Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) DeFranco válasza Tim82 (#6950) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi pizzát rendelünk, feleségem el van utazva (sic!) úgy hogy jön át haver, és xbox vs. pc partyt rendezünk sörrel és gin-tonikkal... jóóóó nagy büdös kocka kanmuri lesz :DDD

(#6952) Tim82 válasza DeFranco (#6951) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valamilyen multiplatform cuccal nyomjátok?

Amúgy a barátnőm nálam nagyobb kocka, Skyrim-et, Fallout 3/New Vegas-t, Star Wars: The Old Republic-et tol állandóan (utóbbit volt, hogy közösen játszottuk). Én meg csak szerényen végre elkezdtem rendesen a Dawn Of War II-t, ha már végre akadásmentesen fut a mostani notin. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6953) Melack válasza DeFranco (#6951) üzenetére


Melack
veterán

Nekem jövő héten lesz bulis az élet :D Nem lesz asszony majd másfél hétig :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6954) B-L-A-C-K válasza Melack (#6953) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na f@sza akkor nálad házai buli, mikor menjünk? ;]

(#6955) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#6954) üzenetére


Mercutio_
félisten

:C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6956) DeFranco válasza Tim82 (#6952) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, nálam van PC, ő meg áthozza a Boxot és egyszer ezen egyszer azon játszunk, csak még a játékokat nem választottam ki az én részemről... el vagyok maradva mint a borravaló.

Feleségem is rákapott a játszogatásra, de csak Heroes III és Sims 3 vonalon nyomja, valahogy a local coopra nem tudom sikeresen rávenni, pedig az lenne az igazi... :O

@Melack: OK, akkor majd mondd a dátumot, meg hogy mit vigyünk :D

szerk: ú, de ég a gyomrom, vagy fent van a savam vagy mi... azt a mindenit, úgy érzem mintha átszúrták volna a mellkasom egy hegyes karóval... jézusmária...

[ Szerkesztve ]

(#6957) Huma válasza DeFranco (#6951) üzenetére


Huma
addikt

Szervezhetnénk egy közös PH-s, budapesti lanparty-t. Hatalmas móka lenne.
De ne csak ne stratégiai, logikai vagy lövöldözős játékok legyenek mert azokban mindenkit szénné alázok. ;]

(#6953) Melack:
Akkor meg is van a hely és az idő. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6958) Melack válasza DeFranco (#6956) üzenetére


Melack
veterán

Ezen a héten akkor nálad? :)

Nem terveztem semmi ilyet amúgy, csak szolídan rendberakom a kecót.

(#6959) DeFranco: nem amortizálásra gondoltam :P

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6959) DeFranco válasza Melack (#6958) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rendberakjuk mi...

(#6960) Tim82 válasza DeFranco (#6956) üzenetére


Tim82
nagyúr

Barátnőm aktív szerepjátékos élőben is, ez a műfaj jön be neki (+ még némi stratégia: Total War Medieval I-II, meg a DoW első részével is játszogatott), szóval nekem így könnyű. :DDD

Most már lassan be kéne ruháznom egy XBox 360-ra is, van egynéhány jó játék a platformra, amivel szívesen játszanék. Az újgenerációs konzolok nem érdekelnek, PS3-ra meg kevesebb engem érdeklő cím jelent meg.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6961) B-L-A-C-K válasza Melack (#6958) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaj rendrakás..., azt az utolsó nap szokták ilyenkor. Szerintem tervezzük úgy minden este nálad buli, és az utolsó 2 napot meghagyjuk neked "takarításnak" 48 óra alatt még a falra felkerülő esetleges hányást is eltakarítod. Mi viszünk kaját, piát (esetleg nőt), szóval nem nagyon kell törődnöd semmivel....

Tim82: Ez a szerepjátékosdi állandó téma úgy látom, de konkrétan mit is jelent? Valahol összeülnek páran, és utánoznak egy konkrét illetőt vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#6962) Huma válasza Melack (#6958) üzenetére


Huma
addikt

Én profin mosogatok és még jól is főzök. Kész konyhatündér vagyok. :D

(#6961) B-L-A-C-K:
Jó terv. Nekem tetszik!

