Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#701) l.skywalker


l.skywalker
félisten

5 perc múlva indul egy Early Access Stream: [link] - én nem veszem meg a játékot előre, így megnézem ezt - ha mást is érdekelne

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#702) Wesder válasza Edem05 (#694) üzenetére


Wesder
félisten

Boxon is. 40.2GB
Remélem holnapig lejön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#703) Deck válasza Wesder (#702) üzenetére


Deck
titán

PS4-en éjfél óta tölthető.
38.56 GB

PS5

(#704) Wesder válasza Deck (#703) üzenetére


Wesder
félisten

11h még mire lejön.
Most indítottam:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#705) Deck válasza Wesder (#704) üzenetére


Deck
titán

Én már lekaptam mikor reggel hazaértem. 20 perc se volt :P

PS5

(#706) Wesder válasza Deck (#705) üzenetére


Wesder
félisten

Jòvan gigabit szinte ingyen. Itt nekem ilyen nincs.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#707) Deck válasza Wesder (#706) üzenetére


Deck
titán

Nincs gigabitem :D

PS5

(#708) l.skywalker válasza l.skywalker (#701) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nagyon smooth a gunfight.. és a reload hangok eszméletlen jók :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#709) Wesder válasza Deck (#707) üzenetére


Wesder
félisten

10mbps-hez képest a 100 màr gigabit jó:P
10 is csak jó kedvében van úgyhogy gondolhatod.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#710) l.skywalker válasza Wesder (#709) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezt rakd be alá: [link] :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#711) Deck válasza Wesder (#709) üzenetére


Deck
titán

Részvétem :( Amúgy 200-as netem van.

Ne felejtsétek el begyűjteni a pre order reward-okat a weboldalon.

Kaptok:

- + 250 pont,
- Children of the Vault Weapon
- Echo Device Skin
- 5 Gold Keys

PS5

(#712) Deck válasza bunfi (#687) üzenetére


Deck
titán

Működik! Talált 20 kódot amit nem váltottam be így van 30,863 pontom :B

PS5

(#713) Wesder válasza l.skywalker (#710) üzenetére


Wesder
félisten

Voda mobilhotspot, szòval ja kb ilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#714) Edem05 válasza Deck (#712) üzenetére


Edem05
őstag

Hogy a jó fenébe tudnám rávenni a win defendert hogy engedje elindítani az exét? :D

Jó béna voltam! Megoldottam :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#715) .LnB válasza Edem05 (#714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk ha kikapcsolod a valós idejű ellenőrzést.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#716) Deck válasza Edem05 (#714) üzenetére


Deck
titán

Én a futtatás rendszergazdaként megoldást használtam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#717) Edem05 válasza .LnB (#715) üzenetére


Edem05
őstag

Nyugi nyugi! Volt egy "további lehetőségek"... "futtatás mindenképpen" szövegrész amit nem vettem észre. Arra kellett kattintani :D :B

Így talált 3 kódot, 1800 ponttal lettem gazdagabb.

[ Szerkesztve ]

(#718) .LnB válasza Edem05 (#717) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó mert már ültem a kocsiba, hogy megyek megcsinálom neked. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#719) Edem05 válasza .LnB (#718) üzenetére


Edem05
őstag

HAHAHA, nagyon vicces vagy! :DDD Amúgy jöhetnél, ki kéne festeni a szobát :D

OFF vége!... pivibe inkább

(#720) wjbhbdux válasza l.skywalker (#701) üzenetére


wjbhbdux
veterán

érdekes, hogy az újságíróknak adotthoz hasonlóan ez is a 2K különleges fiókjain fut, nem adták oda a játékot a streamerek sajátjára. Szóval nem feltétlenn azt mutogatják, amig kapni fogunk pénteken.

