Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) Mercutio_ válasza szmatyi93 (#6396) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fotóstáska totyik

bitpork: Virsliről 1, 2

Saint_: Akkor annyira nem lehet dögös a csaj ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6402) Magnum_ válasza Mercutio_ (#6385) üzenetére


Magnum_
nagyúr

le van vajazva ez a része. ez is jó neki.. de semmi kedvem hozzá.. :-)) még.. :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#6403) radi8tor válasza cekkk (#6400) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja most látom B-L-A-C-K-nek ajánlottam.

Ti ragadozók. :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6404) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Eladó vadonat új FSP350-60APN tápegység!

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#6405) radi8tor válasza G@bi90MR (#6404) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ciki, ha webshopból rendelted volna visszaadják a pénzed.

De azt tudod, hogy csak a lakhelyedhez közeli Lokál topicban reklámozhatsz?!

⭐ Stella

(#6406) Melack


Melack
veterán

Imádom a reggeli pesti sportok összességét. Futás a busz/metró/villamos után, magasugrás állóhelyzetből a Banánokra (hannóveri villamos), semi- és full-contact küzdősportok, sprint és távolugrás. Budapest, én így szeretlek!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6407) cekkk válasza radi8tor (#6403) üzenetére


cekkk
veterán

A macsek is az, nem? :DDD

(#6405) radi8tor1
Ez valami hallgatólagos megállapodás, vagy írásos szabály, mert semmi infót nem találtam róla. :B

(#6408) Melack válasza cekkk (#6407) üzenetére


Melack
veterán

Csak a topik címét nézd meg, illetve hogy az illető merre is van.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6409) Mercutio_ válasza Melack (#6406) üzenetére


Mercutio_
félisten

Viszont Budapest nyáron sokkal szabadabb :DD ja és a nap okossága :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6410) B-L-A-C-K válasza cekkk (#6407) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én se hallottam még erről, sőt ha van is ilyen elég hülyeségnek tartom, mivel mi van ha az illető azért ír be mert gyakran szokott feljárni...

(#6411) cekkk válasza Melack (#6408) üzenetére


cekkk
veterán

Engem speciel nem zavar.
Debreceni topikban is sokszor hirdetnek nyíregyiek. Bár az közelebb van mint Tfüred. :)
Mondjuk ez a topik is lett inkább csevegő, mint adok veszek :D

(#6412) GabN73


GabN73
addikt

Valakinek nincs egy eladó routere?

(#6413) radi8tor válasza cekkk (#6407) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Is-is. A logika azt diktálja, hogy Budapestiek hirdetnek itt. Milyen alapon mennék én mondjuk a Kecskemétibe? Arra ott a Hardverapró.

⭐ Stella

(#6414) DeFranco válasza radi8tor (#6413) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Budapesten élek, de rendszeresen (kéthetente) járok Kecskemétre, ott nőttem fel.

Szerintem józan paraszti ésszel nyugodtan hirdethetnék ott, hiszen közel olyan egyszerűen tudok pl. egy személyes átvételt összehozni, mint Pesten.

Persze nem kötekszem, ha ez a szabály, akkor ez a szabály, de akkor egy rossz szabály, bizonyos tűrést meg kellene engedni pont az ilyen kétlakiság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6415) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#6414) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amit írtam az előbb ez volt a lényege, gondolom értelemszerűen egy nyíregyházi nem fog a pécsiben hirdetni ha nem jár arra, ha viszont rendszeresen miért ne...Amúgy sem pörögnek annyira ezek a topikok.

Na de én sem okoskodom, ha ehhez ragaszkodnak...

(#6416) bitpork válasza B-L-A-C-K (#6415) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Láttam én már olyan hirdetőt aki beszúrt a Szeged lokálba és postázni akart.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6417) Agostino válasza GabN73 (#6412) üzenetére


Agostino
addikt

ahoi

de, éppenséggel akad. azt hiszem ilyen vagy ilyesmi, este meg kell néznem, ha érdekel. upc-s doboz gyárilag tud wifit, szóval ezt félreraktam, maj' jó lesz egyszer valamire alapon, de nem lett, csak elvan a dobozában.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6418) Mercutio_ válasza cekkk (#6411) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha beírja, hogy jár erre ő vagy valakije, akkor nincs vele gond, de ha csak postázni tudja, akkor semmi értelme, ilyen alapon minden lokál adok-veszek topicba beíehatná, hogy milye van.

