Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#151) Wesder


Wesder
félisten

Megvettem a 99 Edition-t. Remélem nem bànom meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152) Diopapa válasza Wesder (#151) üzenetére


Diopapa
addikt

Kb semmit nem tudunk róla, és fél év múlva jelenik meg...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#153) Honzi válasza Diopapa (#152) üzenetére


Honzi
senior tag

Valakikből csak meg kell élniük. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#154) Wesder válasza Honzi (#153) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az összeget a megjelenés elötti 10. napon vonjàk így addig van idő visszamondani. Bàr nem hiszem hogy gàz lesz, ez mégis csak egy Borderlands.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155) negyedes válasza Wesder (#151) üzenetére


negyedes
addikt

en megvarom a gameplayet meg tobb infot es ha meg lesz elorendeles majd akkor.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#156) kemotox válasza Wesder (#151) üzenetére


kemotox
addikt

Én nagyon filózom rajta.. Rettenetesen imádom a BL szériát és rettenetesen várom az új részt, de nem akarom azt a hazug fos, mindenkit kilóra felvásárolós epicszarpatkánybandát támogatni... Jajj de nehéz az élet :D

(#157) bolondember válasza kemotox (#156) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kb én is így vagyok vele sajnos

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#158) pohár válasza bolondember (#157) üzenetére


pohár
félisten

szintúgy... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#159) Wesder válasza kemotox (#156) üzenetére


Wesder
félisten

One X-re vettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#160) Teka007


Teka007
csendes tag

Szerintetek lehet hinni ennek?

(#161) Ghoula válasza Teka007 (#160) üzenetére


Ghoula
senior tag

Szerintem nem kéne. Ellenben Randy ámokfutása twitteren érdekes. :)

(#162) Teka007 válasza Ghoula (#161) üzenetére


Teka007
csendes tag

Valóban, engem kicsit aggaszt :D

[ Szerkesztve ]

(#163) bolondember válasza Teka007 (#160) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a pirate bay-es feltöltésig még el is hittem volna.. ^^

Randy-n meg nem csodálkozok - mennyivel több pénzt lehet így megfogni, kell neki a garázsba a hatodik lambó.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#164) wjbhbdux válasza bolondember (#163) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Randy 17 éve még kinézett valahogy [link], azóta jó sok fehér porra futotta a Borderlands pénzből :(

/s

(#165) Yutani válasza bolondember (#163) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tegyük fel, ez a post valós, egy elkeseredett alkalmazott vallomása. Így érthető a Pirate Bay feltöltési szándék.

Ha mindez igaz, bőven ráérek 3 év múlva Steam akcióban megvenni 10 euróért. Pedig ez az egyik legjobban várt játék részemről.

De várjuk meg a megjelenés utáni review-kat, abból megtudjuk a frankót. Remélem, nem egy n+1 multi lövölde lesz zéró single tartalommal.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#166) Teka007 válasza Yutani (#165) üzenetére


Teka007
csendes tag

Eddig én úgy voltam vele, ha ugyanolyan jó lesz mint a BL2, akkor elégedett leszek vele, és szívesen kifizetem a 60 eurót. Tudom sokan vannak akik azt mondják, kell a fejlődés az előző részekhez képest, de amennyire imádom a BL2-t, nekem ugyanaz elég lenne csak más köntösben.
De ha lehet hinni ennek a posztnak még az se fog összejönni :/

(#167) negyedes válasza Yutani (#165) üzenetére


negyedes
addikt

a bejelentest azzal kezdtek hogy nem lesz battle royal es sok offline tartalom lesz.

ha csak mese akkor baccak meg. En meg varok a vasarlassal, lassuk milyen pletykak jonnek meg ki.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#168) Teka007


Teka007
csendes tag

Nem túl jó hír:

[link]

És ahogy felmerült a kérdés ott a kommentekben: ki nem fog még visszatérni az eredeti voice actorok közül?

[ Szerkesztve ]

(#169) bolondember válasza Yutani (#165) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a "gond", hogy nem nehéz megtalálni, hogy ki tette fel (hányan férnek hozzá, stb), onnantól fogva meg lesz az illető szekszualizálva felmenője hátán, dutyi, stb.
És ezzel az illető is tisztában van (vagyis kéne lennie), ezért gondolom féknek.


@Teka007: igen, én is kiadnám a 60 eurót érte, akkor is ha nulla fejlődés van, de ugyanúgy kapok 200+ óra játékot, tartalmat.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#170) kemotox


kemotox
addikt

Nyakamat rá, hogy ez a kamupletyka csak a nagy epic ellenes hadjárat része.. négy hét múlva pirate bayen... ja persze full feltételes módban írva :D Ugyan már.