[ Szerkesztve ]

/s

(#721) Edem05


Edem05
őstag

Van itt egy összehasonlító videó a BL2 és BL3 grafikai különbségeiről. Azért meglátszik az a 7 év na :D

(#722) Wesder válasza Edem05 (#721) üzenetére


Wesder
félisten

Aki erre azt mondja hogy nincs különbség, az vak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#723) .LnB válasza Wesder (#722) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, akkor nem mondom. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#724) Deck válasza Wesder (#722) üzenetére


Deck
titán

Na meg a bolygók.. Új játékmódok.. Új lootolási lehetőség.. Stb stb.. Azért lesz itt változás bőven :D

PS5

(#725) Wesder válasza .LnB (#723) üzenetére


Wesder
félisten

Most vittem végig az 1-2-TPS-t, és az 1 rendesen fàjt olyan ronda, pedig az az új GOTY volt. A 2-TPS szebb volt sokkal, és a 3 is annyival szebb szerintem. Az U4 motor nagyon jót tett neki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#726) bunfi válasza Deck (#724) üzenetére


bunfi
őstag

Teleportálás bármelyik save stationhöz vagy a járműhöz bárhonnan.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#727) Wesder válasza bunfi (#726) üzenetére


Wesder
félisten

Külön kell menteni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#728) .LnB válasza Wesder (#725) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor nézd meg azt, hogy általánosságban mekkorát fejlődött a grafika 2012 óta. Ahhoz képest kvázi nincs változás. Lehet cell shaded grafikával, meg a stílussal takaródzni, de akkor is. De ezt csak halkan teszem hozzá. Lépek is. Semmi bajom a játékkal, csak ezt fura volt olvasni tőletek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#729) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv, jol latom, hogy 15e korul van a legolcsobban beszerezheto STD verzio? (cdkeys)
Ha eseteleg valaki tud jobb (olcsobb) forrast ne tartsa magaban.. :R :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#730) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném tudni, miért szidják sokan a z Epic-et?
Én nem mertem még megrendelni a játékot, pont e miatt.
Van egyáltalán valami igazi alapja a szidalmaknak?
Vagy nyugodtan megrendelhetem a játékot?
Honnan érdemes megrendelni?

[ Szerkesztve ]

(#731) Deck válasza Wesder (#722) üzenetére


Deck
titán

Meg ne felejtsük el, hogy nem qvultuk el és lett 30fps-es shooter játék.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#732) Wesder válasza .LnB (#728) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a stílus bekorlàtozza ezt az egészet. Ja lehetett volna Gears5 szintű grafika is, csak akkor oda az ikonikus rajzolat, ami miatt is szeretjük a Borderlands-et. Értem én hogy mit akarsz mondani, de mi csak a 2 és TPS-hez hasonlítjuk. Onnan meg van előrelépés.

Deck
Jaja fincsi 4K@60.
Alig vàrom hogy daràlhassam a banditàkat.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#733) Tatyla válasza Wesder (#732) üzenetére


Tatyla
őstag

Tényleg tudja az XOX a 4K 60fps-t, na ne szédits?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#734) Wesder válasza Tatyla (#733) üzenetére


Wesder
félisten

Az lenne a csúnya, ha a PS4Pro nem tudnà. Nàlam az adatlapon 4K HDR szerepel. Nincs PC-n sem nagy gépigénye a jàtéknak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#735) malystryx válasza sanya53 (#730) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia!

Megmondom őszintén, én nem látom akadályát az Epic-es vételnek. Nekem is van Steam, van vagy 60 játékom, az achievment-ek nem érdekelnek, meg igazából semmi sem, a haverok akik ott vannak átvehetőek Epic-re is. Lehet beállítani authenticator-t, szóval valamiféle védelem is van, meg hát "viszonylag" új és fejlesztik folyamatosan. Minden héten adnak játékot, szóval szerintem nem olyan rossz. Én ide rendeltem simán, engem hidegen hagynak a hisztik, mert éppen egy launcher-el többet kell feltelepíteni. Kit izgat, ha játszani szeretnél, vedd meg, főleg ha imádod ezt az atmoszférát. :) Várnál kb. jövő év áprilisig?? :F
BTW, a Cyberpunk is ide jön, simán megveszem azt is. Biztosan kihagytam valamit ami miatt megy a sárdobálás, de nem látom semmi akadályát hogy miért lenne jobb steam-en.. Tudod hogy a mai világban az embereknek semmi sem jó.. :DDD

(#736) wjbhbdux válasza malystryx (#735) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Cyberpunk mindenhova jön. Epic, Steam, GOG (itt kapják a legtöbb pénzt a fejlesztők)

/s

(#737) Deck válasza Wesder (#734) üzenetére


Deck
titán

Egyik se tudja én úgy tudom.

