Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#351) .LnB válasza Wesder (#350) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Át is állt PC-re Xbox-ról amint meglett neki?! O_O Azt hittem csak másodlagos platform lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#352) Yutani válasza Wesder (#350) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gondolkodom az elővételen, CDkeys oldalon van 30% kedvezmény.

#tarcsad

(#353) oriic válasza .LnB (#351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogy alltam at. O.o

Live-Die-Respawn

(#354) Wesder válasza .LnB (#351) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, csak a hírre reagàltam, és ő linkelte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#355) .LnB válasza Wesder (#354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A "rátok" miatt elég félreérthető volt. Azt hittem már a másik tábort "erősíti". ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#356) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Azt lehet már tudni, hogy konkrétan mikor nyílik a cucc?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#357) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#356) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen cucc?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#358) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#357) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A játék.

Mikor nyílik a digitális hozzáférés?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#359) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#358) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenés napjàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#360) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#359) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kajak? :Y Nebassz... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#361) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#360) üzenetére


Wesder
félisten

Oriic még linkelte is, hogy nem lesz előtöltés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#362) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#361) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyre erősebb a gyanúm, hogy te vagy a bolonját járatod velem, vagy tényleg ennyire hülyének nézel...

Előtöltéssel vagy anélkül, de akkor is kell lennie egy időpontnak (óra:perc/időzóna) amikortól elérhető az egész.

Mivel a megjelenés péntekre esik, ami munkanap, nem mindegy, hogy pontosan mikor. Mert mondjuk ha estefele, ahogy a steam is szokta, akkor nem veszek ki szabadságot a napra...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#363) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#362) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, hogy úgy....
Na làtod ez jò kérdés, mert ez a szerencsétlen EGS nem írja.
Microsoft Store szerint.9/13 6:00AM szòval remélhetőleg ott is akkor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#364) oriic válasza Wesder (#363) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox es Ps ejfelkor indul. PC nem biztos.

Live-Die-Respawn

(#365) Wesder válasza oriic (#364) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem igazàbòl mindegy, biztos munkanap lesz úgyhogy csak este lesz rà idő. US Store-ban vettem. Szerintem nekem ezért ír 6:00AM-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#366) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Beköszönök ide, mert ez nagyon bejövős :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#367) prolad


prolad
őstag

Sziasztok
Van már hivatalos gépigény? Egy Ryzen 2400G elég lehet hozzá? Kotábbi részek is elfutottak kb. bármin, nem tudom itt mennyivel ugorhat meg a gépigény.

(#368) Sirandrish válasza prolad (#367) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem még nincs. De azért grafikába sokat fejlődött, már persze amennyit a cel shaded enged :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#369) Wesder válasza Sirandrish (#368) üzenetére


Wesder
félisten

Bizony, persze fikàzzàk hogy semmi előrelépés. Kb annyit, vagy még többet is fejlődőt, mint a 2 az első részhez képest.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#370) Sirandrish válasza Wesder (#369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt fikázzák? Pedig ég és föld a kettőhöz képest, ezt csak az nem látja aki nem akarja.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#371) Edem05


Edem05
őstag

Ma elvileg lesz FL4K GAMEPLAY STREAM du. 3-tól indul... [link]

Tök belenéznék, de pont dolgozom. Mindegy, majd este visszanézem. :)

(#372) Sirandrish válasza Edem05 (#371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah én meg pont itthon vagyok..ha eszembe lesz belenézek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#373) prolad válasza Sirandrish (#368) üzenetére


prolad
őstag

2-nél FHD-ban viszi gond nélkül, 1440p-t is ki lehet hozni megfelelő beállításokkal, bár ott bár beesik az fps időnként. Persze, szebb lett, kérdés, hogy mennyivel kér több erőforrást. Ha azt nézem, hogy a 2-t egyszer egy 4.gen ULV laptopon toltam végig IGP-vel (igaz, csak 720p-n,de jó framerattel), akkor bizakodó vagyok.

