Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#301) Diopapa válasza pohár (#298) üzenetére


Diopapa
addikt

Pláne, hogy mennyivel jobban mutat a gyűjteményben :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#302) gbors válasza Diopapa (#301) üzenetére


gbors
nagyúr

Mondjuk ez megoldható úgy, hogy az EPIC-en is megveszed az összeset ;] (troll off)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#303) pohár válasza Diopapa (#301) üzenetére


pohár
félisten

az a másik :D

hétvégén elő kéne venni megint a 2-t, asszem tán csak 1 szintet léptem az új DLC-ben, kéne darálni egy kicsit :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#304) Diopapa válasza gbors (#302) üzenetére


Diopapa
addikt

Az a baj, egyik sem kapható ott.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#305) Daelion


Daelion
őstag

Na én viszont ma vettem meg Epicen az alap kiadást,engem nem zavar a dolog csak legyen meg valahol. :)

Utána néztem jobban és persze nem találtam semmit a PC-s dobozos 'Alap' kiadásról mert nem is lesz sehol eleve. :(

@#294 Prolixus

Én nem bánnám ha lenne legalább 1 kari ami jobb solora mert én úgy fogok játszani vele mint az előző részekkel is,nagyon minimálisan játszottam csak partiba de inkább solo ha lehet.

Eddig Amara 'Siren' nálam a befutó első karinak mert azokkal soha nem volt nagyobb macera előző részekben se.

[ Szerkesztve ]

(#306) gbors válasza Diopapa (#304) üzenetére


gbors
nagyúr

Ezt inkább akkor nem is kommentálom :) Ez az egész EPIC történet nekem user szempontból nagyon büdös, összetákoltak valamit gyorsan, aztán most futnak a legalapabb elvárások után is. Azt pl. tudja valaki, hogy co-op multikkal (rengeteg user esetén) hogy boldogul a rendszer? Nehogy ez legyen a vége...

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#307) Diopapa válasza gbors (#306) üzenetére


Diopapa
addikt

Ráadásul az előző részeknél volt valami plusz skin vagy valami, ha megvan a többi rész.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#308) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#309) shotika válasza oriic (#308) üzenetére


shotika
őstag

***** jó!! Az első gameplayekhez képest finomítottak az ellenfelek mozgásán, sokkal gyorsabbnak, dinamikusabbnak tűnik a játékmenet. Idén ezt várom a legjobban! Annyira várom, hogy ha 1 hónapja jelent volna meg, az is soká lenne:D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#310) vitaro


vitaro
senior tag

Amara Character Trailer: "Looking for a Fight"

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#311) Amartus


Amartus
senior tag

Az EPIC-es játék gogja látni a STEAM-es játékosokat? Vagy ahhoz meg kell várni a steam-es verziót?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#312) Wesder válasza Amartus (#311) üzenetére


Wesder
félisten

Ha arra gondolsz hogy Steam-en keresztül futtatni az Epic-es verziót, akkor igen. Màskülönben nem értem a kérdésedet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#313) vitaro válasza Amartus (#311) üzenetére


vitaro
senior tag

Kit akarsz látni steam-en, amíg nem jelenik meg ott a játék?

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#314) Amartus válasza Wesder (#312) üzenetére


Amartus
senior tag

Az EPIC-nek hasonló boltja és környezete van, mint a steam-nek, nem? És ha jól tudom a megjelenéskor exclusive kiadású lesz a játék. Nem gondoltam, hogy kétszer veszem meg, egyszer epic-nél, utána steam-nél. Ezért kérdezem, hogy ha epic-nél veszem, akkor később, amikor a steam-en is megjelenik, tudok-e a barátokkal játszani?
Vagy rosszul tudom a megjelenéssel kapcsolatos infókat?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#315) vitaro válasza Amartus (#314) üzenetére


vitaro
senior tag

Az Epic fejesének ígérete szerint store-tól függetlenül lehet majd együtt játszani.

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#316) Amartus válasza vitaro (#315) üzenetére


Amartus
senior tag

Ok, köszi.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#317) Wesder válasza oriic (#308) üzenetére


Wesder
félisten

Megnéztem. Úgy érzem megérte a 89€-t a SuperDeluxe kiadàs.
Minden téren jobbnak néz ki mint a kettő. A Grafika jobb, rombolhatò a környezet, (remélem annàl kicsit jobban mint làttuk) mobilisabb a karakter, ez hatalmas +, a multi is sokkal jobb lesz, mert az AI mindig igazodik a szintedhez, és a loot nem lesz ellophatò.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#318) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#317) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én az ilyen videókat nem nézem meg, kérlek fejtsd ki mit jelent az, hogy a loot nem ellopható? Mindenkinek saját loot-ja van, mint Diablo3-ban?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#319) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#318) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, illetve ha te 20-as vagy, a partnered meg mondjuk 34-es, akkor neki a mobok 34-esek, neked meg 20-asok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#320) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#319) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon remélem, hogxy ezeket azért majd ki lehet valahol kapcsolni, mert baráti társasággal játszásnak szerves része a közös örömködés, mikor hullik egy legendary, ahogy az is, hogy kozel azonos szinten megyünk esetenként szándékosan a mienknél nagyobb szintű mob-okra. De ha az ellen folyamatosan scale-el, akkor nem tudsz előrerohanni egy keményebb harcért... :O

