Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) boogie84 válasza stuka20 (#12546) üzenetére


boogie84
veterán

Respekt! Nagyon turelmes vagy! :D

oriic:
Nalam is meg van az AR, SMG platinum, de nem azert mert olyan hu de jol nez ki. Kihivas! Sztem o sem a szinre ment. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12552) ImpersonatoR

Az 1500 CoD pontos +20 SP szint csomagot csak egyszer lehet megvenni vagy így 3000 pontból akár +40 Season Pass szintet is rá lehet húzni ?

(#12553) KaitouP válasza shotika (#12543) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó lenne ha később jönne, és inkább a jelenlegi játékhoz érkezne még több tartalom, és idővel talán belátnák hogy sokkal játékosbarátabb üzleti modell lenne a 2 évenkénti megjelenés, ráadásul meg tudnák oldani úgy is, hogy pénzben a cégnek se legyen kevesebb. (Nagy update féltávon, sok tartalommal, eddigi Season Pass árért.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12554) KaitouP válasza Dragon3000 (#12544) üzenetére


KaitouP
veterán

Éppen ezért látszatintézkedés az 50.000 ban, mert még ha csak a fele is igaz lenne, a játékélmény nem javul, a csalók visszajönnek és elrontják a másik élményét, az Activision pedig örül, mert a csalók által dől a lé a mikrótranzakciókból. Nem látszatintézkedés, meg nagy szavak kellenek (amik bűzölögnek a hazugságtól) hanem effektív, jól működő in-game anti cheat system.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12555) KaitouP


KaitouP
veterán

A kiszivárgott Village map nem az MW3-ból származó pálya felújított verziója lehet, hanem vadi új map: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12556) Dragon3000 válasza KaitouP (#12554) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ilyen nem létezik, bármelyik kiadót nézzük, mindegyik arra megy, hogy gyorsan sok bevételük legyen. Ez különösen igaz azokra a kiadókra, akik évente adnak ki egy új részt a játékukból. Ez miatt nem szoktak foglalkozni a csalókkal, mivel így több bevételük származik a játék fő 1 évében. Utána meg már úgyis csak az új rész számít nekik.

[ Szerkesztve ]

(#12557) stuka20 válasza Laby (#12549) üzenetére


stuka20
aktív tag

Sok szenvedéssel és hardcore-on. Olvastam redditet, néztem youtube-ot, hogy ki mit ajánl, de egyik sem jött be. Ezért csak hardcore shipment-en sikerült megcsinálnom. Rengeteg thermite-ot kaptam, ami rohadt idegesítő volt, főleg a 3 ölés halál nélkül, nekem ez tett be, de az utolsó pár darabot nyinya segített :R . A kés az egyszerűbb, mert ott csak 10x kell hármat ölni halál nélkül.

A platina nekem sem jön be és sok fegyvernél a gold jobban néz ki, mint pl. a fehér blueprintes ram-7-nél. Rajta a damascus sem néz ki rosszul, de a gold a best.
De amúgy még van egy crossbow meg az új shoti, amire már megvan szintén csak addig nem nyitja ki, míg meg nem csinálom az összes challenge-t, szemét.

(#12558) KaitouP válasza Dragon3000 (#12556) üzenetére


KaitouP
veterán

Így van, ez így igaz, és akkor visszakanyarodtunk oda, hogy az az 50.000 ban kimondva szép, a gyakorlatban meg semmi, nulla, eredménytelen. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12559) Dragon3000 válasza KaitouP (#12558) üzenetére


Dragon3000
veterán

Azt nem is vitattam, eleve úgy kezdtem, mivel ingyenes a játék lehet, hogy igaz az 50e, de semmit nem érnek vele, mert pár perc után már vissza is tudnak menni. Ez miatt lehet, hogy igaz is, mert így olyan, mintha foglalkoznának vele és nem vesztenek vele semmit sem. Ha megnézed az alap játéknál nem lehetett sehol ilyenről olvasni, na ott nem is lesz soha bannolás.