PS5

(#738) Tatyla válasza Wesder (#734) üzenetére


Tatyla
őstag

A 4K HDR meg a 4K60fps az nem ugyanaz, a PS4 Pro nem tudja majd az a PS5 dolga lesz :)

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#739) Wesder válasza Deck (#737) üzenetére


Wesder
félisten

Erre alapozva gondolom.
Ha nem is natívan, de szerintem 1500-2160p között menni fog. Majd DF megmondja, az a biztos.

Tatyla
A tévedés jogàt fentartom. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#740) Deck válasza Wesder (#739) üzenetére


Deck
titán

Lényeg, hogy szép lesz és jól is fog futni :P

Cross play lesz? Ps4 és box között?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#741) Tatyla válasza Wesder (#739) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem ez a 4K HDR is pazar, amikor a 2-re felraktam ezt a 15 gigás textúra pakkot a szemem könnybe lábadt, ugyan azt láttam csak még egy fokkal szebben mint anno 2012 a "csúcs" pc-men :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#742) Wesder válasza Deck (#740) üzenetére


Wesder
félisten

Kezdetben nincs crossplay de utaltak rà hogy lehetséges hogy lesz. Illene. Lassan 2020 van és még mindig szeparàljàk a jàtékosokat, mintha nem jàtszhatnànk együtt.
Most hogy a Sony meg MS összeborult dolgozhatnànak a crossplay-en is, mert lenne olyan akivel együtt jàtszanék, csak hàt a TV alatt a doboz màs így bekaphatjuk.:U

Tatyla
Jaja, bàr az első részen az sem segített. Az nem öregedett jól sajnos.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#743) Deck válasza Wesder (#742) üzenetére


Deck
titán

Jaja, jó lenne ha lenne :D

PS5

(#744) sanya53 válasza malystryx (#735) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen a választ.
Meg is rendelem, ha haza érek és nem foglalkozom semmivel.
Mondjuk én nem ismerem ezt az Epic-et, itt hallottam először róla ezért is kérdeztem meg, hogy mi is van vele.
Teljesen igazad van, ma semmi sem jó, mindenben találnak az emberek valami rosszat.
Pedig semmi sem tökéletes.

(#745) Daelion


Daelion
őstag

Nálam is most fejezte be a letöltést,55.8 GB volt PC-n.

Az,hogy a játék hogy fog futni kicsit aggaszt ez alapján:

[link]

Enyhén szólva is több kell neki mint amit hitegettek,már ha nem akar az ember Low grafon játszani.

De mivel a játékba épített Benchmarkot használták annyira nem hiszek ebbe sem teljesen mert azok nem feltétlen tükrözik a konkrét játszás közbeni értékeket.
Erre jó példa a Metro Exodus benchmarkja ami sokkal igényesebb mint a játék nagy része,remélem itt is ez a helyzet mert ha nem akkor nem megyek Medium fölé a natív '2560x1080' felbontásomba az biztos.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#746) gbors válasza sanya53 (#744) üzenetére


gbors
nagyúr

Vegyétek meg nyugodtan, viszont ideológiát nem kellene gyártani mellé, hogy milyen jellemhibái vannak annak, aki nem teszi a platform miatt :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#747) wjbhbdux válasza Daelion (#745) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezek szerint kicsit jobban fut mint a Control, de nem sokkal ...

/s

(#748) Joco_77 válasza Daelion (#745) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Reméltem, hogy egy "High" felbontáson élsimítás nélkül közepes árnyékkal el fog menni 4K-n GTX1080al(i5 8600k), hát látom már, hogy max WQHD ba fogok játszani ezzel a vgaval.

[ Szerkesztve ]

(#749) Daelion válasza Joco_77 (#748) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is kb 'High' lett volna a tervem de ha ez tényleg így fog futni akkor max Medium és High Textúrák.

Bár azt is említették,hogy elvileg lesz egy elég nagy Day 1 patch meg a DX 12 egyenlőre kerülendő volt a tesztereknek mert bugos.

Én azért remélem,hogy jobban fog futni mint amit ott mértek.

(#750) bunfi válasza gbors (#746) üzenetére


bunfi
őstag

Én nem jellemhibaként élem meg ezeket a tulajdonságokat/elveket :U :U :U

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.