"Valahol összeülnek páran, és utánoznak egy konkrét illetőt vagy mi?"
Majdnem eltaláltad. :DD

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6963) Tim82 válasza B-L-A-C-K (#6961) üzenetére


Tim82
nagyúr

Wiki

DeFranco: gyomorsavra tejivás nekem be szokott válni, megnyugtatja a gyomromat. Amúgy nem volna jó bekészíteni a munkahelyi fiókodba némi szódabikarbónát?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6964) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#6961) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerepjáték bővebben.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6965) DeFranco válasza Melack (#6958) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#6966) DeFranco válasza Tim82 (#6963) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van rennie, de ez csak tüneti kezelés, nem szeretem... diót ettem egy jó marékkal tegnap előtt, másnap ment is a hasam, meg úgy néz ki nem bírja a gyomrom

(#6967) macilaci78 válasza Huma (#6957) üzenetére


macilaci78
nagyúr

MAGUS partival mi van?
Március első hétvégéjére utazok Zalaegerszegre játszani. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6968) Huma válasza macilaci78 (#6967) üzenetére


Huma
addikt

Bizonytalan időre befejeztük a magust. Áttértünk a D&D-re. Most vasárnap fogunk játszani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6969) GabN73 válasza DeFranco (#6901) üzenetére


GabN73
addikt

:R

Közben megtaláltam a levelet, nekem elvitték volna. :K

"Ebben az esetben kérjük küldjön nekünk egy fényképet a termékről. A következő sorszámot (XXXXX-XXXXX) írja legy egy darab papírra és tegye a termék mellé és úgy készítsen róla egy fényképet. Továbbá tájékoztatjuk, hogy a termékét vissza kell küldenie a központi raktárunkba. "

(#6970) Kiki18 válasza Tim82 (#6960) üzenetére


Kiki18
őstag

Bárcsak az én bnőm is TW mániás lenne...lenne miről beszélgetnünk. :C
A legújabb szériát nem tolja? (Rome II)

(#6971) Tim82 válasza Kiki18 (#6970) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Rome II-vel még nem játszott, abban sem vagyok egészen biztos, hogy elég lenne hozzá a gépe.

Miért, akkor nálatok ezek szerint csak kex van? :DDD (Én kérek elnézést! :B )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6972) Kiki18 válasza Tim82 (#6971) üzenetére


Kiki18
őstag

Necces konfig ,elvinni elvinné,de nem lenne élvezhető a játék a kis egységméret és grafika miatt. :N

Hogyne lenne,ha megvan a lehetőség mindig kihasználjuk. :P Ezt leszámítva még a terrarisztika és állatvilág az,ami nagyon erősen közös téma és mindketten imádjuk.
Viszon az életem más dolgait nehéz megosztanom vele,mert nem érdekli vagy nem ért hozzá.(infó,játékok,sport,stb) Dehát erre vagytok ti nekem. :))

(#6973) Mercutio_ válasza Kiki18 (#6972) üzenetére


Mercutio_
félisten

És az ő élete dolgai téged?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6974) Huma válasza Mercutio_ (#6973) üzenetére


Huma
addikt

Én mindig úgy oldottam meg, hogy nem figyeltem mikor a barátnőm az aktuális dolgairól beszélt.
Néha elnyomtam egy aha-t, meg egy ja-t mikor a hangsúlyból éreztem hogy vár valami reakciót. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6975) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Gyerekek erre a Finnebassenre kiválóan lehet dolgozni... valamit nagyon eltaláltak benne. Köszi Melack.

(#6976) Tim82 válasza Kiki18 (#6972) üzenetére


Tim82
nagyúr

Necces konfig ,elvinni elvinné,de nem lenne élvezhető a játék a kis egységméret és grafika miatt.

Tervezem legalább a CPU-t cserélni neki vagy egy E8400-ra, vagy valamelyik négymagosra, de akkor már értelmesebb döntés volna hosszabb távra egy platformváltás valamilyen Haswell-es Pentium procira + hozzávaló mATX alaplapra, amin több alaplapi USB tüske van, mint a jelenlegi MSI-n. Ebbe ugyanis csak az egyik előlapi USB-portot tudtam bekötni, közben lenne még egy + egy 3,5" helyre való kártyaolvasó is...

Amúgy a táp ventije az, ami eszméletlenül hangos, gondolom, azt is cserélni kellene majd.

Ezt leszámítva még a terrarisztika és állatvilág az,ami nagyon erősen közös téma és mindketten imádjuk.