(#12560) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis poénkodás

:C

THE WARZONE SUBCLASSES (CALL OF DUTY ANIMATION)

Live-Die-Respawn

(#12561) KaitouP válasza Dragon3000 (#12559) üzenetére


KaitouP
veterán

Túltárgyaltuk. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12562) boogie84 válasza KaitouP (#12554) üzenetére


boogie84
veterán

Az is segitene, ha szerverek lennenek es PB. Milyen szep is volt anno adminkent latni ahogy WH-zik az ember. Utana pedig bann. Regi szep idok.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12563) oriic válasza boogie84 (#12562) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeem köszi. Tisztelet a kivételnek, de semmi kedvem nincs olyan szerver adminokhoz, akik önkényesen bannolnak, ha kicsit is jobban játszol, vagy beszólsz a haveroknak. (Tény, hogy ilyennel leginkább Battlefieldnél találkoztam, de egy életre elvette a szerveres témától a kedvem, még akkor is ha bőven lennének ennek előnyei)

És akkor a Punkbuster bénázásairól nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12564) Dragon3000 válasza oriic (#12563) üzenetére


Dragon3000
veterán

A cod4-nél 2008-2009 között napi 5-10 bant szedtem össze, lelőttem az admint és kaptam a bant vagy első voltam kaptam a bant, persze shot az soha nem készült, úgyhogy ez codnál is így volt, amíg voltak szerverek :D

(#12565) KaitouP válasza boogie84 (#12562) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, a kiskirálykodós korszak nem kéne soha többet. Elmúlt, szar volt, ideje azon túllépni. Ide semmi más nem kéne, mint egy korrekt, naprakész in-game anti cheat system.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12566) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Srácok. Wz-ben lehetséges 2 pisztollyal egyszerre menne? Ha igen hogy? :D

(#12567) oriic válasza Evil Snowman (#12566) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akimbo perket ki kell nyitnod az adott pisztolyhoz (sima multiban mondjuk), majd lodaoutba berakni azt a fegyvert és a ha esik le lodaout drop vagy van pénzed venni, akkor azt az összeállítást kell kiválasztani, amelyikbe beraktad az akimbós fegyvert.

Live-Die-Respawn

(#12568) Evil Snowman válasza oriic (#12567) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi mester. :R Szóval akkor meg kell venni hozzá a játékot. Sima WZ-ben nincs lehetőség unlockolni gondolom vagy igen? :B

(#12569) - = Zk = - válasza oriic (#12563) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sok ilyen volt, de annál több ahol nem... BC2, BF3.... alig találkoztam efféle "adminokkal"....
én valamit, valahogy ide, WZT-ba is beleintegrálnék, mert... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12570) oriic válasza Evil Snowman (#12568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez egy nagyon jó kérdés, mert ugye ezek a leírások az akimbo perkekhez:

X16: Get three kills in five different matches with the Sleight of Hand perk
1911: Get three kills in five different matches with the Mo'Money perk
.357: Get three kills in five different matches with the Recon perk
M19: Get three kills in five different matches with the Frangible-Wouding perk
.50 GS: Get three kills in five different matches with the FMJ perk

A meccsek elvileg sima multihoz tartoznak.

Live-Die-Respawn

(#12571) WaterWave válasza oriic (#12560) üzenetére


WaterWave
veterán

:D :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12572) tupacamaru válasza Evil Snowman (#12568) üzenetére


tupacamaru
veterán


Én nem értek hozzá... :B Ezért jó hogy egy topik van, kb semmi sem stimmel...

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12573) pulffy


pulffy
őstag

Holnap új season és még semmi trailer?... :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#12574) Land


Land
veterán

Pila, Strela-P, Jokr és Rpg fegyverekre mi a tuti tipp az aranyozásra?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12575) oriic válasza pulffy (#12573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerdan, nem holnap.

Live-Die-Respawn

(#12576) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Xboxon játszom, kontrollerel (nem nagyon játszottam eddig lövöldözős játékkal, most barátkozok a jobb analóggal :D de már tud örömet okozni a játék). Eléggé ráfüggtem a játékra és lenne pár kérdésem mert emlékeim szerint nem játszottam COD-al.
134-es szinten vagyok és 99-es tier szint.
1. Nem vásároltam meg a battle pass-t, érdemes lehet még most? Ha most megveszem akkor feloldja az eddig elért "ajándékokat"? Összefoglalóban olvastam hogy nem ad nagy előnyt a játékban de ahogy nézem, ha most megvenném akkor több mint 1000CP-t adna és azzal a következő passt meg tudnám venni + kis finomságokat kapnék most. Ezek a cuccok, fegyverek és szintjei átvihetőek/megmaradnak a következő szezonra? A plusz ajándék 10 tier szintet is megkapnám a következő szezon kezdetén? Ha most megveszem, kell e valamire figyelni?
2. Érdemes küzdenem a 155-es szintért, meg lehet még? Weekly challangekből 1-8-ig, már csak 2 Munitions Box kell. Mit javasoltok, mivel tudnék leginkább fejlődni?
3. Kontrollerel játszom, még nem vagyok teljesen tisztában a célzás mechanikájával. Sokszor walkolva lövök és gondolom ez is sokat ront a pontosságon. De jó esetben megvan squadban 2-6 kill.
Milyen fegyvert javasolnátok amit kontrolleren könnyűbb kezelni, nem mászik el? Mire érdemes figyelnem?
Jelenlegi fegyvereim és szintjei: M4A1-52, M13-36, GRAU-13, / Bizon-34, MP7-33 / Milyen setupot ezekre, melyiket húzzam amíg lehet?
"Távoliak" elég gyengusok. Dragunov-19, Kar-14, HDR-6, AX-50-7. Melyiket javasolnátok?

