Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) boogie84 válasza dombi81 (#12499) üzenetére


boogie84
veterán

Abból hogy nem ismered fel h csal, ne gondold, hogy más sem teszi. ;)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12502) atee válasza Xaels (#12488) üzenetére


atee
őstag

És ugyan olyan gyorsan tölt újra mint bárki más ez a vicc :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#12503) Xaels válasza atee (#12502) üzenetére


Xaels
félisten

Amped perkkel igen, repked 2-3mp-ként a rakéta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12504) Brenor


Brenor
aktív tag

Két haverommal tolnánk ezt a warzonet én pcn ők psen és nem tudjuk megcsinálni a voicechatet. Mondom nekik, hogy kapcsolják be a voice chat enabladet és a voice activationt, de nem találják. Psn nincs ilyen beállítás? Szép, hogy 2020 van, de nem tudják normálisan megcsinálni a voice chatet. Miért nem lehet azt megcsinálni, hogyha belépek a csapatba egyből halljuk egymást? :((

[ Szerkesztve ]

(#12505) Xaels válasza Brenor (#12504) üzenetére


Xaels
félisten

Játékon belül az optionsben account fül alatt kell engedélyezni a crossplay kommunikációt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12506) Brenor válasza Xaels (#12505) üzenetére


Brenor
aktív tag

Köszi! Szolok nekik!

(#12507) -FLY-> válasza dombi81 (#12499) üzenetére


-FLY->
őstag

Igazából fogalmam sincs, hogy ez, hogy nem mehet valakinek (szopóra persze kerülhet bárki), szinte pontlövők a fegyverek automatában (hát ha még össze is vannak rakva). Sprayt nem kell gyakorolni, mert vizes vágóként működnek még középtávra is az automaták, csak nyomni kell a gombot.
Nem véletlenül nem használnak burst fegyvereket, pl warzone-ban.

(#12508) dombi81 válasza boogie84 (#12501) üzenetére


dombi81
senior tag

Meglehet. De nem arra kellene fókuszálni, hogy egy-két csaló miatt állandóan menjen itt a hiszti.

[ Szerkesztve ]

(#12509) KaitouP


KaitouP
veterán

Pletykák szerint mégis megjelenhet a Modern Warfare 2 Remastered Multiplayer módja, illetve késhet az idei Call of Duty is: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12510) Dragon3000 válasza Zjunior (#12500) üzenetére


Dragon3000
veterán

Tegnap játszottam én is, 2 játszmával léptem előre 3 vagy 4 szintet és egyik esetben se voltam első.

(#12511) oriic válasza KaitouP (#12509) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Feleslegesnek tartom.

Live-Die-Respawn

(#12512) atee


atee
őstag

Plunder ma minden 3. meccsen számolja nekem csak az xp.-t a tök jó hogy dupla hétvége van. :O
Gondoltam ma a battlepass xp-t is megynyomja majd. Erre lépett 2 szintet :C tegnap fele ennyi játékkal 8 szintlépésem volt.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#12513) stuka20 válasza KaitouP (#12509) üzenetére


stuka20
aktív tag

Minek? Sokkal több pénzt tudnának behúzni ezzel, ha kicsit jobban menne a hibafejlesztés és fejlesztés.

(#12514) lowzor válasza redingitell (#12497) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, a legegyszerűbb megoldás mindig a leg noobabb eszközhöz nyúlni.
Csak mások játékát elcseszed, az ezzel a gond.

(#12498) - = Zk = -

Elfelejteni az RPG-t és megtanulni olyan fegyókkal érvényesülni, amikhez skill is kell.

(#12515) Bep válasza atee (#12502) üzenetére


Bep
senior tag

A legjobb a végén a play of the match, mikor annyiból áll, hogy beküld a szobába két rpg-t... Ünnepélyes kekszátadó :U :DDD

(#12516) redingitell válasza lowzor (#12514) üzenetére


redingitell
senior tag

Azért megnéznélek az említett példából hogy jönnél ki a tanult fegyverhasználatoddal

(#12517) dombi81 válasza lowzor (#12514) üzenetére


dombi81
senior tag

..és ki az aki ellen tud állni az RPG-nek, mikor pl. Ruston a "B" pontnál kilencen vergődnek egyszerre a sarokban? Ráadásul mind a kilencen megmurdálnak, egyetlen lövedéktől? Ilyenkor a valóságban te pisztolyt használnàl?

