Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1262) F-ECT$ válasza Füge007 (#1261) üzenetére


F-ECT$
titán

Szia!

Gratula! De tisztázzuk: deep alatt mit értesz? 40 m levegővel? Milyen mélyen ütött be a nitrogén?

A felszerelésed jobban illik a tech merülésekhez (stage palack), és biztos a "sima" merüléseken is jól teljesít, engem inkább az érdekelne, hogy a felszínen mennyire kényelmes/kényelmetlen a BC-dben lebegni, főleg ha hullámzás is van?

A hajózásra van gyógyszer, és sokkal jobban hozzászoksz, ha egész nap rajta vagy, mintha minden nap újra hozzá kellene szokni. De mivel nálad nem volt gond, ezért remélem nem ment el a kedved a szafariktól, mert nagyon nagy élmény.

Luxorban már én is jártam, és ha tehetem, akkor egyszer több időt is eltöltök ott (no meg Cairoban is), mert 1 nap csak arra elég, hogy néhány dolgot megnézz a sok ezerből, bár ez is bőven elég, hogy elcsodálkozz, hogy mire is voltak képesek már évezredekkel ezelőtt az egyiptomiak.

A fotókat, és a hozzájuk tartozó merüléses élményeket várom. Hányat merültetek összesen?

Te megnézted az általam linkelt oldalakat? Esetleg volt olyan hely, ahol mindketten merültünk? (Az aquaristás honlapon részletesen le van írva minden, az aquanautáson csak képek vannak.)

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.