Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Bivaly26 válasza bigdigit (#12798) üzenetére


Bivaly26
tag

Ázsia 8-9MB/s megy nekem stabilan!Europa 2.5 óra alatt 2 gb most meg 20-30 perc és kész!

(#12802) bigdigit válasza mg1992mg (#12799) üzenetére


bigdigit
addikt

Én meg a settings-ben kerestem. :W köszi

(#12803) SAAABROS válasza BITBOYS (#12794) üzenetére


SAAABROS
csendes tag

Nekem úgy sikerült ahogy írtam.. De biztos megy akkor máshogy is..
Mind2 opciót 0ra állítottam már korábban. :)

Gyümölcsből pálinkát kell főzni, eleinte kicsit fura vele a palacsinta de meg lehet szokni! ×D

(#12804) Komi28


Komi28
senior tag

Ázsia szerverről jön most a másik kettő egyenlőre halott, nálam. 6,5 MB/sec.

[ Szerkesztve ]

(#12805) SAAABROS válasza Komi28 (#12804) üzenetére


SAAABROS
csendes tag

Most már szedegeti ázsiáról nekem is.. :)

Gyümölcsből pálinkát kell főzni, eleinte kicsit fura vele a palacsinta de meg lehet szokni! ×D

(#12806) jegenye77


jegenye77
addikt

Jé! Megint egy új pálya. Ja nem. Megint egy fos régit kaptunk. :W

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12807) kovsol válasza GAbre (#12796) üzenetére


kovsol
titán

Reggel 8 óta 3. szezon van.

May the Force be with you!

(#12808) N@idia


N@idia
őstag

Hali!
Valaki Warozne ? 1 Ember kellene a quads csapatba :B

BattleOoze#275704

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#12809) lowzor válasza jegenye77 (#12806) üzenetére


lowzor
veterán

Miért is fos?
Konkrétan a régi pályák visznek csak valami színt az egészbe, mert az újak (főleg az alap pályákkal együtt) néhány kivételével semmit nem érnek.
Vagy ami régi az automatikusan fos?

(#12810) nyinya válasza jegenye77 (#12806) üzenetére


nyinya
tag

Szerintem nagyon is jó lett a backlot, a többivel még ismerkednem kell, de elsőre azok is egész jó mapnak tűnnek.

Öreg gamer

(#12811) jegenye77 válasza lowzor (#12809) üzenetére


jegenye77
addikt

Arra gondolok, hogy miért nem lehet új pályákat alkotni?
Egy új részbe minek ezek a régiek?
Ok 1 vagy 2 de ez már sok.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12812) KaitouP válasza Shadowfax (#12791) üzenetére


KaitouP
veterán

De ha legalább nem mondtam el nekik a mai nap folyamán kétszer akkor egyszer se... :( :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12813) danilla válasza N@idia (#12808) üzenetére


danilla
őstag

Felveszlek este.
21:00-tol szoktam jatszani 23:00-ig.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#12814) KaitouP válasza BullKoxa (#12787) üzenetére


KaitouP
veterán

Tévedésben vagy. Ez a topik többek között (!) segítségnyújtás céljából létre, viszont a kérdésedet tegnap dobtad be ide, és itt senki nem 24/7 helpdesk. Mindenkinek van magánélete és egyéb problémája, továbbá valószínűleg azért nem érkezett válasz a kérdésedre, mert nem tudjuk a megoldást. Mivel közünk sincs az Activision Blizzard-hoz hogy belelássunk a rendszerbe, így úgy gondolom, általunk javasolt megoldás hiányában érdemes direktben az Activision-höz fordulni. Ott már van helpdesk, support meg amit akarsz, valószínűleg tudnak is a problémáddal mit kezdeni - annak viszont hogy itt hőbörögsz hogy nem segítünk, nincs értelme, és senkivel szemben se jogos.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12815) jegenye77 válasza nyinya (#12810) üzenetére


jegenye77
addikt

Volt mikor jók voltak ( nem volt más) de egy idő után már nagyon unalmasak lettek. És most újra :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12816) lowzor válasza jegenye77 (#12811) üzenetére


lowzor
veterán

Jobb, ha nem alkotnak új pályákat...
Ez a fűrésztelep is hatalmas szar lett szerintem, át sem lehet jutni egyik pontjából a másikba, mert 6 sniper kempel az ablakokban.
Bár az Atlas-nál egy fokkal jobb, de ezt is skippelni fogom.