sz: Olyan ez, mintha az alapvetően Co-Op játékot szándékosan a random összeverődött vadidegen emberekre optimalizáltak volna, ami ellentmond a Co-Op műfajának.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#321) gbors válasza TESCO-Zsömle (#320) üzenetére


gbors
nagyúr

Ki lehet, lesz classic mód meg mindennelkinyaljukajátékosseggéthogynekelljengondolkodnia mód.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#322) TESCO-Zsömle válasza gbors (#321) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagy kő esett le a szívemről! :R

Erről az utóbbiról eszembe jutott, hogy haverral elővettük az első részt me' GOTY Enhanced és legelső karakterek alkalmával mindenféle farmolás nélkül hzzánk vágott 50-60 legendary mordályt két végigjátszás alatt úgy, hogy a DLC-ket meg se néztük (no Armory). 30-as szinttől már nem volt lila fegyver a kezünkben. Az egész olyan banális volt.

Aztán második karakterekkel meg olyan retekszar most a drop, hogy az még.

Itt jegyezném meg, hogy megjelenéskor és Panacea (gyors HP-regen) pajzsokkal toltam végig, első közös játékunk alkalmával (még a sima GOTY) összesen 3db Panacea pajzs hullott, abból kettő amikor kinyírtuk Crawmerax-ot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#323) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#322) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom a bugot a GoTY-ban kiszedték, így egyedül nem farmolhatò.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#324) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#323) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Volt bug? Farm? Erről nem tudok semmit... Nekem anno nem kellett farmolnom. Sima fehér/Zöld Panacea-k voltak a boltban is a játék elejétől.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#325) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#324) üzenetére


Wesder
félisten

Crawmerax-nàl a bal oldalt volt egy kis lyuk. Ha oda beguggoltàl akkor nem talàlt el, és simàn szétlőhetted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#326) Daelion válasza Wesder (#325) üzenetére


Daelion
őstag

Ez nekem kimaradt pedig agyon farmoltam Craw-ot soloba Lilith-el 'vele olyan könnyű,hogy nem is kéne bugolni semmit'. :D

Armory bugot vágom de nem rajongtam értre,Craw meg régebben a chest runok jobban bejöttek.

Remélem BL3-ba is lesznek azért értelmesen farmolható bossok/runok amik lemennek party/bugok nélkül soloba.

[ Szerkesztve ]

(#327) shotika


shotika
őstag

Úgy döntöttem, újrázom a BL-eket (akárcsak VR Pistiék), szeptember 13 már lassan itt van, de szerintem bele fog férni. Az első résszel kb 8-9 éve tolhattam utoljára, szóval nem sok mindenre emlékszem, illetve a Pre-Sequelt csak egyszer toltam végig. Amiből lehet, természetesen az Enchanted verziót :)

A 3. részt én nem veszem meg előre (egyetlen játék lesz amit életemben megveszek ennyire előre, az a Diablo 4 lesz), de a startkor én is ott leszek :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#328) Daelion válasza shotika (#327) üzenetére


Daelion
őstag

Én se szoktam gyakran,utoljára Diablo 3+kieg ment előrendelésre de amennyi időt bele raktam BL szériába szerintem BL 3 is jó lesz annyira,hogy megérje ezt nekem 'meg talán DOOM Eternal is' :K

Nálam is ment most újra egy ideig a BL 2 mert volt az ingyenes DLC ami össze kötő rész a sztoriba azt akkor végig vittem mindent ami esetleg kimaradt.

Nekem a Witcher 3 GOTY-t kéne befejezni és így ~60 óra után kezdek rájönni,hogy ez bizony nehéz lesz Szeptember 13-ig. :DDD

(#329) TESCO-Zsömle válasza shotika (#327) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Első részből hogy akarsz szerezni elvarázsolt verziót? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#330) shotika válasza TESCO-Zsömle (#329) üzenetére


shotika
őstag

Jóvanna:D Enhanced!! :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#331) shotika válasza Daelion (#328) üzenetére


shotika
őstag

A free DLC jó volt?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#332) Daelion válasza shotika (#331) üzenetére


Daelion
őstag

Egész jó volt,1x megéri átmenni rajta így BL 3 előtt de nekem a Tiny Tina DLC eddig a kedvenc.