(#171) Yutani válasza kemotox (#170) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem nem áll össze, hogy az Epic store miatt magát a játékot húzzák le.

#tarcsad

(#172) kemotox válasza Yutani (#171) üzenetére


kemotox
addikt

Akkor lásd steam értékelések. Nem újkeletű dolog, rengeteg játéknál volt már ez.

[ Szerkesztve ]

(#173) wjbhbdux válasza kemotox (#172) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Emiatt már szűrik az offtopic negatív értékelés hullámokat az összesített pontszámból, BL2 maradt szépen 90% pedig kapott több ezer negatívat most.

/s

(#174) Wesder válasza wjbhbdux (#173) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kicsit gurult el a gyógyszerük, a negatív értékelés az Epic Store miatt ne is szàmítson.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175) kemotox válasza Wesder (#174) üzenetére


kemotox
addikt

Hát igen, jogos a cenzúra. Nagyon gyökér dolog ez, sajnos néhány éve nagy divat már.. de most végre lépett a Valve

(#176) Wesder válasza kemotox (#175) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk ez lehetne egy jó visszajelzés, ha szàmítana a kiadónak az értékelés. Ha úgy adna egy csillagot hogy alatta kultúràltan kifejti a véleményét, arra azt mondom hogy talàn oké.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177) kemotox válasza Wesder (#176) üzenetére


kemotox
addikt

Akkor is fasság. Itt a játékot kell értékelni, semmi mást.

(#178) Yutani válasza kemotox (#172) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az egy ostoba dolog, és egyben más is. Itt most a konkrét játékról van szó, amiről megjelenés előtt írnak olyasmit, amit egy rajongó nem szívesen olvas. Ezért is lehet nagy az ellenállás és tagadó a hozzáállás.

#tarcsad

(#179) kemotox válasza Yutani (#178) üzenetére


kemotox
addikt

Majd négy hét múlva visszatérünk erre, ha már "kijátszottuk" a pirate bayes verziót, maradjunk ennyiben ;]

(#180) Yutani válasza kemotox (#179) üzenetére


Yutani
nagyúr

Persze! Én sem mondtam, hogy ez 100% igaz, majd kiderül. :K

#tarcsad

(#181) Teka007


Teka007
csendes tag

Újabb szivárgás, ezúttal egy kis gameplay, aki még nem látta:

[link]

(#182) TESCO-Zsömle válasza Teka007 (#160) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez tuti kamu.

100%-ban demagóg, a rajongók feldühítésére, provokálásárea koncentráló mű, ami több ponton szembe megy a valósággal. Pl mikor azt írja, hogy a kiadót nem érdekelte az EGS. Pfff... Az EPIC gyakorlatilag keresi meg a kiadókat. A BL3 az ő motorjukra épül, biztos legyintenek majd az eleve kedvezőbb terjesztési feltételekre meg hogy az exkluzivitásért kapnak egy adag lóvét és még a motor teljes licenszelési költségét is elengedik... Nonszensz! Valszeg Randy-nek is volt pár szava, de mondom, gyak az EPIC keresi meg a kiadókat sorban, mert piacot kell fogniuk, különben hamvában hal a kezdeményezés.

Az meg, hogy eldobják az egyjátékos kampányt gyak annyit tesz, hogy az író még csak nem is ismeri a BL-eket, amik direktbe Co-Op-ra épültek. Multira. Itt nyilván arra céloz, hogy a Co-Operatív helyett a kompetitív multit fogják erőltetni, ami megintcsak nonszensz a Battleborn után...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#183) Teka007 válasza TESCO-Zsömle (#182) üzenetére


Teka007
csendes tag

Igen, az egyetlen része ami igazán elgondolkodtatott az a Randy viselkedéséről szóló, azt el tudtam volna hinni, én annyira nem hiszem el ezt a "mindent a rajongókért, mindent a szórakoztatásért" dumát amit elkezdett beadni az embereknek twitteren, meg amit a PAX előadáson lenyomott.