Terrárium nálam is tervben van, vagy gekkókkal, vagy valamilyen gabonasiklófélével. Meg egy macska is. A barátnőm az utóbbi tervről tud. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6977) Kiki18 válasza Mercutio_ (#6973) üzenetére


Kiki18
őstag

Jogos.
Ovónőnek tanul,így nagyon elfoglalt,a sulin kívül max családról és barátokról szokott felhozni témákat,amiket meg lehet beszélni,meg jó ha a másik tud róla,de meg is marad egy ilyen szinten a beszélgetés.

Ami a mindene volt,mikor még megismerkedtünk,az a zene. Több mint 10 évet csellózott,de abba kellett hagyja,mert nem volt rá ideje érettségi,és egyetem miatt. Rajta vagyok a témán,hogy veszek neki egy sajátot,de irdatlan mennyiségű pénzbe kerül...és ha már itt tart az ember,akkor nem a legolcsóbbat venné. :K

(#6976) Tim82:A macskában nem tudok segíteni,mert nem ismerem őket,és sose szimpatizáltam velük. Viszont utóbbinál egy siklófélét választanék a helyedben,vagy királyptont.Ezek olcsóbb fajok,és nincs nagy igényük,mégis a szoba dísze lehet.
A gekkón mi is sokat gonolkoztunk(még kaméleonok előtt),de elvetettük az ötletet,mert nem valami látványos a környezetük,valamint éjszakai állatok ,nappal elbújnak(magyarul mi értelme?).

Ha barátnőd esetleg tűri,akkor a madárpókkal is megpróbálkozhatsz,nagyon látványosak és hatványozottan olcsóbb tartani,mint bármilyen hüllőt.Én tartok egyet már több mint 1 éve. :DDD Bnőm első hallásra húzta a száját,de miután megvettük a lelkesedésem ragadós lett,és azóta már kézbe is szeretné venni majd egyszer. :)

[ Szerkesztve ]

(#6978) Melack válasza DeFranco (#6975) üzenetére


Melack
veterán

Csak jó zene szól! MelackTunes!

ÉS itt a következő "napi nyertes": Parov Stelar - All Night (Nico Pusch Bootleg Remix) . Hallgasd egészséggel!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6979) Huma válasza Melack (#6978) üzenetére


Huma
addikt

Parov Stelart én is szeretem. Mármint a zenéit.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6980) Tim82 válasza Kiki18 (#6977) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sima cirmosban vagy hasonlóban gondolkodom, semmi túltenyésztett "különleges" fajtában. Barátnőm alapvetően kutyás, de úgy fél éve vendégségben rájött, hogy a macskákat is szereti. :) Panelban amúgy sem érdemes macskánál nagyobb testű házikedvencet tartani, ráadásul nem is volna rossz két macska - Vakaréknak és Rohadéknak tervezem őket elnevezni. :DDD

Nemtom, a madárpók engem sem vonz - nem félek tőlük, de nem tetszenek, mint állatok, a hüllőfélék meg igen. A gekkónál nem zavarna, hogy elvileg éjszakai állatok, a leopárdgekkó elég könnyen tartható faj, ráadásul szeret napozni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6981) Mercutio_ válasza Kiki18 (#6977) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor gondolom ilyen szociológiai témájú könyvek is mennek nála, Aaronson: A társas lény, Berne: Emberi jászmák, stb. azokról is jókat lehet dumálni :K

Elektronyos cselló is drága?

Melack: Parov Stallartól a catgroove annó nagy kedvenc volt, de aztán kicsit egykaptafa lett nálam ő is.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6982) Kiki18 válasza Mercutio_ (#6981) üzenetére


Kiki18
őstag

Nem tudom hogy drága-e,de nem opció.Egy hagyományos,jó minőségű darab kellene. De ez cirka fél millió körül van. :(

Ha ideje engedi olvas könyveket,sok filozófiai és emberi természetről szóló könyvet szeret olvasni(és kell is neki). Én inkább regényes típus vagyok,szeretem a változatos,kalandos klasszikusokat. Sok Jókait olvastam,most átestem gey Móricz-ba,de hogy mi lesz a következő még nem tudom... :DDD

(#6980) Tim82:Látom el lett határozva a dolog,támogatlak benne. Tényleg könnyen kezelhető és tartható faj.A kézbevétellel és egyéb turpisságokban viszont nem vagyok jártas,ennyire nem ismerem őket,de gondolom kézbe is lehet őket venni. Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#6983) Melack válasza Mercutio_ (#6981) üzenetére