Illetve vannak jó loot farm helyek a free DLC-be bár én most csak gyorsba mentem át rajta a sztori miatt. :)

(#333) shotika válasza Daelion (#332) üzenetére


shotika
őstag

köszi! A Tiny Tinás az a kitalált világ volt? Mert azt nagyon bírtam :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#334) Daelion válasza shotika (#333) üzenetére


Daelion
őstag

Azaz. :K

(#335) Edem05


Edem05
őstag

Borderlands 3's Sanctuary 3 Ship Walkthrough - IGN First

Akit nem zavar az ilyen, az megnézheti előre milyen az új Sanctuary... :)

(#336) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#337) [Prolixus] válasza oriic (#336) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én nem értem, tulképp miért is vadászik ez a Fl4k gyerek konstans? :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#338) vitaro válasza [Prolixus] (#337) üzenetére


vitaro
senior tag

Belefutott egy végtelen ciklusba...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#339) TESCO-Zsömle válasza oriic (#336) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Áh, nagyon adja.

Egyik legeredetibb és legellentmondásosabb karaktere a szériának. Méltó utódja Zer0-nak. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#340) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#339) üzenetére


Wesder
félisten

Zer0-t nem szerettem, pedig biztos jò karakter.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#341) vitaro


vitaro
senior tag

Borderlands 3 | Flak The Beastmaster Full In-Game Skill Tree Reveal

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#342) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#340) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mint játszható valami, nekem se a szívem csücske, mivel a második részben kb végtelen agró van, ami miatt nem lehet effektíve lövészkedni. 500m-ről egy szikla tövéből mellélősz egy neked háttal álló pszichónak és már repülnek is a tomahawk-ok, miközben spawn-ol az összes haverja és soroznak fél kilométerről...

Viszont lore szempontjából maga a misztikum. Nem tudni, hogy gép-e vagy vmi alien, csak sejteti az utóbbit, hogy a játékban nem fordul elő annyira szifisztikált technilógia. A távolkeleti fűszer, hogy csak emote-okkal és Haiku-ban kommunikál megint csak WTF.

Fl4k meg ugye egy robot, egy "lelketlen" gép. Közben meg beastmaster. És olyan a hangja, mint Ultron-nak. Ráadásul a compation... Ki ne akart volna magának egy Skag-et vagy egy Pókhangyát? Hab a tortán, hogy harmadiknak van mellette egy Kiméra-jellegű valami. Látszik, hogy szándékosan nagyon barátságosra gyúrták a jószágot, amolyan házi-oroszlán jellege van.

Abszolút musthave. Viszont a játszhatósága nagyon AI-függő lesz, ami aggasztó is egy kicsit.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#343) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#342) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is ezértvtetszik FL4K.
Majd előre küldöm a companiont és tàvolròl leszedem az ellent. A BL2-ben is mindig a robotom ment a harcba, Gaige-val meg messziről szedtem le a maradékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#344) pohár válasza vitaro (#338) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#345) Shadowguard válasza vitaro (#341) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Na végre egy nekem való karakter, az egyben is a legtöbb játékidőm Mordecai-val volt. Csak szegénykém PT2 alatt már nem volt olyan effektív, utána váltottam Lilithre.
Kettőt is Zeroval kezdtem, de jó pár óra után ment pihenni, biztos én voltam a béna, de már normálon is nyögvenyelős volt.
Ha a petek elviszik az aggrót akkor ez magasan a legjobb karakter lesz :DDD

(#346) gbors válasza Shadowguard (#345) üzenetére


gbors
nagyúr

Mordecai pont PT2-re lett igazán durva. Amikor már 40 felett volt a sniper rifle skillem, és +3-as / +4-es elemental puskáim voltak (Volcano 4eva!), akkor a mobok fele one-shottal ment - sokszor scope használata nélkül. Bloodwing meg csak gyújtogatott magában :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#347) Shadowguard válasza gbors (#346) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én Lost Cave-nél hagytam abba vele, két szinttel magasabb voltam mire odajutottam, de annyi Badass Skag volt ott, hogy csak estem keltem. Lilith is szenvedett, de a főnix skill nála sokat segített. Mondjuk az vicces volt, hogy szirénnel PT2,5 alatt cseréltem le a lvl30as SMG-t, mert egyszerűen nem találtam jobbat. Már csak röhögtem mikor a lvl60-as narancsnak is kisebb sebzése volt.

(#348) gbors válasza Shadowguard (#347) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát a Lost Cave az kemény, főleg a legvége a számos alpha skaggel. Fire vagy corrosive fegyver sokat könnyít rajta.

A levelling valami botrányos volt a BL1-ben. Lineárisan ment az egész, szóval az egyébként azonos fegyverek esetén a 60-as duplaannyit sebzett, mint a 30-as :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#349) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#350) Wesder válasza oriic (#349) üzenetére


Wesder
félisten

Majd gondolok ràtok az első bossfightnàl.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.