Minden hasznos infót szívesen fogadnék! :R

Ja és egyik legnagyobb örömöm a játékban, a 3. win. [link]

[ Szerkesztve ]

(#12577) blaca83


blaca83
őstag

Nem tudom, hogy a hitbox sz@r ennyire vagy a szerverek amikre betesz!
Rendszeresen akkor halok meg mikor már fedezék mögé értem és halál után a videót végignézve az ember kb: mögöttem a levegőt lőtte. :U

Ma bejött egy csóka a szerverre, dupla pisztollyal és hiába lőttük ketten leszedett mind a kettőnket.
Olyan is volt, hogy ketten sebeztük, mi meghaltunk és a harmadik ember tudta éppen lelőni...!

Gondolkoztam, hogy megveszem de tegnap este és és ma délután annyira felb....tt a játék, hogy szívem szerint törölném a gépről. :o

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12578) gorje válasza gorje (#12576) üzenetére


gorje
senior tag

Ja, a játék nincs meg csak az ingyenes warzone-al tolom még... ;]

[ Szerkesztve ]

(#12579) lacy86 válasza blaca83 (#12577) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem alapbol nem ilyen rossz a jatek.
Csak mivel “free” XP , stb... van ezert valamilyen oknal fogva megnovekedett a pro jatekosok száma. 🤪

(#12580) blaca83 válasza lacy86 (#12579) üzenetére


blaca83
őstag

Kb: 14 éve multizom, de az elmúlt 2 napban nem sok élvezeti értékét éreztem ennek a játéknak. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12581) oriic válasza gorje (#12576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1.
Ha megveszed a battle pass-t, megkapsz mindent addig, ahányas szintű vagy. És igen, elég egyszer megvenni, ugyanis ha nem költesz COD pontot a szezonban másra, akkor ha megvan Tier 100, mindig lesz 1000+ pontod, amiből veheted a következő battle pass-t.
Minden megszerzett fegyver, skin, dupla xp stb. megmarad és viheted tovább következő szezonba.

2.
Van még másfél napod, de annyira nem érdemes ráizgulni (Mondjuk dupla xp van, szóval talán mégis. :DDD ) Level 155-ön azt a fegyvert kapod meg amit bejelentkezéskor mindig megkapsz. Hogy tudsz xp-t szerezni? Csináld a napi, heti challenge-eket, játsz sokat. (Mivel csak Warzone-ozól más megoldás erre nagyon nincs)

3.
Kezdőknek ajánlott fegyverek a szokásosak. M4A1, MP7, MP5, Grau, Bizon. Ahogy látom ezek vannak meg neked is. Egyéni meglátás, de én SMG-knél az ADS-re gyúrok meg recoil csökkentésre leginkábbb, az AR-eknél meg recoil+távolsági damage növelésre (nagyobb barrel+monolitic supressor)

Kontrollernél milyen kiosztással játszol? (Pl: Mivel ugrasz, milyen érzékenység van beállítva?) Én ezer éve (Még Halo CE idők óta) Bumper Jumper kiosztást használom, ez az ért jó mert LB-vel ugrok és nem kell levenne ujjam egyik analógról sem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12582) boogie84 válasza oriic (#12563) üzenetére


boogie84
veterán

Rossz helyen/helyeken játszottál.