Melack
veterán

Régen én is többet hallgattam, aztán semennyire. Ezt is random dobta fel nekem a tecső,de mára ez tökéletes lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6984) Tim82 válasza Kiki18 (#6982) üzenetére


Tim82
nagyúr

De, írják is, hogy ha elég fiatalon kezdi az ember, kézhez szoktathatóak. :K

Azért a megvalósítás még arrébb van, talán év végére lesz belőle valami, vagy jövőre.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6985) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Megbolondulok... ha valaki megmondja nekem, hogy ebben a dokumentumban hogy jöttek ki a 108. oldalon a felső diagram "Non-domestic market estimates" arányok, az vendégem egy sörre a Melack-nál rendezett házibuliban...

Nézem már két órája, elosztottam már az oldalszámot is a dátummal, de nem jön ki :W

De szeretem az ilyen "mire gondolt a költő" feladatokat...

[ Szerkesztve ]

(#6986) Kiki18 válasza Tim82 (#6984) üzenetére


Kiki18
őstag

Bárhogy is lesz,ajánlom a terraplaza vagy budapestbörze kiállításait. Hogy az ember ráhangolódjon és megismerje ezt a világot,érdemes legalább ellátogatni és körbenézni,kérdezősködni. Ott úgy is kiderül,hogy az ember komolyan gondolja a dolgot,vagy sem.
És nem uccsó sorban érdemes mindent onnan beszerezni,mert olcsóbb mint bármelyik állatkereskedésben. :K

(#6985) DeFranco:"a Melack-nál rendezett házibuliban" :C

[ Szerkesztve ]

(#6987) Tim82 válasza Kiki18 (#6986) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, észben tartom. :R

Egyszerűen csak még sok festés-parkettázás stb. lesz az év folyamán a lakásban, csak azok befejezése után van értelme hazahozni terráriumot.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6988) Huma válasza Kiki18 (#6986) üzenetére


Huma
addikt

Pont a múltkor voltam ilyen kiállításon. Vásároltam is ezt-azt. Jó móka volt.
Sünit is jó lehet tartani. Mutogatták őket a kiállításon. Nagyon aranyosak voltak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6989) Mercutio_ válasza Tim82 (#6980) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tetves és dugó? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6990) Tim82 válasza Mercutio_ (#6989) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez egy olyan lemaradás, amit évek óta pótolnom kéne. :DDD

Nem, maradok a Vakaréknál és Rohadéknál, csak hogy fitogtassam klasszikus műveltségemet. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6991) LÁZ


LÁZ
addikt

PSP töltő valakinél?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6992) Huma válasza Tim82 (#6990) üzenetére


Huma
addikt

Nekem ha lenne két kígyóm akkor az egyik neve Bundi a másiké pedig Tappancs lenne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6993) radi8tor válasza Melack (#6936) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A Miley Cyrus-os képre gondolsz vagy arra hogy nem nyílt ki? Megesik a legjobb helyeken is. :)

⭐ Stella

(#6994) DeFranco válasza DeFranco (#6985) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kösz srácok, megvan, nem kell fáradni :DDD

(elment vele egy fél napom sikeresen, de legalább bebizonyosodott, hogy ókos vagyok :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#6995) Melack válasza radi8tor (#6993) üzenetére


Melack
veterán

Bármelyik :) Eszméletlen, hogy a közösségi média mennyire el tudja tolni a fókuszt. Ok, Putyinék is tettek róla, nem arról van szó.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6996) LÁZ


LÁZ
addikt

ájfón 3g 8gb vkinek, függetlenek, feketék, 2db, független 4 érdekelhet

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6997) föccer válasza LÁZ (#6996) üzenetére


föccer
nagyúr

mennyi?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6998) LÁZ válasza föccer (#6997) üzenetére


LÁZ
addikt

ntom, 20/db pl.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6999) radi8tor válasza LÁZ (#6998) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem az árára volt kíváncsi. :B

Ezt benéztem, 20 az ára.

És pont nem enyém lesz a 7000-es. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7000) B-L-A-C-K válasza LÁZ (#6998) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj hogy sokan 20-25-ért hirdetik de kutyának se kell, de 15 körül is van pár azok után se kapkodnak, a reális áruk ilyen 13 ezer körül van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.