(#184) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#182) üzenetére


Diopapa
addikt

Remélem kamu. Azóta félek, hogy gyengébb lesz a sztori, mióta a B2 vezető írója elment a Gearboxtól.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#185) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#184) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az is látszik, hogy Burch távoztával lejjebb tekerték a szivárványt a grafikán. Nálam mindenkinek van 1 esélye elvágni magát, addig megy a preorder meg ilyen címeknél a Collectors', ha van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#186) Obliterátor


Obliterátor
tag

Szeretném megvenni a játékot de ismerős rámlinkelte ezt : [link]

Várjak fél évet ? :F

(#187) kemotox válasza TESCO-Zsömle (#185) üzenetére


kemotox
addikt

Az mondjuk nem is feltétlenül baj. Összeségében a BL2 sokkal "játszhatóbb" volt, izgalmasabb, kevésbé unalmasabb volt a változatossága, színessége miatt, viszont én egy kicsit azért hiányoltam a BL1 komorságát. Olyan igazi wasteland feeling volt. Nyomott, komor. Valahogy a fekete humor is jobban átjott úgy. Egy arany középút lenne be csodaszép.

[ Szerkesztve ]

(#188) TESCO-Zsömle válasza Obliterátor (#186) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ahogy érzed.

Nézd meg a listát és döntsd el, hogy megér-e neked mindaz fél évet.

sz: Megjegyzem, van pár pont, ahol már nem "NO" van. Pl Alzán is lehet venni kulcsot meg cdkeys-en.

sz2: A poén kedvéért betettem ide a listát, kihúzva róla azokat a dolgokat, amik engem személy szerint nem érintenek.

sz3: A "Chi-Com Spying" meg szvsz kőkeményen demagóg és álszent menüpont mióta kiderült, hogy az NSA a saját szövetségeseinél kémkedett amerikai ipari érdekeket szolgálva... Ugyanúgy figyelnek és lopják az adataidat, akármit csinálsz, akármit használsz, legfeljebb feldobnak egy ablakot, ahol vagy beleegyezel, vagy kilépsz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#189) kemotox válasza Obliterátor (#186) üzenetére


kemotox
addikt

Mondjuk ez tényleg fasság. Security breaches meg hasonlók... Vajon igazak? Ki tudja. Voltak Steam háza táján ilyen balhék? Igen.
Az összes többi meg..... hát tény, hogy ezek miatt jó/jobb platform a Steam. Én is ezek miatt szeretem, és szeretném ha minden játékom Steames lenne, de ezek a játékmenetbe semmit, de semmit nem szólnak bele.
Ez megint egy uszító, fejbe fasságokat beletömős cucc.
Nekem sem szimpi az epic egyáltalán, de ezek a retard dolgok, á nemá, csak a közösséget járatják le.

(#190) gbors válasza Obliterátor (#186) üzenetére


gbors
nagyúr

Egyelore 5 honapot ugyis varsz, raersz augusztusban ujra megnezni, hol tart az epic okoszisztema...

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#191) Loucifer válasza Obliterátor (#186) üzenetére


Loucifer
újonc

TFA Epic Store-ban is van, bullshit ez a tàblàzat úgy ahogy van.

(#192) prolad válasza Obliterátor (#186) üzenetére


prolad
őstag

Mondjuk ezek között van pár felesleges "feature", nekem biztosan. Ha meg az Epic tényleg terjeszkedni akar, akkor ráfekszik erre az egészre, nem csak az exkluzív kínálat bővítésére. Szeptemberig meg van még idő. Engem már megvettek a Heavy Rain + Detroit exkluzivítással, a BL3 kb ezek után mindegy.

(#193) Diopapa válasza kemotox (#187) üzenetére


Diopapa
addikt

B2-ben talán nem volt olyan mondat, amiben ne lehett volna valami poén, vagy popcult utalás.. nagyon komoly... :) Pl EM sebzésnél "Say Watt again!" :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#194) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#193) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igen, ettől tartok én is, abból még egyet nagyon nehéz lesz összehozni. Filmek terén ilyet ezen a szinten a Ready Player One tolt nem is olyan rég, de az sajnos ebben ki is merült.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#195) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#196) TESCO-Zsömle válasza oriic (#195) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy mindegyik Vault kapujában van egy.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#197) kemotox válasza oriic (#195) üzenetére


kemotox
addikt

Úúú ez jól hangzik, valszeg szerintem kiderül majd, hogy ez az egész vaultosdi, hunteresdi hogyan alakult ki, miként szereztek egyáltalán az emberek tudomást a vaultok létezéséről.

(#198) Obliterátor


Obliterátor
tag

Köszönöm a válaszokat :R

Szeptemberig tényleg sok minden változhat...

Remélem a játékmenet és a story hozza az eddigieket.

(#199) Yutani válasza kemotox (#197) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ehhez kellene egy single/coop kampány, amiben azért reménykedem, hogy lesz.

#tarcsad

(#200) kemotox válasza Yutani (#199) üzenetére


kemotox
addikt

Hát ciki lenne egy single/coop kampányos játéknál, ha nem lenne...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.