Annó én is írtam a B.csabai topicba, de csak mert tudtam, hogy megy le következő héten kollégám.

Nekem van pár cuccom, csak lusta vagyok meghirdetni :DDD

Acer V5-131 fekete, matt 11,6"-os kijelzővel, Intel 1007U Ivy bridge alapú 15W-os celeron proci, 2GB ram, 320GB HDD, +2GB saját rammal bővítve 23 hó garral

Toshiba 2TB 7200rpm bontatlan fóliás kiskergaris HDD

Kingston 120GB V300 SSD kiskergaris, bontatlan

Apróságok: Ram-dobozok (DDR2, DDR3 noti), PCI-Express riser kártya, alaplapi "csipogó", hátlapi firewire kivezetés, egértalpra csúszka vagy mi, miniHDMI-HDMI adapter és kábel, usb-to-2,5mm tápátalakító, miniDVI-to-DVI adapter, + ami az aláírásomban van :DDD

GabN73: TP-Link TL-WR841N olcsó, tud N-es wi-fi-t, 3 helyett 5dBi-s antennái vannak, lehet az enyémet eladom, de még nem döntöttem el.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6419) DeFranco válasza Mercutio_ (#6418) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez egy nagyon jó router :K

csak kiváncsiságból: hogyé' a mágneslemez meg a villámlemez?

(#6420) Tim82 válasza Mercutio_ (#6418) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyanerre a kettőre (Toshiba HDD + Kingston SSD) engem is érdekelne egy ár. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6421) Mercutio_ válasza DeFranco (#6419) üzenetére


Mercutio_
félisten

+Tim82: 18 darabja mindegyiknek, a többit priviben is intézhetjük:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6422) Melack válasza Mercutio_ (#6418) üzenetére


Melack
veterán

Nekem is ilyen router van, szeretem is. OpenWRTn gondolkozom rá.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6423) B-L-A-C-K válasza Melack (#6422) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is pont a napokban gondolkoztam le kellene cserélni a gyárit, nekem WDR3600-as van, bár nem tudom mennyi előrelépés lesz...

(#6424) Melack válasza B-L-A-C-K (#6423) üzenetére


Melack
veterán

Routert vagy softwaret?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6425) DeFranco válasza Mercutio_ (#6421) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vissza kellene vinnem az aquába a 2+ éves még garis samsung m2-es külső hdd-met... annak az árából futná az egyikre, ha sikeresen tudnám gariztatni

(#6426) B-L-A-C-K válasza Melack (#6424) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"le kellene cserélni a gyárit" azaz a szoftvert...:)

(#6427) Melack válasza B-L-A-C-K (#6426) üzenetére


Melack
veterán

Jah, bocs.

OpenWRT tényleg előrelépés lenne, mondjuk a torrent miatt is - de már a felhő miatt is megérné.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6428) Tim82 válasza Mercutio_ (#6421) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jelen pillanatban nincs rá pénzmagom, de ez az én dolgaim eladásának függvényében változhat. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6429) B-L-A-C-K válasza Melack (#6427) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Annyira nem vagyok otthon ezekben a szoftverekben, lényegében nincs semmi bajom a gyárival, viszont a jel lehetne kicsit erősebb gondolom ez inkább antenna kérdés mint szoftver. A lakás közepében van egy kiugró gipszkarton dobozban, digi 80/20-as netem van ami 10.3 mb/s képes tölteni, na most ahol legtöbbet használom ott wifivel csak 6-9 mb/s jön. Jó tudom ez is bőven elég, de nem bánnám ha a jel erősebb lenne.

(#6430) Mercutio_ válasza DeFranco (#6425) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kérdés a garit hogy intézik, lehet adnak helyette egy másikat neked ;]

Tim82: Mint látod nem sürgős, hirdetni is lusta vagyok sincs időm, lehet megvár benneteket :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6432) Melack válasza B-L-A-C-K (#6429) üzenetére


Melack
veterán

Akkor antennát cseréld le. Az sokat tud segíteni. De az eszköz maga, amivel használod is tud "gyengíteni" a jelen.
3 hete nyúzok egy usb-s wifi dongle-t, volt vagy 300 HUF. Az erősebben veszi a jelet és stabilabban, mint a gyári wifi kártya - és nem is fagy a gép, ergó a beépített wifi/bt kártyám kuka.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6433) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ja, és van még egy Dell U2312HM IPS paneles monitor is, Oázisba pixelgaranciával nyáron vettem 3 év garral, az is eladó lehet.