(#374) Sirandrish válasza prolad (#373) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a 2nél sokkal szebb, élesebb, és részletgazdagabb :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#375) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Playstation YouTube csatornáján van új fél órás gameplay 😊

(#376) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#377) Sirandrish válasza oriic (#376) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon ottvan a cucc :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#378) vitaro


vitaro
senior tag

Borderlands 3 | Eden-6 Co-op Gameplay With FL4K

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#379) Sirandrish válasza vitaro (#378) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon ott lesz ez a cucc :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#380) vitaro


vitaro
senior tag

Borderlands 3 | Crazy Earl's New Anointed Gear And Customization Items

Miből lesz a cserebogár... mikrotranzakció. Alig várom, hogy pénzért lehessen eridiumot venni.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#381) Bazsi1987 válasza vitaro (#380) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ebbe engem nem zavar max havarokal fogom tolni a multi... 😁

(#382) Sirandrish válasza vitaro (#380) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak akkor lenne gáz ha másképp nem lehetne ezekhez hozzájutni...és még OP-k is lennének.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#383) Edem05 válasza vitaro (#378) üzenetére


Edem05
őstag

Jól van! Jó lesz ez a karakter is, tetszik :C Igazából most sikerült a 3. részre összehozniuk egy olyan karakter felhozatalt amiből az összes tetszik :) Azért én mégis Zane-nel fogok kezdeni.

(#384) [Prolixus] válasza Edem05 (#383) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én nem töröm majd meg a hagyományt, első kari a "hot chick with blue tattoo and mysthical powers" a.k.a. Siren lesz

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#385) Wesder


Wesder
félisten

Vége a BL2 bonus DLC-nek. Jò felvezetés volt. Remélem minden karakter benne lesz a 3-ban, mert FL4K helyett akkor inkàbb a Mechromancert vàlasztanàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#386) Shadowguard válasza [Prolixus] (#384) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nekem ő az egyetlen aki nem tetszik :D

Első karakter nálam 100%, hogy FL4K lesz, majd meglátom hogy szuperál. Második talán Moze. Első körben úgyis csak egy végigjátszást tervezek, az pont elég kitapasztalni a karaktereket. Aztán megvárom amíg kijönnek a DLC-k. Már ha sikerül egy hónap alatt befejezni a Pre Sequelt meg a kettőt ( :( )... Ahogy most haladok mire végzek már Steamen is fent lesz :D

(#387) Sirandrish válasza [Prolixus] (#384) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto...eddig is nagy kedvenc volt, de itt még jobban tetszik mint valaha :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#388) Yutani


Yutani
nagyúr

Ha lenne benne Zer0, azzal copnék tovább... :DDD

Más: Gépigénnyel találkozott már valaki? Vajon fHD-re RX570 elég lesz, vagy ezzel tudom magam előtt igazolni, hogy kell az RX 5700? :))

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#389) Wesder


Wesder
félisten

Kezdésnek jò lesz BL3-ban. :C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#390) Yutani válasza Wesder (#389) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na, előrendelted? ;)

#tarcsad

(#391) Wesder válasza Yutani (#390) üzenetére


Wesder
félisten

Màr 4 hònapja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#392) Sirandrish válasza Wesder (#389) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább nagy High End a cucc? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#393) Wesder válasza Sirandrish (#392) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom, de jòl néz ki, majd BL3 megjelenéskor kapom inventoryba

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#394) vitaro válasza Sirandrish (#392) üzenetére


vitaro
senior tag

VIP oldalon te is tudsz magadnak pörgetni, ha szerencséd van. BL2-höz és TPS-hez is kaphatsz fegyvereket, nekem Ogrét dobott.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#395) Sirandrish válasza Wesder (#393) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hátha elég lesz a játék végéig :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#396) Sirandrish válasza vitaro (#394) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem rendeltem elő :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#397) vitaro válasza Sirandrish (#396) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem is kell hozzá, én sem tettem.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#398) Sirandrish válasza vitaro (#397) üzenetére


Sirandrish
legenda

SKULLMASHER Pre Sequelhez :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#399) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Season 1 Veruc BL2
Season 2 Maggie BL2
Season 3 Baby Maker BL2
:C :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#400) Sirandrish válasza Devil Smile (#399) üzenetére


Sirandrish
legenda

BL2be király vagy :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.