(#12518) lowzor válasza dombi81 (#12517) üzenetére


lowzor
veterán

Például én. :K
Elvből nem használnám soha, sőt szégyenkeznék, ha azzal lőnék le bárkit is.

[ Szerkesztve ]

(#12519) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Nekem jó pár fegyverem Gold, de az RPG-t és is szoktam használni :D
A képen látható, hogy mennyi killem van, most ez az adott fegyverre vonatkozik, vagy csak az RPG-re?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12520) ßrainiac válasza lowzor (#12518) üzenetére


ßrainiac
addikt

En neha felkapom Warzone-ban, de rendszerint a laba ele lott raketatol csak a pancelja ugrik le xD

(#12521) prokxy válasza zoltannagy (#12519) üzenetére


prokxy
veterán

Én az M4-et goldon dolgozom (első COD, első arany lesz :B ), de ezt a mounted rész így áll: Topo: 1/10 - 0/100
Egyszerűen nem használom ezt a funkciót. Meg a dupla weapon xp miatt más fegyókat húzok, utána nekilátom ennek, de már látom, idegbajos lesz. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12522) atee válasza dombi81 (#12517) üzenetére


atee
őstag

Én pl sose használtam codban a panzerfäustot :) Inkább sajnálom azokat akik ennyire valószínűtlen módon használják. Perkel megsegítve.
Nem nem zavar különösebben, de maradjunk annyiba, hogy ez a játékstílus nem a COD csúcsa :C

prokxy: Én se használom, de hamar meglett ha szándékosan úgy helyezkedtem. Sokkal nehezebben jött össze a 100 long kill.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#12523) dombi81 válasza lowzor (#12518) üzenetére


dombi81
senior tag

Olykor a hatékonyság a legcélravezetőbb eszköz, olyankor félre kell tenni a büszkeséget. :)

(#12524) zoltannagy válasza prokxy (#12521) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Nekem az M4A1 valahogy kimaradt a Goldozásbol, pedig tényleg jó fegyver.
Nálam már csak a mounted hiányzik, 39/100- de még így is le kell messziről szednem 61 embert :DDD
Ja és a Sniper is ott meg a kitámasztós rész van már csak, de nem visz rá a lélek.
Illetve az RPG is kész lenne, abból is már csak 1 "szint" van és kész, de az nem akar menni egyenlőre.
Illetve az egyik shoti van hátra most a neve nem ugrik be (2 golyót kell bele rakni ha kilőtted) az jó kis fegyver közelre de "távolból" is leviszi az ellent.

(#12525) lowzor válasza zoltannagy (#12519) üzenetére


lowzor
veterán

Csak az RPG-re.
Kicsit sem OP amúgy, ha ennyi killt össze lehetett vele szedni.
Ezt bezzeg nem nerfelik. :N

(#12526) redingitell válasza lowzor (#12525) üzenetére


redingitell
senior tag

Egyébként csak járművek ellen használom, amit egyáltalán nem szégyenlek....

(#12527) Provox OW válasza Roland861010 (#12431) üzenetére


Provox OW
újonc

Fiam is nyomott egy 123-as kill-t shipment-en. Nem nagy cucc..... [link]

[ Szerkesztve ]

(#12528) prokxy válasza Provox OW (#12527) üzenetére


prokxy
veterán

Nem semmi, én 38 évesen nem tudok így "pörögni" :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12529) TaRka94


TaRka94
senior tag

Goldot egy fegyverre úgy lehet megkapni hogy ha minden színt megszerzek?