#6434: Az árát még nem tudod, lehet, hogy amúgy is sokallnád ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6434) Tim82 válasza Mercutio_ (#6433) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vagyok hajlandó miattad hitelt felvenni! :O :(((

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6435) B-L-A-C-K válasza Melack (#6432) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Utána is nézek ennek az antenna dolognak...

Notiba én is cseréltem a wifi kártyát, röhej de egy nem túl régi szériás minőségi Dell Latitude E5530-asba a wifi kártya csak 72.2 Mbps tudott, azaz egy ~80 megás netet félig tudod kihajtani, egy több éves gépemből kiszedtem ami 150-ig tud egyből maximálisan látta. Nem is értem egy ilyen eszközön miért spórolnak mikor bagatell összeg...A lényeg a lényeg hogy igen sokat számít a kártya is...

(#6436) DeFranco válasza Mercutio_ (#6430) üzenetére


DeFranco
nagyúr

320-as usb2-es M2-est szerintem már nem tudnak adni, mást meg nem vagyok köteles elfogadni ;)

(#6437) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#6436) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Cseréld le egy M3-asra, nekem az van 1 terrásba, teljesen megvagyok vele elégedve, sőt egy jó kis titkosító szoftvert is kapsz hozzá...

(#6438) DeFranco válasza B-L-A-C-K (#6437) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pénz nincs rá főleg, pontosabban nem szánok

ami nem megy az autóra, az masszívan tartalékolásra megy. van mire.

ha ezt végre visszaviszem, és mondanak rá egy áment (persze randomhibás, táp baja van, nem bír elég kraftot kapni a gépről sehogy sem, más gépeken kicsit jobban működik, de van ott is, hogy elkezd kattogni, mert nem indul meg a motor alvásból) akkor attól függően hogy mit mondanak pénzvissza vagy csere.

annak idején bruttó 10k volt 2011. augusztusban, szóval nagy nyulat nem lövök az árával sem.

[ Szerkesztve ]

(#6439) Mercutio_ válasza DeFranco (#6436) üzenetére


Mercutio_
félisten

Adnak egy 500-ast, vagy jóváírják az árát, passz, én is kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény, de tuti először bevizsgálják, azzal elhúzzák 1-2 hétig.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6440) DeFranco válasza Mercutio_ (#6439) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Félek nem lesz egyszerű, mert idő kell amíg megdöglik, Y kábelt vegyek, blablabla de megpróbálom...

(#6441) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#6442) LÁZ válasza DeFranco (#6441) üzenetére


LÁZ
addikt

stresszel a munka ? :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6443) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#6441) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez a Mucsi kicsit királyabb...:D

(#6444) DeFranco válasza B-L-A-C-K (#6443) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Már épp felmucsiztam magam, hogy mindig nagyobbat kell mondani, de elismerem, ez tényleg ütött :DDD

(#6445) B-L-A-C-K válasza DeFranco (#6444) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á mikor anno megláttam majdnem megfúltam a kacagástól, nagyon buta...:D

A hozzászólások is jók.

- Biztos csere diák...
- Egyetemi docens a mucsi
- Szavalóverseny??? Idén tuti befutó!:)

(#6446) DeFranco válasza B-L-A-C-K (#6445) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tipszmiksz csabi megvan gondolom...

(#6447) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#6437) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

*terás

⭐ Stella

(#6448) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#6447) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jogos uram, nem figyeltem oda (tisztába vagyok vele úgy kell írni), bár így sokkal jobb kimondani. Na meg ezzel a kis bakival nem csak én vagyok így, pl a "Milyen winchestert vegyek?" topikban többen írták már terrásként mint terásnak...:)

DeFranco: Persze ez is megvolt, bár még nálam mindig Mucsi a király...:)

[ Szerkesztve ]

(#6449) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#6448) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem is azért mondtam, Uram! :)

⭐ Stella

(#6450) cekkk válasza radi8tor (#6413) üzenetére


cekkk
veterán

Sok ember nem nézi az aprót, én is mióta megváltozott, nem szeretem :( :B
A lokálokban meg lehet jó hirdetéseket találni amiket az aprón nem hirdetnek meg.

(#6423) B-L-A-C-K
Ha használsz vezetékes hálózatot és másolgatsz a gépek közt akkor előre lépés lesz, egyébként nem biztos, hogy van értelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.