(#12565) GhostPetya
Ha a PB képen látszódott a piros téblalap akkor kapta a bann-t tőlem. Rossz helyen/helyeken játszottál.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12583) KaitouP válasza boogie84 (#12582) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, meg a legtöbb szerveren tizenéves kiscsávók PB nézés és hozzáértés nélkül (az akkoriban létező csalásokkal kapcsolatban) dobálgatták ki a játékosokat akkor, ha jobb voltál náluk. :) A legjobb hazai szervereken játszottam, .:HunoR:. klántag voltam (CoD 2- egykori Zártosztály klán egy részének újraalakulása), jó barátságban a Chemotox és AlienS klánnal.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12584) pulffy válasza oriic (#12575) üzenetére


pulffy
őstag

Igen? :B Na de akkor akkor is már akarok egy trailert... :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#12585) GAbre


GAbre
veterán

Nem tudjátok most double xp-kbék is működik a token xp bónusz?

Avatar

(#12586) blaca83


blaca83
őstag

NA MOST fontam be a hajam: :W :W :W

'"Szuper HERO" egy szál késsel szaladgál beugrik hármunk közé, én telibe lövöm de meghalok, a társam ráfordul és lövi de azt is levágja.
A harmadik ember leugrik a rámpáról mikor észre veszi, lőne rá de meghal.

"Szuper Hero2"
1 db 357-es magnummal szintén 3 ember között, 1 lövés / ember és megy tovább.

Gyerekek, hagyjuk már..! :W

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12587) LucentTwo válasza blaca83 (#12586) üzenetére


LucentTwo
tag

A free hétvége tapasztalatom, hogy nem szabad este játszani, mert felébrednek a nolife vérpistikék és onnantól kezdve csak a halál. Saját vélemény természetesen és az én tudásom szerinti tapasztalat, de napközben simán toltam végig a jó meccseket.

Plusz egyből találkoztam egy csalóval is. Mindig tudta, hová kell lőni és mindig fejre ment, legalább állítaná be úgy, hogy ne legyen ilyen feltűnő.

(#12588) soo277 válasza blaca83 (#12586) üzenetére


soo277
őstag

Én elengedtem ezt a játékot, mégha ez lenne a legnagyobb gond, a lagról és társaitól ne is beszéljünk

BT: wersoo#21211

(#12589) oriic válasza blaca83 (#12586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbi nem lehetetlen Snake Shot kiegészítővel.

Live-Die-Respawn

(#12590) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok vége a free nek? Nekem még azt irta van még egy napom játszani a sima játékkal

(#12591) blaca83 válasza LucentTwo (#12587) üzenetére


blaca83
őstag

Ez nem "vérpistiség" kérdése, mert ha jobbak azt nem bánom és el is ismerem.
DE EZ MÁR VICC kategória nálam. :(((

@soo277:
Közel állok a teljes törléshez. :DDD

@oriic:
Néztem róla videót a Youtube-on és most is azt mondom, hogy volt valami rásegítése az embernek.
Egyébként meg a világ baromsága így is. :((( :W

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12592) oriic válasza blaca83 (#12591) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyébként meg a világ baromsága így is. :((( :W"

Arról nem is beszélve, hogy milyen OP ha Akimbo is be van állítva. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12593) kovsol válasza blaca83 (#12591) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem te is, és mi is jobban járunk ha törlöd.

FaTHI vége

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12594) blaca83 válasza kovsol (#12593) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi, hozzátettél a témához! :C :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12595) prokxy válasza blaca83 (#12591) üzenetére


prokxy
veterán

Gyere este velünk Plundert vagy BR-t, ahogy eddig is, majd utána megyünk együtt TDM-re, bármire. Csak sokan direkt arra a módra mennek, mert a nub-okat akarják vadászni, freekill...ezen a szervereken nem tudtam annyira érvényesülni, mint bármelyik TDM-ben, Domination-ban a napokban.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#12596) blaca83 válasza prokxy (#12595) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi de tartok vele egy kis pihenőt. :C
Inkább filmezek este. :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12597) TaRka94


TaRka94
senior tag

A shoot house - os módban atlast dobta be nekem boxon.

(#12598) dombi81 válasza blaca83 (#12596) üzenetére


dombi81
senior tag

Jól teszed. Az ember az, aki az eszével rombol vagy épít.

(#12599) KaitouP válasza dombi81 (#12598) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó lenne ha minél többen inkább építenének, mert ami az utóbbi hozzászólásokban megy, az minden csak nem építés. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12600) KaitouP válasza TaRka94 (#12597) üzenetére


KaitouP
veterán

Éppen azért, mert abban a módban pont ez a két map, a Shoot House és az Atlas Superstore játszható. (Már ha mindketten egyre gondolunk.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.