznak ezzel az Activisonnél, mert ők se tudják a megoldást. Valami mélyebb probléma lehet a játék kódjában, amit nem éri meg nekik anyagilag kigyomlálni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12881) Dragon3000 válasza shotika (#12880) üzenetére


Dragon3000
veterán

Érdekes, nekem kétszer volt gond, egyik még tesztelés alatti OC miatt, másiknál driver frissítés és experience átfedés tiltását javasolták és még is szűnt a gondom.

[ Szerkesztve ]

(#12882) dombi81 válasza Dragon3000 (#12881) üzenetére


dombi81
senior tag

Leginkább tuningolt hardverek esetében jöhetnek elő fagyás/crash problémák.Teleszemetelt oprendszereknél, nem megfelelő driver, stb.. Tavaly október, azaz a megjelenés óta nálam egyszer sem fagyott ki.

(#12883) Dragon3000 válasza dombi81 (#12882) üzenetére


Dragon3000
veterán

Minden oc-va van a gépben, de tesztelve és stabil, a játék is hiba nélkül megy.

(#12884) Mappa válasza kovsol (#12879) üzenetére


Mappa
addikt

A devizára írtam, nem a battlenetes árakra. Ezért is tettem off-ba. Nyilván nem kérdezte volna meg ha tisztába lenne vele..

nem kötelező megadni

(#12885) Zan válasza SZKEBE75 (#12877) üzenetére


Zan
aktív tag

Minden alapon van és semmi hibaüzenet nincs. Azaz nem hinném, hogy az a 200mhz + amennyit húztam a procin okozna ilyet. Főleg nem, hogy más játékoknál nincs ilyen jellegű probléma. Így nehéz kitalálni, hogy mégis merre induljak el. Egyszerűen csak megáll és kidob az asztalra. Előtte egyáltalán nem akad, talán egy nagyon picit megreccen a spawnoknál.

Minél jobb, annál jobb!

(#12886) Dragon3000 válasza Zan (#12885) üzenetére


Dragon3000
veterán

Driverek frissek? Experience átfedés tiltva? Vagy maga az experience törlése is megoldás lehet.

(#12887) KaitouP


KaitouP
veterán

Igen, még mindig a free 10 Tier orvoslásán dolgoznak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12888) bebi998 válasza kovsol (#12879) üzenetére


bebi998
csendes tag

Igen, igy ertettem a kerdest. Koszi :))

Legyen neked szerencses!

(#12889) spanglee001 válasza shotika (#12880) üzenetére


spanglee001
addikt

érdekes nálam sem volt probléma a játékkal, sőt továbbmegyek egyik játékommal sem volt még probléma (fagyás/kékhalál/kilépkedés) persze a játék attól még lehet fos :DDD de futni fut

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#12890) redingitell válasza shotika (#12880) üzenetére


redingitell
senior tag

Nem biztos, hogy így van. Nálam eddig semmiféle probléma nem volt. Nem tudom elképzelni azt, hogy egy játékban hiba van, és nem mindenkinél jelentkezik. Szerintem tuti hardver oldali gond van.

(#12891) shotika válasza redingitell (#12890) üzenetére


shotika
őstag

Ha hardveroldali gond van, miért ennél az egy jatekban csinalja csak? Megcsinalom nagy nehezen a jatekot, elindul, jatszom, minden kiraly. Eltelik mondjuk 2 hét, kiadnak egy updatet es hibauzenet nelkul levag az asztalra, es ezt mindig akkor csinalja, miutan updatelt a jatek. A megjelenés ota jelen van ez a problema, es mint olvashatjátok, ez nem csak engem erint. Szoval milyen hardverproblema ez? Csak azert kerdezem, mert lassan tenyleg eljutok oda, hogy vissza fogom kerni a jatek árát es az eddigi 2 season pass arat is. Hiszen nem mukodik rendesen a termék amit vettem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12892) Hzoltan969 válasza Stylerr (#12871) üzenetére


Hzoltan969
tag

Engem nagyon érdekelne, hogy hol lehet BP Edition-t kapni 45 dollárnál olcsóbban!

(#12893) prokxy válasza KaitouP (#12887) üzenetére


prokxy
veterán

:R
Tegnap este 8-tól nem jutottam el a supportig és még éjjel 1-kor is 91. voltam a sorban. Szóval nem vártam meg a végét, de így köszi, további türelmet adunk nekik! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12894) redingitell válasza shotika (#12891) üzenetére


redingitell
senior tag

Akkor mivel magyarázod, hogy nálam vagy a nagy többségnél semmi gond sincs. Akkor miért nem jelentkezik. Ne érts félre nem kötekedni akarok, csak érteni szeretném....

(#12895) lowzor válasza shotika (#12891) üzenetére


lowzor
veterán

A grafikus motorral lehet valami gond, már a bétában is jelen volt. Nálam is jelentkezett ez 1-2 update után, de ritkán szerencsére. A textúra visszavétele normálra mindig megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#12896) shotika válasza redingitell (#12894) üzenetére


shotika
őstag

Én se kotekedni akarok, csak érteni szeretném, hogy miert van az, hogy a tobbseg rendben jatszik, mig egyeseknél a jatek ugyanazt a hibat generalja - es erre még a hivatalos forumon sincs válasz. És ezert gondolom azt h a jatek kodjaban van valami gikszer, ami updatekor jon ki.
Ismerem a cegeket, ha egy adott hibajelenség nem lép at egy kritikus hatart, nem fognak vele erdemben foglalkozni...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12897) shotika válasza lowzor (#12895) üzenetére


shotika
őstag

Ez egy ideig nalam is mukodott. Aztan az se.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12898) lowzor


lowzor
veterán

Na, nekem lassan teljesen játszhatatlan lesz a játék az RPG miatt.
Annyira pontos, hogy 100m-ről telibe talál vele egy kis ablakon keresztül.
De tökmindegy, mert ha 5m-re csapódik be mellettem, akkor is megdöglök.
Meg ha egy épületben vagyok és belő az ablakon/ajtón, simán meghalok, be sem kell jönnie.
Annak nyoma sincs, hogy nerfelni tervezik, remény sincs rá.
Lehet én is elkezdem használni, mert ha más nincs rám tekintettel, akkor én sem leszek senkire.

[ Szerkesztve ]

(#12899) pulffy válasza lowzor (#12898) üzenetére


pulffy
őstag

Én nem tapsztalok túlzottan sok rpg-t. Pont annyi van mint pl shotis vagy marskmanos, vagy még kevesebb is. Éngem például nem zavarnak túlzottan a hogy gyász fegyverekkel rohangásznak, sokkal jobban zavar a magas ping...
Amúgy pontossan lőnni messzire rpgvel úgy kell hogy előtte becélzol primarival, áttváltasz rpgre közben persze nem mozdulsz, :) aim és tűz

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#12900) Bep válasza lowzor (#12898) üzenetére


Bep
senior tag

Hát van pár stratéga az biztos. De még, ha ablakon lőne be és szedné ki a csúzlist, oké... De egyik szobából ki a folyósóra, folyosóról be a szobába. Legutóbb is kekszes gyereké volt a meccs játéka. Belőtt kér rpg-t a terembe. :DDD
Komolyan, ha nem ma lenne, hanem pl 40'-es évek eleje, Rommelnek hívnák Pistikét. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.