(#12530) atee válasza TaRka94 (#12529) üzenetére


atee
őstag

Igen

D-day 2002-01-04 01:54

(#12531) KaitouP válasza stuka20 (#12513) üzenetére


KaitouP
veterán

Új játékot eladni évente (akár két alkalommal is látva az idei évet, illetve 2019 véget és az idei tavaszt) mindig több pénz, mintha egyet toldozgatnának, foltozgatnának. Ezért ez az üzleti modell már nagyon régóta az Activision-nél. ;)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12532) KaitouP válasza Dragon3000 (#12493) üzenetére


KaitouP
veterán

Hidd el, több mint egy évtizednyi tapasztalattal a játékot illetően a hátam mögött, hogy nem, nem bannolnak. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12533) Dragon3000 válasza KaitouP (#12532) üzenetére


Dragon3000
veterán

Sokat nem ér a tapasztalat ez ügyben, 16 éve codozok, ettől függetlenül simán bannolhattak ennyi embert, de lehet kamu is. Ha bannoltak, úgy sem ér semmit, mert pár perc után vissza is tudnak menni, elvégre csak a warzone-t említették, az meg ingyenes.

(#12534) - = Zk = - válasza dombi81 (#12499) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azért az furi, mert nem vagyok nagy kodos...
BF3-4 stb... cod 4 pár hónapig haverokkal

de azért amikor kijött a WZ, volt sikerélményem/ünk... fájt közben hullottunk, 5 győzelmet összehoztunk haverokkal a 1,5hét alatt... volt, hogy egymás után 2 is beesett... a fegyók nem változtak, elméletileg ugye... jött a pecs és onnantól grafikai bugok, magas ping, felfoghatatlan halálozás...
3an felvagyunk fegyverezve, állig, saját loadouttal, és jön egy fő és legyalul minket... egy stock lmg-vel.... és lőttük, hárman...
egy 20as scar, kék épphogy knokkol egy faszit... előttem kúszik 10-15 méterre, és a full tárból, fejre célozva 14! kell, hogy meghaljon...
ekszkjúzmi, vat?! :U
kulákról nem is beszélve....

(#12514) lowzor
áhá.... persze, amikor adja, akkor a szkóp nélküli fegyó is baxó... de nemár, hogy 20 lőszer nem elég a scar-ból?! testre... még knokkra sem...
persze, célozzak fejre...de azért a 7.62?testre?! és minden skúló betalál, mert ADS...aztán visszafordul és ratatatata és knokkol... köszi.. hagyd, majd nyomom a C-ét brástya.. ne gyere értem feleslegesen...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12535) csƵ válasza prokxy (#12521) üzenetére


csƵ
őstag

Én tegnap goldoztam az M4-et, eddig nem foglalkoztam vele, de tegnap rávettem magam. De mostanában valahogy nem fekszik nekem ez a fegyver, olyan nagy recoilja van.

(#12536) Xaels válasza - = Zk = - (#12534) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon hektikusak a szerverek, de csoda, hogy nincsenek órákig tartó leállások ilyen terhelés mellett. Egyik körben lagolok mint a fene, a másikban jó minden. Már 16 Winem van csapatban, a társaság miatt játszom inkább, mert a teljesítmény itt nagyon szerencse függő is és emiatt kár rágörcsölni. Ha egyedül vagyok inkább mást rakok be, pl. most elkezdtem a God Of War-t elejéről és élőben töltöm fel YT-ra vágás nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12537) stuka20


stuka20
aktív tag

Ilyen 2 szar meccs után az MK2. :) (azaz 95%-ban 1 hit, tök mindegy hol találod el)

(#12538) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Szép estét :)

Lenne 1 kérdésem amire nem tudok/tudunk rájönni. Létezik a p90-hez (is, de láttam más fegyvernél is) olyan thermal scope ami nem "fekete-fehéren" mutatja az adott képet, hanem színesben kiemeli az embereket. Ha jól rémlik sárgás színben talán. Az hogy? Feloldottam már a p90nél mindent is, és semmi ilyesmit nem találok. :)
Valami battlepassos illetve külön megvehető dolog lenne esetleg?

(#12539) oriic válasza Maxtreme (#12538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Solozero NVG (vagyis éjjellátó optika)

De ha jól emlékszem P90-re ilyen nincs.