[ Szerkesztve ]

(#12817) Dave567 válasza Benito94 (#12792) üzenetére


Dave567
addikt

1.4 kb/s

(#12818) Pedro78 válasza BullKoxa (#12787) üzenetére


Pedro78
senior tag

Csak tipp, jozan paraszti esszel gondolkodva. Mi lenne ha leszedned az authenticatort/emailt es feltenned ujra a jatekhoz rendelt email cimmel?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#12819) BITBOYS válasza Benito94 (#12792) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nézd meg a letöltésre vonatkozó beállításokat és váltogass szervert. Jelenleg az ázsiai megy valamennyire.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12820) FaTHI


FaTHI
őstag

Megvettem ezt a Battlepass verziót amiben kapnék 3- operation + fegyver kieget, de nincs sehol. Hova tudnék irni ha lehet Magyarul reklamációért? Köszi előre is.

(#12821) Pedro78 válasza FaTHI (#12820) üzenetére


Pedro78
senior tag

Melyiket is pontosan? Magyarul szvsz ebben az ugyben sehova nem tudsz irni. Bar ha megvetted akkor ketlem hogy nincs meg.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#12822) pulffy


pulffy
őstag

Ps+ exluzív tartalmat nem találom a storeban, csak az ezelőtti warzonos pack van fent...ötlet?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#12823) TaRka94


TaRka94
senior tag

Na bekapcsoltam a boxot még szedi nekem is a frissítést. 96% de 1 órát ír még. :D :D

(#12824) Xaels válasza - = Zk = - (#12789) üzenetére


Xaels
félisten

Az, hogy Solo és Quad van csak, kellett volna 1 köztes. Ezek az új elszórt fegyverek, a BP-ban levő cuccok sem igazán pláne ez a pucérputin skin. Egyre több a csillámpóni variáns és már ládák is dobálják azokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12825) GrG1210 válasza Xaels (#12824) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Hali , nekem baszik szedni ... helyem van , ????

(#12826) laragirl83 válasza GrG1210 (#12825) üzenetére


laragirl83
őstag

Ez ilyen, este van, többsége most állt neki, 30+millio ember, le vannak terhelve szerverek.
Ingame is laggol, burstol mint állat.

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#12827) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Én majdnem minden nap játszom esténként, ha kell quad-hoz ember, vegyetek fel: Hzoltan969#9724924

(#12828) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Amúgy az XP tokenek nekem is eltűntek, pedig volt egy halom...

Tévedtem, bocsi, megvannak.

[ Szerkesztve ]

(#12829) KaitouP válasza pulffy (#12822) üzenetére


KaitouP
veterán

Még nem tették fel vlsz.

Elvileg most már fent van:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12830) lowzor válasza lowzor (#12816) üzenetére


lowzor
veterán

Mondjuk azóta mentem még pár kört rajta kevesebb kemperrel, így már jobb a véleményem egy kicsit a mapról.
Csak az első 2 körömben tele volt ablaksniperekkel és meg sem tudtam rajta moccanni, aztán kicsit felb*szott.

(#12831) KaitouP


KaitouP
veterán

#promokép

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12832) KaitouP


KaitouP
veterán

Árulkodott a játék weboldala:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12833) Laby


Laby
senior tag

Fú srácok ez a 4 fős BR ez világi okádék f*s.
Mióta kijött a Warzone szinte csak azt játszok eddig nagyon élveztem, de ez a 4 fős gyökérség ez borzalom számomra, számunkra. Mindenhol egy rohadt nagy tömeg squad, esélyed nincs senki ellen, csak ha 1 méterre totyogtok egymás mellett. Így hogy mindenkibe 1 tár kell halál értelmetlen az egész.
Nyertünk is kört, de hiába mert élvezhetetlen volt az is.

Számomra off ez a Warzone amíg nem jön a duo mód.

(#12834) KaitouP válasza KaitouP (#12829) üzenetére


KaitouP
veterán

Megerősítem, most töltöttem le.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12835) oriic válasza KaitouP (#12832) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezen semmi meglepő nincs szerintem, korábbi datamine leakben benne volt nagyjából minden amit eddig megkaptunk. Nem is értem egyesek sírását folyamatosan, hogy holvanmársolo, holvanmáraduo, amikor úgyis megkapjuk mindegyiket. :U

Live-Die-Respawn

(#12836) Gergo28


Gergo28
tag

Az mennyire normális, hogy minden második mecs nekem szerver disconnected-el ér véget? Gyakorlatilag kb. félóránként van egy, és ha bedobja utána a nat strict lesz, így eléggé nyögve nyelős játszani! Próbáltam már a ruteren engedélyezni a portokat is, de lehet nem jött össze. (gyári telekomos Sagemcon router.)