Live-Die-Respawn

(#12540) prokxy válasza csƵ (#12535) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor mit ajánlasz helyette?
Bár már kigold-ozom, ez biztos. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12541) Stylerr


Stylerr
addikt

Most a free hétvége miatt elgondolkoztam, hogy megvegyem-e a multi részét. Meddig lesz aktív a játék? Mármint úgy értem, hogyha kijön egy új COD akkor nyilván itt esik a játékosszám. Várható ilyen? Mikor jöhet ki új COD?

(#12542) KaitouP válasza Dragon3000 (#12533) üzenetére


KaitouP
veterán

De ér, mert minden évben eljátszák az "ennyi meg ennyi csalót bannoltunk" dumát hol így hol úgy, aztán a gyakorlat mégse mutatta soha azt, hogy a játék effektíven védett lenne a csalók ellen. Akkor volt védett utoljára, amikor bérelt szervereken PunkBuster futott, meg amikor adminként figyeltem az első gyanús mozdulat után a játékost. Amint Steam-re került a széria, azóta minden ilyen szóban forgó duma úgy kamu ahogy van. Ha konzolon játszasz, na ott mind a játékosok, mind a játék védve van a csalók ellen, de nem az Activision, vagy a releváns fejlesztőcsapat áldásos tevékenysége miatt, hanem a konzol mivolta, illetve az azt gyártó cég támogatása miatt. Tök mindegy hogy évtizedet mondok vagy 16 évet mondasz, ha játszottál eleget a széria elejétől a jelenig, megfordultál PC-n és konzolon, akkor egyértelmű a helyzet.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12543) shotika válasza KaitouP (#12509) üzenetére


shotika
őstag

Én azt mondom, ráér bőven a következő Call of Duty. Jót fog tenni egy kis szünet az új részek között, így talán én is többet fogok akkor a 2019-essel játszani, mert lesz időm komolyabban foglalkozni vele.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#12544) Dragon3000 válasza KaitouP (#12542) üzenetére


Dragon3000
veterán

Csak eddig nem volt hivatalos ingyenes verzió. Ha csak fizetős lenne, akkor persze biztos lenne, hogy nem bannoltak, mert számukra a csaló is vásárolgat a játékon belül, de most egy ingyenes verziónál, ha kibannolják, akkor nem kell megvennie újra a játékot, hogy egyből tudjon játszani, csak egy másik accountot csinálni és mehet is tovább az egész, ha eddig vásárolt a játékon belül, akkor ezután is fog. Persze ettől még lehet kamu.

(#12545) s.bala31 válasza Provox OW (#12527) üzenetére


s.bala31
őstag

Nagyon elkapta a fonalat :) Kipróbáltam én is mennyi jön össze, kb 20 perc után beadta a domination + Shipment kombót (folyamatosan Rust-ot erőltette volna) Csak 91-ig jutottam pedig Wheelson, Vtol is volt. :)

(#12546) stuka20


stuka20
aktív tag

(#12547) nyinya válasza stuka20 (#12546) üzenetére


nyinya
tag

Na végre, gratula! :D

Öreg gamer

(#12548) Maxtreme válasza oriic (#12539) üzenetére


Maxtreme
addikt

Lehet az lesz az köszi, mintha lenne is p90re. :)
Viszont az az érdekes hogy én sima "kis scopera" emlékszek, de ez már lehet csak a kor miatt van :D

[ Szerkesztve ]

(#12549) Laby válasza stuka20 (#12546) üzenetére


Laby
senior tag

Grat :) Fú baszki, én is meg akartam csinálni, de 1-2 hónapja leadtam róla. Assault, SMG, Shotgun, Sniper platina de utána néztem meg, hogy kell a pajzs is, és milyen undorító küldetések vannak rá. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom hogy hetekig csak pajzzsal balfaszkodjak 5-30-as statokkal, és csak idegesítsen az egész. Hogy tudtad le a pajzsos témát?

(#12550) oriic válasza stuka20 (#12546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat hozzá. Én biztos, nem fogom, valahogy sem a Platinum, sem a Damascus nem jön be. :( (Gold még ok)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.