(#12837) KaitouP válasza oriic (#12835) üzenetére


KaitouP
veterán

Meglepő nincs benne, pont a megnyutatás céljával dobtam be azoknak, akiket te is megneveztél, a probléma csak ott van, hogy ha annyira olvassák majd ezt is mint valamennyiünk közérdekű, informatív hozzászólását a témában, akkor ugyan ott fogunk tartani, mint most. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12838) danilla válasza Laby (#12833) üzenetére


danilla
őstag

Egyetertek.

Bar en nem offolom igy se :))

https://twitch.tv/ddplayzone

(#12839) KaitouP


KaitouP
veterán

Most ne haragudjon már meg senki, jártam konditerembe, láttam izmos nőket, de ez...

...ez két évig csak vállra gyúrt?? :W Ezt a kókler szar munkát... végignéztem a Season 3 cuccait, nagy csalódás, ha nem lenne 1300 CP-m, inkább hagynám a fenébe.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12840) nanorambo válasza KaitouP (#12839) üzenetére


nanorambo
őstag

Nekem is csalódás a season 3. A kettő is az volt, bár azt amúgy sem akartam megvenni. A season 1 az tetszett, de akkor még úgy voltam, hogy ilyenekre nem adok ki pénzt. Most a sok home office miatt unatkozom, úgyhogy simán vettem volna pass-t, de ez nagyon gyenge. :(

Inkább körülnézek a PS storeban, úgyis leárazások vannak.

[ Szerkesztve ]

(#12841) pulffy válasza KaitouP (#12834) üzenetére


pulffy
őstag

Igen köszi megvan.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#12842) FaTHI


FaTHI
őstag

Megvettem a Cod multit ahogy irtam már, de nagy csalódás ez a játék az ingyen hétvégén jó voltam, és a BFV- már elég gyatra sajna, na de ez a játék egykalap fos. Szuperhősök és bevallom későn is csatlakoztam ezek szerint, szóval -23000Ft a levesbe ment. A warzone az egyetlen ami jó, lehet még fejlődnöm kell, adok még neki esélyt más multi fps nincs sajna.

[ Szerkesztve ]

(#12843) BITBOYS válasza FaTHI (#12842) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne add fel ilyen könnyen :) a pubg pl. szerintem nehezebb.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12844) pulffy válasza KaitouP (#12839) üzenetére


pulffy
őstag

Hát igen, egy kicsit tényleg aszimetrikus, de azért azokat a nehez lmgéket el kő bírni na! :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#12845) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

12 gigát kellene updatelni a Warzone-hoz, de egy dekát nem tölt le a battlenet. Ilyenkor mi van?

We are only Stardust...

(#12846) oriic válasza KaitouP (#12839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát ronda szegényem mint atom. :D De szerintem maga a karakter is, pedig a nő a valóságban nem ronda...

Live-Die-Respawn

(#12847) jegenye77 válasza lowzor (#12830) üzenetére


jegenye77
addikt

Első körben nekem is furcsa volt de mint a többi pálya is, egyre jobban tetszik. Nyilván benne van, hogy kiismeri az ember és tudja, hogy hol jöhet ( vagy várhat ránk) az ellenfél.
Ezeket a régi pályákat akkor se értem :( szerintem semmi helye nincs ebben a körítésben.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12848) Redcaster válasza oriic (#12835) üzenetére


Redcaster
őstag

Nekem elsősorban nem azzal van problémám, hogy jött a quad mód... Jöjjön csak, sőt, jöjjön az 5 fős mód is, ha már tényleg 200 főre tervezik bővíteni a Warzone-t. Nekem elsősorban azzal van problémám, hogy miért nem fért el a trió a solo és quad mód mellett? Mert 2v3-ban még csak-csak lehetett nyerni, de 2v4-ben már kb lehetetlen.

Plusz a kommunikáció is egyenlő a nullával, mert ha bedobták volna a Season 3 trailerbe hogy "Duo coming soon" vagy valami, de csak a leak-ekre hagyatkozhatunk. Lehet hogy az eddigi CoD-okban is így volt, nem tudom, mert nekem ez az 1. amivel játszok, így nem vagyok hozzászokva.

(#12849) BITBOYS válasza Jinxb1rd (#12845) üzenetére


BITBOYS
addikt

Válts szervert, korábbi posztokban a segítség.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12850) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Undorító hogy nem lehet normálissan letölteni az átok frissítéseket.... pár kilobyte, ne vicceljünk már :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.